Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#3251) M0RGI válasza SilverToM (#3249) üzenetére


M0RGI
őstag

Semmi nem jön elő. Ennyi elég neki.

(#3252) SilverToM válasza M0RGI (#3251) üzenetére


SilverToM
tag

úgy érted kalibrálta a proximinit?

(#3254) Simtu


Simtu
senior tag

Sziasztok!

Librásítani szeretném a Blade-m. Leszedtem a librásító csomagot + a ROM-ot és felmásoltam. Viszont, amit api29 írt, hogy
"... beállítások,telefonról,és a system update,vagy rendszer frissítés menüpontra tapenyolunk!..."

én nem találok ilyen menüpontot a beállításokban.
Tudna valaki segíteni?

Köszi!

(#3256) ux1 válasza api29 (#3253) üzenetére


ux1
addikt

Nyugi koma :D Ez már sose lesz egységes, de az vigasztaljon, hogy pl deffy-ből is kettő féle van (kék, meg piros kamerás), most jön a harmadik a plusz. :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#3257) kelzsoca válasza api29 (#3253) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ne húzd fel magad, a Blade már csak ilyen, a ZTE megmutatja, hogy nincs két egyforma készülék :DDD

Egyébként ha ez a hivatalos Blade-re készült ZTE-s szoftver létezik, már pedig létezik, a Libra és a vele kapcsolatos dolgokat el kell majd felejteni, és akkor már nem lesz olyan keveredés a fejekben. :)

https://vertigostore.eu

(#3259) Nerd válasza api29 (#3253) üzenetére


Nerd
aktív tag

Skate firmwaret nem akartok rápróbálni. :DD hát ha akkora a szórás a hardverekben, hogy valakinek megy...

Félrene érts, minden elismerésem a munkádért, de azért nem kell földhöz vágni a telefonod, mert egy másik készülékre készült firmware nem optimális rá... :K

(#3260) kelzsoca válasza api29 (#3258) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha a ZTE mérnökei a pengének a firm-jét ilyen szintre fel tudják hozni,márpedig csak akarat kérdése,akkor valóban felejtős lesz a libra cucc!

Szerintem nem hoznak azok már semmit-sehová, már az is csoda, hogy van 2.3 a kifutó készülékre :)

https://vertigostore.eu

(#3261) balalev


balalev
tag

Telepítette a Blade-em a Market 3.3.11-es verzióját! Kicsit szebb, kicsit gyorsabb!

ZUK Z2 | Nexus 5X /// Régen: LG G2 OFFICIAL 4.2.2; Nexus 4 OFFICIAL 4.3

(#3262) spuros


spuros
őstag

Idevonatkozó Skate-es cikk a bemutatóról..

(#3264) jano_77


jano_77
nagyúr

Kérnék egy kis segedelmet Go Lockert használóktól!

Hogyan lehet az időt állítani a Lockeren, hogy 24 órás kijelzése legyen? A Marketen mikor letöltöm hozzá a Sense témát - 24 órás kijelzéssel ábrázolja ezért azt gondoltam, hogy lehetséges -, de hiába szedtem le, sajnos AM és PM kijelzése van. :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3265) Joshi


Joshi
titán

Üdv. Ismét frissítenék egy Blade-et a Godfather-ra, de a telón egy ClockWorkMod 5.0.2.0 recovery van. Ezzel is feltehető a CM7 keresztapu? :U

(#3266) sch_a


sch_a
addikt

Nehéz elhinni hogy lassan már egy éves lesz a blade-m! :C
Tavaly pont a megjelenése környékén kezdtem új telefon után kutatni a neten, de a viszonylag szűkös keret miatt álmomban se mertem rá gondolni hogy végül első androidos telefonom fogom megvásárolni. De így történt, és ennél jobb vételem még nem nagyon volt :)
Na de ha már itt tartunk, had ragadjam meg az alkalmat és köszönjem meg az itt is jelenlévők munkáját, akik hozzájárultak, hogy még nagyobb örömmel használjam ezt a kis készüléket :R

Egyetlenegy komoly problémám van vele, méghozzá a hangerő/hangminőség, ami miatt sokszor a régi w880-om is hordtam magammal. De mivel most nagyon ráérek, azt hiszem nem sokára feldobom ux1 librás romját egy próbára, bár nagy CM-fan vagyok. :)

(#3267) M0RGI válasza SilverToM (#3252) üzenetére


M0RGI
őstag

Igen

(#3253) api29: Nekem is elegem van, hogy 10 féleképpen rakják össze a 10 féle készüléket! Előző blade 710 MHz-en bírta max. Reménykedtem, hogy az újabb jobb lesz. Hát, nem! 690-en megy csak. :( Haveré vígan megy 748-on.
Bár az OC annyira nem érdekel és ez nem is hiba, csak fura, hogy mindegyik blade mást produkál (billentyűk, bevilágítás, hangszóró recsegés stb. stb.)

[ Szerkesztve ]

(#3268) szezso15 válasza Joshi (#3265) üzenetére


szezso15
addikt

Már miért ne lehetne felrakni vele? :F :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#3270) embe válasza Joshi (#3265) üzenetére


embe
nagyúr

Persze hogy fel lehet tenni. Nekem is az van fenn, azzal tettem fel. :K

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#3271) SilverToM válasza M0RGI (#3267) üzenetére


SilverToM
tag

Köszi!

Hát prociknál nagy a szórás....ugye annó a 3 magost azért hozták ki, mert túl sok volt a selejt a 4 magosok közt, amiből csak 3 ment jól, így kiadták a selejtet is mint 3 magos....

(#3272) Joshi válasza szezso15 (#3268) üzenetére


Joshi
titán

Csak azért volt furcsa az ekkora verziószám mert amikor az első Blade-et romoltam akkor a 4.0.1.5-öt ajánlották (3 napja) holott már bőven volt 5-ös verzió is. Előszőr arra gondoltam hogy valami kétes forrásból származó cucc.

(#3273) sch_a válasza #40993792 (#3269) üzenetére


sch_a
addikt

Annyira felcsigáztatok, hogy most már muszáj lesz kipróbálnom :D
Mondjuk most keresgélek, gondolom azért vissza lehet majd valahogy "Gen2-esíteni", de amíg nem találok hozzá leírást, biztos ami biztos nem állok neki.

(#3274) jano_77


jano_77
nagyúr

Meg tudja mondani nekem vki, hogy egy az Amazon Apps-ról ingyenesen letöltött Office Suite 5 Pro appot, hogyan tudom újra feltenni, ha menet közben volt egy librásításom, majd újra gen2-esítésem és nem mentettem le sehová az app-ot? :F :U :(((
Illetve mástól is olvastam már, hogy volt olyan problémája, hogy nem minden app-ját jeleníti meg a Market a Saját app-jai között! Ez miért lehet?!? Én is ezt érzem! :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3275) csiziktomi


csiziktomi
senior tag

Naszóval,ma egy kicsit ráérősebb volt a munka,így tudtam egy kicsit :) nyomkodni az UX1 által kreált romot.A következők jöttek le nekem.1 délelött lemerült 9 százalékra.Ami nem rossz teljesítmény folyamatos wifi,net,játék,youtube stb. A készülék csak 748 ig bírja felette lefagy(igaz ezt stabilan).A hangot nem találom olyan egetverően hangosnak(lehet hogy süket vagyok).
Felraktam rá az Api féle témát is ,igy már egész pofás.(Megjegyzés Apinak:A térerő ikon időnként fura dolgokat jelez.Konkrétan azt, telefonálás közben nincs térerő :) akkor min is beszélek:)

Mindenesetre holnap egy normál használatot is megnézem .Mennyit bírhat...
Köszönöm mindkettőtöknek. :C

(#3276) M0RGI


M0RGI
őstag

ADfree helyett van valami jobb program?
Vagy Handcent sms beállításainál, miért van reklám alul?

(#3277) Mercutio_ válasza api29 (#3253) üzenetére


Mercutio_
félisten

Azt azért ugye érzed, hogy ez kb. olyan, mintha egy gyárilag is jól teljesítő olcsó AMD procit köpködnél, hogy nem lehet annyira tuningolni, mint azt amivel csúcsot állítottak be ;)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3278) embe válasza Joshi (#3272) üzenetére


embe
nagyúr

2Kétes forrás" Nekem a Rommanager töltötte le, onnan ahonnan máskor a régebbieket is. Nem tudom kinek milyen tapasztalata van vele, de nekem nincs rossz tapasztalatom vele. Huhh szó ismétlés.
Én azt mondom tedd fel bátran vele!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#3279) SilverToM válasza jano_77 (#3274) üzenetére


SilverToM
tag

Ötlet, hogy miért nem tölt le free-t az Amazon? (5 perce van fent!)

(#3280) jano_77 válasza SilverToM (#3279) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mert csak amerikából lehet sajnos! :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3281) zszabika


zszabika
aktív tag

apeelme kollegát nem látta valaki?Csak mert be szeretném jelenteni hogy holnap újra beadom szervizbe a Pengét lötyögő gombsor miatt.Hátha lenne valami hozzáfűzni valója. :DDD :DDD :DDD

Szerk: Olyat irathatok vajon a munkalapra hogy amennyiben nem cserélik a gombot,abban az esetben készülékcserét kérek?Amugy ez a hiba nem olyan jelentéktelen ahogy sokan itt reagáltak rá amikor említettem.Szinte kiesik a gomb a helyéről. :(((

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#3282) audi100td


audi100td
nagyúr

Sziasztok,

van esély arra, hogy valamelyik vodafone üzletben még fellelhető a ZTE Blade? Tudom, hogy kapható helyette a libra, de a Blade-hez hozzá tudnék jutni 10e Ft-os áron a jelenlegi előfizetésemen keresztül.

(#3283) spuros válasza audi100td (#3282) üzenetére


spuros
őstag

Erre már roppant csekély az esély.. Sőt inkább már semmi.

(#3284) audi100td válasza spuros (#3283) üzenetére


audi100td
nagyúr

hát, sajnálom, akkor marad a galaxy mini :( , de köszi az infót

(#3285) koszegii válasza jano_77 (#3274) üzenetére


koszegii
tag

Használj Appmonstert! :)) PÜ ment! :C

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3286) bazsi44


bazsi44
tag

Üdv. a következő a probléma.

ZTE Bladen cyanogenmod 7.1.0
gingerbread 2.3.7

rom managerrel való CM7.1 stable-ra frissítés után, nem elég hogy marketet apkval fel kellett telepíteni, a google fiókba sem tudok belépni. :\ hiába bújom a netet, nem jövök rá, hogy mi a gond. amennyiben részletes leírás kellene a probléma megoldásához, akkor keressetek. a hasznos válaszokat előre is köszönöm!

(#3287) zszabika válasza audi100td (#3284) üzenetére


zszabika
aktív tag

A Libra miért nem jó?Azt nem választhatod?

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#3288) embe válasza jano_77 (#3274) üzenetére


embe
nagyúr

Titanium Backup, vagy Appmonster progikkal készíts mentést a telepített progikról. A telepítőfájlokat, és azok adatait beállításait lementi a memkarira. Majd bármilyen új romra feltelepítheted azt amelyiket akarod. Csak arra figyelj, hogy rendszer beállítást ne állíts vele vissza.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#3289) apeelme válasza zszabika (#3281) üzenetére


apeelme
addikt

nyugi itt vagyok és figyel(l)ek... ;]

(#3286) bazsi44: google apps-ot kellene telepítened recoveryből...(#1744) apeelme

[ Szerkesztve ]

(#3290) audi100td válasza zszabika (#3287) üzenetére


audi100td
nagyúr

Az, hogy az nincs a vodafone-nál, vagy tévednék?

(#3291) M0RGI válasza zszabika (#3281) üzenetére


M0RGI
őstag

T-hez vinnéd?
Nem javítanak, csak cserélnek!
Ha nem T-hez, akkor bocsi!

[ Szerkesztve ]

(#3292) zszabika válasza audi100td (#3290) üzenetére


zszabika
aktív tag

Én nem tudom hogy van vagy nincs.Te írtad hogy van a Blade helyett és azt hittem arra célzol hogy a Vodánál van.

(#3291) vzaza: Telenor-hoz.Már volt náluk de sz@rt se csináltak vele. :(((

(#3289) apeelme: Akkor megnyugodtam. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#3293) jano_77 válasza embe (#3288) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm a segítséget, de azt tudom, hogy milyen progikkal tudok mentést készíteni, csak sajnos voltam akkora marha, hogy nem tettem meg, mielőtt gyalultam. :W
Illetve ez nem teljesen igaz, mert recoból csináltam backupot, de ugye ahhoz hogy abból vissza nyerjem az appot - tényleg, a backup-restore vissza teszi az Amazonról "amcsiként" letöltött ingyenes appot?!? -, amit per pill nem szeretnék.
Szal hülye voltam és elmulasztottam a MyBackup illetve TB alkalmazását!
És köszi a felhívást, most már megtanultam - itt olvastam -, hogy csak appokat szabad és azok adatait, rendszer mentéseket, beállításokat nem. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3294) audi100td válasza zszabika (#3292) üzenetére


audi100td
nagyúr

bocs, kimaradt, hogy van helyette függetlenül (be vagyok már fáradva), de tudtommal a szolgálatoknál nem kapható, legalábbis a vodafone-nál nem, különben persze azt vennék

(#3295) Boonen007


Boonen007
őstag

Olyan gondom lenne, hogy az msn-em nem szinkronizál rendesen a teló kliens a gépessel tehát nem mutatja a partnereim. Ötlet?

(#3296) zszabika válasza audi100td (#3294) üzenetére


zszabika
aktív tag

A Galaxy mini helyett én inkább valamivel komolyabbat vennék ha már engedménnyel megkapod.Mondjuk azt nem tudom mire szeretnéd használni,de én már tapiztam minit és nagyon nem jött be.Kijelző nagyon tré. :(

"Ha meztelenül futsz egy fa körül 80km/h sebességgel,lehetségessé válik,hogy megb''zd saját magadat." Albert Einstein

(#3297) embe válasza jano_77 (#3293) üzenetére


embe
nagyúr

Anno a saját hibámon tanultam. Többször csináltam rendszeradat visszaállítást. Utána meg csodálkoztam hogy szar a wifi stb.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#3298) apeelme válasza jano_77 (#3293) üzenetére


apeelme
addikt

a reco backupból ki lehetne piszkálni...szvsz

(#3299) SilverToM: elképzelem ahogy a 200-300KB-os progikat seedelem

[ Szerkesztve ]

(#3299) SilverToM


SilverToM
tag

Vajon létezik olyan torrent oldal, ami csak androidos programokkal foglalkozik?

(#3300) audi100td válasza zszabika (#3296) üzenetére


audi100td
nagyúr

Tudom, hogy a kijelző tré, de csak 1Ft-ba kerül. A következő lépcső meg (ami valóban előrelépés lenne) az a wildfire S 25k-ért, 35-ért a galaxy ace illetve a motorola defy 40-ért.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.