Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56351) bulikavagyok válasza modd3r (#56349) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez nem demó, hanem a teljes játék 10 órás trial verziója. Fizess elő 1 hónapra az EA Access-ra (1000 HUF), és akkor többek közt megkapod ezt is. Mondhatni a hülyének is megéri! :D

[ Szerkesztve ]

(#56352) modd3r


modd3r
őstag

adam014, bulikavagyok: Nagyon szépen köszönöm a gyors választ!

(#56353) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Rise of the Tomb Raider Launch Party -
Azoknak akik szeretik a TR-t! :)

(FB esemény van linkelve)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#56354) zsolesz010 válasza hackeeeee (#56333) üzenetére


zsolesz010
senior tag

majdnemföldhözvágom Legendary: Kiléptetek, maradtam, halál nélkül megvolt a turret aktiválás és a következő checkpoint. Olyan szinten visszaveszi az ellenfél A.I.-t egyetlen emberi játékos esetén, hogy csak pislogtam. Pontatlanabbul céloznak, kisebb sorozatokkal lőnek, "megvárják" a rájuk lőtt hosszabb sorozatokat, alig oldalaznak, alig dobnak gránátot. Abból a 6-8 perc játékból egyáltalán nem tűnt nehezebbnek a Heroic-nál. A Reach-re mondták, hogy Legendary-n könnyű egyedül, de 4 játékossal halál. Ez is ilyen lesz. Szóval gyertek este. Legalább nem hallod a ciripelést az anyázástól :D

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#56355) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

A DiRT 3-at sikerült valakinek leszedni xbox.com-on keresztül?

Ezt írja ki. Vásárlás megerősítése

DiRT 3
12 év fölött
Helytelen nyelvezet
Ingyenes
Nem szerepel érvényes fizetési lehetősége a nyilvántartásunkban.
Fizetési lehetőségek módosítása
Használati korlátozások vonatkoznak arra az elemre, amelyet most megvásárol. A elemet azon az Xbox 360 konzolon használhatja, amellyel letöltötte. Ezen az első konzolon minden más felhasználó is hozzáférhet. Ha memóriaegység vagy más tárolóeszköz segítségével áthelyezi más Xbox 360 konzolokra, akkor is használhatja, de csak akkor érheti el, ha előbb bejelentkezik Xbox Live-fiókjával az Xbox Live szolgáltatásba.
Erre a tranzakcióra a(z) A Microsoft szolgáltatási szerződése előírásai vonatkoznak. A díját most számítjuk fel. Pénzvisszatérítés nem lehetséges.Fizetési Lehetőségek:Módosítása Mégse

Válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#56356) GhettoChild válasza Alexios (#56350) üzenetére


GhettoChild
tag

Hi !
EA accessre csak bankártyával tudok befizetni ?

[ Szerkesztve ]

(#56357) pzstm válasza zsolti72837 (#56355) üzenetére


pzstm
titán

bármilyen fizetőeszköz hozzá van rendelve a fiókodhoz? emlékeim szerint csak úgy megy. Nekem megvan egyébként ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#56358) zsolti72837 válasza pzstm (#56357) üzenetére


zsolti72837
őstag

GOLD-al le lehet tölteni nem?

(#56359) BoboDJ: De eddig a GOLD-os játékokat le lehetett tölteni. Nem értem.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#56359) bobooo válasza zsolti72837 (#56358) üzenetére


bobooo
addikt

Akkor is kell, hogy legyen a fiokhoz rendelve valamilyen fizetőeszköz ami aktív :)

(#56360) Vasy09


Vasy09
őstag

Srácok, lehet hülye kérdés, de EA Access esetén ha játszom egy játékkal, az acsikat akkor is megkapom? :U

Gamertag: Vasy09

(#56361) ferensz válasza Vasy09 (#56360) üzenetére


ferensz
senior tag

Természetesen.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#56362) pzstm válasza Vasy09 (#56360) üzenetére


pzstm
titán

természetesen. Mintha mevetted volna a játékot ;)

Ha épp 10 óra altt kiezrezel egy játékot akkor így jártak :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#56363) Vasy09 válasza pzstm (#56362) üzenetére


Vasy09
őstag

Köszi, ez jó hír, viszont az nem, hogy ha jól értelemez, akkor egy játék esetében annak elindításától számítottan 10 órán keresztül van időm játszani, utána meg letilt!? Vagy, hogy van ez pontosan? Bocsi a hülye kérdésekért, csak ez nekem még új, 360-on ilyen nem volt még! :) Most meg ugye előfizettem erre is, aztán jobb még az elején tisztába kerülni a dolgokkal! Szóval köszi a válaszaitokat előre is! :R :R

Gamertag: Vasy09

(#56364) pzstm válasza Vasy09 (#56363) üzenetére


pzstm
titán

kétféle játék van.

Ami a Vault részét illeti: azokkal korlátlan ideig korlátlanul játszhatsz amíg tart az előfizetésed

Az új játékokat 10% kedvezménnyel veheted meg vagy megvásárlás nélkül összesen 10 órát játszhatsz vele (10 óra játékidő, nem első elindítástól számított 10 óra....tehát ez lehet egy hét alatt lesz meg Neked)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#56365) Alexios válasza Vasy09 (#56363) üzenetére


Alexios
veterán

csak a trial játékok(mint most a battlefront) 10 órásak, amúgy a vaultban levőkre nincs korlátozás

(#56366) Vasy09 válasza Alexios (#56365) üzenetére


Vasy09
őstag

Köszi mindkettőtöknek! Akkor ha jól értem, a Hardline-nal korlátlan ideig (max előfizu végéig) játszhatok, viszont a Battelfront-tal most csak max 10 órát!? Ez mondjuk így ok, mert akkor úgymond a régebbi játékokra nincs idő korlát, csak az előfizetés hossza! Na, ezt este ki is próbálom! Kösz még egyszer mind a kettőtöknek!

Gamertag: Vasy09

(#56367) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Settings-en belül találom az UPDATE-t?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#56368) zsolti72837 válasza zsolti72837 (#56367) üzenetére


zsolti72837
őstag

Megtaláltam. :)
Már jön is lefele a frissítés.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#56369) ferensz válasza Vasy09 (#56366) üzenetére


ferensz
senior tag

Pontosan így van, ahogy leírtad :)

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#56370) zkas90


zkas90
senior tag

Az új dash nagyon jó lett. Gyorsan feláll és gyorsan reagál mindenre. Ügyesek voltak a fejlesztők.
Most wifin keresztül tölti a BF trialt (ez lehet placebo hatás), és 50 megabittel teszi ezt (előző dash alatt 30 fölé sose ment wifin keresztül).

(#56372) gianni85 - Miután visszaolvastam nekem is hasonló jutott eszembe. :DD

[ Szerkesztve ]

(#56371) Vasy09 válasza ferensz (#56369) üzenetére


Vasy09
őstag

Köszi! :R :R

Gamertag: Vasy09

(#56372) gianni85 válasza zkas90 (#56370) üzenetére


gianni85
veterán

Gyorsan feláll és gyorsan reagál mindenre. - az új dash olyan, mint egy kamasz fiú nemi szerve :D

(#56373) zsolti72837 válasza gianni85 (#56372) üzenetére


zsolti72837
őstag

Oké. :DDD

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#56374) SpeedHUNGARY válasza gianni85 (#56372) üzenetére


SpeedHUNGARY
aktív tag

:D Ezen besírtam! :D

"Aki hülye, haljon meg!" - De mi van, ha én még nem akarok? GamerTag: Seedcop

(#56375) sch_a válasza zkas90 (#56370) üzenetére


sch_a
addikt

Vajmi kevés köze van az új dashnek ahhoz, hogy mennyivel töltesz le éppen.

(#56376) zkas90 válasza sch_a (#56375) üzenetére


zkas90
senior tag

Ez nincs feltétlenül így. Amennyiben megbasztatták a wifi driverét is, akkor érhettek el fejlődést.

(#56377) bLaCkDoGoNe válasza sch_a (#56375) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem feltétlenül, az XONE Wi-Fi kezelése a korábbi firmware-ekkel nagyon ergya volt, lehet hogy az új változatban ezen javítottak. És persze az is lehet, hogy nem, és csak placebo. (Én nem teszteltem még, de azt tudom hogy a korábbi változatok fájdalmasan rosszul teljesítettek Wi-Fi-n, legalábbis nálam.)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#56378) gianni85 válasza zkas90 (#56376) üzenetére


gianni85
veterán

Én feladtam már a Wifi-t, de kábelen is azt veszem észre, hogy elkezdi nagy sebességgel tölteni a cuccokat és a vége felé lelassul :(

(#56379) GhettoChild


GhettoChild
tag

Nekem special most az új dash-el fénysebességgel gyorsabban indítja Halo-t, multiplaybe !

(#56380) Hunt3r22 válasza gianni85 (#56378) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Elfárad.. ;]

Xr

(#56381) appleGjuice


appleGjuice
tag

Valami bug van nálam update óta, telepített appokat nem mutatja a games&appsben.

(#56382) jose999


jose999
senior tag

Ha le szeretném tölteni a Dirt3-at, ezt írja :
Bocsánat
Ez az ajánlat nem érvényes az Ön területére.
OK
Ez a tranzakció titkosítva van.

Mit rontottam el? (Nem játszani, letölteni szeretném, mint más. Játszani tudom, hogy csak később lehet) Köszi a segítséget előre is!

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#56383) plejik


plejik
addikt

Hogy lehet a 360-as jatekokat letolteni? Mert a dirt 3 at behuztam de ajatek listaba nem talalom.. :)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#56384) Helmoras


Helmoras
őstag

Nekem nem updatelt, kivancsi vagyok mikor fog, hmm most nezem manualisan is elindithatom :C

[ Szerkesztve ]

(#56385) nagy.laurent válasza plejik (#56383) üzenetére


nagy.laurent
tag

Azt mondtak a kollegak eddig, hogy csak este 21tol lesznek elerhetok.

(#56386) plejik válasza nagy.laurent (#56385) üzenetére


plejik
addikt

Aha...

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#56387) Hunt3r22 válasza Helmoras (#56384) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Azért nem updatelt mert még nem kötelező. November 23-tól lesz kötelező ha jól emlékszem. :B

Xr

(#56388) Helmoras válasza Hunt3r22 (#56387) üzenetére


Helmoras
őstag

En beleugrom a lecsoba... leszamilesz :))

(#56389) Hunt3r22 válasza Helmoras (#56388) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Én is. :B

Xr

(#56391) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Siessetek! Akad még talán pár potyajegy a Budapesti PlayIt-re Vasárnapra...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#56392) Helmoras


Helmoras
őstag

Valaki jatszik oneon a Divinity original sinnel? Tervezem megvenni homepartnerrel hogy jatszunk vele coopban, jo lenne par velemeny, egesz jokat olvastam rola.

(#56393) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Az új dash-ben levő médialejátszó app fejlődött valamiben az előző, rendkívül gyenge alkalmazáshoz képest? (Pl. tud-e már feliratokat kezelni?)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#56394) Sicilian


Sicilian
addikt

Az komoly, hogy nem csinálták meg, hogy az adott Gold 360-as játékokat nem tudom leszedni a ONE-ról !
Ez de szaar ! :((

nothing is true everything is permitted..

(#56395) gduck válasza bulikavagyok (#56351) üzenetére


gduck
addikt

Bakker, azt hittem mától játszható a StarWars, erre kiderül hogy csak a trial 10 óráig... Ha letelik a 10 óra várhatok egy hetet :W Vagy beosztom naponta 10/7 óra :DDD

(#56396) negyven2 válasza Sicilian (#56394) üzenetére


negyven2
veterán

[link]

"A cég szóvívője elmondta a GameInformer kollégájának, hogy a rendszer jelenleg nem tudja emulálni az Xbox 360 online üzletét, így a DLC-ket nem lehet megvásárolni az új konzolon. Ahhoz, hogy beszerezz egy tartalmat kénytelen leszel leporolni az Xbox 360-at, vagy felkattanni az Xbox.com oldalra. "

[ Szerkesztve ]

"Zombies can’t swim. Famously underutilised anti-zombie measure. Walking Dead would have been over in one series if Rick Grimes had used his brain and gone to the Everglades."

(#56397) bulikavagyok válasza gduck (#56395) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nincs korai hozzáférés EA Access-el? Én azt hittem, h akinek van előfizetése, és megvette a játékot, az mától tolhatja korlátlanul!

(#56398) zsolti72837 válasza jose999 (#56382) üzenetére


zsolti72837
őstag

Nekem se sikerül. :(

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#56399) gduck válasza bulikavagyok (#56397) üzenetére


gduck
addikt

Én is azt hittem, de csak trialban hajlandó elindítani...

(#56400) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Én is a DiRT 3 beszerzésével szenvedek. A gépen a Gold ajánlatok között nem jelenik meg, ezért xbox.com-on akartam hozzárendelni az accountomhoz. Ott pedig ez fogad:

Pedig van bankkártya rendelve az accountomhoz, többször is vásároltam már vele online. Ha rányomok a "Change Payment Options"-ra, akkor pedig újat akar hozzáadatni velem, ráadásul fixen beállítva a címországnak USA, megváltoztathatatlanul. :O

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.