Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Def26 válasza WhiteWalker (#650) üzenetére


Def26
félisten

Gondolom téged sem érint. :D Én úgy vagyok vele, hogy ez aztán abszolúte az "ki nem szarja le" kategória.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#652) Xirtam válasza Def26 (#651) üzenetére


Xirtam
veterán

Az oké, csak megint látszódik, hogy a Microsoft nem akar nyitni semerre. Xbox for American . . . jobb névválasztás lett volna! :(((

(#653) Ragnar95 válasza Xirtam (#652) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jaja...Ez megint olyan, ami nem egetrengető probléma, de simán áthidalhatta volna az MS, csak sajnos sz@rik bele a felhasználói igényekbe... :U :(((

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#654) Def26 válasza Xirtam (#652) üzenetére


Def26
félisten

Mi ez az ellenszenv? :DDD Egyre jobban fogy a hited, mi? Majd meglátjuk e3 -on mi lesz. Nincs már messze. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#655) Xirtam válasza Def26 (#654) üzenetére


Xirtam
veterán

El is fogyott a hitem maximálisan. Sajnos, imádom az X360-at. De eddig PS4 felé húz a szívem. Egyedül a Forza 5 miatt kár csak. :(((

(#656) WhiteWalker válasza Ragnar95 (#653) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem szarik bele, hanem jogi szabályozás van a játékokra...vagy valami ilyesmi, pontosan nem tudom :B ,de al lényeg hogy nem véletlen van régiózár a konzolokban...

[ Szerkesztve ]

(#657) Mister_X válasza Xirtam (#655) üzenetére


Mister_X
nagyúr

;]

De amúgy mi történt ezen a cirka két nap alatt? Nemrég még te vágtad el az én torkomat.

@Prime Pricemaster: "Nem szarik bele, hanem jogi szabályozás van a játékokra" - a Sony mégis megoldotta már a PSP-nél is.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#658) Def26 válasza Xirtam (#655) üzenetére


Def26
félisten

Én is össze vissza ugrálok. Hol ezt tartom jobbnak hol azt. Nekem vindóz 8 óta folyamatosan csalódás az ms. Mindig azt érzem, hogy erőszakolják a szarságaikat, csak és kizárólag az xbox 360 miatt filózok annyit. :(

Nem akarok flamelni, de azért az jelent valamit, hogy még az anyaországban is köpködik rendesen a gépet. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy észbe kaptak e és e3 -on megcáfolnak pár olyan tulajdonságot ami ezt az ellenszenvet kiváltotta a rajongókból.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#659) Воланд válasza WhiteWalker (#656) üzenetére


Воланд
titán

konkretan minden orszagban kulon-kulon szabalyozzak, hogy adott jatek milyen besorolas ala kerul, mit lehet forgalmazni, mit nem. hiaba van eu, nincs egy ertelmes kozos szabalyozas. es akkor a filmek, zenek koruli jogi herce-hurca meg egy kulon tortenet.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#660) Def26


Def26
félisten

pff lol. Beszarok, bmeg. :DDD

Microsoft Thinking About Giving You Achievements For Watching TV

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#661) WhiteWalker válasza Воланд (#659) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem a besorolást értettem , mert az más tészta... ;) , lassan egy éve beszéltem az M$ supporttal , mikor volt problémám az egyik játékkal ... és akkor előjött a szó erről a régiózáras dologról... mondta is a diszpécseres fickó ezt a jogi dolgot, hogy is van pontosan...de nem tudom ennnyi idő távlatából felidézni..., a Sonynál hogy van az megint más .

(#662) Napfénysüti válasza Xirtam (#655) üzenetére

Ejha, elég hamar megváltozott a véleményed. :U Azért várjuk még szerintem ki mi lesz fél év múlva bár egyelőre talán nálam is a PS4 a szimpatikusabb.

Més que un club!

(#663) Mister_X válasza Def26 (#660) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha végignézem a SuperBowl-t akkor kapok 50G-t? :F - plusz 10G-t, ha a reklámokat is? Kockamaci majd két ONE-t fog venni, hogy az egyiken folyton TV-nézéssel szerezze a G-t, a másikot nem kimaxolja a Forza 5-öt :DDD

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#664) Def26 válasza Mister_X (#663) üzenetére


Def26
félisten

Sztem TV achievement only us lesz.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#665) WhiteWalker válasza Def26 (#664) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mint a legtöbb feature ami benne van... :U , de pont ezen voltam felháborodva pár napja , hogy ezeket ugyanugy meg kell fizetnem azzal a nyamvadt kinecttel együtt :((

A társadalom lassan ugy fog kinézni mint a Wall-E filmbe... :W

[ Szerkesztve ]

(#666) oriic válasza ldave (#644) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Engem annyira nem erdekel a dolog :)

Live-Die-Respawn

(#667) Def26 válasza WhiteWalker (#665) üzenetére


Def26
félisten

Engem is a kinect ára zavar. Komolyan, én kibékülnék mindennel, ha jönne egy csupasz verzió. Nem zavar a kinect "kukkolása", csak az, hogy nem tudom megválasztani mit akarok venni a géphez.
Abból indulok ki, hogy a mostani kinectem sem élt nálam 1 hétnél többet. Egyszerűen nem használom.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#668) ldave válasza oriic (#666) üzenetére


ldave
félisten

Persze, addig senkit nem érdekel, amíg bele nem fut majd abba, ami mondjuk mostanában megy pl 3DS terén, vannak játékok, amiknél több hónapot kell várni egy EU-s kiadásra.

A Slime draws near! Command?

(#669) Mister_X válasza oriic (#666) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Még akkor sem, ha bejelentik, hogy Anglia mostantól másik régióhoz fog tartozni? ;]

@ldave: zum Beispiel, Monster Hunter 3G meg sem jelent Japánon kívül, ugye?

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#670) WhiteWalker válasza Def26 (#667) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Végre , még valaki...lesznek követőim :C . Engem is egy arcade pack érdekelne,ami mentes ezektől a sallangoktól , vegye meg az akinek kell...látszódik , hogy a box leginkább amcsiba piacra készül ,ami nem is baj , csak itt nálunk ne akarják már erőltetni...

Ezt is mondtam anno sokaknak , hogy ez a kinect zsákutca , de senki nem hittel... :U és tolják bele az ember arcába mintha muszály lenne

[ Szerkesztve ]

(#671) Ragnar95 válasza WhiteWalker (#656) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Fura módon a Sony meg tudja oldani a dolgot... :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#672) Def26 válasza WhiteWalker (#670) üzenetére


Def26
félisten

[link] ;]

XIRTAAAAAAAAM!!!!:

Nem akarsz konzolvilág facebook oldalán csinálni egy szavazást, hogy ki melyik konzolt venné? Ahogy nézem már több mint 10.000 -en vagyunk, elbírna egy szavazást, azért abból is kiderülne egy s más.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#673) oriic válasza ldave (#668) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Turelmes ember vagyok, Halo-n kivul amugy sem tervezek elsonapos jatekot venni. :)

Live-Die-Respawn

(#674) WhiteWalker válasza Ragnar95 (#671) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Kérdezd meg őket akkor....nem véletlen írtam hogy " nem tudom a Sonynál hogy is van ez" :P ,az sem véletlen hogy az M$ nem tudja megoldani , gondolkozz már... :)) ,ha tehetnék valszeg egyesítenék a régiókat...

(#675) Napfénysüti válasza WhiteWalker (#670) üzenetére

Szerintem nem zsákutca a Kinect, van akinek bejön de azzal abszolút egyetértek hogy elbaltázott dolog kötelezővé tenni. Ráadásul ez megdobja a konzol árát is. :(((

Més que un club!

(#676) Mister_X válasza WhiteWalker (#670) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem van olyan ismerősöm (csaj), aki Kinect miatt vett boxot és csak ezek a címek vannak meg neki: Kienct Sport Collection (az én unszolásomra - nem bánta meg), Kinect Adventures (alap), Dance Central 3, Just Dance 4, YourShape: Fittness: Evolved , Nike+ Training.

Az alakformáló hatást meg is tapasztaltuk már ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#677) Napfénysüti válasza Mister_X (#676) üzenetére

Párom miatt vettem én is direkt Kinectet, egyik kollégámnál buliban megtetszett neki és azóta is nagyon odavan érte imád táncolni a gép előtt. :)
Néha még én is elszórakozom valamelyik kinectes programmal.

Més que un club!

(#678) WhiteWalker válasza Mister_X (#676) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Klassz, gondolom esténként megjön a kedved egy kis lambadához single playerbe :D mikor beharangozták valljuk meg sokkal több kehetöség volt benne. Vagy nézzük meg azokat a játékokat amelyek direkt kinectre készültek,volt egyáltalán amelyik 5 pont felett teljesitett? pl Rise of nightmare...

(#679) Xirtam válasza Def26 (#672) üzenetére


Xirtam
veterán

De majd.

(#680) WhiteWalker válasza Def26 (#672) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Muszály ezt? :D

(#681) Trak


Trak
addikt

Xbox One - Vizuális DRM Kinect módra?

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#682) Def26 válasza Trak (#681) üzenetére


Def26
félisten

Asszem eldőlni látszik a dolog. :D

Kövezzetek de szerintem 1-2 országban be fogják tiltani ebben a formában az xbox -ot. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#683) pzstm válasza Trak (#681) üzenetére


pzstm
titán

és ha tényleg valaki letakarja a kamerát? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#684) #51736960 válasza pzstm (#683) üzenetére


#51736960
törölt tag

gondolom ugyanaz, mintha kihúznád, egy idő után leáll a gép.
én egyébként örülnék, ha bevezetnék ezt a dolgot, számomra megkönnyíteni a döntést box vs ps kérdésben :)

#685: :D

[ Szerkesztve ]

(#685) WhiteWalker válasza pzstm (#683) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Vagy ha a kamera elé csúsztatok egy ilyen képet:

:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#686) Trak válasza pzstm (#683) üzenetére


Trak
addikt

Akkor megállítja az adást, és követeli, hogy azonnal tedd láthatóvá a szobát, különben nem tévézhetsz! :D
És a fejlettebb változatban azt is érzékeli, ha fiatalkorú személy nézi az adást és közben sört iszik, ez esetben is azonnal leállít mindent, sőt értesíti a rendőrséget, valamint leolvassa az asztalon lévő bolti blokk számát, és a boltot is feljelenti, ahol kiszolgáltak egy kiskorú személyt. Ez mondjuk gondot okozhat ha amerikai a rendszer, mert ott ugye 21 év, itthon meg 18 év
:D

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#687) pzstm válasza WhiteWalker (#685) üzenetére


pzstm
titán

második gondolatom ez volt :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#688) Dr.F.E.R.I. válasza WhiteWalker (#685) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

De ha neadj'Isten ez sem jönne be, akkor talán még a dublőreim megmenthetik a helyzetet:

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#689) Def26


Def26
félisten

:D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#690) WhiteWalker válasza Def26 (#689) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Brazzers :D

[ Szerkesztve ]

(#691) Mister_X válasza WhiteWalker (#690) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Linkplzpüthx ;] :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#692) Schimanski


Schimanski
csendes tag

(#693) Def26


Def26
félisten

:DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#694) tDr1v3r válasza Trak (#681) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Attól hogy levédetnek valamit, még nem biztos hogy használni is fogják...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#695) Trak válasza tDr1v3r (#694) üzenetére


Trak
addikt

Tudom, csak érdekességképpen linkeltem be.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#696) Def26 válasza tDr1v3r (#694) üzenetére


Def26
félisten

Na ja. :U Csak úgy találomra heccből csinálják...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#697) Xirtam válasza Def26 (#693) üzenetére


Xirtam
veterán

:DDD

(#698) tDr1v3r válasza Def26 (#696) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ha tudnád, hogy mennyi biszbaszt levédetett már az MS... :U Nem biztos hogy alkalmazni fogják, annyira ők se hülyék hogy ilyen szar húzásokkal vásárlókat vesszenek...

Ez esetleg a családi felügyelethez kerülhet be szerintem, ha általánosan alkalmaznák abból igyencsak nagy botrány lenne... ők meg nem akarják azt.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#699) Ragnar95 válasza Def26 (#693) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Simán elképzelhető,h ez lesz :DDD :P Főleg azokban a régiókban, ahol nem lesz az adott ország anyanyelve támogatott... :U :))

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#700) Def26 válasza tDr1v3r (#698) üzenetére


Def26
félisten

Alapesetben ezt gondolnám én is de sajna már korántsem látom olyan fényesen a konzolt.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.