Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) woodbear


woodbear
addikt

Xbox One will be able to support up to 1,000 friends. Something that it still up in the air though, is if this feature will extend to Xbox 360 as well. Your gamertag carries over to the new console,

Oldalam: www.swsfoto.de

(#152) keIdor válasza woodbear (#151) üzenetére


keIdor
titán

Nem rossz dolog, bár még Facebook-on sincs ennyi barátom.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#153) oriic válasza woodbear (#151) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na egy jó hír.

Live-Die-Respawn

(#154) Ragnar95 válasza Prof01 (#148) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mintha kicsit sok lett volna a szóismétlés, retorikai órákra kéne járatni a MS-os előadókat :DDD ;]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#155) pushalias válasza Ragnar95 (#154) üzenetére


pushalias
addikt

Egy a lényeg, ne oda, ahol az Apple előadói tanítanak nemszóismétlést.

Honor 9 / HP 8470P

(#156) Xirtam válasza woodbear (#151) üzenetére


Xirtam
veterán

Na ez jó dolog. Nézzétek mit hoztam, bár ezt mi csináltuk! De szerintem pofás boxart lenne véglegesnek is.

Ez a McLaren P1 nagyon kis röffencs! Szeretem! :P

[ Szerkesztve ]

(#157) Ragnar95 válasza pushalias (#155) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Miért kell MS vs Apple vitát szítani ebből, azt nem tudom megérteni, úgyhogy erre inkább nem is reagálok... :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#158) Xirtam


Xirtam
veterán

Ma szabadnapos voltam, de estére forecast-olni bekelett mennem. Iszonyat nehéz helyzet ez, hogy miből , mire mennyit rendeljünk. Annyira gusztustalan, hogy a kiadók már most elkérik a next gen számokat is. Mire föl? Na mind1, igazából az MS megerősítette megint, hogy hivatalosan nem lesz magyarországon Xbox One a megjelenéskor. Persze több mint valószínű, hogy kintről lesznek beszerezve és forgalomba helyezve idehaza.

(#159) Def26 válasza Xirtam (#158) üzenetére


Def26
félisten

Miért jó ez nekik? Pont ebbe a csöves szegény országba. Ha valamikor akkor karácsony előtt van egy kis pénzük az embereknek, ha más nem hitelt vesznek fel. Komolyan mondom, windows 8 óta ott valami nagyon nem klappol a fejekben.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#160) Xirtam válasza Def26 (#159) üzenetére


Xirtam
veterán

Jó kérdés. Igazából ötletem sincs. De valószínűleg a TSMC túl van terhelve, ezt is valószínűnek tartom. De az Xbox One helyett jobb név lett volna az Xbox America . . .

Amúgy, a T-Home már anno is pedzegette hogy idehaza az Xbox-ra nyomatnának tartalmakat. az MS elmondása szerint pedig több országban is tárgyalnak a Live TV miatt. Nem bánnám, ha idehaza is használható features lenne.

(#161) WhiteWalker válasza Def26 (#159) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem mi vagyunk az első számú piac ;) , nem vagyunk mérvadók eladás terén, elég egyértelmű :(((

[ Szerkesztve ]

(#162) Def26 válasza Xirtam (#160) üzenetére


Def26
félisten

Tényleg, gondolom t-home is árulni fogja a boxot. :U Sztem nem lenne rossz ötlet, ha ők szolgáltatnának. Van videotékájuk is. :DDD

Giinos:

Jah, persze tudom. Csak kifakad ilyenkor az értetlenkedés belőlem.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#163) Xirtam


Xirtam
veterán

Holnap csinálok egy átfogó első hsz-t! ;)

(#164) abteam2008 válasza Xirtam (#156) üzenetére


abteam2008
tag

Nem rossz, viszont a Battlefield oldalán ma feltűnt a BF4 Xbox One-os dobozképe, és ott középen van az Xbox One felirat. :DDD Persze nem azt mondom, hogy 100%, hogy ott lesz, de gondolom nem véletlen.

[link]

Xbox Series X

(#165) woodbear


woodbear
addikt

Oldalam: www.swsfoto.de

(#166) .LnB válasza woodbear (#165) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Poén! :C

De azért ennyire nem gáz a helyzet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#167) Xirtam válasza .LnB (#166) üzenetére


Xirtam
veterán

Persze, hogy nem gáz. Valamin mindig fröcsögni kell!

(#168) WhiteWalker válasza Def26 (#162) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nézd a jó oldalát: a nyugati nép kitapasztalja a konzolt , ők lesznek a tesztalany és ha van hibája kiderítik,szívjanak ők :DDD , hozzánk pedig a javított verzió érkezik :DDD

[ Szerkesztve ]

(#169) woodbear válasza Xirtam (#167) üzenetére


woodbear
addikt

de van benne valami sajna :(

Oldalam: www.swsfoto.de

(#170) Prof01 válasza woodbear (#165) üzenetére


Prof01
veterán

"...or at least buy a Wii U"
Ohh, nooo. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#171) Def26 válasza WhiteWalker (#168) üzenetére


Def26
félisten

Elvileg mi is "nyugati nép" vagyunk. :DDD Én ki akarom próbálni vazzeg.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#172) .LnB válasza Def26 (#171) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az NAGYON "elvileg" csak! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#173) Xirtam válasza Def26 (#171) üzenetére


Xirtam
veterán

Gamescom-on én már játszani fogok bibibi! :P

(#174) oriic válasza Xirtam (#173) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha lenne pénzem én meg megvenném másik oldalon a sráctól az E3-as belépőjét. :D

Live-Die-Respawn

(#175) .LnB válasza oriic (#174) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mennyiért vesztegetnek egy belépőt?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#176) Ragnar95 válasza woodbear (#169) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jaja, lehet mondani, hogy így nem gáz, meg úgy nem gáz, de aki ezt mondja, az nem vesz használt játékot...Aki meg eddig használt játékokat vett az esetek nagy részében, az most jól megszívja és jogosan van felháborodva... :( Ráadásul ezzel pl azt is ellehetetlenítik, h haveroknak kölcsönadd a játékot vagy hogy átvidd és úgy játszatok, hacsak nincs ott internet, hogy le tudd tölteni a profilodat ott, bár az is idő, mivel megint rakhatod fel a játékot is...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#177) Def26 válasza Ragnar95 (#176) üzenetére


Def26
félisten

Sztem ugyanúgy 800 pont -ért meg lehet vásárolni használt játékra a licencet.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#178) woodbear válasza Def26 (#177) üzenetére


woodbear
addikt

kis csacsi vagy! Teljes játék ára lesz.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#179) .LnB válasza Ragnar95 (#176) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elég valószínű, hogy ha a haveromnak is lesz Xbox One, akkor lesz nete is mert az nélkül nem megy maga a konzol.

Magamról pedig annyit, hogy van kb. 100 játékom, abból 2 eredeti. És igen megértem a Microsoft-ot. És titeket is, de sajnos nem őket kell okolni, ez van, ilyen országban élünk. Nekem sincs pénzem minden hónapban új játékra, de valószínűleg még így is jobban megéri majd kifizetni a használt játékért a felárat (ha felár lesz) mint újat venni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#180) Def26 válasza woodbear (#178) üzenetére


Def26
félisten

Igen? Én nem ezt olvastam, de akkor tényleg szívás...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#181) lacy86 válasza Def26 (#162) üzenetére


lacy86
addikt

Ez a T-Home-os verzio nekem is tetszene!
Ugy is November kozepen jar le a husegszerzodes a net+T-home hatha lenne egy jo kis akcio! :DDD

(#182) WhiteWalker válasza Def26 (#171) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

mi balkán nép vagyunk ;)

(#183) Def26 válasza WhiteWalker (#182) üzenetére


Def26
félisten

Csak Ti. ;] :P

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#184) bognar110


bognar110
őstag

(#185) Xirtam


Xirtam
veterán

Azért komoly stress teszten mennek végig az új kontrollerek!

[ Szerkesztve ]

(#186) Buster17


Buster17
addikt

Amit a [gamestar] ír az nekem felháborító és lenéző és direkt hordják le. Nem vagyok fanboy meg meg nem is védeni akarom, de tisztáznék valamit, hogy én mit gondolok róla.

1. Nekem tetszik és a 360se különb és csak írigyek, mert sony gépét nem látták.
2. Kontrolerra hova még gomb meg a tökéletesen mit kell módosítani? ;]
3. Sony terén se lesz jobb a helyzet szóval kapufa.
4. Eddig sem használtam s most sem fogom.
5. Befelé kell fordítani és nem lát, de biztos lehet kinect nélkül is venni, de ha mégsem akkor mindig is szerettem volna egy kinectet.
6. Ha kinecktel ennyi az àr akkor nem sok hiszen a 360 se volt olcsóbb megjelenéskor.
7. Az ami igaz sajnos és hiányzik, de ha PS játékkal szeretnék játszani (gondolok mint exkluzivra) akkor PS-t veszek és nem csodálkozok, hogy miért nem indul el. :U
8. Ha elromlik gáz, de legalább nem 4 meg 250 gb-ot kapunk és az is kárpótól, hogy lehet majd bővíteni.
9. Na ezt nem vágom.
10. Most ebbe is belekötni? Érdekes név az biztos, de lehet marketing fogás is, mert aki eddig nem hallott az xboxról akkor azt hiszi, hogy ez az első.
-Hé, Pista. Láttad az xbox eggyet? Aha nagyon jó és jobb is a grafikája mint a ps egynek.
Na ez egy kicsit gyenge volt de azért értitek mire gondolok, nem?!

(#187) Buster17


Buster17
addikt

Hupsz törlés pls

[ Szerkesztve ]

(#188) abteam2008


abteam2008
tag

Vicces (?), hogy a magyar Xbox One oldalon nincs lefordítva magyarra a TV-s részre vonatkozó szöveg. [link]

Nem is tudom, én eléggé szkeptikus vagyok a One-nal kapcsolatban egyelőre. A tegnapi sajttáj. után egyből az jutott eszembe, hogy ha nálunk is kapható lesz, legombolnak rólam ugyanannyit (persze valójában többet), mint egy amcsi gamertől, miközben a funkciók jó része itthon elérhetetlen lesz. Persze ez most is így van az Arany előfizetéssel, amit továbbra sem tartok fer dolognak, dehát #dealwithit.

Ha az E3-on sem fognak brillírozni, akkor igencsak fontolóra veszem a PS4-et, pedig ebben a generációban az X360 volt a fav. :U

Xbox Series X

(#189) Xirtam válasza Buster17 (#186) üzenetére


Xirtam
veterán

10 dolog amiért utálom a gamestar.hu-t

1. Mert sz@r!
2. Mert sz@r!
3. Mert sz@r!
4. Mert sz@r!
5. Mert sz@r!
6. Mert sz@r!
7. Mert sz@r!
8. Mert sz@r!
9. Mert sz@r!
10. Mert sz@r!

(#190) Buster17 válasza Xirtam (#189) üzenetére


Buster17
addikt

És melegek

Csak megmondtam a tutit :-D

(#191) Xmodule


Xmodule
őstag

Hali. Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy most majd az xbox live-on lesz-e olyan mint a ps3 plus elöfizetesnel, hogy minden hónapban x számú teljes játékot le lehet tölteni? Vagy esetleg azt tudja-e valaki hogy az új ps4-en is így marad a plus?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#192) Xirtam válasza Xmodule (#191) üzenetére


Xirtam
veterán

Ez még egy jó kérdés. Konkrétan semmit nem tudunk, csak hogy lesz új Xbox! És hogy hogyan is fog ez kinézni!

Amúgy én nagyon valószínűnek tartom, hogy a PSN is fizetős lesz, a PLUS ennek egy felvezetése is egyben. Meglátjuk! :)

De ha lesz is ilyen az Xbox One-nál az még odébb van, konkrétan még nincs tartalom amit eladnának így. Ez minimum 2-3 év!

[ Szerkesztve ]

(#193) abteam2008 válasza Xirtam (#189) üzenetére


abteam2008
tag

Jaja, korábban meg a Microsoft valagát nyalták...aztán a sony kivitte őket az e3-ra és egy csapásra megváltozott a véleményük mindenről. ;]

Xbox Series X

(#194) Xirtam válasza abteam2008 (#193) üzenetére


Xirtam
veterán

Jaj most ez lesz amúgy. Mindenki fröcsög, elkezdődnek az Apple vs. Samsung féle harcok . . . facebook is ezzel van most is tele. Nekem ez már most unalmas. PS4 vs. Xbox One! Miért kell ez? Az IT Cafe-n van a legjobb alcím erre az egészre. Mutatnám nektek!

"Itt elválnak útjaink"

"A Sony a PS4 bejelentésekor világossá tette, hogy meg kíván maradni a hagyományos játékkonzol koncepciója mellett, csak a PlayStation Networköt turbózza fel"

Ennyi, Xbox One multigép lesz. A PS4 meg játékgép!

[ Szerkesztve ]

(#195) Xirtam


Xirtam
veterán

Amúgy nálam sokat számít, hogy lesz e kormány támogatás végre. Nem pedig csak a FANATEC drága kormányai. Ha nem lesz kormány, PS4-hez meg igen. Akkor sajnos eldőlt a dolog. De nagyon nem akarok elszakadni a Microsoft termékcsaládjától. Surface-től elkezdve én mindenbe bele vagyok buzulva. ;] :DDD

(#196) WhiteWalker válasza Xirtam (#194) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Csak nem mindenki akar multigépet a boxból,amit ráerőltetnek a gamerekre :U

(#197) Helmoras válasza Xirtam (#194) üzenetére


Helmoras
őstag

Szerintem ezzel semmi gond, a kérdés az hogy játékkonzolként többre lehet e majd használni a boxot itthon mint mondjuk az uj ps-t, mert az eddigi információk alapján a többi opció nem túl érdemleges magyarországon.

(#198) Buster17 válasza WhiteWalker (#196) üzenetére


Buster17
addikt

Akkor minek vesznek az emberek iphonet ha egy nokia 3410el is ugyanúgy lehet telefonálni?

(#199) Xirtam válasza Helmoras (#197) üzenetére


Xirtam
veterán

Hát engem a trigger visszaütése stb. szimpatikus! Azért az komoly, ha lősz egy nagyobb kaliberű fegyverrel valamelyik játékban és tényleg visszaüt a trigger mint élőben!

(#200) Helmoras válasza Xirtam (#199) üzenetére


Helmoras
őstag

érdekesen hangzik, aztán kitudja, lehet hogy idővel még zavarni is tud majd, túl szkeptikus vagyok lekéne ezt vetkőzni már :S

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.