Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39051) Imilenni válasza Jolet (#39020) üzenetére


Imilenni
addikt

1 forintot sem adtam még ki a játékra..és nem is fogok..még sincs az .. hogy csak hülyékkel játszok..

Press "F" to pay respects.

(#39052) psycroptic válasza emre (#38942) üzenetére


psycroptic
őstag

Nah, kipróbáltam a sajátomat és nem csúszik el a replay-en, tehát ugyanúgy van, mint élesben. Így marad a másik ok.

PSNID: Tomy83PS

(#39053) luke. válasza mynames (#38888) üzenetére


luke.
aktív tag

Nincs logika de így van teszteltük. Tudod 300%-os legénységel tízből egy lövés megy mellé arty-val ha az ellenfél nem mozog. És a teszben nem mozgott. Amikor látszódott találtak a lövések amikor nem akkor előtte leestek 10 méterrel kb (ez esetben mövé kellett célozni akkor talált).

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#39054) L-e-f-i-e válasza Jolet (#39045) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

És ugyanannyit is fog...a Gold lőszerek általában csak jóval nagyobb pennel bírnak..a sebzésük ugyanakkora.

=^-^=

(#39055) ktg3


ktg3
őstag

Az új xvm-el felugrott az effim 1750-re. Lehet egyszer elérem azt a bűvös lila 1800at ;]
KV1-S-sel kell csapatni, mert azzal nagyon durván lehet növelni az effit.

Az meg durva, hogy tier 10-ben mennyire nem adja a dmg-re az XP-t.

IS-4 top speedjét mióta buffolták így fel? Akkor amikor felkerült T10-be?
T50-2 orosz scout tényleg prémium lesz?

@L-e-f-i-e: Kivéve pl. a vk36-ra rakható konisch-t, mert ott a golddal a dmg is nő meg a penentration is.

[ Szerkesztve ]

(#39056) Jolet válasza Imilenni (#39051) üzenetére


Jolet
őstag

én sem úgy értettem, hogy 100%-ban, de amikor 10-20 meccsből végig vereséggel jössz ki ilyen 2-3 vs. 15 arányban és szinte csak te lőttél ki tankot, akkor miként jellemeznéd őket?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#39057) #35692544


#35692544
törölt tag

a kínaiaknál a med vagy a light ágon érdemesebb haladni a t34-után?

[ Szerkesztve ]

(#39058) echterion válasza Jolet (#39045) üzenetére


echterion
nagyúr

Minden tankomnál van annyi, hogy akár egy egész csatát is végig lehessen velük tolni (de legalább a felében ezt használhassam), mert vannak tankok, amit az éppen játszottal nem tudok átlőni szemből, vagy nagyon az alján vagyok. Ilyenkor nincs spórolás, gold be, oszt' hadd szóljon.

**********

(#39059) KaLeun


KaLeun
senior tag

Mit tudtok a t8-as kínai nehézről (110)? Ugyanolyan, mint az IS-3?

Cila

(#39060) L-e-f-i-e válasza KaLeun (#39059) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Majdnem...2 tonnával könnyebb..

=^-^=

(#39061) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Játszik valaki 13.1es Catalyst alatt?
Mert ráfrissítettem erre és a játék nem nagyon szereti.... (HD4650)

#39062) ollie
Majdnem :D (kehet hogy csak engem szivat)
Egy ponton kifagy azt leteszi tálcára magát, vissza már nem tok lépni szóval ALT+F4

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#39062) ollie válasza callmeakos (#39061) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hogy, hogy nem szereti? A játék közben üzenetekkel bombázz, hogy fu** off? Vagy mit értesz "nem szereti" alatt?

***

(#39063) vendingo válasza callmeakos (#39061) üzenetére


vendingo
veterán

Nekem fut vele rendesen (HD6950)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#39064) Pete55555


Pete55555
addikt

Nem tudom ismeri-e valaki, de gondoltam felrakom ide. Rászóltak, hogy scoutoljon, nem ment. Szóltam én is neki mivel láttam, hogy magyar "menj scoutolni, az a dolgod" Erre Ő, meg az m3Lee haverja: "De ha nem akar" meg "nem akarok"
Aztán egész csata alatt tolta a hülyeségét, meg, hogy gyerünk pepe, scoutolj...

Ja, és aztán gondolt egyet, előrerohant, és megdöglött, írta, hogy b@sszam meg, stb stb, erre már csak annyit írtam, hogy "thats no scouting, thats suicide" illetve írtam a többieknek, hogy reportolják provokálásért...

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#39065) callmeakos válasza vendingo (#39063) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

fura.... :F

All→M8

(#39066) vhw válasza callmeakos (#39061) üzenetére


vhw
addikt

A 4650 már nem éppen mai kártya, nem vagyok benne biztos, hogy a legfrissebb driverrel lesz a legjobb neki.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#39067) memphis221


memphis221
tag

sziasztok!

Lehet hülye kérdés da ha veszek a Felszerelés Felhelyezés-be valamit, akkor az csak egyszer használható?

Pl.: 100.000 álcaháló ami -25 % észlelhetőségálló helyzetbe ! meg stb

" memphis22 "

(#39068) Pttypang válasza memphis221 (#39067) üzenetére


Pttypang
veterán

Attól függ, hogy milyen extrát veszel, van ami simán leszedhető, van amit csak goldért lehet leszedni.

Everybody lies.

(#39069) Cucuska2 válasza memphis221 (#39067) üzenetére


Cucuska2
őstag

Azok megmaradnak. Arra figyelj, hogy aminél anyacsavar jel van, azokat 10 gold fejében tudod leszedni, ha nincs goldod, akkor pedig a vételár feléért adhatod el.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#39070) diegho válasza SoulReaver (#39041) üzenetére


diegho
nagyúr

Jajj ne is mondd, abba sokszor belerohanok scout-al.

(#39071) odrif válasza Pete55555 (#39064) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

És mi történik a report után?
Felfüggesztik, kap valami bűntit, visszanézik az adott játékban a ténykedését?

20 éve a Prohardveren

(#39072) memphis221 válasza Cucuska2 (#39069) üzenetére


memphis221
tag

értem köszönöm a válaszokat!

" memphis22 "

(#39073) Vigneau válasza callmeakos (#39061) üzenetére


Vigneau
félisten

HD 7950-nel sincs semmi baj. Inkább a 12.11 első bétájával volt nyűgöm.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#39074) Pete55555 válasza odrif (#39071) üzenetére


Pete55555
addikt

Elég report után ban-t kap.

...Szeretem leracsniztatni...

(#39075) odrif válasza Pete55555 (#39074) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

értem én, de mennyi az elég?
mi van ha valakit indokolatlanul jelentenek fel?
gondolom itt is vannak ún. moderátorok akik ezt intézik.

20 éve a Prohardveren

(#39076) vendingo válasza odrif (#39075) üzenetére


vendingo
veterán

Engem már sokan feljelentettek, de soha nem lett belőle semmi.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#39077) Scheffer


Scheffer
tag

(#39078) luke. válasza callmeakos (#39061) üzenetére


luke.
aktív tag

12.6 használok HD4850-hez, nincs gond vele.

Az, hogy lesz e valami intézkedés a feljelentések számától függ. Ha 30-ból 20 jelent akkor biztosan kasz bannt.

[ Szerkesztve ]

+SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

(#39079) Stauffenberg válasza Pete55555 (#39064) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

10 éve tolom különféle multis játékokban. Már rég leszűrtem azt, hogy hazánk fiai a legbunkóbb alpári parasztok egész Európában.

Mivel a nickem a játékban egy magyar szó, ezért sűrűn megesik, hogy kilövök valakit és magyarul anyáz le chaten.

De tojok a fejükre, ha magyarul beszélnek hozzám akkor is angolul válaszolok. Ez egy EU szerver és ugyan nincs kikötve sehol, hogy az angol az egyezményes nyelve, de akkor is illik a legtöbbek által használt nyelven kommunikálni.

De a kelet-európai emberek hagyományosan aluliskolázottak idegen nyelvekből. Rendszeres, hogy lengyel, szlovák, horvát, magyar játékosok csak a saját nyelvükön képesek megnyilvánulni és nem is értik azt amiről szó van.

(#39080) callmeakos válasza luke. (#39078) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Thx, ha továbbiakban is ez lesz áttérek arra a verzióra, de most az elmúlt 1 órában nem csinálta ezt. Közben esett egy ilyen kör:

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#39081) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Valaki kérdezte már milyen az IS-2??Hát csak annyit hogy még nem fullos de már ilyenre képes! ;)

(#39082) diegho válasza Scheffer (#39077) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez az ágrajz nem semmi mázli. Synergy kiesett, top8-ig tiszta az út, senki nincs nagyobb seed-el, mindig a jó oldalról lehet kezdeni, kis mázlival top3 is lehet.

(#39083) Scheffer válasza diegho (#39082) üzenetére


Scheffer
tag

PANDA a jelenlegi ellenfél. Kíváncsian várom, hogy mi sül ki ebből. Másrészről viszont a Quater-nél ott a RT.

[ Szerkesztve ]

(#39084) diegho válasza Scheffer (#39083) üzenetére


diegho
nagyúr

Az a panda 2. squad és mines jobbik oldalról, sima ügy. RT pedig abbey-on lesz, ami elég lutri pálya.

(#39085) myckey válasza Stauffenberg (#39079) üzenetére


myckey
veterán

aha
szóval mi vagyunk a legnagyobb kretének
aha
értem
gyerekek,hogy ezek a magyarozások mennyire fel tudnak baszni :W

bocs a kötekedésért :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#39086) myckey válasza Scheffer (#39077) üzenetére


myckey
veterán

mikor lesz a következő csatátok?

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#39087) kisküzdő válasza Stauffenberg (#39079) üzenetére


kisküzdő
tag

"Már rég leszűrtem azt, hogy hazánk fiai a legbunkóbb alpári parasztok egész Európában." Eme kijelentéseddel meg is nyerted köztünk az első helyet Fogd meg a kezed és rázd meg.Vagy huss át más országba ha ott jobban érzed magad.Én vagyok a bunkó nem más.Fórum szabályzat nem enged többet.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#39088) Stigma.HC válasza myckey (#39085) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Most tartok közel 5500 csatánál, megmondom őszintén én még szinte alig találkoztam anyázós vagy hasonlóan csúnya szavakkal magyar részről. Nagyon ritka mikor látok egy-kettőt, persze angolul van bőven legyen az bármilyen nemzetiségű. Ellenben mikor látják hazánk hogy magyar vagyok, mert ugye az én nevemből is egyből vágni, akkor normálisan válaszolnak még akkor is ha kilövöm őket. A sok lengyel meg német írás sem szokott zavarni mikor csak írnak és írnak a játékban, mást sem látva bal oldalt, persze ha játszanak mellé rendesen.
Azért látni sokszor hogy elpattan valakinél az a bizonyos húr (általában arty ktalálatnál :DDD ) még ha köze sem volt az esethez. Tegnap például Ruinbergen mentem kv-4-el, városban voltunk. Szépen kigurultam a sarkon miután az egy szem ellenfél aki ott állt lőtt egyet, egy lövés lett volna a drága de ekkora hátulról kilőtt a saját társ azt hiszem T29. Nem figyeltem pont közte és az ellenfél közt voltam abban a pillanatban. Elnézést kért egyből de a halott T71 egyből elkezdett szidni, hogy én voltam a noob barom meg hasonló szépségek. Normális hangnemben válaszoltam neki, hogy igen én voltam a hibás bocsánatot kérek nem figyeltem és a többi. Ez csak egy játék. Erre ő elnézést kért az előző írásáért és pont. Persze mindezt angolul. Nem kell mindig a másik torkának esni :)

Más: Ez a T21 egész jó kis járgány, persze nagyon oda kell vele figyelni mikor játszom mert hajlamos a gyors elhalálozásra, de közeledve a T71 felé kezdem megkedvelni. Lazán körbetáncoltam vele egy kv-1s tankot miután leláncoltam így könnyű préda volt.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#39089) KaLeun válasza Stauffenberg (#39079) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ha ismernél esetleg egy szláv nyelvet eléggé megváltozna a véleményed.

Cila

(#39090) #48613632 válasza Stauffenberg (#39079) üzenetére


#48613632
törölt tag

Túlzás. Bár előfordul, de elég ritka, hogy magyar tahózik ... persze van. Inkább csak jobban szemet szúr, mert Te is magyar vagy. Azt meg sose szégyelld.

(#39091) KaLeun


KaLeun
senior tag

Na rájöttem, hogy ez viszonylagos jó páncélzat, 0 átütés, nagy sebzés, lassú célzás és pontatlan löveg nem az én műfajom.

Cila

(#39092) Fel


Fel
addikt

Lakeville, völgy:

Biztosan valami mágikus erőtér van ott a domb tetején, mert egyszerűen nem értem miért másért nem tud sohasem átjutni rajta a marhacsorda... Lehet villanypásztor van kihúzva keresztben..?

(#39093) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Elég új vagyok a játékban, most jutottam el a stug- ig prem nélkül jatszom. Hát ez valami szörnyű a hetzerrel nagyon ment , de most valahogy stug 2/2 0 pont. Rémes. Esetleg lenne valaki akinek van kedve együtt nyomni picit? A játékban is ugyan az a nevem mint itt. ;)

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#39094) diegho válasza Fel (#39092) üzenetére


diegho
nagyúr

Múltkor tier10 csatában északi oldalról egy T110 és egy VKA ölt ott meg 8 tankot, ebből 7db tier10-et 2v8-ban, mindegyik megállt a domb tetején meghalni, a VKA meghalt, a T110 1700hp-val ment át. Velük voltam szerencsére, de egyszerűen felfogni nem tudom hogy a fenébe döglött ott meg annyi tank, volt köztük E4 és Maus is, meg a szokásos E-100-ak IS-4-ek.

Kicsit más: Valentine2 nem lesz buffolva? Az oké, hogy már semmit nem ér a páncélzata és vannak tankok, amiket gold ammo-val is csak 10ből 1szer üt át, de az már nagyon zavaró, hogy 3 kört bukok, mert elfogy a lőszerem, pedig minden kör elején könyörgök, hogy ne legyenek öngyilkosak, de jellemzően mire ellenfelet tudok lőni 0-8 környékén áll a csata, onnan csinálok egy 12-12-t és elfogy a lőszer, bukta.

[ Szerkesztve ]

(#39095) Motyi válasza Plasticbomb (#38979) üzenetére


Motyi
senior tag

Szia!

Igaz nem nekem írtad, de megkérdezném van esetleg tgf nálatok most?Pont egy ilyen jó hangulatú, nem hc orientáltságú klánt keresnék.Jöhet az infó priviben is, a feltételeket amiket írtál tudom teljesíteni, de nem akarok ennyire előre szaladni. :)

Üdv.

(#39096) vhw válasza diegho (#39094) üzenetére


vhw
addikt

Nem nagyon hallani erről pletykákat...
Jobb pihentetni azt a tankot mostanában.

Talán ha most Valentin napra megint csinálnak neki valami zsúrt, és kicsit többen megveszik akciósan lerontják az átlagát, meg nyafognak miatta forumokon... akkor talán kezdenek vele valamit. (megkaphatná a brit valentine stock 2 pdr-es lövegét - 78 pen 50 dmg, oszt hadd szóljon. Ezzel még akár max T5 csatába is mehetne)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#39097) kisküzdő


kisküzdő
tag

Győzelem Steppes 2013. február 10. 19:57:39
Jármű T-25
Szerzett tapasztalat 2 973 (3x szorzó a nap első győztes csatájáért) + kredit: 29 031
1575 sebzés A következő túlélő a csapatból 545-t sebzett.Szóval nem volt top a csapat :) Ezért sikerült ennyi .

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#39098) diegho válasza vhw (#39096) üzenetére


diegho
nagyúr

Most akartam triplázni, de azt hiszem 4 bukta után adtam fel. Ebből három volt 800xp feletti, egy 1200xp-s. Nem is az a legnagyobb baj, hogy minden átlövi és semmit nem lő át, mert azt megoldom skillből, de mit csináljak a csaták végén 0 ammo-val? Ha lenne mondjuk 100 lőszer, használható is lenne, de ennyi lőszerrel semmit nem ér, egy hetzer-re simán el kell lőni a lőszerek negyedét és van, hogy annyi nem is elég...

(#39099) fradi81 válasza MZsoltee (#39093) üzenetére


fradi81
veterán

Majd ha kifejleszted jobb lesz, kb mint a hetzer volt nagyon jó gép ez is, 2 csata után még kár sírni.

moto g72, Ninebot d28e

(#39100) slayer006 válasza nyunyu (#39035) üzenetére


slayer006
addikt

A lényeg, hogy ezt én is tudom ill. alkalmazom.
De ez nem bontható ház volt.

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.