Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128251) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Nna, mivel mindenki ennyire ráér.

Mikor és milyen multit nyomunk? :D

(#128252) Zoleee83 válasza MunezXBK (#128251) üzenetére


Zoleee83
addikt

Hátöööö, ki mivel tolja?
Ha már így rákérdeztél :D

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#128253) lsg válasza sch_a (#128249) üzenetére


lsg
tag

Kettőt is írok. :)

Csak tájékoztatásként írtam le, hogy más se nagyon várjon.

(#128254) kenny123


kenny123
addikt

Hali. EA Access játékokkal (főleg régebbi generációs játékok) tudok multiplayert is játszani? Illetve, az előző generációs játékokat picit frissítették grafikailag , vagy ugyan az az élmény mint pár éve xbox360-on? ( Dead space széria pl. )

Köszi

yo

(#128255) r.levente75 válasza MunezXBK (#128251) üzenetére


r.levente75
addikt

PvZ GW2?

(#128256) l.skywalker válasza kenny123 (#128254) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen ha van aktív Gold előfizetésed, illetve ha van elég játékos online. Grafikailag biztos picivel szebbek, de nem sokkal.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#128257) MunezXBK válasza r.levente75 (#128255) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Az nincs meg. :))

Halo 5, GTA 5, Forza 7, PC2.

(#128258) AMD Power


AMD Power
titán

3 példa, hogyan tehet jót egy kis játék

:R

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#128259) Tubi1976


Tubi1976
tag

Sziasztok!

Jelenleg van egy 1 TB-os matt fekete FAT gépem, most vettem a T Home-tól egy X-et, evvel kapcsolatban lennének kérdéseim.
Nem tartok lemezes játékokat viszont elég sokat vettem digitálisan ezek majd megjelennek ha belépek a Microsoftos accounttal?
Van egy külön vásárolt gyári kontrollerem, ezt össze lehet hozni majd a géppel?
És végül mennyiért lehetne eladni a fennt említett gépet?
Köszönöm a válaszokat!

(#128260) mike1334 válasza Zoleee83 (#128194) üzenetére


mike1334
veterán

Na ott az RDR is, kb 2/3nál járok, de most hétvégén Halo game passból meg Forza 3.
Megjelenés évében nem veszek játékot, bőven van mivel játszani, majd ha 3-6e lesz, beszerzem :) valószínűleg GTA V lesz a kövi, ha lemegy 6e körülre :) ha meg nem, akkor Far Cry 4 vagy valami más...ráérek, nem szaladnak el :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#128261) Jovanny2 válasza Tubi1976 (#128259) üzenetére


Jovanny2
őstag

Igen, megjelennek a ready to install könyvtárban.
Igen, minden kiegészítő kompatibilis.
Az utolsó időkben egy 500 gigás fat boxot 40-50.000-ért lehetett eladni. Gondolom az 1TB miatt gari nélkül (ha nincs) kb. 5000-rel érhet többet. De nézz szét a hardveraprón. Közben rálestem, 50 körül szerintem, nagyon max. 60.000, ha tip-top, mert 65-ért más garis 1TB Slimet kapni.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#128262) #81999360


#81999360
törölt tag

Sziasztok,

Az alapgéphez járt egy kontroller ugye sima Duracell elemekkel, nem tölthetősek.
De sokkal tovább bírta, mint az amit vettem Varta elem+elemtöltő páros.

Mit ajánlotok?

(#128263) tvamos


tvamos
nagyúr

Hello!
Megint itt vagyok... rogton ket kerdessel.
Ha ezt a leirast kovetem, akkor megoldhato az, hogy felvegyem, ahogy jatszom? (Marmint a gyermek, ahogyan o jatszik...) Vagy kell meg valami mas sw is? (Nincs meg meg a W10 gep, nem tudom kiprobalni.) Mi a gepigenye egy ilyen stream rogzitesenek?
Ha nekem van egy W10-es gepem, neki meg az x1, akkor tudunk valamit egymas ellen jatszani, az interneten keresztul? Ha igen, mi kell hozza?
Bocs, ha ez amugy evidencia...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#128264) FollowTheORI válasza #81999360 (#128262) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Legyen 4 akkud és 2 mindig legyen a töltőn/feltöltve 100%, amikor lemerül akkor kicseréled másikat meg teszed azonnal a töltőre. :)

Ha ez sem elég akkor vegyél 6-8 akkut, és akkor mindig cserélgesd így. Bár szerintem azért 4 akkuval meg lehet ezt oldani, 1 nap alatt azért ritkán merül le, 1 nap alatt meg fel lehet tölteni a cseréket.

Sima elemek használata brutálisan gazdaságtalan hosszútávon és nem is valami környezetbarát. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#128265) Jovanny2 válasza #81999360 (#128262) üzenetére


Jovanny2
őstag

Egyrészt, a gyári elemek mindig sokáig bírják, sokkal tovább, mint ugyanannak a bolti verziója. Másrészt a Varta amit kiad a kezéből, az minden szar. Felejtsd el. Harmadrészt 2500 mAh körülieket keress, nekem az Eneloop Pro (fekete) vált be legjobban, de sokan dícsérik az Ikea Ladda akkukat is.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#128266) sugarforce válasza #81999360 (#128262) üzenetére


sugarforce
őstag

eneloop/eneloop pro, meg hozzá valami rendes processzoros töltő és évekre el is felejtheted a problémát. A másik lehetőség meg a play&charge, vagy a venom / energizer féle bölcsős akksi+töltő szettek.
Tapasztalatom szerint az eneloop pro-k bírják a legtovább egy töltéssel.

(#128267) MasterMark válasza sugarforce (#128266) üzenetére


MasterMark
titán

Milyen töltőt ajánlasz hozzá, amivel hosszú ideig jó marad? Láttam hogy árulják gyorstöltővel egyben a Pro-kat, az jó?

Switch Tax

(#128268) Jovanny2 válasza MasterMark (#128267) üzenetére


Jovanny2
őstag

Én szép lassan töltöm őket egy 12 órás töltővel, és évek óta használom ugyanazt a 4-es garnitúrát.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#128269) ronaldo válasza Jovanny2 (#128265) üzenetére


ronaldo
őstag

Annyit tennék hozzá, hogy az Ladda (is) nikkel-metál-hidrid akku (ni-mh), vagyis előjöhet a memória effektus, illetve jelentősebb az önkisülése is.

Vagyis: mindig merítsd le teljesen (én addig szoktam, amíg konkétan kikapcsol a kontroller). Töltsd fel teljesen, illetve ne lepődj meg ha sokáig állt használat nélkül, akkor azt tapasztalod, hogy "gyorsan" lemerül.

Ezt csak azért mondom, mert manapság 90%-ban li-ion akku van már mindenben, azokra meg ez a két dolog nem jellemző (memória effektus + jelentősebb önkisülés).

[ Szerkesztve ]

(#128270) sugarforce válasza MasterMark (#128267) üzenetére


sugarforce
őstag

Yellowstone oem es opus bt c3100 v2.2-vel toltom oket. Egyik haverom nitecore sc4-gyel mar bo egy eve gyuri oket teljes megelegedessel.
A hozzaadott toltorol nemsok infom van, igy nemtudom hogy mennyire jo az hosszu tavon.

(#128271) Czimby válasza ronaldo (#128269) üzenetére


Czimby
addikt

Ha a LADDA = Eneloop akkor pont nem merül le!
Az eneloop akkuknak az a lényege, hogy 1év alatt csak 10%-ot veszít a töltéséből, emiatt használták pl a fényképészek.

Nekem vannak már 10 éves eneloopok, amik az eredeti 2500mAh-ból most már csak 1600mAh körül tudnak, de nem merülnek magukban észrevehetően.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#128272) Def26 válasza AMD Power (#128258) üzenetére


Def26
félisten

Hát ezt megnyitni is kár volt. :R :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#128273) ronaldo válasza Czimby (#128271) üzenetére


ronaldo
őstag

Azt nem tudom, hogy a ladda = eneloop-e, de a ni-mh cella sajátja, hogy szobahőmérsékleten is "jelentős" az önkisülése. Közel sem olyan jelentős, mint a ni-cd akkucellának, ahol 1-2 hónap állás után a töltöttség 50%-ot is eshet, de azért jelen van.

A memória effektus is sokkal kevésbé jelentős, mint ni-cd esetén, de ha csak arra akartam figyelmeztetni, hogy ha valaki pont ugyanolyan módon használja a ni-mh akkut, mint a jól megszokott li-iont, akkor csalódás is érheti 1-2 év után. :)

(#128274) ollie válasza AMD Power (#128258) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen jó, hogy bárhol lehet olvasni a cikket. Ja nem:

We are sorry, the content of this website is only available in Austria, Greece, Hungary, Italy, Poland, Romania and Switzerland.

***

(#128275) atee válasza Fernet (#128222) üzenetére


atee
őstag

Köszönöm! Ez sem tűnik nagyon egyszerűnek. :)

D-day 2002-01-04 01:54

(#128276) Tubi1976 válasza Jovanny2 (#128261) üzenetére


Tubi1976
tag

Nagyon szépen köszönöm!

(#128277) MasterMark válasza ronaldo (#128273) üzenetére


MasterMark
titán

Az eneloop is az, de ott meg van oldva, hogy ne merüljön magában, és ez a lényege is.

Switch Tax

(#128278) szőröscica


szőröscica
addikt

Letöltöttem a Battlefrontot EA Accessből, erre rájövök, hogy nincs is sztorimódja. :DDD :(

(#128279) Czimby válasza ronaldo (#128273) üzenetére


Czimby
addikt

Mint írtam az eneloop-ot úgy fejlesztették ki, hogy ne legyen önmerülése, gondolom más anyagokat használtak mint egy sima ni-mh cellában.

Kicsit olvass utána, nincs önkisülése, működik, eneloop ezért használja mindenki ahol AA akku kell.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#128280) ollie válasza szőröscica (#128278) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Megoldás: játék közben hallgass hangoskönyvet, és a sztori is meglesz. :DDD

***

(#128281) FollowTheORI válasza szőröscica (#128278) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az nincs, bár azért vanna egyéni "küldetések" amikkel el lehet bohóckodni egy kicsit... a többit meg hozzáképzeled.

Egyéni missziók és csaták... szerintem érdemes azokat is kipróbálni, de tény, hogy a lényeg a multi. :)
(Esetleg co-op.)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#128282) ronaldo válasza Czimby (#128279) üzenetére


ronaldo
őstag

Utánaolvastam, az elektródák közötti szeparátor anyagának használnak valami spéci cuccot. Ezzel elérték (papíron), hogy egy teljesen feltöltött akku, egy év szobahőmérsékleten (ez itt 20 fok celsius) való tárolás alatt 15-30% önkisülést produkál. Ezt úgy aposztrofálni, hogy nincs önmerülése, talán túlzó.

Ettől függetlenül most utánajárva látom, hogy nem durva jelenség akkor ez a ladda/eneloop ni-mh celláknál, mint egyébként.

A fontosabb (amúgy is, mert ha valaki rendszeresen használja az akku-t akkor az önkisülés nem tragédia) a memória effektus. Vagyis hogy mindig legyen teljesen lemerítve és feltöltve a cella.

(#128283) spiky03 válasza pauliboy23 (#128195) üzenetére


spiky03
veterán

Igen? És az hol?
Meg akkor hol tudom beállítani az automatikus megújítás kikapcsolást?

Köszönöm! :R

@(#128262) Sspot
Én aksit meg joy dokklót tervezek venni. Az meg mindig tölti majd a joy-t ha rajta lesz. :)
Aliról 3 ezer körül belehet szerezni.

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#128284) Czimby válasza ronaldo (#128282) üzenetére


Czimby
addikt

Én mondtam :))
10 éve vannak meg, még a 360 kontrollerébe vettem őket.
Tényleg nem merülnek, mert volt olyan időszak amikor nem volt konzolom és amikor elővettem őket full rendben voltak, azonnal tudtam használni őket.

Szerintem az egyedül probléma az, hogy a kontroller nem meríti le őket teljesen, emiatt jöhet be a memória effektus. De szerintem a 10 év alatt 2500 -> 1600mAh még elég jó.
Majd megnézem Opus töltő recond módban tud-e javítani a kapacitásukon.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#128285) bLaCkDoGoNe válasza ollie (#128274) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Semmit nem vesztettél. A legótvarabb fogalmatlan bulvárfos.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#128286) oriic válasza szőröscica (#128278) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, sajnos ez az elso resz egyik legnagyob hibaja.

Live-Die-Respawn

(#128287) #78687232 válasza MunezXBK (#128251) üzenetére


#78687232
törölt tag

Én megvárom, mivel szeretne játszani a többség. Szerintrm a lista nagyja nekem is megvan.

(#128288) AMD Power válasza FollowTheORI (#128264) üzenetére


AMD Power
titán

En is igy csinalom. Ketto mindig fullra toltve elrakva a masik ketto a contorollerben.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#128289) MunezXBK válasza #78687232 (#128287) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ahogy elnézem, semmivel. :D

(#128290) Mankó válasza dobobazsy (#128214) üzenetére


Mankó
veterán

Mehetsz egyedül, vagy haverral, vagy random emberkékkel ha nehéz lenne egyedül. A küldi indításakor, a küldit jelző táblánál X, utána Y hosszan és A párosítás. Ilyenkor vagy téged dob egy másik csapatba, vagy hozzád csatlakoznak mások.
Szinttől függetlenül bárkivel mehetsz, annyi, hogy ha pl te 12-es vagy, akivel mész az meg 30-as, akkor a gépi ellenségek a két szint közötti erősségűek lesznek, ergo könnyen halsz, viszont a csapatban lőtt pontok mindegyikét megkapod te is, meg a többiek is. Erősebb játékos mellett gyorsabb a szint lépés. Nagyobb szint, erősebb fegyverek, páncél. A 30-as szint után a rajtad lévő páncélzat értéke lesz a mérvadó.
A küldiket bármennyiszer meg lehet csinálni, szint növeléshez jól jönnek a pontok, a dobált cuccokkal meg vagy erősíted a páncélzatod, vagy meg eladod az árusnál - a pénzre később szükség lesz.
A fő küldik mellett csináljátok a színes 3 szögeket is, amivel a bázis szárnyait erősíthetitek, sok funkció csak akkor válik elérhetővé ha a 3 szárny ki van maxolva!

Ha éppen fent vagyok, írjatok rám, vagy vegyetek fel barátnak, szívesen segítek! Nick: pszabi75

(#128292) szőröscica


szőröscica
addikt

A másik nagy baj, hogy ezek a hülye offroad versenyek nagyon túl vannak tolva a FH3-ban.

(#128293) MasterMark válasza szőröscica (#128292) üzenetére


MasterMark
titán

Erről szól, hogy hogy nagy baj?

Switch Tax

(#128294) szőröscica válasza MasterMark (#128293) üzenetére


szőröscica
addikt

Aszfalton nagyon jó, de hogy vérbeli sportkocsikkal mocsárban kell csapatni, az nekem nem fekszik. Lehet bezsákolom a Forza hetet inkább.

(#128295) MasterMark válasza szőröscica (#128294) üzenetére


MasterMark
titán

Így van arra ott van a Forza Motorsport sorozat. :)

Switch Tax

(#128296) spiky03


spiky03
veterán

Ha már autók. :)

Melyik a jobb rallys játék?
Dirt Rally, vagy a WRC 5?

Most mind a kettő ingyen van a Pass-ban.
Igaz a Dirt-öt letöltöttem tegnapelőtt, de még nem jutottam el odáig, hogy kipróbáljam. :D

Valamint mik a vélemények az F1 2015-ről?
mondjuk a 2017 jobb lenne, mert az ahogy láttam jobban is néz ki, meg ugye az még friss, csak az egy picit többe kerül, mint ingyen. :DDD

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#128298) MunezXBK válasza spiky03 (#128296) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

WRC 5-nek nem sok köze van a Rallyhoz.

Dirtben mondjuk egy kicsit túltolták. :D

(#128299) zotyi8


zotyi8
tag

Lejárt a 14 napos Game pass. Nem kéne engednie a 200Ft-os megújítást?

(#128300) Silεncε válasza zotyi8 (#128299) üzenetére


Silεncε
őstag

Szerintem annak vége van (negyedikén lett vége a Countdown Sale-nek)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.