Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#227351) Zoleee83 válasza l.skywalker (#227350) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ezen meg sem lepődtem, a Sony mindig is ilyen volt, sem a pénz visszatérítési, sem a garancia ügyintézése nem mérhető MS-hez. Van még hová fejlődniük. Ez nem szimpatikus, itt konkrétan egy rossz termék (Ps4 FAT/PS4 Slim esetén) pénz visszatérítése hiúsúl meg, úgy hogy aszf-nek konkrétan megfelene, mert játszhatatlan egyes helyeken. De a profit ugye felülírta.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#227352) bulikavagyok válasza HKorn (#227323) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Egyetértek! A 360-at kár idevenni, de az utolsó két generáció már teljesen "egybefolyt". Én már tehernek érzem a két topik követést, ha másért nem, a rengeteg duplikált hozzászólás miatt mindenképp. Szval én is lépek innen. Uraim, egy élmény volt! :R Találkozunk odaát!

[ Szerkesztve ]

(#227353) Phoen|x válasza bulikavagyok (#227352) üzenetére


Phoen|x
őstag

Az igazság odaát van. :DD

Go Gunners!

(#227354) l.skywalker válasza Zoleee83 (#227351) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem ez volt a lényeg. Hanem, hogy a Sony esetében is egy dolog az, hogy külön kinyilatkoztatták, hogy refund van és egy másik, hogy ez a rengeteg régióban szerteágazóan működő ügyfélszolgálatoknál mikor és hogyan csapódik le. Nem szentírás, ami az interneten megjelenik.

Az MS ügyfélszolgálata is hasonlóan érthetetlen tud lenni, egyik ügyfélszolgálatos képes "A"-t mondani, másik 5 perc múlva "B"-t.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#227355) Beniii06 válasza Phoen|x (#227353) üzenetére


Beniii06
őstag

Igen, az ssd több fps-t ad, YT vide(j)óban megmondták.

:DDD

Jó az, hogy van külön One és Series topik, így mindenki azt tudja követni, ami érdekli.

"Got any other secret weapons?"

(#227356) Zoleee83 válasza l.skywalker (#227354) üzenetére


Zoleee83
addikt

Értettem, én viszont arra IS céloztam, hogy játékok után olyan mint pénzvisszatérítés Sony-nál nem igazán létezik, maximum szerencsével és elvétve. Itt árnyalja a képet hogy CDPR nyilatkozott az ügyben.
MS-nél viszont ez egész tűrhetően működik, és nem sokat kinlódnak rajta, volt olyan 4 perc alatt a számlámon volt a pénz a visszatérítésből.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#227357) bLaCkDoGoNe válasza l.skywalker (#227342) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez a Raven igen jónak néz ki, meg kell újítanom az előfizetésemet azt hiszem. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#227358) IntelKiller7 válasza Beniii06 (#227355) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Amig geppel kapcsolatos kerdes van addig oke. Jatek es egyeb mas eseten mar mindegy. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#227359) spiky03


spiky03
veterán

Musztiii kollégát én is csak ajánlani tudom.:R
Most én is jó vagyok 2022 áprilisig GPUval. :C

Már csak játszani kéne néha:D

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#227360) Bep válasza l.skywalker (#227354) üzenetére


Bep
senior tag

Szerintem is. Ügyfélszolgálat válogatja gondolom. Talán nem gondoltak arra, hogy hirtelen ekkora dömbing lesz és nincs egységes álláspont az eljárásban világszerte. Csak egy kisebb példa az EA-GPU összekapcsolással. Van akinek manuálisan megcsinálták egyből, mert Armando T., meg John C. jó fej volt. Van akinek egyből rámondták, hogy ki lett tolva, aztán nem győztek elnézést kérni (mint nekem 2x) és 1 hét és ca. összesen 3 óra utánjárás követően meglett, míg vagy 10x léptem kapcsolatba velük.

Ha full áron vettem volna, hiába Series X-n játszom, ment volna a biztos refund, legalább is a próba, majd a javÍtások után már olcsobban beszereztem volna. De így a bundli 7e. Ft-os ár még elmegy, játszom vele, kb. ez az értéke most +-.

Amúgy digitális tartalom esetén mi számít használhatónak és mi nem, főleg, ha mondjuk egy alap demo sem probálható? Általánosságban 5fps-el diavetítene folyamatosan és óránként van 10x crash, meg számos bug, még az is ok, vagy ez a határ, és itt már nem gondolkodik el az a szolgáltató ahová a fizető ember pénzt adott. Nagy eséllyel kifut az ember mondjuk a 2 óra játékidőből, mert próbálgatja, jön egy kis hotfix, sokat nem változik és újra próba, aztán meg is van. Vesz a felhasználó 20-30e. között egy digitális tartalmat és akkor elkönyvelheti, hogy ezt most becumiztam?

[ Szerkesztve ]

(#227361) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Elfelejtettem lenyomni a havi számlázást a GPU-rq, éjjel vonta viszont most reggel kikapcsoltam a megújítást.

A web azt írja, hogy így ma fog lejárni ellenben a díjatsvonták.

Ilyenkor mi van? Support chat?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#227362) S@c@


S@c@
őstag

Sziasztok,

A halo super csomiban a halo 4-ben az 5ik missionnal a levegoben megy a "gypsi tank", onnantol kezdve nem lehet tovabbmeni. Masnak is volt hasonlo problemaja?

(#227363) Sindare


Sindare
csendes tag

Sziasztok,
Komolyan már az összeomlás szélére sodort az Ori and the blind forest-ben a Ginso Tree escape. Igazán nem mondhatja azt senki, hogy nem vagyok kitartó. Easy módban nyomom, 7 órám és 560 halálom van a játékban de egyszerűen képtelen vagyok megcsinálni a Ginso Tree escape-et. Már minden videót áttanulmányoztam, fejben már meg van minden mozdulat de egyszerűen még sem tudok tovább jutni. Újra és újra előveszem a játékot ilyenkor belerakok 1-2 órát (és másodpercenként 1 halált) de egyszerűen nem sikerül.
Annyira bosszant, hogy amúgy imádom ezt a játékot és a 28%-ánál abba kell hagynom mert béna vagyok. Olvastam, hogy PC-n van rá lehetőség, hogy valaki más mentését beimportáljuk a játékba. Xbox-on esetleg létezik ilyen?

(#227364) Micsurin válasza Micsurin (#227361) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Edit.:

Nem is vontak még. :F Zárolták, ma járt volna le de a a Billing/Orders aalatt is úgy látom, hogy függőben nem pedig mint befejezett rendelés.

Felcsesz mert éves kódra akartam rányomni főleg bízva abban
, hogy lesz 300FT-os. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#227365) csabamigo válasza Micsurin (#227364) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Szerintem hívd fel a supportot

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#227366) IntelKiller7 válasza Sindare (#227363) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

nem tudod más mentését átvinni a fiókodra.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#227367) GEIL válasza Sindare (#227363) üzenetére


GEIL
addikt

:U :o :Y

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#227368) Wesder válasza Sindare (#227363) üzenetére


Wesder
félisten

Kezd ell a Will of the Wisps-et. Könnyebb, mint a Blind Forest és a anélkül is teljes élményt ad.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#227369) M1xike


M1xike
újonc

HELP! Beírtam egy letöltőkódot a microsoft.com/redeem oldalon és el is fogadta.
Az lenne a kérdésem, hogy meg fog ez a játék jelenni az xbox-on?
Eddig nem látom sem a pc-s xbox alkalmazásban!

(#227370) l.skywalker válasza M1xike (#227369) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Order History-ban ha látod akkor minden oké [link]

PC-n a My Collection-ban kell nézned:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#227371) Del Tommaso


Del Tommaso
tag

Sziasztok,

Tudja valaki, hogy a Forza Horizon 5 csak az új series x konzolokra fog kijönni vagy még lesz benne backward one x támogatás ? Sehol nem találok erről egyértelmű infót.

[ Szerkesztve ]

(#227372) l.skywalker válasza Del Tommaso (#227371) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azért nem találsz mert az egész FH5 is még csak találgatás, hogy jön-e valóban. Ha hivatalosan bejelentik, csak azután fogjuk tudni ezt megmondani.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#227373) M1xike válasza l.skywalker (#227370) üzenetére


M1xike
újonc

Ott van egy amit boxon aktiváltam, viszont ott is 2 lett aktiválva.
Magyarul a 3-ból csak 1 van a my collectionban. Érdekes!
Vagy kell valamennyi átfutási idő?

(#227374) ratcache válasza M1xike (#227373) üzenetére


ratcache
aktív tag

Nekem is volt ilyen, próbáld meg esetleg az áruházban, onnan is el tudod indítani a letöltést, utána már biztosan megjelenik (és az is egyből kiderül, ha valamiért nem regisztrálta a beváltást).

(#227375) M1xike válasza ratcache (#227374) üzenetére


M1xike
újonc

Rendben, meg fogom nézni, köszi!

(#227376) Del Tommaso válasza l.skywalker (#227372) üzenetére


Del Tommaso
tag

Köszönöm ! :R

[ Szerkesztve ]

(#227377) Micsurin válasza csabamigo (#227365) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az lesz... mi fog kelleni? Mi alapján azonosítanak be? Nincs kedvem 3 kört futni mint anno a CIB-bel. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#227378) csabamigo válasza Micsurin (#227377) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Hát arra már nem emlékszem engem hogy azonosítottak be, de szerintem személyes adatok, ms fiók, talán egy xbox SN. szám...

[ Szerkesztve ]

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#227379) Micsurin válasza csabamigo (#227378) üzenetére


Micsurin
nagyúr

...szeressük az ilyet. :D
Köszi :) Akkor már javíttatom a garit is mert a számla szerint +1 hónap lenne mint a rendszerben van.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#227380) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Pár órája volt egy konferencia hívás a CDPR-en belül, aminek a kivonatát nyilvánosságra hozták, nagy vonalakban azt magyarázzák, hogy hibát követtek el, hogy így adták ki az Xbox One - PS4 portokat
https://www.cdprojekt.com/en/wp-content/uploads-en/2020/12/call-transcript_en.pdf

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#227381) raziel01 válasza l.skywalker (#227380) üzenetére


raziel01
veterán

Mi a lényege? Nincs időm elolvasni.
Kár volt ennyire kapkodni a kiadással, mert jövő tavasszal kiadva is jól fogyott volna.

(#227382) mike1334 válasza l.skywalker (#227380) üzenetére


mike1334
veterán

MI: For the second question – with regard to not showing the console version – we’ve actually shown console footage, but never on the last-gen consoles.

Ööö...de. Volt ps4 és xbox one gameplay is hivatalosan bemutatva a launch előtt. Ezért a felháborodás.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#227383) raziel01 válasza mike1334 (#227382) üzenetére


raziel01
veterán

Volt bemutatva ami kb pcn futott valszeg.

(#227384) mike1334 válasza raziel01 (#227383) üzenetére


mike1334
veterán

Akkor simán hazudtak.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#227385) humi1


humi1
tag

A mostani játékiparra is ráférne egy reformálás. Jó lenne egy ADAC (autóipar) féle szervezet. A kiadás előtt lenne egy teszt rendszer, kritérium rendszer, és ha azon átmegy, akkor lehet ráereszteni a felhasználókra. De mivel itt emberélet nem forog kockán, egy két idegrohamot leszámítva, így ez valószínűleg nem fog változni. Lehet tollasodni a fejlesztőknek tovább büntetlenül.

(#227386) parandroid válasza humi1 (#227385) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az ADAC egy sima autóklub, csak szorgalmasan tesztelgetnek ezt-azt, de nem ez a fő profil. És főleg nem valamiféle hatóság, vagy érdekképviselet. Ugyanezt a játékiparban a szakportálok is megteszik.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#227387) tihibaby válasza humi1 (#227385) üzenetére


tihibaby
senior tag

Van hely még az [új-mexikói sivatagban]! ;]

(#227388) szimszonos válasza l.skywalker (#227380) üzenetére


szimszonos
őstag

Ezt mondjuk már itt is az első nap mióta kijött a játék.Sajnos ezzel szembeköpték a prevgent de még a currentgent is.AAA játéknak harangozták be,de nagyon nem lett az.Akkora a felháborodás,hogy ez a minimum hogy bevallották,Persze majd jön megint pár megmondó aki azt mondja nincs gond,a story elviszi a hátán a 730p 15fps külcsínyt 😃

[ Szerkesztve ]

(#227389) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Image

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#227390) Wesder válasza szimszonos (#227388) üzenetére


Wesder
félisten

Jó ez jelenleg 1080@30-as BC-ben, majd ha jön a Series patch, akkor itélkezem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#227391) szimszonos válasza Wesder (#227390) üzenetére


szimszonos
őstag

Nem series x-ről van szó ha figyelnél egy kicsit.Azt mondták ps4,xbox one port.Ott pedig nincs meg az 1080p/30fps ha láttad volna.Még One X-en sincs meg a 30fps nem még One/S esetén.A currentgent meg ne hozd ide mert az 1080p/30fps se nagy durranás.Persze ott majd a patch mindent megold félév múlva 😃
Csak addig aki játszik vele nem véletlenül bosszankodik.Nagyobb volt a füstje mint a lángja.Nem kellett volna ebben a formában semmire kiadni.Később kellett volna mikor már kész nagyjából series s/x-re,csak kellett a pénz,nem véletlenül nyomták ki még karácsony előtt.

[ Szerkesztve ]

(#227392) Zoleee83 válasza szimszonos (#227391) üzenetére


Zoleee83
addikt

Nem bántas képp, de te még mindig ezen pörögsz? ;)
Leírtad már párszor, megértettük mindannyian, hogy szerinted rossz, hazudoztak, stb. Van lehetőség a refundra itt legalábbis, end of story.
Tényleg no offense, jóindulattal írom.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#227393) Gaborz1 válasza Gaborz1 (#226684) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Talán emlékeztek az elpukkant Xboxom sztorijára, hogy az MS nem javitotta meg.

Állításuk szerint folyadék került a gépbe, viszont erről semmilyen bizonyítékot nem hajlandóak számomra biztosítani, többszöri kérés ellenére sem. Belső szabályzatra hivatkozva tagadják meg pl. képek kiadását.

Úgy gondolom, hogy jogom van ahhoz, hogy megtudjam mi alapján állítják ezt. Elszíneződött indikátor mondjuk. Még ha nem is tudom, hogy kerülhetett bele bármi is.

Mivel szeretnék az ügyben érdemi információt kapni az állításukkal kapcsolatban, így erősen fontolgatom az ügyet a Fogyasztóvédelem felé továbbítani, akik mint hatóság, vélhetően ki tudnák belőlük préselni valamit.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#227394) Phoen|x válasza Gaborz1 (#227393) üzenetére


Phoen|x
őstag

El nem tudom képzelni hogy jött ez össze, hacsak nem Ace Ventura volt a futár.

Go Gunners!

(#227395) Exian válasza Gaborz1 (#227393) üzenetére


Exian
őstag

Szerintem a képekhez "jogod" van. Hiszen mással nehezen tudják bizonyítani. Leirni kevés szerintem a részükről.

Nekem egy másik eszköznél (nem MS, nem konzol) a szerviz korrektül leírta, hogy beázott és mikroszkóp képeket is küldtek a beázott részekről. Az más kérdés, hogy én meg azért voltam morcos, mert egy IP67-es cuccról volt szó :DDD igaz, hogy nem teljes vízállóság jelent, de azért bírhatott volna többet. Mindesetre elfogadtam, mert tényleg látszott a beázás nyoma és valójában nem is kíméltem, kapott vízalatti életét rendesen a cucc (okosóra).

Az megint más kérdés, hogy meg tudtam javítani és azóta is működik.

[ Szerkesztve ]

(#227396) Gaborz1 válasza Exian (#227395) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Pont ezért is szeretném a képeket, mert ez így csak egy üres szöveg a részükről.

Ha tudják bizonyítani a folyadékot, akkor miért nem mutatják meg, hogy nézd ez volt benne, ezért nem javítottuk. Sokkal gyorsabban letudnák az egész ügyet.
Hozzáteszem fogalmam sincs hogy kerülhetett folyadék bele, ha tényleg az volt, de annyira nem is érdekel.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#227397) l.skywalker válasza szimszonos (#227391) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A legjobb, hogy akik CP Bundle-t vettek azok lehet, hogy vissza se tudják váltani, lévén nincs mire. Vajon hány géphez jöhetett Digital Direct-el így?

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#227398) HunChris válasza szimszonos (#227391) üzenetére


HunChris
senior tag

PCn nyomom és eddig nekem nagyon bejön, még csak 24 órám van benne, szépen végignyomom a térképet. Nem tudom, hogy neked megvan-e a játék, és játszol-e vele, de kétlem. A story tényleg magával ragad, és repül az idő vele. ;)

Amúgy ha nem adták volna ki xbox one s/x-re akkor meg azért lenne a károgás.

[ Szerkesztve ]

(#227399) ratcache válasza l.skywalker (#227397) üzenetére


ratcache
aktív tag

mondanám, hogy csak azért kipróbálom, mert bennem is felmerült a kérdés és kíváncsi vagyok, hogyan kezelnék... de egyszerűen nem akarom visszaváltani, mert így is jól szórakozom vele, bocsi :B

(#227400) AxBattler válasza l.skywalker (#227380) üzenetére


AxBattler
félisten

Cyberpunk 2077: egy jó játék, amit nehéz látni a hibáitól
by Stöki

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.