Hirdetés
- ASUS Maximus VIII Ranger Z170 6-7-8-9-10 gen támogatás (Coffeetime mod)
- DFI és DFI Lanparty gyűjteményem
- Möbelix Milan íróasztal - a tapasztalatok összeszerelés után
- Keychron V6 Max (HU) Mechanikus vezetéknélküli billentyűzet (Bluetooth, RF, USB)
- Újjászületés: szombattól új szerverkörnyezetben a PROHARDVER!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Doky586: Torrent beállítás kezdőknek
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- DeFranco: Tanuljunk angolul játékosan! - Duolingo
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Real Racing 3 - Freemium csoda
- Fire/SOUL/CD: INGYENES Clone és Backup-Restore alkalmazások tesztje [2024]
Aktív témák
-
WN31RD
addikt
Előre bocsátom, hogy nem gondolom, hogy itt egy moderátor vagy házigazda szava bármilyen szempontból döntő. A PH! csak felületet biztosít az üzleteléshez, a konkrét ügyletekbe és feltételekbe nem tud, és nem is akar, beleszólni.
A következő a véleményem: Ha egy eladásra kínált eszköznek olyan tartozéka hiányzik, amely nélkül nem lehet az eszköznek az összes olyan - rendeltetésszerű - funkcióját maradéktalanul kihasználni, amely egy ugyanilyen, új eszközhöz mellékelt tartozékokkal kihasználható lenne, és ez a hiányzó tartozék nem nagyon olcsó és nagyon könnyen beszerezhető apróság, akkor az eladónak kötelessége lett volna a kérdéses tartozék hiányára külön felhívni a figyelmet. Ha nem így történt, akkor - szándékosan vagy nem szándékosan, de - megkárosította a vevőt. -
Grafiqs
őstag
Előre bocsátom, most nem mint mod. írom a véleményem hanem mint PH!-user.
Flashcash-nek van szerintem igaza. Mivel az adapter a kártya alap tartozéka és Te Pepe85 elfeljtetted megemlíteni, hogy az hiányzik. Persze ha nem néztél utána, mert állításod szerint Te sem kaptál hozzá, nem tudhattad. Ez eddig rendben is lenne. Csak ugye van az a dolog, hogy a törvény nem ismerete nem mentesít a hatálya alól.
Flashcash pedig ott hibázott, hogy nem nézte át a doboz tartalmát tétetelesen. Persze valahol érhető. hogy egy addikt-tól nem kéri el a személyiét. De azért bármit is vesz az ember megnézi, hogy mi is az.
Ez egy tanulságos történet mindkettőtök számára. Bízom benne, hogy megtudtok egyezni és nem lesz harag köztetek. -
Régi motorosok? Én is az vagyok megnyugodhatsz. All in wondert is vettem innen és adtam is el, ezért tudom hogy mi a korrekt hirdetés ebben a témában.
Ha egy kártya alaptartozéka nincs meg és ezt ''elfelejted'' megemlíteni, ezután pedig arra hivatkozol hogy te nem írtad hogy van hozzá, az elég gyerekes és inkorrekt. Azt sem írtad hogy van rajta tuner vagy video out-line out kábel, ha az hiányozna akkor is erre hivatkoznál?
-A másik az hogy a video-out-ról sem írtál ha már ott tartunk hogy tételesen mindent felsoroltál, ha ott lenne hogy csak video out van, korrekt lenne a hirdetésed.
-1000 utoljára és 11600FTba került nekem a kártyád.
[Szerkesztve] -
Leírtad hogy a távirányító hiányzik mást nem írtál ezért nem, ha phaddikt szintről veszek akkor nem szoktam gyanakodni.
A kártya alapfunkciója nem működik, amit nem tudok pótolni, -1500FT.
Ha írtad volna hogy nincs meg egy alaptartozék nem nagyon tolongtak volna a kártyáért. Nem az a probléma hogy elfelejtetted leírni a hirdetésben hogy mi hiányzik (így más tulajdonsággal vettem wondert mint amit hirdettél), gond akkor lenne ha ennek ellenére nem lennél hajlandó cseréni vagy megegyezni.
Ha bárki más vette volna meg a kártyát abban a hiszemben, hogy vett egy all-in-wondert amihez csak a távirányító nem járt, ő is ugyanúgy kérdőre vonhatna, hiszen nem azt kapta ami a hirdetésben volt.
[Szerkesztve] -
-
Nem írtad le és ez a lényeg, bizalmon alapult az hogy megvettem tőled a kártyát a nyugatinál, cserébe elvárhatom hogy te is korrekt legyél, vagy nem így van?
A távirányító az egy opcionális tartozék leírtad hogy nincs, rendben van.
A video-in kábel alaptartozék, nem írtad hogy nincs meg, ha leírod még ennyien sem jelentkeztek volna. Az all-in-wonder alapfunkciója hogy nagyon jó minőségben tudsz vele felvenni videóról, vagy kameráról, és ilyen kábelt nem árulnak sehol.
Mivel a kártya kell nekem nem akarom visszacseréltetni, de az a minimum hogy az árból levonunk mivel ez nem egy teljes értékű all-in-wonder így.
Az első mondat után már csak az a kérdés hogy korrekt leszel-e te is?
Várom a választ. -
Ettől függetlenül néha digitalizálni is szerettem volna, és a kezdő hirdetésedben egy szóval sem említetted hogy hiányosak a tartozékok.
A távirányítót írtad ami teljesen rendben van nem adják ehhez a kártyához.
A video-in video out kábelekről nem írtál semmit ezért én magától értedődőnek vettem hogy ezek megvannak......
Aktív témák
- Villanyszerelés
- Bestbuy játékok
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Semmibe veszi a KRESZ-t a Tesla Mad Max módja
- Háztartási gépek
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Újjászületés: szombattól új szerverkörnyezetben a PROHARDVER! lapcsalád
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Robotporszívók
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3288
- Apple iPhone 12 Pro 128 GB Pacific Blue 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2159
- LG 45GS95QE - 45" Ívelt OLED / 2K WQHD / 240Hz 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync Premium / HDMI 2.1
- AKCIÓ! Asus ROG STRIX Z490-G Gaming WiFi alaplap garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő