Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38351) nyunyu válasza luke. (#38329) üzenetére


nyunyu
félisten

Botok, cheatek nincsennek erre a játékra, már többen megmondták

Mikor rakerestem a hibauzenetere, belebotlottam egy bolgar bot forumjaba.
Nem linkelem.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38352) mynames válasza Napfénysüti (#38346) üzenetére


mynames
senior tag

100% egyetértek.

Én a 2 hét eltiltástól már nagyon kész lennék! Az is nagy bünti már...a kizárás pedig egyenesen aljasság.
Ha pedig tudják, hogy havi 15-20 Eurót rendszeresen elkölt -márpedig tudják- , akkor miért vágják le a "fejős tehenet"? Ezt nem értem.

(#38353) slayer006


slayer006
addikt

Ha a chat -es trágárkodásért büntetés jár, engem simán fejbelőhetnének.

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#38354) jahrn válasza mynames (#38352) üzenetére


jahrn
senior tag

Szerintem meg korrekt h ban szempontjabol teljesen mindeggy h fizeto jatekos-e vagy sem az illeto.

Az igazi kerdes az az h hanyszor jatszotta el h kilepett. Ugy gondolom h ha tobb tucatszor akkor teljesen jogos meg a vegleges ban is, ha viszont csak 5-10 alkalommal...

[ Szerkesztve ]

(#38355) kisküzdő válasza mynames (#38352) üzenetére


kisküzdő
tag

Nyilván nekem is be kell fognom. Mert a pofám miatt már kaptam 2 hetet,karácsony előtt.Minden akcióról (szinte)lemaradtam.Meg kell keresnem a chat disable-t ujra ha ennek ekkora következményei lehetnek,vannak.

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#38356) Napfénysüti válasza mynames (#38352) üzenetére

Így van, ezt nem értem. Melelsleg oké hogy bérled a tankokat de könyörgöm ha már egy vagyont elköltött a játékra az ember akkor hogy nullázhatják vagy tilthatják végleg? :W
Adjanak neki tényleg x nap bant. Pl amit mondtam 2 hét már egy embernek nagy érvágás lehet aki prémmel tolja nap mint nap.
Szóval ezt nem vágom, a WG saját magát szúrja tökön? Ha ennyire hülyék meg is érdemlik. :(((

Taragas: 100 eset arra valóban egy 2-3 hét pihi lenne szerintem reális. De sajnos én nem a WG-nél vagyok. :(

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#38357) Taragas


Taragas
aktív tag

Úgy durván 100 eset. 2 milla creditet buktam rajta, amit amúgy erre rá is szántam. Sokszor volt, hogy izgalmasnak ígérkezett a meccs, így nem léptem ki, és miután meg lett az ob.263 kill sose léptem ki csatából, pedig kellett volna még a wz111 1-4 meg a 113 killje, de azokat már nem hajkurásztam. És igazából nem is a plecsni érdekelt már, hanem hogy azt a rühes ultra ritka TDből egyet kinyírjak, amit meg is tettem....
Mindegy, megérdemeltem. Egy jó tanács utószónak még. Kurvára húzzátok meg magatokat, mert van értelme a feljelentésnek.... :U

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#38358) slayer006 válasza Napfénysüti (#38356) üzenetére


slayer006
addikt

Prém tankokat, aranyat nem veszik el tőle.
Ezért nem értem miért nem kéri ezt a lehetőséget. A harag, dac elszáll egy idő után és meggondolja, hogy visszatérne.
Könyebb újrakezdeni, ha van prém tankod meg némi aranyad.

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#38359) mynames válasza jahrn (#38354) üzenetére


mynames
senior tag

Igazad van, ne legyen különbség a pénzt költő és a semmit a konyhára nem hozó játékos közt. Legyen büntetés.
De itt üzletileg egy nagyon rossz döntésről van szó a WG részéről. Ha azt írták vna neki, hogy pl, nagyon ejnye-bejnye 1 hónap ban és a következő ilyennél figyelmeztetés nélkülil végleges ban!
Na de egyből végléges? Értelmetlen...
Jó-jó, tudom, hogy van még 100.000 user aki költ, akiből élnek és , hogy mi nekik a havi 15-20 Euró...De akkor is...

(#38360) nyunyu


nyunyu
félisten

Varjuk ki az x napot, aztan okosabbak leszunk.

"regarding permanent ban" szerintem az eredeti levelben erdeklodesre vonatkozott, arra toltak egy default sablon valaszt, anelkul, hogy megneztek volna, hogy hany napos az ideiglenes kitiltas.

Egyebkent meg a szabalyzatban azt irjak, hogy eloszor figyelmeztetes emailben, masodik korben ideiglenes tiltas, aztan extrem durva visszaesonel vegleges...

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38361) Pttypang válasza Napfénysüti (#38346) üzenetére


Pttypang
veterán

- Már válaszoltak -

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#38362) Taragas válasza slayer006 (#38358) üzenetére


Taragas
aktív tag

Hidd el nem fogom újra kezdeni, nem fogom kifejleszteni újra az összes német tankot. Már csak azért nem, mert nincs rá időm, mert megváltozott az életvitelem elég rendesen. Tehát bann.
Írtam még egy utolsó levelet nekik, hogy a reset nekem egyenlő a bannal, de azért köszönöm a lehetőséget.

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#38363) jahrn válasza mynames (#38359) üzenetére


jahrn
senior tag

Abba nem gondolsz bele h a masik 14 jatekos - akiket sz@rban hagyott a kilepeseivel - egy resze szinten fizeto jatekos.
Plane - ahogy irja Taragas - itt nem 1-2 tucat alkalomrol van szo hanem joval tobbrol. Azt se felejtsuk el h valszeg ezek tier9-10 tankok lehettek (ugye Obj.263-ra vadaszott) szal jo esellyel topdogkent jatszotta el a dolgot. Most nem bantani akarom a haverodat, de egy idiota medal miatt ezt eljatszani...

(#38364) vhw válasza Napfénysüti (#38356) üzenetére


vhw
addikt

A goldot és a prem tankokat nem törlik, tehát ami konkrétan tőke befektetéssel lett az övé.

De most komolyan, annyiszor anyáztunk már, mikor állandóan botokkal, afk játékosokkal, TK-sokkal futottunk össze csatában. S csak legyintettünk, hogy ááá az a reportos marhaság csak placebo, úgyse kapnak semmit az illetők (de azért csak behúzom neki, azzal is kicsit lenyugszok).

Lám most itt egy illető, aki állítása szerint 3 napig tolta ezt, minden valószínűséggel 9-10es tankokkal, vagyis sokszor lett volna meghatározó tényező. Megtudtuk, mégis van akit elkap a gépszíj, és nem csak felesleges kattintgatás az a report küldés.
Aztán most mégis húzzuk a szánkat, mert hát "ismerjük" az illetőt?
Hányszor küldte el itt mindenki a jó édes anyjába a 10 perc után is bázison afk T10 csapattársát? Meg bannolta volna ki még a bolygóról is, nem csak a wotból.

Ezalatt a 3 nap alatt biztos volt pár illető akinek hasonlóan elszakadt a cérna, nyomták is a reportot, a WG utánajárt, az utólsó pár nap eredményeiből mit láhatott? 20-30-40 100 afk csatát? Hm...

Az meg, hogy fizető vendég... talán örüljünk neki, hogy nem mindig a pénz beszél WG-éknél, mennyiszer is hánytuk már ezt a szemükre?

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#38365) Napfénysüti válasza vhw (#38364) üzenetére

AFK-ra én annyira nem szoktam még anyázni.
De én az összes ilyen kilépősre tolnék egy hosszabb bant és kész. Már szerintem akkor is meggondolnák hogy ezt tegyék-e ha járna 2-3 hét pihi.

Més que un club!

(#38366) Taragas válasza jahrn (#38363) üzenetére


Taragas
aktív tag

Jó akkor tisztázzuk, én csak azért vagyok mérges, mert számítottam banra(amit nyugodt szívvel letöltötttem volna, de nem végelegesre. Szal nem vitatom, hogy megérdemlem. De ezek után azt nem vágom, hogy sok both, meg idióta(amit sztem minden csatában reportol egy ember helytelen játék címén) tier 10 tank van, az hogy jut el odáig? Azokat így ki kéne szűrniük nem?
Amúgy legtöbbet 8-as artyval játszottam el, mivel azzal bárhonnan ki tudtam volna lőni. Érdekes mód, egy olyan pályán lőttem ki ahol 5 arty volt, végig rohantam mindenkin, és úgy lőttem ki egy e-100-assal mérgemben, pedig végig fel voltam spotolva.
Amúgy meg nem volt 100 csata, mert sokszor elmentem kilövetni magam. De volt régebben is olyan, hogy valakit azért jelentetek fel, mert beírta, hogy dolga van, azt kinyiratta magát.
Na nem akarom magam védeni. Én is utáltam az afkkat, és amúgy 3 nap utána amúgy is leálltam volna ezzel. Mindegy, tényleg megérdemlem, ennyi.

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#38367) jahrn válasza Napfénysüti (#38365) üzenetére


jahrn
senior tag

En meg az AFK playereket ruhellem a legjobban. Mert meg ha ugyetlen is egy jatekos akkor is tuzet von el a tobbiekrol, neha meg esetleg vissza is lo. A hullaja meg kivalo fedezek lehet :DD

(#38368) kisküzdő


kisküzdő
tag

Na chat kikapcsolva mától nekem a játékban :( káromkodás

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#38369) cscsali


cscsali
tag

Erre csak annyit mondok, éljen a report lehetőség, használjuk lelkesen! :)

(#38370) slayer006 válasza kisküzdő (#38368) üzenetére


slayer006
addikt

linket a modhoz plz :)

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#38371) kisküzdő válasza slayer006 (#38370) üzenetére


kisküzdő
tag

[link]
Próbáltam müködik. A beépített parancsokat nem írja ki ellenben használhatod de csak a minimap-on látszanak.(vagyis te csak ott látod.)

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#38372) slayer006 válasza kisküzdő (#38371) üzenetére


slayer006
addikt

köszi

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#38373) nagysandor88 válasza Taragas (#38366) üzenetére


nagysandor88
tag

Szigorúan off, de kérj egy visszaállítást, és add el ajándékozd el az accod. Valaki biztos jó hasznát venné.

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#38374) KaLeun válasza Taragas (#38366) üzenetére


KaLeun
senior tag

Megihletett. Bocs.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#38375) joergie válasza Taragas (#38366) üzenetére


joergie
őstag

kedvenc klánvezér/fc/haver emberkém egy este(első ilyen!) állított be afk botot, és törölték az accját. annyit sikerült belőle visszahozni, hogy megmaradt az acc, meg amit goldért lehet venni, prémtankok, gold(freexp is bukó-800k volt rajta). 10-12k csata a semmiért.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#38376) Pete55555


Pete55555
addikt

Nos. 48%-os wr-em volt, msot feltornásztam 49%-ra.
A 9 azaz kilenc éves öcsémnek van 53%-os wr-je.
Nem azt mondom, hgy CSAK szerencsefaktor, de azért na... :)

...Szeretem leracsniztatni...

(#38377) Cooper911


Cooper911
senior tag

Bocs, lehet hogy volt már de ezek nagyon jók: T2 Stunt videos
Főleg az első kettő. A másodikban levő skint keresem, ha valaki tudná honnan lehet leszedni.

Más: Az egyik csatában artyval egy Tiger II-nek adtam egy 1000es puszit. Megkérdezte, hogy ez most komoly? Beirtam neki hogy igen. Erre nekiállt háborogni hogy igen kisgyerek mekkora hülyeség már hogy ellövöm a láncát aztán 1000hp minusz (itt kapott még egy kis splasht). Aztán beirtam neki hogy nem a láncát lőttem el az csak a splash damage miatt esett le. Háborgott tovább, ki is lőtték, nyertünk is.

Eljut Tiger II-ig és ilyenekkel nincs tisztába, meg még háborog is.

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#38378) nyunyu válasza Cooper911 (#38377) üzenetére


nyunyu
félisten

A másodikban levő skint keresem, ha valaki tudná honnan lehet leszedni.

Ennek tunik.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#38379) Remus389


Remus389
veterán

a kínai tankok jók, ajánlom mindenkinek

most a Type T-34-et nyúzom, kellemes kis tank

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#38380) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Még így fél1 fele összehoztam egy ilyet :D KV-1 el ismét! :D

[ Szerkesztve ]

(#38381) ollie válasza luke. (#38246) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Közel 13 ezer csatát mentem, gyakorlatilag egyedül (kb 30 csata lehetett szakaszban), és folyamatosan emelkedik a winrate-em. Most az 53% felé közelít. Biztos nagyon mázlista vagyok...

***

(#38382) nevyk01


nevyk01
csendes tag

Én nem értem ezt a prémiumot! azt írták hogy 50%-kal kapok többet nem? még elég ritka eset az... pl 300 xp nél kaptam 490et :F

(#38383) ollie válasza SoulReaver (#38380) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hűt ez nagyon szép, 3506 XP.

(#38382) nevyk01: 50%-kal kapsz többet, vagyis mondjuk 300 helyett 450-et kell kapnod.

[ Szerkesztve ]

***

(#38384) forras2 válasza nevyk01 (#38382) üzenetére


forras2
őstag

És az baj, hogy 450 helyett 490-et kapsz? Örülj neki inkább...

(#38385) ktg3


ktg3
őstag

Na elkezdtem tolni obj 268-cal. Nagyon bejön a gép. Kicsit kevésbé pattog mint gondoltam, de nagyon pöpec a cucc. Faszán mozgékony. ISU után kész felüdülés. Az egyetlen amit sajnálok, hogy nem lehet nagyon kitéríteni vízszintesen az ágyút ezért mindig a hullt kell mozgatni. Ha már annyira lehetne mint az object 704-nek az már istenkirály lenne.

Oda is adta az ace tankert 10500 dmg után:)
22/21 hit az elég kemény ha 4 lövés per perccel számolunk ;]

Amúgy első köreim hivatalosan is T10-ben. 11K csata után már ideje volt. Eddig egy tier 10-es tank sem volt szimpi, de ez nagyon adja. Esetleg egy batmobilra rámegyek még.

más: Van valahol lista, hogy melyik ágyú tölténye milyen sebességgel repül? Az az érzésem, hogy ebbe jóval lassabb a skuló mint ha BL-10-zel lövöldöznék.

(#38386) Linkin


Linkin
senior tag

A tiger p ről mi a vèlemèny

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#38387) #48613632


#48613632
törölt tag

Ma már a 2. köröm ez tigronccsal, mikoris 3000 körül sebzek, és mégsem nyerünk. Így hogy a fenébe tudom a WR-t rajta 50% fölé vinni? (3-4 napja ezzel próbálkozok, és semmi ... :O )

szerk: Ugyanez a bajom még 2 másik tankkal. tegnapi napistatom, tudom, hogy nem kiemelkedő, de azért csak elégnek kellene lenni egy nyavajás 50-51%-os WR-hez, nem?

[ Szerkesztve ]

(#38388) Djuree válasza SoulReaver (#38380) üzenetére


Djuree
félisten

és duplázás nélkül! széééép :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38389) bandiras2 válasza Linkin (#38386) üzenetére


bandiras2
senior tag

tigrishez kepest lassabb sokkal, viszont foleg szembol sokkal nehezebben atloheto. kisse beforgatva megdobbento hogy mik pattannak rola, szamos acelfalat gyujtott mar nekem. az agyuja azonos a normal tigrissel, halalpontos, atutoereje is can, de keveset sebez. tulelokepessege miatt top tankkent de meg nyolcasok ellen is jol birja az elso vonalat de az agyuja miatt hatulrol csipegetni is kivaloan alkalmas. amig nincs meg ra a top agyu ajanlom ra az l70 75mm loveget, mert a rovid 88 milissel csak meggyulolod.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#38390) bal8080


bal8080
csendes tag

M18 Hellcat még mindig egy jó kis gép, bár kellenek hozzá az ilyen ellenfelek :-)
3,978 2X 48,222 Rank:5.1 5 0 11/3896 18/19
Replay

[ Szerkesztve ]

(#38391) Djuree válasza Taragas (#38366) üzenetére


Djuree
félisten

sajnálom, ez azért túl durva bünti, főleg h még fizettél is a játékba nem keveset. én nem is tudom mit tennék ha törölnék az accom. tuti rohadt ideges lennék.

joergie: ismered a mondást: aki hülye.... ;)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#38392) Szilu


Szilu
tag

Nem tudom olvasod e meg Taragas: Jó lenne tudni, hogy miért is töröltek. Lehet nincs igazam, de csatából kilépni nem tilos, ugyanúgy ahogy bénának lenni sem. Ami tilos az a program használat. (A kettő között könnyű különbséget tenni, mivel a bot használatára jellemző az azonos tank használata, az azonos csatabelépési időköz, az azonos mozdulatsor stb.)

(#38393) #48613632


#48613632
törölt tag

na, itt a 3. 3000+ os meccsem ma Tigerrel, amit bukunk ... persze hogy fos a WR-em ... :O

(#38394) odrif válasza #48613632 (#38393) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

szeretem az ilyeneket, a két IS az mi a fenét csinált vajon. :F

20 éve a Prohardveren

(#38395) Szilu válasza #48613632 (#38393) üzenetére


Szilu
tag

Szép, grat. Ugyanakkor egy mérkőzés nem jelent semmit ;)
Ha ezt top tierként úgy adtad elő, hogy valahol az első vonalban voltál, akkor garantálom neked, hogy ez a ritka véletlen és 500 hasonló csata után 65% felett leszel. Ha valahol középen megbújtál és átlagban 1500 sebzést tudsz így hozni, akkor még mindig esélyes vagy 55% feletti eredményre. Ha ezen a meccsen hátul megbújva sniperkodtál, és csak véletlen, hogy ennyi lövés betalált, akkor 50% alatt maradsz:( (Ezeket toptierként-i viselkedésekre írtam természetesen.)
Nyugalom lesz ez még jobb is. nekem 5k csata után szerintem 48%-os volt a winrate-m. Ez alapján sokakkal egyetemben, már jobban mész mint én. Sok idő volt, mire eleget láttam ahhoz, hogy eredményes is legyek, ne csak vakmerő. (Első a tudás és a tapasztalat, de kell az önbizalom is, illetve az elején nagyon nehéz 75%-os legénységgel küzdeni és fejlődni...)

[ Szerkesztve ]

(#38396) Atlantis válasza Taragas (#38366) üzenetére


Atlantis
veterán

Durva, mik vannak. Eltúlzottnak érzem a büntetést én is, pláne, hogy jópár csatád lehetett és ebből "csak" ~100 esetben tetted ezt meg.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#38397) #48613632 válasza Szilu (#38395) üzenetére


#48613632
törölt tag

De ez már a 3. 3000+ damages VESZTETT meccsem, és csak ma ... játszottam kb 15-öt reggel óta.

Ennek a meccsnek a rövid története, Westfielden védtünk, az elején sniperkedtem, de két irányú támadást kaptunk, én egy Hellcattal elmentem a nyugati erdőbe, a falu felé, aholis 4 támadót likvidáltunk, a keleti frontot 3 heavy védte, 2 támadóval szemben, 1 med és 1 heavy.

Mivel a helyzet egyértelműnek tűnt, én elhatároztam, hogy felmegyek a szemközti dombra (ekkor már lent voltam a völgyben a kis faluban, ami a nyugati részen van)
Hiba volt!
A 3 heavy-t lenyomták keletről, bejöttek, és foglaltak.
Én a szemközti dombról próbáltam kilőni a betyárokat, 15mp volt a foglalásból, 45 a meccsből, mikor a Hellcatot, aki visszament spottolni, kilőtték.

Szerintem aztán ez lett a fő vesztünk ...

Mondjuk az is egy más kérdés, hogy utólag ha tudom, visszamegyek védeni ... de a franc gondolta volna, hogy átcsúsznak, nekem biztosnak tűnt a keleti védelem.

Odrif
Az egyik IS tuti ott volt a keleti fronton. Ja ezeket most úgy értem, hogy ugye eleve délen voltunk lent, a térkép alján, és ahhoz képest jobbra kelet, balra pedig nyugat

szerk2: Most nézem, a Hellcatot ki sem lőtték, akkor az idő járt le viszont ...

[ Szerkesztve ]

(#38398) Szilu válasza #48613632 (#38397) üzenetére


Szilu
tag

Nem szeret a WG ilyenkor ennyi. Megdögölhetsz akkor sem sikerül, de hosszútávon látszani fog az eredmény.

Tökéletesen csináltad, szélről felmenni a dombra egy tigrissel tényleg nem jó, mert túl sok idő telik el úgy, hogy nem vagy semmi befolyással a csatára. Legközelebb majd középen mész, és menni fog :)
Ha a a középső faluból a támadók nyugodtan lőhetik a bázist védőket, akkor csak idő kérdése és a dombon lévő védők mindegyike elhullik, lehetnek akármekkora tankok. A sniperkodó IS-ek jobb oldalon... ez volt itt a legnagyobb gond ... SZERINTEM. Már ezer éve megy ez a mód, de még mindig sokan azt hiszik, hogy egy ilyen felállás nem ugyanúgy kezdődik, mint egy normál: a fontos pozíciók elfoglalásával. A különbség csak annyi, hogy a védő ülhet ott a seggén, ha azt már megszerezte, de anélkül akkor is kikap, ha nyugisan kuksol hátul és már csak 2 perc van hátra :)

[ Szerkesztve ]

(#38399) #48613632 válasza Szilu (#38398) üzenetére


#48613632
törölt tag

Azért nem a 3000+ dmg-s köreim a jellemzők :B de elő szokott fordulni, napi többszöri alkalommal. Persze aztán van, hogy kilőnek 600-zal. Még elég új a Tigroncs, most szokom megfele ...

(#38400) yarsley válasza Pete55555 (#38376) üzenetére


yarsley
aktív tag

Hany meccset tolt az ocsed? Ha 3-4k-t vagy tobbet, akkor lehet hogy kicsit be kene ulni moge es tanulni tolle. ;]

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.