Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  3D Studio Max

Hozzászólások

(#690) #72042496


#72042496
törölt tag

Hali!

Na, visszatértem! :D

Jóval korábban írtam, hogy elkezdtem egy low-poly manusz modellezését, ám ez sajnos félbemaradt: Sikerült olyan szinten elszúrni a fejét, hogy inkább egy újbóli nekifutás mellett döntöttem. Nehézségek ezúttal is akadtak, tehát valószínű lesz néhány lúzer kérdésem, addig is: Bővebben: link (Ruházat majd lesz rá.)

Ebből a karakterből ki akarom hozni a maximumot, tehát a kész változatban lesz SSS Shader, meg csonti alapú animáció.
Ez utóbbiról kérdezném, hogyan lehet megoldani, hogy a krapek keze ne lógjón bele a testébe? (Mint anno a Gaaboot-nál.) A reactor tud ilyet, vagy modellezéssel kell(ene) mindezt biztosítani?

A World3D-s épület tutorial: Bővebben: link A modell kész, már ''csak'' textúrázni kellene. :)
Úgy érzem, ez alapján már lassan elkezdhetem a házikóm megépítését, elméletileg már mennie kéne. :))

A NURBS majomfej: Bővebben: link (Majd újramodellezem, ráfér. :D)

Ez meg egy régi render, kb. fél óra alatt alkottam meg, s marha büszke voltam rá, mindenkinek ezt mutogattam: Bővebben: link :D

Ezen kívül tervbe van véve egy komplett sakk szett, sőt, egy komplett sakk játszma leanimálása is. (Suszter matt 6 lépésből. :D)

Ha pedig mindezzel megleszek, nekiállok az A3-as Audinak, de az ütemtervből azért látszik, hogy ez nem a jövő héten lesz... :D

Útvonal

Fórumok  »  Szoftverfejlesztés  »  3D Studio Max
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.