Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7051) Murder3 válasza biggamer (#7050) üzenetére


Murder3
addikt

nekem látszik a tálca is és ki tudom rakni full screen-be a játékot.

(#7052) biggamer válasza Murder3 (#7051) üzenetére


biggamer
veterán

Nekem mindig full screen-be megy, utálom ha bele kandikál valami. :B

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#7053) marked one94 válasza biggamer (#7052) üzenetére


marked one94
őstag

Én maradok a xfirenél :) (jobb felső sarok)
[link]

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#7054) Murder3 válasza biggamer (#7052) üzenetére


Murder3
addikt

nekem is csak a tálca látszik.:D

(#7055) AlexWolf válasza biggamer (#7050) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Nekem van a billentyűzetemen óra :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7056) biggamer válasza AlexWolf (#7055) üzenetére


biggamer
veterán

Nekem is van ... sőőőt hőmérő és leütés számláló is !!! :P

Neked milyen tipusú van ??? :F

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#7057) Gorcsev


Gorcsev
tag

Nekem meg percenként mondja az időt az asszony, ha játszom...

(#7058) Murder3


Murder3
addikt

Lol msot emtnem pz 4-el 5-öt öltem, de oyaln volt h is pattant rólam 1x eltalált alig sebzett.
hummel pattant rólam.
su-152-t lőttem királytigrist lőttem...

és a hummelt és tigrist egy csapatom irányába közölt megyek suicide scout után tettem meg:D
tudván h tigris meg egy fullos is valahol várnak rám.
IS is majdnem én lőttem ki.
Szereztem vele Oskin kitüntetést is.

ezek után már gyalázta a vk-n az a 88-as így:S
annyira lassú és szinte észre se veszem sebzésbe h erősebb így...

(#7059) H@lede


H@lede
tag

Egy kis E-50 nem tudom mi igaz belőle meg mi nem de ezt találtam azt a tűzgyorsaság nem gyenge...

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#7060) biggamer válasza Gorcsev (#7057) üzenetére


biggamer
veterán

Te viszed a prímet ... feladom !!! ... és még áramot sem eszik ... ;]

Most már tudom, miért ez lett az avatarod !!! ;) :))

H@lede
Basszus ... ezzel mit lehet ??? rúd ugrást végrehajtani ??? ;]
Vagy piknik esetén saslikot huzogatni a csövére ??? :DDD

Ezt nem PS-el kreálták ??? :F

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#7061) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Gyerekek ez akkora baromság... Falat kibonton a tankkal de egy kis dombról már nem tudok lemenni. Azért azok a 2. vgh-s tankok átmentek mindenen.

(#7062) Murder3 válasza biggamer (#7060) üzenetére


Murder3
addikt

inkább az a hülyeség h 300 minegyik lőszer sebzése mert pl a gold lőszer eleve op kell h legyen a többihez képest.
meg német tankot nem tápolnak fel, azok csak orosz tankok lehetnek.
de ilyen stattla tetszene

(#7063) Murder3 válasza KaiotEch (#7061) üzenetére


Murder3
addikt

a játékba olyan mint fizika nem létezik gyakorlatilag.

(#7064) AlexWolf válasza biggamer (#7056) üzenetére


AlexWolf
senior tag

lásd adatlapom.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7065) grunge


grunge
addikt

Panther első kör első achi: Billotte's Medal. lol. továbbra is kigyullad a motor ha az első kerekem lövik el :D még jó hogy nem égtem ki teljesen..

159 SW 1.9 jtdm <3

(#7066) jahrn válasza H@lede (#7059) üzenetére


jahrn
senior tag

Azt mar lehet tudni kb mi lessz a top agyu az E-50en? Nem rossz ez a 8,8cm L100, de jobban orulnek vmi 10,5cm L68 korulinek.

(#7067) Johnny001 válasza H@lede (#7059) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Ez úgy néz ki mintha a TigrisII a Panther, meg a 4502 rendetlenkedett volna a játszótéren:))

Lakevillnél így sikerült elbújni:

Jó mi?

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#7068) Paul119


Paul119
addikt

annyira kezd elegem lenni ebből a nyomorult játéból hihetetlen hogy szaros kvról 60mről le pattan a HE lövedék de csak a ruszki tankoknál.. igazán baszhatnának neki valamit

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7069) KaiotEch válasza Paul119 (#7068) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én meg így vagyok ezzel fordítva... a német tankokról pattan le minden.

(#7070) Wasp91 válasza biggamer (#7060) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Nem kamu. Ez a 88as L/100 ágyú. :D E-50 lesz az új pinokkió.

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#7071) grunge válasza Wasp91 (#7070) üzenetére


grunge
addikt

De miez már...megvetemedne a saját súlyától..bezzeg az E-100 nem kaphajta meg a Henschel tornyot mert az nem "historical correct".... hülyék ezek a WG-nél..

159 SW 1.9 jtdm <3

(#7072) majkel válasza KaiotEch (#7069) üzenetére


majkel
tag

Azért én is észrevettem, hogy a Szovjet tankok kicsit jobban dominálnak a csatatéren.

(#7073) majkel válasza Paul119 (#7068) üzenetére


majkel
tag

Felesleges ezen idegeskedni. Azért a Szovjet tankok sem sebezhetetlenek. Mondjuk történelmileg viszont bizonyos tanktípusoknál ez egy kicsit hitelesebb is.

Az oroszoknak megvolt anno az előnyük, hogy ők nem olyan "kocka" formákat alkalmaztak mint a németek, hanem döntött szögben helyezték el a páncél lemezeket. Ez pedig hiába volt vékonyabb, eleve nagyobb átütő erő volt szükséges hozzá, ráadásul drasztikusan megnövelte a lepattanás esélyét.

A németek ezt nem nagyon akarták felismerni, helyette a megszokott formákkal folytatták többek között a Panzer projektet is, csak éppen a páncél vastagságát növelték, amivel a mozgékonyságnak is alácsaptak.

Persze aztán a németeknél is megjelentek a döntött páncéllemezek és akkor már ők is élvezhették azt, hogy nem kapnak lyukat, helyette lepattanók csilingelő hangjára vonulhattak! :)

(#7074) Iron Funeral válasza grunge (#7071) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Azt ugye látod, hogy az E-50 toppos tornya mire hasonlít... ;)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7075) grunge válasza Iron Funeral (#7074) üzenetére


grunge
addikt

Igen az érdekes mód kaphat egy fantasy tornyot :) Ez a 88 L100 meg vicc...mindeki spottolni fog mire 10m-es távolságban megközelited a sarkot az meg kilóg. Mi lesz a többi 88as dmg-jével ha ez 300? Ugye a kaliber hosszúság msot sem szól ebbe bele..

159 SW 1.9 jtdm <3

(#7076) Flatron710


Flatron710
tag

Eddig ez volt a legjobb köröm a WoT-ban! :)
( + egy Top Gun és egy Megszálló plecsni az M4 Sherman-al...)

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#7077) bullseye


bullseye
addikt

most jön a jó játék.... mivel volt aki kérte, volt aki nem kérte, volt aki kikérte... Facebook stílban WoT kód:

GSP258PVIH-9NE9TIYP9K-TJDYAIVNJW-ZMQ477CNXX

az első aki beírja, viszi :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7078) belaazallat válasza bullseye (#7077) üzenetére


belaazallat
addikt

asszem nem én nyertem, mert nálam már invalid code felirat fogad

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#7079) csaabz válasza bullseye (#7077) üzenetére


csaabz
őstag

Vki már biztos felhasználta, mert nekem nem működik :N

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#7080) KaiotEch válasza bullseye (#7077) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Van másik? :D

(#7081) sutyi^


sutyi^
senior tag

Hát lehet, hogy valakinek hiányzik a T23 fürgesége, de szerintem a Pershing mérföldekkel jobb minden másban.

Főleg a hosszú 90mm-essel finom, tudom nem sok az 20mm plusz pen (160mm > 180mm), de arra pont jó hogy végre oldalról puhítható legyen a retard proof IS4.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#7082) csaabz válasza sutyi^ (#7081) üzenetére


csaabz
őstag

Nekem IS-4 van és néha meglepődök, hogy mik át tudják lőni...
Pl.: IS

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#7083) sutyi^ válasza csaabz (#7082) üzenetére


sutyi^
senior tag

Vannak rajt soft spotok, elejen a "küszöb léc" meg a söfőr kukucskája. De pl. oldalról 90mm M3-al elfelejtheted, hogy bárminemü kárt okozol AP-val.

Az a baj, hogy a HE hagy maga után lyuk decalt a tankon.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#7084) Flatron710


Flatron710
tag

Ti találkoztatok már olyannal, hogy elkezdi betölteni az ütközetet a kliens és egyszer csak visszadob a win asztalra, a játék pedig bezárja magát. Újraindítom, és utána megy az a csata, amiből "kiléptetett", csak kicsit kellemetlen. 2-3 naponta előfordul ez a dolog... Mi okozhatja?

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#7085) Iron Funeral válasza sutyi^ (#7083) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Most pattant le a driver kukucskáról 3 lövés a 4ből :) hosszú 88, közvetlen közelről.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7086) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Gyerekek ilyen nincs? Nyerésre álltunk erre egyedül 1 tank betekerte a zászlót és senki az ég egy adta világon nem ment érte. Én arty-ként nehezen tudtam volna.

(#7087) vhw válasza Flatron710 (#7084) üzenetére


vhw
addikt

Azt, hogy kidob az asztalra, a játék hibája, nekem még ékkhalál is beszokott olykor figyelni. Hogy utána ugyanabba a csatába tölt vissza azért van, mert 2 percig, ha újra kapcsolódsz a játékszerverhez, akkor visszatesz a csatába ahonnan kidobott, 2 perc után bent marad a tankod a csata végéig, és akkor indíthatsz más csatát.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7088) biggamer


biggamer
veterán

Videjó a készülő választható camouflage rendszerről és egyébb nyalánkságok !!!

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#7089) smisa válasza biggamer (#7050) üzenetére


smisa
őstag

Egy linket kaphatnék az órához hogy honann tudom leszedni köszi

(#7090) biggamer válasza smisa (#7089) üzenetére


biggamer
veterán

... küldtem ... a flashbe kell másolni !!!

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#7091) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Én is szeretném az "óra" linket.....:D

Ezenkívül még 2 mod linkjét szeretném,ha tudja vki,az egyik,amivel a minimap-et tudom felnagyítani. a másik ami a teamlistát kiszínezi nemzettől és tiertől függően.......előre is thx. :)

(#7092) bullseye válasza biggamer (#7088) üzenetére


bullseye
addikt

remek megveszed a desert camot, ozt berak téli pályára. vagy goldért vehetsz olyat, ami mindig a pályához alkalmazkodik. ez már tényleg primkó lehúzás. + jelölés és körvonalak mellett mennyire hatékony ez egyáltalán?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7093) biggamer válasza Skyhunter (#7091) üzenetére


biggamer
veterán

Mentek a linkek !!! :K

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#7094) csaabz válasza biggamer (#7088) üzenetére


csaabz
őstag

Tetszenek a rejtőzkődő skinek!
Feldobja a játékot...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#7095) Paul119


Paul119
addikt

hogy tudom vissza tenni az eredeti skineket?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7096) Stauffenberg válasza bullseye (#7092) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem néztem végig a videót, de nem lehet, hogy ad némi bónuszt a rejtőzködéshez?

(#7097) jahrn válasza Paul119 (#7095) üzenetére


jahrn
senior tag

Ha nincs Backup akkor reinstall-al.

Nem neznek ki rosszul az uj skinek, de ha nem adnak ertekelheto camo bonuszt akkor nem latom ertelmuket. Meg ugye a jelenlegi camo net erteke is kerdeses TD-n, hiszen amint megmozdul a lanctalp buktad (ez mondjuk nem erinti a tornyos US TD-ket), inkabb igyekezni kell h a szemelyzetnek legyen meg mihamarabb a 100% camo skill.

[ Szerkesztve ]

(#7098) biggamer válasza Paul119 (#7095) üzenetére


biggamer
veterán

felülírod az eredetivel !!! ;)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#7099) Paul119 válasza biggamer (#7098) üzenetére


Paul119
addikt

és hol találom meg hozzá az eredetit? :D kár higy vissza kell rakni az eredetieket pedig találtam egy egyik jó skint a tigrishez:(

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7100) biggamer válasza Paul119 (#7099) üzenetére


biggamer
veterán

Most egy tankhoz kell vagy az összeshez ??? :F

Gondolom, most már rá jöttél, ha valamit cserélsz ... mindig mentsd el az eredeti fájlokat.
Én is +szívtam még az elején ... azóta, ha felülírnák valamit elötte mindig elteszem magamnak az eredetiket.

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.