Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7101) Paul119 válasza biggamer (#7100) üzenetére


Paul119
addikt

kb mindegyikhez

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7102) virkir válasza Paul119 (#7099) üzenetére


virkir
veterán

Miért kell visszaraknod?
Ha adsz egy elérhetőséget elküldöm 2,5MB az egész.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#7103) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Eddig sem túlzottan értettem, de most aztán pláne nem értem, hogy mi alapján adja a kreditet és az XP-t a játék. Elolvastam a FAQ-t többször is, de továbbra sem értem.

Két egymást követő kör története M3 Lee-vel:

Első kör (nem a nap első köre):
- 2 light tankot lőttem ki amiket már előttem lesebeztek 20% körüli értékre
- Engem is kilőttek
- Vesztett az egész csapat
- Kredit jutalom: 6800

Második kör:
- 1 light tankot kilőttem 100%-ról
- 2 medium tankot kilőttem, mindkettőt már előttem lesebezték kb 30%-ra
- 2 tankot felfedeztem
- 1 heavy tankba bevittem kb 15% sebzést
- Engem is kilőttek
- Vesztett az egész csapat
- Kredit jutalom: 3100

WTF??????????

Ezek tetejébe a tegnapi legelső futásom az M3 Lee-vel:
- 1 TD-t megsebeztem kb 5%-al
- Semmi egyéb nem történt ezen kívül
- Túléltem sebzés nélkül
- Nyert a csapatunk
- Kredit jutalom: 11200

Szóval ha jól értem akkor a leginkább kifizetődő a csata, ha a lehető legkevésbé vagyok hasznára a csapatomnak, de ettől függetlenül túlélem és nyerünk is? Mert ha így van akkor ezentúl úgy farmolok, hogy az első pillanatban elbújok egy olyan helyre ahol nem keresnek, megvárom a csaták végét és matematikai alapon így is betegre keresem magam kredittel...

(#7104) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Na jó ez az M3 Lee egy kalap sz*r! Mindig ilyen fos tankokat tesznek a fontos Tech Tree elágazásokhoz? Képtelenség úgy használni, mint egy TD-t, mert böszme nagy (és magas), rögtön kiszúrnak vele akárhova is bújok, ráadásul lomhán mozog.

Ma még meccset sem nyertem... csak kilőttem néhány amúgy is lyukas tankot, de ezzel a szerencsétlen harckocsival csak a roncstelepen lehet végezni...

Ráadásul pont azért hagytam ott a német TD ágat, mert nem bírtam megbarátkozni ezzel a játékstílussal, főként mert nem forgatható a lövegtorony...

Nem tudom hogyan lesz ebből több mint 13k XP az M4-re miközben 2 nap alatt csak egy meccset nyertem vele és van kb 1k XP-m...

[ Szerkesztve ]

(#7105) vhw válasza Stauffenberg (#7104) üzenetére


vhw
addikt

Akkor miért nem mész a stuart vonalon? M7 - E8 - stb. és ki is kerülted a Lee-t.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7106) Flatron710 válasza Stauffenberg (#7104) üzenetére


Flatron710
tag

Nekem valamennyire sikerült ráérezni a Lee-re, de valóban sokat kell vele szenvedni... Csak kitartást tudok javasolni és a munka gyümölcse nem marad el. :) A Lee-hez képest az M4-es maga a csoda! ( megéri...)

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#7107) bullseye válasza Stauffenberg (#7104) üzenetére


bullseye
addikt

napi 5 meccsel, max. 20 nap alatt összejön- Addig lehet tolni valami mást mellé, ami nem olyan idegesítő

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7108) virkir válasza vhw (#7105) üzenetére


virkir
veterán

Mert onnan nincs elágazás a heavy-k felé?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#7109) jahrn válasza Stauffenberg (#7104) üzenetére


jahrn
senior tag

Ha fullra van fejlesztve es a szemelyet sem gagyi egesz turhetove valik. Persze nalad az a problema h a TDk sem jonnek be neked.
Haladj a nehezekkel es moguluk csapd a lecsot, azert a Lee-n levo jobbik agyu egeszen jol hasznalhato.
Hozzateszem szamomra nagyobb szenvedes volt az utana jovo 2 borzalom (T1+M6), wipe ota nem birom magamat ravenni h nekialljak megint az US hvy vonalnak.

Amit kifejezetten varok h milyen felepitmenyt fog kapni az Stug E-100. Ha a Jagdtiger-felet akkor nem erdekel a dolog, de a szteroidon hizlalt Hetzer es a JagdPanther jellegu verzio bejon nagyon.

(#7110) bullseye válasza jahrn (#7109) üzenetére


bullseye
addikt

van már pontos dátum a totál új oszlopokra, csoportokra, stb. vagy legalább egy pontatlan?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7111) kriso


kriso
tag

Rossz hírem van azok a számára akik az amcsi TD vonalat viszik, a Wolverine alap tornya kb annyira gyorsan fordul mint a KV bödöntornya, szóval a tankot forgassátok inkább.

(#7112) joergie válasza csaabz (#7082) üzenetére


joergie
őstag

Volt olyan széria, hogy bárhonnan átlőttem szemből IS-el. mondom mi a fene. lőttem ameddig tudtam :D Ma a KT-t lőttem szembe kis fokban elfordulva T43-al(175-ös pen). ott is lőtte amíg tudtam, 4ből 3 átment.
MA viszont IS-el a T1-et nem bírtam átlőni. mondom mivan?! aztán látom hogy elfogyott az AP és HE-vel lövöldöztem, de lepattantak, nem sérült. nem értettem mi van.

kláncsatában be kellett ugrani objcettel maus helyett, hát vért izzadtam kb. 17/1600HP-m maradt. negyed óra alatt úgy lefáradtam, mint egy 2 órás vizsga alatt. De azért beadott ilyeneket hogy IS7-en 40%ot lőttem, meg KT megvolt 57%ról.

gwtigerrel is volt még ma egy olyan kör, hogy 2 löwét is oneshotoltam, egyiket 100%-ról másikat talán 81%-ról, tornyon! Ez volt a mai termés. azért volt egy 8-9es vesztes széria, ott elszakadt a cérna :((

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#7113) jahrn válasza bullseye (#7110) üzenetére


jahrn
senior tag

Folyamatosan adogatjak, elvileg ev vegere benn lesznek. Nagyon kivancsi vagyok az Su-122-54re, a nemet TD soron meg minden ujra, de Stug E-100 nem kell nekem JagdTiger felepitmennyel :( . Volt is errol egy poll a hivatalos forumon, remelhetoleg figyelembe veszik.

kriso: az alap toronynal (19 fok/sec) poppet lassabb a fejlesztett (18 fok/sec), de a kb +10% RoF miatt megeri lecserelni.

[ Szerkesztve ]

(#7114) Fel válasza Stauffenberg (#7104) üzenetére


Fel
addikt

Pedig lehet jókat menni a Lee-vel is:

Mondjuk itt a Lee-vel a lista elején voltam, de a többi csapattárs gyk. semmit sem segített... Rohangásznom kellett először a bázis körül - Mines - a dombhoz fel, onnan vissza a városka felé, majd át az ellenhez.
Tényleg nem szabad vele az elsők között ütközni az ellenfelekkel, mert a korlátozott mozgása egyáltalán nem segít.

Más: A fönti 7-es rekordomat ma sikerült megdöntenem, M36 Sluggerrel:

Már le is tudtam az M36-ot, megvehetném a T25 AT-t de nincs hozzá kedvem... Nem fekszik igazán a TDzés nekem sem.

(#7115) Iron Funeral válasza jahrn (#7113) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Reméljük a Krokodil kerül be a játékba :C

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7116) Fel válasza biggamer (#7088) üzenetére


Fel
addikt

1:18-nál mi a hócipőm az?? :Y E-75 Pinoccio? :DDD Ez durvábban néz ki, mint a korábban linkelt E-50.

(#7117) jahrn válasza Iron Funeral (#7115) üzenetére


jahrn
senior tag

Mind az E-90, mind az E-100 TD tervezetek Krokodil neven futottak. Ha a makettre gondolsz amit a Dragon adott ki (full casemate), sajna az sem szamit autentikusnak (pedig kibaszott jol nez ki) mivel a Stug E-100 tervrajza megsemmisult a haboru vegen. Az eggyetlen ami fix h E-100 az alvaz.
Ergo adott a lehetoseg a WoT fejlesztok elott h egy jol kinezo gepet alkossanak ami teljesitemnyben is feler az oroszokhoz. A full casemate (Hetzer jellegu) eselye sajnos a legkisebb, mivel arrol pattogna majdnem minden, eshat ugye nem lehet az h egy nemet cucc jobb legyen az orosznal :DD
A half casemate (Jagdpanther jellegu) eselyei viszont jok, es szvsz baromi jol nez ki. Remenykedjunk...

(Viszont ha belegondolunk, a nemetek valoszinuleg egy nagyitott JagdTiger felepitmenyt hasznaltak volna, olcsobba/egyszerubbe teve a gyartast. De ezt kb a jatekosok 0% tamogatja, talan most hallgatnak rank es a szokasos "historical accuracy" bullshit sem mukszik)

[ Szerkesztve ]

(#7118) Wasp91 válasza jahrn (#7117) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Ez az a über kroki amiről minden pattogna nem?:)

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#7119) jahrn válasza Wasp91 (#7118) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem, az a half casemate verzio.

Ez a full casemate:

(#7120) Flatron710 válasza jahrn (#7119) üzenetére


Flatron710
tag

Ma reggel felragadtam egy sziklára... :S Helyezkedtem az M4-el, hogy jó legyen a tüzelési pozíció, aztán egyszer csak a tank sem előre, sem hátra. Volt 1-2 magyar csapattárs - és külföldi is - akik próbáltak instrukciókkal ellátni, de nem járt eredménnyel.
Voltak együtt érző csapattársak is, akik "idiot" és noob" szavakkal próbáltak segíteni. ( azok az instrukciók sem működtek...) A nagy idegben nem csináltam screenshoot-ot a sziklával egybegyógyult tankról, de lehet itt-ott fórumokon megjelenik majd a kép...
Gondolom más is járt már így? :((

( ezt nem válasznak szántam... )

[ Szerkesztve ]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#7121) joergie válasza Flatron710 (#7120) üzenetére


joergie
őstag

előfordult kv13-al. azzal a tankkal, amelyik a középpontja körül meg tud fordulni, azzal ki tudsz jönni, amelyik az egyik lánctalp körül forog(a med-ek általában), azokkal nem. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. M4-em még nem volt, bár valszeg az is az egyik lánctalp körül forog...

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#7122) Flatron710 válasza joergie (#7121) üzenetére


Flatron710
tag

Értem... Akkor következőre jobban figyelek.

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#7123) virkir válasza Flatron710 (#7122) üzenetére


virkir
veterán

Nem tudsz jobban figyelni mert kiszámíthatatlan hol fog beragadni a tank.
A napokban Ruinberg-en a városban akadtam fel a VK4502-vel egy romos ház falára úgy, hogy semmit nem tudtam csinálni és izibe ki is lőttek.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#7124) joergie válasza Fel (#7116) üzenetére


joergie
őstag

Kíváncsi leszek arra a puskára rajta. 105/L100-at emlegetnek, nagyon pontossággal, magasabb lövésgyakorisággal, viszont gyengébb pen-el, és kissebb sebzéssel. én már nagyon várom :) 180mm a frontja asszem.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#7125) mynames válasza kriso (#7111) üzenetére


mynames
senior tag

Egyetértek! Durván lassú.
Viszont ahogy a személyzet elérte a 85%-ot 15k-s köröket is csinálok.
Nekem a Stug III a farmolós továbbra is. 100%-os legénység az extrájuk pedig 60%on és így 20k simán megvan egy körben. És úgy megy fordul, meg minden mint az álom! :K
Pz4 alap ágyúval egyenlő volt a 0-val. De tényleg. Az esetek felében nem is találta el a célt, ha meg igen akkor csak "dinged them" volt...Hosszas kínszenvedés után kitermeltem vele a hosszúcsövű ágyút. Pontatlansága ugyanolyan rosz, de legalább nem pattan le és egész jó kis köröket tolok vele.

(#7126) Iron Funeral válasza jahrn (#7117) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nekem a half casemate a legjobban bejövős :)

Lehet, hogy Jt felépítményt használtak volna rá, de mire abba a státuszba ért volna az E-100 simán tervezhettek volna neki egy ilyen half casemate verziót is, JP eléggé sikeres TD volt ha jól rémlik a dolog, ellentétben a JT-vel :N

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7127) Fel válasza joergie (#7121) üzenetére


Fel
addikt

A legjobb közepes tankok meg tudnak fordulni egy helyben, amelyik nem, az kb. semmit nem ér... Ilyen pl.: T-34, T-34-85... Az amcsik egész jók ebből a szempontból, már az M4A3E8 is szépen forog.
Egyébként ez sem mindig segít. Nekem is sikerült már a legváltozatosabb helyeken beragadnom: Lakevill egy ház falára (!), valamint a TD völgyben egy domboldalba... Malinovkán a pálya szélébe (!!), úgy hogy ki kellett kerülnöm egy roncsot a lejtőről lefelé jövet. A bal lánctalp kiszaladt a piros vonalon kívülre, de vissza alig tudtam mászni.

(#7128) Iron Funeral válasza Fel (#7127) üzenetére


Iron Funeral
őstag

T-54 sem tud megfordulni egyhelyben, mondd, hogy nem ér semmit. :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7129) Paul119


Paul119
addikt

na banyek ma reggel össze futott két mauseval az ellenségnél ja meg volt egy obj 704 esük, nem volt túl hosszú a fight :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7130) dhnet80 válasza mynames (#7125) üzenetére


dhnet80
csendes tag

nekem az is 100 as ágyúval a farmolósom. 20-60k között hoz :)

(#7131) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Én is bírom, amikor ott a domb, amin egy tank tuti, hogy le tud zúdulni az életben. De a játékban nem, ami akkor jó amikor rongyolsz le 40-nel és hirtelen hopp megállsz. Összességében azt figyeltem meg, hogy azok a lejtők, amiket fű borít járhatóak, de ha sziklamintás (nincs fű és szürkés) akkor lehet bármennyire lankás megállít...az esetek 90%-ában.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7132) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

SU-5 utáni SPG-k is ilyen szarok vagy csak ez az egy?

(#7133) Iron Funeral válasza KaiotEch (#7132) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Csak az.

Bár kezdő artisoknak minig szoktam mondani: "be a man drive a real tank" ;]

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7134) bullseye válasza Flatron710 (#7120) üzenetére


bullseye
addikt

Én Elrenbergnél fennakadtam valami nagyobbacskával, ahogy a vár mögötti úton settengtem lefelé, volt olyan csapattárs aki rendes volt és angolul is beszélt, és megpróbált lelökni a valamiről, de nem sikerült. 2 perccel később meg egyszerűen letolattam róla, nem tudom mi változott...

viszont KV3-ra tényleg nincs jobb ágyú, mint a KV 107-ese? mert azon én jobban kedvelem mint a hapci tornyot (155-ös) mivel sokkal pontosabb, de 1 kategóriával feljebb már kevéske

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7135) Fel válasza Iron Funeral (#7128) üzenetére


Fel
addikt

Szerintem tud az... Nekem még nincs, de mást már figyeltem, amint mozgott vele, és úgy rémlik simán megpörgött egy helyben.
A korábban említett két szutyokkal nem egyszer fordult velem elő, hogy amiatt lőttek ki, mert nem tudtam rendesen befordulni egy sziklához, házhoz (fedezékhez), mert egyszerűen a tank eleje, vagy a vége "kimászott" forgás közben... A T-43-mal már nincs ilyen problémám, a németeknél pedig már a VK 3001 P is jó volt ebből a szempontból.

AlexWolf: Hamarosan ez is megoldódik. Az ősszel soron kvetkező peccsek valamelyikében új fizikát fog kapni a játék. Lehet majd sziklaperemről leesni, borulni, ugratni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7136) Fel válasza AlexWolf (#7131) üzenetére


Fel
addikt

Két videjó a fizikáról: 0:30-nál a Leo nagggyon nagy :DDD És egy hosszabb, bővebb Sajnos mindkettő orosz nyelvű..

(#7137) đe$|re válasza Fel (#7136) üzenetére


đe$|re
senior tag

Április 1. alkalmából szép volt a srácoktól. :DDD

(#7138) Fel válasza đe$|re (#7137) üzenetére


Fel
addikt

Igen, az első az vicc. De jó! :DDD A második viszont tényleg be fog "következni", bár egy-két kérdést felvet bennem... Pl.: Ha borul a tank, akkor lesz modul és/vagy crew sérülés? Ha tetőn landolt, akkor mi van? K.O., vagy vissza lehet fordítani (csapattárs segítségével)?

(#7139) AlexWolf válasza Fel (#7135) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Olyat lehet-e majd mint a BF2142-ben, hogy ha a tank ágyúja a menetirányhoz viszonyítva hátrafelé néz, és közben tüzelsz vele, akkor gyorsul a tank?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7140) emre válasza AlexWolf (#7139) üzenetére


emre
veterán

Igen, meg akkor is ha veszel sót és beszórod vele a parancsnok valagát. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7141) #52560384 válasza Fel (#7136) üzenetére


#52560384
törölt tag

Egy 40 tonnás tank 60 km/h-val ilyeneket tud ugratni? :Y

[ Szerkesztve ]

(#7142) Iron Funeral válasza #52560384 (#7141) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Leo szerintem nincs 40t. Egyébként meg Youtubeon keress rá a T-90re vagy T-72re, ott megmutatják az elvtársak, hogy mire képes a járművük :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7143) #52560384


#52560384
törölt tag

A 40 t-val én a T-54-esre gondoltam, ha minden igaz az is van benne.
Egyébként jó dolog lesz, hogy végre raknak bele egy kis fizikát, sokat fog majd dobni a játékon. :C

(#7144) KaiotEch válasza #52560384 (#7141) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Jó a szaltó része tuti nem igaz :D

Ezek a tankok sokkal jobban néznek ki mint nálam, pedig maxon futtatom. Sokkal kidolgozottabbak, vagy még finomítanak a játékon?

[ Szerkesztve ]

(#7145) AlexWolf válasza KaiotEch (#7144) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Remélhetőleg finomítanak/csiszolnak mind a kinézeten, mind a teljesítményen, mert ami most van az picit botrányos. Leeső FPS, kilép a játék, odatapadsz a falhoz. Ja és még egy dolgot hiányolok, a teljesen 100%-ig rombolható környezetet. Mert ilyen az már, hogy amikor egy 6x tonnás tigrincs nekirongyol egy háznak mondjuk Himmelsdorfban, akkor lepattan róla?
Igaziból ez úgy nézne ki, hogy elindul a város egyik végéből és nyílegyenesen átmegy a másik végébe, a házakon, autókon stb. keresztül.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7146) grunge válasza Fel (#7136) üzenetére


grunge
addikt

Na lol ez mi? :D

A kedvencem az a vidi, amikor egy Leo 2-es vagy 80km/h-val ugrat és a levegőben elsüti az ágyút és még úgy is eltalálja a célt. :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#7147) KaiotEch válasza AlexWolf (#7145) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Na ha már ennyi hibát felsoroltatok. Olyan nem szokott lenni másnak, hogy megcsúszik a hang? Úgy tudom elmagyarázni, mintha egy tesiteremben a gumi talpú cipőddel direkt csoszognál és csikorgatnád a padlót. Ez nálam ritkán jön be, de csak a játék alatt.

(#7148) crossy104


crossy104
csendes tag

Sziasztok! XenHai kérésére tettem be a toborzó plakát képünket. Mellesleg jelentkezni egy hétig lehet még tier korlát nélkül a crossy104@freemail.hu cimen. Bocs az off-ért.

(#7149) Iron Funeral válasza joergie (#7112) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Miért van az, ha összekerülünk akkor hamar kilőnek engem? Valamit állíthatnál a dolgon ;] :C

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7150) #35692544


#35692544
törölt tag

sziasztok
melyik vonalat érdemesebb vinni az oroszoknál a T34 vagy a VK

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.