Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7551) AlexWolf válasza mynames (#7550) üzenetére


AlexWolf
senior tag

A játékban van beépített voip szolgáltatás, ha ez nem lenne elég, egy halom TS3, Ventrilo szerver létezik, ha ez sem jön be, akkor ott az MSN, Skype, Steam, Xfire...stb

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7552) diegho


diegho
nagyúr

Mai eddigi 2 játszma, mindkétszer a legrosszabb tank voltam, de meglepetésemre egy med tankot 73%-ról 1 hiteltem :))

(#7553) diegho


diegho
nagyúr

No kéne nekem egy kis help. 2 tankot akarok majd vinni. Tier 5 környékén. Az egyik legyen mozgékony, gyorsan forduló toronnyal, lehessen rá tenni erős ágyút és ne 15mm páncélja legyen. Német vonalon a pzkpfw 3-asra gondoltam. Mellé pedig egy KV, ha heavy kell.

(#7554) theiron válasza mynames (#7550) üzenetére


theiron
csendes tag

Nekem a Marder II a kedvencem az egész játékban! Direkt vettem +1 slotot, hogy örök tagja maradhasson a garázsomnak! :) Szerintem nagyon jól eltalálták: Kényelmesen mozoghat a löveg szép nagy szögben, viszonylag gyorsan mozog és a legnagyobb csővel már szépen lehet sebezni a KV-kat is (persze még ott sem mindig megy át az AP a páncélon, de ha átmegy akkor jól odapörköl).

Igaz, hogy low tier, de alapvetően jó meccseket dob a gép és a maga szintjén élvezet vele játszani! :)

A kommunikációt a haveroddal meg bármilyen VoIP klienssel megoldhatod (pl: Skype, TeamSpeak, Steam Voice Chat, stb).

A csirke az oviban, gyerekek a sütőben. Jöhet a megérdemelt pihenés!

(#7555) mynames válasza diegho (#7553) üzenetére


mynames
senior tag

Pz III szerintem felejtős. Egy ágyú sem elég erős hozzá, nekem kínszenvedés volt. Pz IV-hez lesz majd jobb ágyú, de lesz hozzá magasabb tier-ű ellenfél is. ;]

(#7554) theiron:
Marder II-nek mennyi a HP-ja? (Stug III-nak 350)

[ Szerkesztve ]

(#7556) diegho válasza mynames (#7555) üzenetére


diegho
nagyúr

Akkor inkább húzzam maxra a T28-at?

(#7557) smisa


smisa
őstag

szoktam nézzni a Global Ranking-t azért ez nem semmi: 74% győzelmi arány :R és nem is T8-10 el :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7558) diegho válasza smisa (#7557) üzenetére


diegho
nagyúr

Már voltam az ő csapatában, 5 alatt ritkán öl.

(#7559) mynames válasza smisa (#7557) üzenetére


mynames
senior tag

ez Te vagy? :D

[ Szerkesztve ]

(#7560) theiron válasza smisa (#7557) üzenetére


theiron
csendes tag

Azért az már durva, hogy valaki annyira sok szabadidővel rendelkezzen, hogy ezt el tudja érni! :D Bár nekem lenne ennyi időm erre a játékra. Ha van 1-2 óra szabadidőm akkor is ha negyed órákkal számolok meccsenként akkor is csak pár kört tudok lejátszani... :) Sajnos ez is épp annyira időrabló, mint bármilyen más MMO. De azért csípem! :D

A csirke az oviban, gyerekek a sütőben. Jöhet a megérdemelt pihenés!

(#7561) diegho


diegho
nagyúr

Érdemes goldért kapható tankokba befektetni? Úgy nézem azokat upgradelni sem lehet. És a bonusz kérdés, ha tegyük fel valaki elkezd játszani, vesz goldot, vesz belőle egy Löwe-t és már játszhat is vele?

[ Szerkesztve ]

(#7562) H@lede válasza diegho (#7561) üzenetére


H@lede
tag

hát eddig a Lowe az egyedüli mert azzal iszonyat creditet lehet farmolni de mivel felemelték 12500 goldra nem biztos hogy megvenném már annyiért de neked is csak azt tudom mondani mozdulj a T34 fele mert premium tank lesz tehát goldért vehető de azzal is pénzt lehet majd farmolni mint a Lowevel!

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#7563) diegho válasza H@lede (#7562) üzenetére


diegho
nagyúr

Már csak az a kérdés, hogy mikortól lesz premium, mert jelenleg annyi lóvém van, hogy T28-at meg tudom venni, mert a KV ágán indultam el, de még nem késő gyorsan átvágni a másikra. Mondjuk vehetek 1500 goldot és akkor gyorsan megvan a T34, ha tényleg goldot lehet vele farmolni majd, akkor visszahozza az árát gyorsan.

[ Szerkesztve ]

(#7564) Sixkiller6 válasza diegho (#7563) üzenetére


Sixkiller6
őstag

goldot semmivel sem lehet farmolni

- no es importante -

(#7565) Fel válasza diegho (#7563) üzenetére


Fel
addikt

Még továbbra sincs infó, hogy mikor rendezik át az US heavy tankok csúcsát...
Valamit nagyon félreértesz szerintem... A T34 jelenleg egy T9 amcsi nehéz tank, amelyet a "hagyományos" módon érhetsz el (kifejleszted, kreditért megveszed). Majd később kiveszik a techtreeről, és a tulajok kárpótlásként, megkapják majd, mint prémium tankot.
A prémium tankok aranyért vehetőek meg, és igen nem lehet rajtuk fejleszteni semmit. Az egyetlen trükk velük kapcsolatban, hogy még a T5-ös tankoknál is magasabb a credit faktoruk! A legjobb M4 Shermané 1,1-es, míg pl.: egy Pz V/IV-é 1,46... A Löwénél nincs kitöltve ez az adat sajnos, de képzelheted mennyire lehet rossz, ha körönkén 100+k kreditet lehet vele összehozni, míg a többi T8 tankkal, ha összejön 40+k akkor már jó voltál...
És a másik dolog, hogy a prémiumokkal ugyanúgy kreditet lehet szerezni, mint a többivel, nem aranyat.
Aranyat csakis a ClanWar-ból szerezhetsz, de ez egy teljesen más téma.

[ Szerkesztve ]

(#7566) diegho válasza Fel (#7565) üzenetére


diegho
nagyúr

Értem. Akkor maradhatok a T28/KV vonalon? Jelenleg, ha jó csapatban vagyok 5-6k creditet kapok, ebből kb 300-700 a repair.

(#7567) H@lede válasza diegho (#7566) üzenetére


H@lede
tag

én a helyedben elmennék azon a vonalon a KV-3-ig mert azért és a kvért kapod ugye majd a + tankot és a slotot és elindulnék a T34 ért mert magasabb szinten 8-9-10 TIEREN kicsit drágák a tankok és ha többet is ki szeretnél próbálni a fenntartással nem lesz gondod mert talán az még fog menni de hogy ha szeretnél venni 1 jobbat vagy netalán vissza 1 régit akkor arra lesz jó a T34 hogy azzal pár kör alatt megvan az ára nekem pl fél délután alatt megvolt 1 milla credit a Lowevel és úgy kaptam a 90-100k crediteket hogy vesztettem a csatába és Lowevel tartom a top xp csúcsomat is 2440 amit akkor sikerült összehozni :)

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#7568) diegho


diegho
nagyúr

Oké, amúgy tetszik a ruszki vonal. Most toltam T46-al egy 6900-as kört, pedig kilőttek és csak egyet öltem, mondjuk 3 arty-t fedeztem fel.

(#7569) crossy104


crossy104
csendes tag

Sziasztok! Már hirdettünk, de ez az utolsó. A Hungarian Pirates tagokat keres tier korlát nélkül. Csak 5 helyünk van. Jelentkezni crossy104@freemail.hu cimen lehet. Elnézést mindenkitől az off-ért. Többet már nem hirdetünk.

(#7570) Murder3 válasza crossy104 (#7569) üzenetére


Murder3
addikt

feltétel játék idővel kapcsolatba és egyebek?

(#7571) diegho


diegho
nagyúr

Én amíg nincs egy fullos tier 5+ tankom, addig nem klánozok.

(#7572) H@lede válasza diegho (#7571) üzenetére


H@lede
tag

Az hogy klánod van nem jelent sokat amíg nincs maxos tankod addig úgyse érnek veled semmit a csatákban szal akár most is be lehet lépni akárhova

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#7573) csaabz válasza crossy104 (#7569) üzenetére


csaabz
őstag

Nem off ez egyáltalán, hirdessetek nyugodtan! Sok sikert a csatákhoz!

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#7574) KaiotEch válasza Murder3 (#7570) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

+1

(#7575) theiron válasza crossy104 (#7569) üzenetére


theiron
csendes tag

Engem is érdekelne, hogy van-e valamilyen kötelező hozzájárulás a klán életéhez (gold, minimum csaták amiben részt kell venni, minimális ráfordított idő vagy ilyesmi)?

A csirke az oviban, gyerekek a sütőben. Jöhet a megérdemelt pihenés!

(#7576) csaabz válasza diegho (#7571) üzenetére


csaabz
őstag

Azért azt képzeld el, mikor a kláncsatában feláll az ellenfél 10 db tier 10es, 3 db tier 9es tankkal és 2 db tier 8as artyval. Ott a tier 5 nem sokat ér, még akkor sem, ha "fullos" :)

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#7577) D.Orion válasza biggamer (#7545) üzenetére


D.Orion
veterán

Bocsi, de én egy olyan átlagjátékos szemszögéből nézem a dolgot, aki nem költ valós pénzt a játékra. Nem csatlakozik klánokhoz, csak néha mikor van ideje szeretne felmenni játszani. És az ilyen játékosok legtöbbször azt látják, hogy basznak rá a taktikára a társaik.

Gyanítom, hogy a regisztrált játékosok több, mint 50%-át a free playerek teszik ki. Persze mi csak ingyen játszunk és örüljünk, hogy azt lehet. De ha ez az 50% eltűnne, akkor a fejlesztők lehúzhatnák a rolót. Elpártolnának tőlük a szponzorok és a kutya nem lenne kíváncsi rájuk. A mostani állapotokhoz képest persze.

(#7578) AlexWolf válasza theiron (#7575) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Hello!
Mint a HPTS Recruiter-e, mondhatom, hogy nincs. Nem kell fizetni vagy ilyesmi, kötelező részvétel sincs jelenleg. Most még az a lényeg, hogy összeszokjunk, gyakoroljunk és később amikor már magas tier-je lesz mindenkinek, elfoglaljuk a világot. Csak ennyi!

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7579) joergie


joergie
őstag

Bákker, most meghasonlottam.
E100 megkapja a hummel ágyúját egy az egyben, azt nem tudom hogy a high explosive antitank gold-os lőszer lesz e, az AP-ban jó lenne (750dmg 228mm pen), meg ugye lesz rá a maus stukker.
viszont mostmég meggondolhatom, hogy E50 felé megyek e inkább, nagyon tetszik az a 8,8as L100. viszont már elindultam az orosz med ágon(t43 van jelenleg). fingom nincs mit csináljak :DDD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#7580) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Szerintem elég Fail lenne ha fizetni kéne klántagságért...legalábbis nekem az a véleményem, hogy ha valaki klánban játszik akkor "azzal fizet" hogy odateszi magát és részese a csapatnak, ebből mindenki profitál, de ahogy néztem klán csatákban tényleg top tierben van esély csak.

Más, mindenki mondja h a Lövve milyen jó kis tank az orosz párja a KV5-ről mi a vélemény? , kicsit t-28 beütése van szegénynek külsőre..de adatai szerint Lövve kategória.

=^-^=

(#7581) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

És mi plusszal jár ha klánban van az ember?

(#7582) Iron Funeral válasza joergie (#7579) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Azt mondták, hogy nem valósak az értékek amik napvilágra kerültek, és hát ja, 86mm átlag pen. egy tier X ágyún röhejes is lenne. Gold ammo+228 pen meg méginkább röhejes. Más ágyúk 300mm fölé viszik itt meg kiszúrnák a szemünket ezzel. E-75 is lehet nem lesz olyan jó... majd kiderül asszem.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7583) AlexWolf válasza KaiotEch (#7581) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Először is van egy jó fej banda, akikkel tolhatod a gémet. Másodszor meg részt vehetsz területfoglalósdi kláncsatákban, aminek az élményen kívül anyagi haszna is lehet, hiszen minden elfoglalt terület a játékban aranyat termel a klánnak. Ez az arany a klán pénztárába kerül ahonnan szét lehet osztani a játékosok között.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7584) KaiotEch válasza AlexWolf (#7583) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Mikor kezdünk? :DDD

(#7585) diegho


diegho
nagyúr

T28-ra melyik ágyút érdemes tenni? Ezek vannak:
85mm F30
57mm zis4

utóbbi tűnik jobbnak, mert nagyon gyors és pontos.

(#7586) AlexWolf válasza KaiotEch (#7584) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Még egyenlőre csak próbálkozunk, mert csak nagy tierrel rendelkező klánoknak van esélye, hogy az Európa térképen helyet szerezzenek maguknak (van azért egy pár klán akiknek napi több 10000 aranyas bevételük van). Majd szeptemberben fog kezdődni a nagy egész világra kiterjedő világfoglalósdi.
Mi addigra szeretnénk összeérni, kikupálódni. a terv hogy addigra mindenkinek minimum kettő t10-es tankja és pár egyéb t9-es cucca legyen :D

Azért így is volt pár megnyert körünk kláncsatában. Érdemes kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7587) diegho válasza AlexWolf (#7586) üzenetére


diegho
nagyúr

Engem lehet érdekelne, de csak kedd óta tolom, most lesz tier 4-es tankom, de lehet veszek goldot és abból pénzt csinálok, hogy gyorsan felkússzak tier 7 környékére, vagy ez hülyeség lenne?

(#7588) csaabz válasza L-e-f-i-e (#7580) üzenetére


csaabz
őstag

A KV-5 egy hulladék, nézd meg a páncélátütő képességét (penetration)

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#7589) AlexWolf válasza diegho (#7587) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Szerintem goldot ezüstre (vagy minek nevezzem) beváltani a legnagyobb pocsékolás. Ha gyorsan akarsz feljebb lépni akkor aranyból premium accountra fizess be mert az 1,5-es szorzó minden csatában lóvéra és az XP-re is.
Nekem az a tapasztalatom, hogy mire egy tankkal eljutottam a következő tier-ig, addigra összejött kb annyi lóvé, hogy meg is bírjam venni következő tankot, volt olyan eset amikor 100-200 k hiányzott, de akkor mentem még 5-10 kört oszt jónapot.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7590) kalandlovesz válasza diegho (#7585) üzenetére


kalandlovesz
csendes tag

Én a 88-ast raktam fel, de elég sz@r. Mondjuk az egész T-28 az egyik legélvezhetetlenebb tank az eddigiek közül. Mindegy, már csak 3500 XP, és megvan a KV. Addig gyorsan bezavarom felderíteni, utána meg jöhet a Pz IV :)

www.kalandloveszet.hu

(#7591) Murder3


Murder3
addikt

Crossy én küldtem jelentkező mailt, ha nicsn követelmény akkor legalább kipróblom h hogy is van:)

(#7592) diegho


diegho
nagyúr

Én is úgy látom, hogy eléggé gáz vonalat választottam a T28-al, lehet átmegyek a másik ruszki ágra és a T34-el már lehet szerezni sok pénzt, vagy németeket választom.

(#7593) bullseye válasza csaabz (#7588) üzenetére


bullseye
addikt

de csalinak jó, ha a többi játékos veszi a lapot...

nálunk most volt egy erős csata, T28+Maus nálunk, IS7+Jtiger+hasonlók odaát, pár Loewe mindenütt (nálam is :) ). A két fő golyófogót 3-4-en követtük, és amíg azt lőtték, többnyire feleslegesen, mi kiszedtük a támadókat... pici veszteség így is volt, de simán áttörtünk. Volt pár magyar srác az ellennél, káromkodtak is rendesen :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7594) biggamer válasza bullseye (#7593) üzenetére


biggamer
veterán

Hááát igen, ezeket a dögöket artyval érdemes kiszedni ... pár lövés és végük van.

Tegnap egyedül kiszedtem egy maust szemből az új T-30as vasammal ... 4-5 lövés volt ... tök büszke voltam magamra ... mondjuk nem védtelenül, beálltam egy roncs mögé és onnan szúrkáltam ahogy jött felém. ;]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#7595) grunge válasza diegho (#7585) üzenetére


grunge
addikt

Én a zis-t hasunáltam hogy minél előbb tul tudjak adni azon a csodán.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#7596) L-e-f-i-e válasza diegho (#7592) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Én szerettem a T-28-at, igaz amíg nincs meg rá a 85-ös ágyú addig tényleg szenvedős..de azzal, már igencsak adja.

=^-^=

(#7597) biggamer


biggamer
veterán

French tank ... AMX-50 68t (HT10)

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#7598) kriso válasza biggamer (#7597) üzenetére


kriso
tag

Ez de kheciranda...

(#7599) kalandlovesz válasza biggamer (#7597) üzenetére


kalandlovesz
csendes tag

Ezt a csúfságot bottal se piszkálnám :N

www.kalandloveszet.hu

(#7600) KaiotEch válasza biggamer (#7597) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nekem be sem hozza :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.