Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7251) Ghostface


Ghostface
senior tag

Itt van a szerintem két leghasznosabb link. Nézelődjetek rajta.
Mirtankov + zoneofgame

PSN: Nifty_Ghostface

(#7252) jahrn válasza Ghostface (#7251) üzenetére


jahrn
senior tag

Koszi, a masodikat meg nem ismertem.

(#7253) biggamer válasza AlexWolf (#7250) üzenetére


biggamer
veterán

Szerintem jó kis oldal lett ... nincs mit szégyelni. :N

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#7254) Jamboo529


Jamboo529
senior tag

Most értem el a 100% -ot a legénységemmel.
Választhatok skilleket.
Mit ajánltok?
Ja, majd el felejtettem a mostani tankom a német VK3001P.
20k xp és 1 misi múlva meg teszem őket át a 3002DB-be, szóval ezt a vonalat követve melyik embernek mit fejlesszek?

(#7255) Murder3


Murder3
addikt

stugra a utolsó ágyút megéri kifejleszteni?
a pontosságával és gyorsaságával tudja pótolni az l/28-at?

(#7256) biggamer válasza Jamboo529 (#7254) üzenetére


biggamer
veterán

Én mindig egyet hagytam tűzoltásra és a többit javításra, mindegyik tankhoz tartozó legénységemet így húztam eddig és bejött.
Eddig a kb. 5000 csata alatt / a bétát is beleszámolva /, ha max 20-30x égett ki a vasam ... de szerelési idő spórolás az nagyon sokat segít, soxor menti meg az életedet.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#7257) Fel válasza Jamboo529 (#7254) üzenetére


Fel
addikt

A másodlagos skill is ugyanúgy fejlődik, mint az alapképzettség. Ha átteszed majd őket a 3002-be, akkor leesik a fő képzettség 80, vagy 90%-ra (Attól függ fizetsz-e az átképzésért. Megéri perkálni :K ), ekkor a másodlagos skill nem fejlődik, csak ha újra elérte az elsődleges a 100%-ot. A lényeg pedig az, hogy ha egyszer a másodlagos is elérte a 100-at, akkor választhatsz újból egyet. Úgyhogy egy 9-10-es szintű tank személyzetének már több másodlagos skillje lesz, később mindegyiknél lehet mind a három.

Majd a Panthernél jól fog jönni a tűzoltás és a szerelés is. Szemből (!!) rengetegszer ellövik a motort, és a lőszerrekeszt is. Én úgy képeztem őket, hogy egy álca, kettő szerelés, kettő tűzoltás, de ha tudtam volna, hogy a párduc ilyen gyúlékony, akkor inkább az álca helyett tűzoltást választottam volna...

[ Szerkesztve ]

(#7258) vhw válasza Murder3 (#7255) üzenetére


vhw
addikt

Ez mondjuk játékstílus függő, hogy kinek melyik ágyú jön be, nekem pl egyáltalán nem jön be a 10,5 L/28. De azért kell kifejlesztened előbb-utóbb az L/70est, mert a JgPzIV-nél már benne van a következő tankhoz vezető ágban, nem tudod kikerülni.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7259) Paul119 válasza Fel (#7257) üzenetére


Paul119
addikt

nálam a tigrisnél rendszeresen a lőszeres rekeszt lövik telibe :F

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7260) grunge válasza Fel (#7257) üzenetére


grunge
addikt

elöl van a váltó ugye, és ha azt lövik el akkor is a motor gyullad ki. Tigris, Löwe detto. Eléggé bután van megoldva. Tegnap is első keréken lőtt egy srác, épp csak a fele logott ki, erre kigyulladt a motor...Szerintem simán átlóg a páncélon a váltó hitboxa. :D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#7261) dhnet80 válasza grunge (#7260) üzenetére


dhnet80
csendes tag

áthatol a páncélon és belül robban. pl a motorig áthatok.... :D

(#7262) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Mióta átalakították a tűzoltást teljesen hülyeség első (és második) skillként arra nyomni, ha kigyulladsz annyi dolgod van, hogy rátenyerelj a tűzoltó készülékre és el is van oltva, ha nincs a tankodban akkor meg vegyél. ATM repair>camo>ff néhány TD és az arty kivételével a helyes skillsorrend, azt a hibát ne kövessétek el, hogy különféle skilleket tanultok(pl.; 2-2-1 felosztásban), mivel nem lesz egyiknek sem érezhető hatása!

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7263) D.Orion


D.Orion
veterán

Üdv! Bajtársam néhány kérdését/problémáját írnám most be nektek, hátha tudtok tanácsot/magyarázatot adni:

1. Az ütközetek 90%-ában az első találati lövés során hallja a hangot ami jelzi, hogy átütötte a tank páncélját, de se damage se critical hit nem lesz belőle, pedig az enemy ikonja bevillan fehéren. Nem nem a lepattanóval keveri össze, ezek olyan sebzés és critical hit nélküli találatok. :F Ez miért lehet?

2. Rengetegszer kap be úgy lövést, hogy sehol a látóhatáron nincs egy db tank se, se ellenség se saját. A lövések meg csak úgy jönnek, vagy el tud bújni vagy szétlövik. A látóhatárt hogyan frissíti a szerver? Nem, nem arty lő rá.

3. Szemtől szemben, 1v1-ben kivégez egy ellenséges tankot és nem neki adja a kill-t. Olyannak írja oda a neve mellé aki a pálya másik felén van, de legalábbis egyáltalán nem vett részt a kettőjük csatározásában. Tök máshol jár és nem is arra néz.

Segítőkész válaszokat előre is köszöni.

[ Szerkesztve ]

(#7264) Iron Funeral válasza D.Orion (#7263) üzenetére


Iron Funeral
őstag

1. Nekem ez random előfordul, mióta átalakították a detrackinget oldalbalövéskor előfordul az, ha eltalálod a felfüggesztés egy részét(ami jó 80%-t jelenti a felfüggesztésnek) akkor nem kap semmiféle dmgt.

2. Bugos a spotting rendszer/nincs elég nagy látótávja a tankjának(neki van pl. 400m az enemy meg 500ról lövi)

3. Biztosan belelőtt egyet, konkrétan az utolsót másként nem adná neki a killt, 600m távról simán lehet lőni.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7265) biggamer


biggamer
veterán

Hi ... elindulnék német vonalon is ... melyiket ajánlanátok a Porsche, Maus vagy a E-100ast ???

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#7266) Paul119 válasza biggamer (#7265) üzenetére


Paul119
addikt

olyan nincs hogy Porsche, maximum Porsche tornyos variánsok mint a vk3xxx vagy a Porsche tornyos király tigrincs

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7267) biggamer válasza Paul119 (#7266) üzenetére


biggamer
veterán

Arra gondolok amelyiknek olyan hosszú az eleje és utálom mint a cart ... ha ellenem van. :B

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#7268) biggamer válasza Fel (#7257) üzenetére


biggamer
veterán

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#7269) virkir válasza biggamer (#7267) üzenetére


virkir
veterán

Indulj el mire a választáshoz fogsz érni jó eséllyel megjön a frissített techtre és ráérsz akkor választani melyik ág lesz jobb.
A Maus jelenleg a legjobb heavy a játékban az E-100-ról még nem tudni a papíron lévő adatokon kívül semmit.
Jelenleg a németeknél a heavy ág amit tank vonalon érdemes húzni ha nem csak kedvtelés a cél mert akkor a med ág is szóba jöhet.
Ja az a car a VK4502 :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#7270) biggamer válasza virkir (#7269) üzenetére


biggamer
veterán

Köszi ...

Tudod, kláncsatákban a T-54en kívűl mást nem érdemes használni, az az ami über erős és nagyon gyors, tehát medben nem gondolkodom.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#7271) Iron Funeral válasza biggamer (#7270) üzenetére


Iron Funeral
őstag

lol. A nagyok csak IS-7+T30 kombóval tolják, meg ugye az elmaradhatatlan arty. Medium tankok eléggé ritkák, Mausból is alig van pár darab. <- mindez a nagyoknál a többi nem érdekel hogyan oldják meg ;]

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7272) joergie válasza biggamer (#7270) üzenetére


joergie
őstag

azért az E50 médium-heavy elég ütős lesz. Én már közel se vagyok benne biztos, hogy a t54 a legjobb med, sőt...t54 gyors, patton agilis, E50 meg...majd meglátod :C

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#7273) biggamer válasza Iron Funeral (#7271) üzenetére


biggamer
veterán

Tudod ... mi a HAD-ban szoktunk vinni 1-2 darab T54-est is ... mondjuk ez is térkép és ellenség függő.
És azt is tudni kell használni ...

joergie

Úgy döntöttem, h egyenlőre a szabad TP -kből fejlesztgetem majd a német vonalat ... semmi kedven kis vasakkal szütyörögni.
Már most kapásból kitudnék vagy 3-4 tankot hagyni, ha a szabad pontokból fejlesztenék.

Még kb. kb.3 nap és +lesz a T30 ... na azzal már tudom aprítani az ádáz ellent a kláncsatákban.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#7274) crossy104 válasza biggamer (#7265) üzenetére


crossy104
csendes tag

Szia! E100

(#7275) Murder3 válasza vhw (#7258) üzenetére


Murder3
addikt

Igen, de most az az ágyú képes lesz bármit is sebzeni?

(#7276) Murder3 válasza crossy104 (#7274) üzenetére


Murder3
addikt

de most az e-100 az csak nagyobb sebzésbe tér el a maustól?
statok vannak már róla?

(#7277) Iron Funeral válasza biggamer (#7273) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Spotternek jó a T-54 de nem látom értelmét miért vinne akárki medium tankot ha már létezik az IS-7 nevű kreálmány ;)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7278) virkir válasza crossy104 (#7274) üzenetére


virkir
veterán

Jelenleg nem egyértelmű mivel még a tesztszerver sem indult el.
Nem tudni mennyire lesz bugos a páncélja míg az egér jelenleg a legütősebb heavy a csatákban ha van támogatás mellette.
A 150-es ágyúról szintén nincs semmi hivatalos infó se sebzés se pen se ROF és kétlem, hogy sokkal jobbra csinálnák mint a német 128-ast mert nehogymár legyen ütősebb heavy mint az orosz.
A jelenlegi adatok alapján valahol 3 körüli ROF-al, 700 körüli sebzés és fogalmam nincs mekkora pen-el jön de szerintem nagyon hasonló értékei lesznek mint a T95-nek attól szerintem gyengébb páncéllal.
Tény, ahogy meg lesz a Maus én is arra fogok elindulni következő fejlesztésnek.

r1E3S3E7T
Mert jóval mozgékonyabb hiába csak 5km/h a végsebesség különbségük ráadásul már jöttek szembe A-20-al is CW-n mint spotter, szarrá is vertek akkor :D mert mire mi arty-val megtaláltuk addigra ő a negyed csapatot megjelölte az ő arty-jaiknak.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#7279) biggamer válasza Iron Funeral (#7277) üzenetére


biggamer
veterán

Igen ... elbújni, spottolni aztán eltünni, esetleg szétverni a védtelen artykat és a végén gyorsan foglalni.

Természetesen nem a nagy csatákban kellenek hanem a kiegészítő feladatokban.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#7280) crossy104 válasza Iron Funeral (#7277) üzenetére


crossy104
csendes tag

Próbálj ki egy T-54-et .Meglátod, hogy teljesen más mint az IS7.

(#7281) Iron Funeral válasza virkir (#7278) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Lehet, hogy mozgékonyabb de nincs se akkora tűzereje meg olyan páncélja sincs ;) Kis improvizálással simán betölti egy med szerepét. Maust meg szerintem nem érdemes használni afrikai térképen, se El Halluf se Sand River nem az a map ahol jó vele játszani. Európai mapokon, különösen városi pályákon jó lehet de a nyílt, dimbes-dombos terep nem való annak.

Nem volt egy TD aki védte volna a seggét az artynak? JT megoldja az A-20 problémát könnyedén hiába megy 70-el :D

(#7280) crossy104: játszottam mindkettővel eleget.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7282) biggamer válasza Iron Funeral (#7281) üzenetére


biggamer
veterán

" Maust meg szerintem nem érdemes használni afrikai térképen, se El Halluf se Sand River nem az a map ahol jó vele játszani. Európai mapokon, különösen városi pályákon jó lehet de a nyílt, dimbes-dombos terep nem való annak. "

Ha klánháborúba mész mindig tudod előre, h milyen térképen lesz a csata így a +felelő tankot tudod vinni, nem érhet +lepetés. :N

T54-nek nincs olyan vastag páncélja, de nagyon döntött így sokkal többet ér.
A bétában nekem is volt, tudom h 2-3 belőle milyen pusztítást tud végezni, lehet akár mekkora az ellenfél. ;]
Szétszedik mint a floki a lábtörlőt.

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#7283) Iron Funeral válasza biggamer (#7282) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem mondtam, hogy meglepetés ér. Annyit mondtam, hogy nem éri meg sivatagos mapra vinni. Emellé vannak olyan klánok ahol ha van mondjuk 15db tier x járgány abból 12 Maus a másik 3 meg IS-7 vagy T30 és csodálkoznak, hogy nem tudják megvetni a lábukat a térképen ;) Tudok ilyenről csak úgy elmondtam :P

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7284) biggamer válasza Iron Funeral (#7283) üzenetére


biggamer
veterán

Köszi, h +osztottad velünk !!! ;] :P :P :P

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#7285) vhw válasza Murder3 (#7275) üzenetére


vhw
addikt

Igen az L/70es már simán átlövi a KV-t, a Tigrist, IS-t is tudod vele sebezni, sokkal jobb mint az L/48as.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7286) Murder3 válasza vhw (#7285) üzenetére


Murder3
addikt

de ilyen 135-138 az semmi.
más tankoknál is voltak ilyenek, de pattog, nem sebez.
most ez a nagyobb tierű tankokat átlövi?

csak mer pl pz4-se nagyon sebzi ezeket, sőt még a az l/56-se.

[ Szerkesztve ]

(#7287) grunge válasza dhnet80 (#7261) üzenetére


grunge
addikt

Ez ég mint a rongy. Álatlában mindig az első találatnál már ég a motor. Persze épp hogy csak kilog valaho la tank eleje, sok esetben még nyom sincs hogy eltaláltak volna...

159 SW 1.9 jtdm <3

(#7288) vhw válasza Murder3 (#7286) üzenetére


vhw
addikt

Hát nem lő át bármit bárhol, de egy L/48-hoz képest, sokkal jobb.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7289) kriso válasza biggamer (#7282) üzenetére


kriso
tag

A T54 az tier 7-8 legrosszabb rémálma..
Olyan szörnyűségekre képes, hogy az elmondhatatlan...
Jagpanther 105-ösével prém lőszerrel, 6szor meglövöm (utolsó 2 hátúlról 4 méterről) és egyszer nem megy át...
Előtte meg Ferdit lazán kiszedtem, egy nagyon rozzant állapotú IS-7-el együtt, azokat szemből is átvitte.. de ennek még a motorvédő rácsa is lőhetetlen ha a játék úgy gondolja...

(#7290) virkir válasza Iron Funeral (#7283) üzenetére


virkir
veterán

Pedig nagyon kell oda is igaz ott nem az dominál de 2-3 kellemes hátteret jelent, volt amikor Sand River-en a két Maus mentette meg a csatát.
A jelenlegi felállás a legtöbb csapatnál 4-6 Maus 4-6 IS-7 pályafüggően 3-5 Arty 1-2 T-54 és ha marad hely akkor T30.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#7291) Murder3 válasza vhw (#7288) üzenetére


Murder3
addikt

pontatlan, de legalább sebez ésha sebez akkor sokat, ellenbe ezek a 130as pendmg-s cuccok meg éllandóan pattan meg karcol, de nem nagyon akarja sebezni..

(#7292) kriso válasza virkir (#7290) üzenetére


kriso
tag

TD-k miért nincsenek a kláncsatákban?

(#7293) biggamer válasza kriso (#7292) üzenetére


biggamer
veterán

Attól függ, h milyen térképen van a csata, úgy válogatjuk össze ... TD-ket inkább városi csatákban szoktuk alkalmazni.

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#7294) dhnet80 válasza kriso (#7292) üzenetére


dhnet80
csendes tag

HOGYNE LENNÉNEK

(#7295) #52560384


#52560384
törölt tag

Ez az összeállítás... :D

[ Szerkesztve ]

(#7296) Gyusza91


Gyusza91
csendes tag

Sziasztok

Melyik tankot ajánljátok kezdésnék?

Gyusza

unQL-Gyusza91

(#7297) virkir válasza kriso (#7292) üzenetére


virkir
veterán

Vannak de elenyészően mert nem elég mozgékonyak ha nem tudnak elbújni elsődleges arty célpontok aránylag kevés HP-val és a legtöbb csata a CW-n támadásról szól legalábbis nekünk.
Majd ha már a területvédelem lesz a lényeg akkor jön el a TD-k ideje mert arra nagyon jók ha rejtve tudnak maradni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#7298) biggamer válasza #52560384 (#7295) üzenetére


biggamer
veterán

Báááz ... mire végég görgetem a képet elfelejtem, h mi volt az elején !!! ;] :DDD ;)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#7299) #52560384 válasza biggamer (#7298) üzenetére


#52560384
törölt tag

.. vagy 8x csináltam ujra de nem jöttem rá, hogy lehet ilyen kicsibe berakni, hogy aztán ha ráclickel vki kinagyítsa :D

(#7300) Paul119


Paul119
addikt

esetleg valakinek nincs kedve tigris cserélni phanter 2 re? :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.