Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#3951) hjanos1


hjanos1
senior tag

Kint van az ICS forráskódja!!!!!!!!

The Factory Must Grow

(#3952) kungzi válasza api29 (#3948) üzenetére


kungzi
veterán

azt nem tudod, hogy a cm-nek miert olyan gyenge a wifije? tegnap elso meres jo volt, most meg visszaallt a regi 4mbit/2mbit-re

update: a netemmel volt valami mert most mar megint jo. 18/10-et mer :C

[ Szerkesztve ]

(#3953) apeelme válasza hjanos1 (#3951) üzenetére


apeelme
addikt

ójeeeee

(#3954) djadji válasza Glatius (#3949) üzenetére


djadji
senior tag

koszonom a helpket mondenkinek!!

http://djadji.fw.hu

(#3955) User64476 válasza api29 (#3948) üzenetére


User64476
őstag

Állítsd meg a mobil hekkelést!! :C:C :DD

(#3956) barnam_ válasza apeelme (#3942) üzenetére


barnam_
nagyúr

A framework.jart kilehet cserélni rendszer alól, vagy mindenképpen új telepítés kell?
QtAdb-vel felmásoltam, utána adtam neki 644-es jogot, újraindítottam, de végtelen ciklusba ment át a boot animáció. Recovery alól visszamásoltam az eredetit, de így is van 5-7 percbe telt, mire elindult a telefon :F

(#3957) apeelme válasza barnam_ (#3956) üzenetére


apeelme
addikt

wipe cache és wipe dalvik cache mindenképp kellene ilyenkor, és ne futó rendszer alatt akard kicserélni...

(#3958) kelzsoca válasza apeelme (#3957) üzenetére


kelzsoca
félisten

Futó rendszer alól is ki lehet cserélni, de készüléken belül, csak rá kell adni a jogosultságokat a fájlra, majd ezután felülírni a régi verzióval, és egy cache törlés után annak mennie kell.

https://vertigostore.eu

(#3959) marec1122


marec1122
senior tag

a fényképező felbontását hol lehet állítani?

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#3960) barnam_ válasza apeelme (#3957) üzenetére


barnam_
nagyúr

Köszi, akkor wipe cache után menni fog.

(#3961) Pantal


Pantal
senior tag

Sziasztok!
Elárulnátok nekem, pontosan mi a különbség a GEN1-es és a GEN2-es Pengék között?

(#3962) ktommy91 válasza marec1122 (#3959) üzenetére


ktommy91
addikt

Harmadjára már nem bírom ki hogy ne válaszoljak... Nem gondoltál még arra hogy azért nem kapsz választ mert baromságot kérdezel?
(2048*1536)/10^6 =3,146 --->ennyit tud a kamera.

Nincs kerítés.

(#3963) kelzsoca válasza Pantal (#3961) üzenetére


kelzsoca
félisten

Firmware (BIOS) és szoftver (Android) került frissítésre.

https://vertigostore.eu

(#3964) Pantal válasza kelzsoca (#3963) üzenetére


Pantal
senior tag

És van ebből valami előny/hátrány, vagy csak amikor moddolunk ez egy plusz dolog, amire figyelni kell?

(#3965) phantom88


phantom88
tag

Juhúú:

- TPT partícionálás(302 Data) siker!
- First Strike belakása folyamatban.

Köszöntem mindenkinek! :R :R

Következő ROM már ICS alapú lesz remélem :)

Egy hülye kérdés: Lehetséges, hogy a kijelző színei melegebbek a vodás firmmel? Mintha kicserélték volna a kijelzőm :Y ???

[ Szerkesztve ]

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#3966) kelzsoca válasza Pantal (#3964) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ez hivatalos frissítés, semmi köze nincs a moddoláshoz.

Ha valamit javítanak, optimalizálnak stb.. az inkább előny lesz, mint hátrány :)

Egyébként a custom romok is gen2-re készülnek.

https://vertigostore.eu

(#3967) Pantal válasza kelzsoca (#3966) üzenetére


Pantal
senior tag

Értem. Köszönöm! :R

(#3968) Evilangel válasza phantom88 (#3965) üzenetére


Evilangel
tag

erre kíváncsi vagyok, mert a telenoros blade-em színei irgalmatlanul fakók a t-mobiloshoz képest, ha ezt javítaná a vodás firm az nem lenne rossz

(#3969) phantom88 válasza Evilangel (#3968) üzenetére


phantom88
tag

Lehet csak azért van albérlőtársam drága barátnője hajnal 5-kor mosott meg kitakarította a lakást (egyetemista ember, hogy lehet ennyire hülye???) --> nem akar kinyílni a szemem :W. De akkor is olyan mintha szebb lenne, de ezt rajtam kívül senki nem írta...

Mindenesetre 3 percnél nem több az egész, még ha az olvasást és MD5 ellenőrzést is beleszámolom. :D

[ Szerkesztve ]

Rock, paper, scissors, lizard, Spock..... http://www.youtube.com/watch?v=_4PFWow-q1s

(#3970) embe


embe
nagyúr

Feltettem apaelme First Strike romját. Ebben a Gingerbread Launcher free launcher van. Ennek a működését hol kell beállítani? Biztosan it van a szemem előtt. de nem találom.

A tegnap esti malőr után sikerült visszahozni a telót, tökéletesen működik eddig. Kopp-kopp.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#3971) kelzsoca válasza embe (#3970) üzenetére


kelzsoca
félisten

Alap launcher, semmi beállítási lehetőség nincs :)

https://vertigostore.eu

(#3972) koszegii


koszegii
tag

Sziasztok!
Az mitől van ha feltelepítek egy progit,másnap nem találom a telón sehol,amikor újratelepítem, akkor meg azt írja,hogy felülírja a már létező programot. :O

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#3973) robit1973


robit1973
aktív tag

elitemovil_r7:

First Strike:

:F

Ja és az automata háttérvilágítás sem működik nekem rendesen a First Strike romban.
Hogy lehet beállítani, hogy jó legyen?

(#3974) apeelme válasza robit1973 (#3973) üzenetére


apeelme
addikt

mit értesz az alatt hogy az automata háttérvilágítás nem működk? nálam megy, sőt egyénileg definiált szintekkel.
wifihez sajnos nem tudok hozzászólni...

(#3975) embe válasza kelzsoca (#3971) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi! Akkor valszeg megy vissza a Te romjaidban lévő. Azt megszoktam.
Egészségedre a habos kávé! :R Megkaptad?

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#3976) kelzsoca válasza embe (#3975) üzenetére


kelzsoca
félisten

Köszöntem :R

https://vertigostore.eu

(#3977) Eclips21


Eclips21
őstag

ez az anomália csak nálam van hogy
CM7 alatt tök mind1 melyik verzió mindnél elő jött
SDirása 1-2mb/s és írás közben megáll fél perceket gondolkodni és nem csinál semmit
totalcommanderrel teszteltem

EZ alatt:
SDírása 6-7mb/s és nem álldogál fél órákat sőt folyamatosan másol

Class6os kártyám van és azt hittem hogy elromlott de tegnap feltettem azt a romot és azt hittem csoda történt nem akartam elhinni hogy újra működöik már leformáztam vagy 200x különféle erre a célra készített programmal mert azt hittem az a baja de nem javított egyik se

(#3978) Mercutio_ válasza embe (#3833) üzenetére


Mercutio_
félisten

:R
Megcsináltam mindent (generáltam amcsi címet, számlaszámot, amazon oldalán gmail-es címemmet megadva regeltem és a generált adatokat, számlaszámot, USA címet megadtam, amit el is fogadott) majd a telepített droidos appba belépve a mailcím/pass párossal egy free app-ot le akartam próbaként szedni, de ugyamúgy "No Apps to Download" :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#3979) embe válasza Mercutio_ (#3978) üzenetére


embe
nagyúr

Pedig működnie kell.Én a telóval csináltam a reget, meló közben, gondolhatod mit összeküszködtem vele. De sikerült.
Már nem emlékszem pontosan: de 2 féle email cm is van. Egy ami a reghez kellett - a fake, meg ahová az ellenőrző emailt küldi, majd később a nullás számlákat - ez a valós.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#3980) robit1973 válasza apeelme (#3974) üzenetére


robit1973
aktív tag

A gomb világítás változása mindig működik, viszont a háttérvilágítás sokszor beragad egy szinten. Az egyéni beállításoknál látom, hogy a szenzor által mért érték változik, viszont a háttérvilágítás nem. Például előfordult, hogy 90-es értéken maradt, hiába mért a szenzor több mint 3000-es fényértéket, de volt olyan is, hogy a maximális fényerőn maradt teljes sötétben.

(#3981) domerator válasza robit1973 (#3980) üzenetére


domerator
veterán

Nálam anno a szűrő kiiktatása szüntette meg ezt a hibát... ugyan látni a villogást szabályzáskor, de legalább nem ragadt be.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#3982) kelzsoca válasza robit1973 (#3980) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ezen anomáliák nem biztos hogy mindig rom függők, minden készülék más, nagy a szórás minőségben és alkatrészek közti különbség is van.

https://vertigostore.eu

(#3983) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, szerintetek ezek normális teszt eredmények egy gyári trémobilos 2.2-es androiddal felvértezett nem rootolt teljesen alapon hagyott zte bladenel? Mert nekem elég lassúnak tűnik a dolog, mit lehetne csinálni?

quadrant: 405
anTuTu: 1070
Smart Bench:396/443
Linpack:7.321/11.45s

Válaszokat előre is köszi!

(#3984) apeelme válasza robit1973 (#3980) üzenetére


apeelme
addikt

azt hiszem értem mire gondolsz, engedélyezd a Fényerőcsökkentés hiszterézissel kapcsolót, a Többi szint szerkesztésénél pedig alapértelmezések betöltése, majd mentés alkalmazás...

(#3985) Zolom89 válasza Lotusomega (#3983) üzenetére


Zolom89
senior tag

quadrant erednyém lehet több is, egymás után többször futtasd el.
anTuTu szerintem teljesen normális, Nekem a libraBladem 1300pont körül volt ha jól emlékszem.
Sajnos ennyit tud a kicsike :)

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#3986) marcusa válasza Lotusomega (#3983) üzenetére


marcusa
addikt

Tegyél fel CM7 Rom-ot. A qadrant 1000 fölé, az antutu 1700 fölé mehet vele.

:-)

(#3987) SilverToM


SilverToM
tag

Kettő darab lehet, hogy hülye kérdés.

Az egyik az előbbi fényképezős kérdésről jutott eszembe, hogy van egy olyan pöcök fotós képernyőn, hogy tárhely....az jelenti ugye azt, hogy az sd-re pakolja a képeket, mert a múltkor feldugtam a telót a gépre és nem talált új fotókat, pedig voltak.

A másik kollégám kékfogon áttolta a beautifull fizetős verzióját telepítette is mert mutatni akart valamit, de én nem használom, mert egy másikat használok, amit jobban szeretek. Ez idáig semmi gond, de tegnap megláttam, hogy azt is kikapcsolgatja a bateri doki, gondoltam lekapom, de nincs a marketben...............baszus de hülye vagyok, hát az alkalmazás kezelővel kell......akkor ez sztorno....

(#3988) robit1973 válasza apeelme (#3984) üzenetére


robit1973
aktív tag

Köszi, közben sikerült, valóban ez a megoldás, de én fényértékeket kicsit feljebb állítottam, mert nekem sötét volt az alap.

(#3989) apeelme válasza robit1973 (#3988) üzenetére


apeelme
addikt

én is feljebb toltam, sőt nekem csak az első szintnél kapcsol fel a bill, a többinél szvsz felesleges.
egyébként az előző nightlykban nem kellett ez a kapcsoló...

(#3990) Lotusomega válasza marcusa (#3986) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Nézegettem, a stabil már egész jó és tetszett is, csak kérdés h abban van magyar nyelv? Esetleg hivatalos 2.3.5 lesz e rá? Mert vmi mongol v miylet írtak h ott már van..

(#3991) kelzsoca válasza Lotusomega (#3990) üzenetére


kelzsoca
félisten

Hogyne lenne benne :)

https://vertigostore.eu

(#3992) User64476 válasza apeelme (#3957) üzenetére


User64476
őstag

Nagy köszönet a romodért, eddig ez a legjobb ami valaha is a gépen volt. Gyors, sallangmentes, rendes billentyűzet + magyar szótár, nincs semmi hülye custom launcher, egyszerűen minden szuper benne! :R

(#3993) TRob1


TRob1
veterán

Kinn a mai nightly (Javított Middle Ring-gel): cm_blade_full-257.zip

Changelog

(#3990) Szasza888:
Volt benne mindig is magyar nyelv, de az utolsó 2 nightly-ban lett majdnem Fullos (köszönhetően 1-2-3 itteni jóembernek :D)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#3994) M0RGI válasza apeelme (#3924) üzenetére


M0RGI
őstag

Csak jelzem, hogy tegnap feltettem a legújabb nightlyt és megmaradt a régi marketem plusz a már uninstallált felesleges appok sem jöttek vissza általa. Királyság!

(#3995) TRob1 válasza M0RGI (#3994) üzenetére


TRob1
veterán

Há persze. Ez eddig is így volt. Marad minden app+beállítás úgy ahogy volt az előzőben, csak "alákerül" az újabb Rom. :D (Ezért is frissítgetem elég gyakran, hisz nem kell állítgatni semmit újra)

Most épp a mait teszem fel. :B

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#3996) M0RGI válasza TRob1 (#3995) üzenetére


M0RGI
őstag

Azt hiszem én is fel fogom. :)
Mi az a middle ring?

(#3997) TRob1 válasza M0RGI (#3996) üzenetére


TRob1
veterán

Ami hibás volt a tegnapiban. :D
Lockscreenen a feloldógyűrű, ha középre van állítva. (Már ha Gyűrű stílusú feloldást használsz)

¤ R'n'R ¤

(#3998) apeelme válasza M0RGI (#3996) üzenetére


apeelme
addikt

A zárképernyőnél ha gyűrű stílus volt kiválasztva akkor annak speciális beállításainál megjelent egy új Middle ring Style opció - ezért is nem magyar mert a fordításunk előbb készült el -, na ha ezt bepipáltad és elaltattad a telót, felébresztéskor nem tudtad kioldani a zárképernyőt mert rebootolt a teló, és ugye reboot után is mi fogad? term. zárképernyő amit nem tudsz feloldani... :P

(#3992) Baskiria: igazán nincsmit :R

(#3999) TRob1: így van ezt én is kipróbáltam, egy appot (akkuhasználat) beállítottam, és avval ki lehetett "oldani" a zárképernyőt...

[ Szerkesztve ]

(#3999) TRob1 válasza apeelme (#3998) üzenetére


TRob1
veterán

Viszont akinél van beállítva 1-2 (3-4) app is a 3-ik gyűrűre, az ugye vissza tudott térni, és kikapcsolni a Middle Ring-et. ;]

szerk: Nálam meg eleve be is van állítva 4 dolog. :K

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#4000) lazlora válasza M0RGI (#3994) üzenetére


lazlora
tag

cm_blade_full-257-hez kell ext particio?

"A lot of times, people don't know what they want until you show it to them." S.J.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.