Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#192) zion04


zion04
csendes tag

Hellosztok,

Nekem is volt kellemes meg kellemetlen tapasztalatom is:

Jó: egy egész konfigurációt vásároltam. N. rendesek voltak, összeszerelték meg tanácsokat is adtak. Szoval minden ok. később is visszajártam hozzájuk. Ez 2004 elején volt

Rossz: ujabb konfig. vásárlás és összeállítás 2005 vége, ugyanaz a bolt. Megrendeljük az alkatrészeket: max. 1 hét amíg megérkezik. Letelik 2 hét, közben folyamatos telefonálgatás, után az alaplapot meg a DVD írót sikerült beszerezniük. Nagy dolog mit mondjak, de egye fene a többit majd valahogy csak összeszedjük. Megyek a boltba: az alaplap tényleg megvolt de már nincs mert ''sürgösen kellet egy kollegának''. Furcsa, ha félre volt téve, akkor hogy lehetett mégis eladni?
Hab a tortán: az vállalkozásnbak 2 boltja is van Bp.-en. Mondom nekik: láttam az interneten hogy a másik boltban van olyan proci eamilyent szeretnénk, nem lehetne abból a boltból áthozni? Nem! Elmentem a másik boltban ahol előzőleg leegyeztettem, hogy van-e proci és fére teszik-e? Természetesen név, tel. szám stb. menjek mert félreteszik. Bemegyek a boltba , a srác beszélget a haverjával, kb 3 perc múlva odajön, mondom neki , hogy fére van téve nekem proci. Az kérdi, hogy mikor volt félretéve, mondom 1 órája. Proci nincs féretéve, de szerencsére még nem adták el.Mondom a másik boltban kértem hozzák át, oszt mondták nem lehet! Erre ő ezt meg miért nem lehetne? Hát ezt a kollegájától kérdezze, hogy ha egy zsebbe megy a lové akkor nem mindegy hol perkálok?

Ja és a bolt: USER'S.

Sajnálom, hogy így lerobbantak. Valamikor n. jók voltak :(( Igaz más srácok is vannak, lehet hogy ezek amatőrök még?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.