Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17951) Antonius1978 válasza Mcray (#17919) üzenetére


Antonius1978
addikt

Azert en megvallom, nem jatszodtam epp csodasan, mar engem is kikeszitett a fokozatos csatavesztes.
Egy lengyel sraccal nyomultam, regebb nagyon jok voltunk a KV13 - Su152 parossal.
Most a srac egybol IS7-el kezdett, gondoltam legyen...3 kort buktunk, en a JT-vel voltam.
Utanna massal is probalkoztunk, 5-6 csatat, csak az utolsot nyertunk meg, o Hummel-el, en Ferdivel, Sand River - Vedekezo csata. Felmentem a hegy tetejere, es szepen kilottem 3 tankot, es o is vagy 2-3-t.

Azutan jott egy premiumos haver, es behivtuk meg Patrick-et 3-iknak.Kezdodott aztan a szopoag, volt hogy kb 2 perc alatt elhullott 10 tankunk...nem is tudom, ugy emlekszem, hogy az elso 3 csatat sorozatba nyertuk, epp csak a tier 9-es csatat buktuk, aztan utanna folyamatosan.

Utanna nekifogtunk 2-en McRay-el es ott is sokat vesztettunk...

Djuree, akar igazad is lehet, lehet hogy ez volt az oka :) Amugy a lengyel srac is mondta, hogy tudja hogy miert lepek ki a szakaszbol :DD
Mondom igazad van, de a masik ok az, hogy jott egy masik haver es vele is akarok jatszani.
Amugy a 3-ast ram, magadra es McRay-re ertetted, vagy masra ? Azaz nem ram.

StoneBridge : en ventivel, toltesgyorsitoval, es periszkoppal hasznalom.Jol jon, amikor valaki spot-ol neked, de nem lathatod, igy viszont a periszkop segit.Persze, nem biztos hogy ez a helyes osszeallitas a Ferdinek...

Djuree : en tudok jonni ha akarod, en is inkabb a 7es szinten szeretek jatszani, de van 3x8as es 1x9es cuccom.

[ Szerkesztve ]

(#17952) Mcray válasza myckey (#17950) üzenetére


Mcray
senior tag

Haver körönként 6-7 killt hoz vele, minden körben(!). Ezt látva mondhatom, hogy nem a tankban van a hiba.

Ugyanúgy kell vele bánni, mint a Stuggal. Menni kell vele sokat, helyezkedni, figyelni. Ahogy látsz egy bamba ellenfelet, aki másik társadra figyel, odarobogni, seggbe durrantani 1-2szer és ha még mindig él, de már feléd, nézne, akkor elmenekülni, majd ismétlés. Ha állsz vele a bokorban, miközben a csapatod elhullik (mintha más TD-vel lennél), akkor nem ér semmit. A kicsi tankok nem bírják szemből átütni. Ki kell állni ellenük szemtől szemben. Max 3 lövést bírnak ki. Próbálj vele úgy menni mint egy közepes tankkal. Nekem ez a Stuggal úgy bejött, hogy a legjobb eredményem két teljes HP-s 6-os közepes tank (T-34-85, VK3601) kilövése volt közelharcban fordulózva köztük egyszerre. Gyakorlatilag egy képzeletbeli 8-as pályán haladtam max sebességgel, és akárhányszor elém fordult valamelyik, lövést adtam le és kikanyarodtam a lövésük elöl :DDD :DDD :DDD Na így tolja a haver minden körben, ezt amit nekem csak egyszer sikerült mázliból a Stuggal. Brutál a srác :DDD

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#17953) diegho válasza Mcray (#17952) üzenetére


diegho
nagyúr

Haver körönként 6-7 killt hoz vele, minden körben(!). ingame neve érdekelne, hiszen akkor biztosan a legjobb játékos és jó lenne a legjobbtól tanulni 1-2 trükköt.

(#17954) Djuree válasza Antonius1978 (#17951) üzenetére


Djuree
félisten

jöhetsz Te is, mind1, csak jó lenne ha meglennénk hárman, úgy hatásosabban tudunk játszani, már persze ha egyfelé is megyünk :DD de olyan úgysem lesz, mindenkinek megvannak a bejáratott helyei, ami nem biztos hogy egyezik.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17955) Mcray válasza diegho (#17953) üzenetére


Mcray
senior tag

Private_Miros. Belga srác. Üdvözlöm, ha mennél vele.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#17956) Arpee78 válasza Antonius1978 (#17951) üzenetére


Arpee78
senior tag

"... es periszkoppal hasznalom.Jol jon, amikor valaki spot-ol neked, de nem lathatod, igy viszont a periszkop segit."

Itt valami zavar van az erőben. Ha valakit spottolnak(új magyar szó) neked, akkor azt látni fogod szemüveg nélkül is.

A Private_Miros elég aktív fórumozó, nem átlagon felüli játékos, a 6-7 kill/csata durva lenne. A legtöbb amit láttam ~3,5. Ettől függetlenül a T25AT nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

(#17957) diegho válasza Mcray (#17955) üzenetére


diegho
nagyúr

T25AT-vel 1.32 kill/battle-je van :U vagy ma 5x nap van? Mármint mindent meg kell ötszörözni?

[ Szerkesztve ]

(#17958) Mcray válasza diegho (#17957) üzenetére


Mcray
senior tag

Akkor csak nekünk villogott a top gunjaival. Amikor velem és HubertGruberrel ment, mi fogtuk az ellent szemből , Ő pedig gyártotta a top gunokat. Ezt 3-4 este hozni tudtuk 4 hónapja. Azóta nem megyek vele csak tier 3-mat, mert tier 10-nekem még magas léc.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#17959) myckey


myckey
veterán

Mcray:
nem is a tankot szapultam ;)
nekem sincs vele bajom,csak amikor rendszeresen TR9-be dobál be,akkor kissé nehézkes életben maradni,illetve jó sebzéseket kiosztani :)

na meg se lánctalpat,se motort nem tettem még bele....igazából már a TR8-ra szeretnék átevickélni.....viszont ugye nem elit tankról meg rosszat nem szabad mondani,mert nem tudni milyen lenne fejlesztve....(bár ahogy néztem a 2 alkatrészt...sokat nem tesz hozzá)

mondjuk 54% a win-rate,szóval annyira nem szerencsétlenkedek vele,csak slugger után kicsit mésképp kell vele mozognom...

meg persze még csak 41 csatám van vele.....szóval nem is akarom ilyen gyorsan temetni.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#17960) Antonius1978 válasza Djuree (#17954) üzenetére


Antonius1978
addikt

Oke jovok, csak epp zabaltam, meg soroztem :)

Arpee : arra ertettem, hogy a tankod lat mondjuk 300 meterig, de periszkoppal 385 meterig, ha all.Nos ha valaki felfedi az ellent (engem is idegesit a spot szo, de ez van), aki mondjuk 350 meterre van toled, akkor azt nem lat(hat)od periszkop nelkul, esetleg zold a celkereszt, de az ellenseges tank korvonalat nem latod.Periszkoppal viszont mar azt is latod, legalabbis nalam igy volt, a JT-vel Sand River-en.

(#17961) virkir


virkir
veterán

Dieghónak

A második kör meg ilyen lett azzal a kaikupaccal :D
Victory!
Battle: Karelia 2012. October 3. 14:31:03
Vehicle: AMX M4(1945)
Experience received: 3 984 (x3 for the first victory each day)
Credits received: 34 739
Battle Achievements: Confederate, Sniper, Master Gunner, Mastery Badge: "Ace Tanker"

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#17962) diegho válasza virkir (#17961) üzenetére


diegho
nagyúr

Akkor biztos örülsz, hogy az elsőben ellenfél voltam, így jó alapot adtam egy kompenzációra, hogy keressük az összeesküvés elméleteket.

(#17963) Bingisz válasza Antonius1978 (#17960) üzenetére


Bingisz
addikt

A periszkóp meg a tank látótávolsága csak akkor számít ha te spottolsz. Ha valaki spottol neked, az lehet akár 500+ méterre is (kivéve hogyha a térkép valamelyik élével párhuzamosan vagy. Akkor csak 500 m.)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17964) Enzolord válasza Djuree (#17948) üzenetére


Enzolord
addikt

A T32be beleszámoltad a tornyot meg a lánctalpat is?
Mert torony nélkül igen puha.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#17965) Napfénysüti

Na nyomtam ma pár kört a Löwével és nem bántam meg mert tetszik a gép. Tényleg pontos az ágyúja. Talán a löveg negatív kitéríthetősége lehetne jobb. :)

Més que un club!

(#17966) Vikthor válasza Napfénysüti (#17965) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Pontosnak pontos, csak kicsi a sebzése, gold ammoval meg ugyanannyi csak egy kicsit jobb penetration... :( Lassan a negyedik skill következik a Löwe legénységének, és érezhetően jobb mint "újkorában".

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#17967) Enzolord válasza Vikthor (#17966) üzenetére


Enzolord
addikt

4. skill?
Hány csatád van Vele? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#17968) Vikthor válasza Enzolord (#17967) üzenetére


Vikthor
nagyúr

írtam, hogy "lassan" jön a 4ik skill, mert még csak 70% körül van, de már nagyon várom a 4ik skillt. Na megvan. 944 csata és 438 viktori

[ Szerkesztve ]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#17969) Patrick76496


Patrick76496
őstag

WotDB.info orosz tech tree-jén elég nagy kavarodás van. :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#17970) Enzolord válasza Vikthor (#17968) üzenetére


Enzolord
addikt

HA angolul van a játék, akkor service rekord a játékon belül, és ott mutatja, hogy melyikkel mennyit mentél, és miylen az arányod..
Mi a nicked a játékban?

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#17971) ollie válasza Vikthor (#17968) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nagyon lassan fog jönni az a maradék 30%, több száz csatával számolj.

***

(#17972) Napfénysüti válasza Vikthor (#17966) üzenetére

Én áttettem a Tiger 2 skilles legénységét bele de nem képeztem át ahogy javasoltátok itt. Így legalább egyből tapasztalt emberekkel kezdtem. Első 6 csatát nyertem is vele. :D
Mondjuk szoknom kell még meg tanulni hogy mi az erőssége gyengéje de az tényleg igaz hogy messziről lehet vele csipegetni. Valóban nem túl nagy a sebzése de azért el lehet vele lenni. El hallofon ma 3 ellent is sikerült kiszednem a túloldalról. Csak lestem hogy oda ilyen jól lő. :)
EGLD és Rammer már van rajta.

Més que un club!

(#17973) StoneBridge válasza Atlantis (#17939) üzenetére


StoneBridge
senior tag

Thx, osztom a véleményed, sokáig vacilláltam. Féltem a JgPanther II-től, mert többször lvl 8-10-esek közé fog sorolni, ahol már túlságosan is papírka a páncélzata.
Tény, hogy hozzá kell majd szokni a Ferdivel egy másfajta játékstílushoz. Meglátjuk.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#17974) Vikthor válasza Enzolord (#17970) üzenetére


Vikthor
nagyúr

vderka

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#17975) Enzolord válasza Vikthor (#17974) üzenetére


Enzolord
addikt

Úgy látom erősen Német párti vagy tankok terén.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#17976) Vikthor válasza Enzolord (#17975) üzenetére


Vikthor
nagyúr

nemsokára GwTiger jön, nagyágyúra már megvan a shared xp. Type59-et azért megvettem nemrég, mert jól tejel az is mint a Löwe. Igen ezt az ágat szeretném kimaxolni, de Mausról letettem, mert vhogy az E100 sokkal inkább életképesebb. Mausnak ugyanaz az ágyúja van mint tier nyolcon a ferdi top gunja...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#17977) Enzolord válasza Vikthor (#17976) üzenetére


Enzolord
addikt

Na igen, ha egyedül van a Maus, elég sebezhető, de 3 egy szakaszban már igen nagy falat akárkiknek.. :)
Nekem annyira nem jött be a Type, nekem a T34 a farmoló tankom, bár nekem még fele annyi csatém sincs, mint neked a Lövével..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#17978) Napfénysüti válasza StoneBridge (#17973) üzenetére

Nekem kb 2 hete van meg a Ferdi és nagyon megkedveltem. Jó érzés T8-ban nagy pofonokat osztani. Mondjuk ha rád jön valami rakéta akkor lehet bosszankodni de hát valamit valamiért. Most már ki is van maxolva a top motorral némileg jobban halad de még így is egy mozgó ház érzetre. :D

Més que un club!

(#17979) Vikthor válasza Napfénysüti (#17978) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ha megvan a tierX pisztolyod hozzá akkor igen üdítő érzés az amikor egy csatában csak tier8-as vagy kisebb tankok vannak. Csak úgy pukkannak kifele... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#17980) Enzolord válasza Vikthor (#17979) üzenetére


Enzolord
addikt

Na igen, az elég bosszantó, amikor nem is látod, mert TD és még álca is van rajta, és a T32,t rommá lövi, és ha eltalálod is lepattogsz róla.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#17981) StoneBridge válasza Napfénysüti (#17978) üzenetére


StoneBridge
senior tag

:D
Jaja, az a 12.8-as ágyú szépnek ígérkezik. Lassúság, na igen, kelleni fog egy segítő társ.
A kis vackokat majd haverom elintézi, általában platoon-ban játszunk, én is figyelem, amikor hozza a "dömpert" (T95).

Apropó, T95 - E75 platoon párost szereti a balance, nagyon gyakori a top tank beosztás.

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#17982) Antonius1978 válasza Bingisz (#17963) üzenetére


Antonius1978
addikt

Tehat azt akarod ezzel mondani, hogy ha valakit 400 meterre toled fedtek fel, akkor te a 300as latotavval is vigan tudod loni ?

En azert allitottam ezt a dolgot, mert sand riveren balfelol ahol a nehezek szoktak jonni, odament egy tankunk. Lattam azokat akik a homokdunen voltak.Olyan is volt, hogy kezdett visszahuzodni, es akkor lassankent elolvadt a korvonala, habar meg zold volt a celkereszt.
Nos, amint kilottek azt a tankot, mar egyaltalan nem lattam akik a homokdunen alltak, akkor szerinted hogy van ez a dolog ?

(#17983) csaabz


csaabz
őstag

Még hétvégén végre átkerültek az emberek az 50B-be az 50 120-ból. Már a 4. skillt tanulják.
Az ST-1-ben ugyancsak 4. skill 61%-on.
Lassan a T-150 is utoléri őket személyzet fejlesztésben. :K

Rengeteget dob bármelyik tankon egy ilyen fejlettségű személyzet.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#17984) Bingisz válasza Antonius1978 (#17982) üzenetére


Bingisz
addikt

Amíg a csapattárs spottolja a neked 500 méterre lévő tankot, addig tudod lőni rendesen. Nagy hagyománya van a "találjunk el valakit 500+ méterről kv2 trollgunnal"-nak ami szintén csak spot segítséggel lehetséges.

Amikor kilőtték a spottert, megszűnt a spot, és ezért nem láttad őket később..
Olvadni a célkereszt meg akkor szokott, amikor a játék motorjának/ a beállításokban szereplő látótávolságnak a határára kerül a tank.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17985) Antonius1978 válasza Bingisz (#17984) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos ertem en ezt, tehat, akkor gyakorlatilag felesleges a periszkop ? mikor hasznos akkor a periszkop ? milyen esetben ?

(#17986) Bingisz válasza Antonius1978 (#17985) üzenetére


Bingisz
addikt

Periszkóp akkor jó ha nincs senki aki spottoljon neked. Valamint értelemszerűen a light tankoknál.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#17987) Atlantis válasza Bingisz (#17984) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem ez nem így van. Hiába van 500m-re egy ellen, ha a parancsnokod csak 450-re lát el...nem fogsz tudni rálőni. A spot-tal csak a minimap-re kerülnek fel a játékosok és ezek közül csak azokra van esélyed rálőni, akit a parancsnok is meglát még. Ha nem így lenne, nem lenne értelme a csigaszemnek, ventinek, skill-ekenk...szerintem.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#17988) Tomi0703


Tomi0703
őstag

udv.

mit ajanlanatok, hogy PzIV mellett mivel menjek. egyedul a 38nA-m van meg meg, de gondolom nem ezzel kellene. szoval akkor az elejtol kellene valami de mi legyen? kezdjem el a ruszki vonalat a kv-k fele? vagy valami pancelvadasszal ( :DDD ) kellene mennem?

(#17989) kanyipicske


kanyipicske
tag

Hol tudom jelezni, ha problémák vannak a fordítással?

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#17990) kanyipicske válasza kanyipicske (#17989) üzenetére


kanyipicske
tag

SuperPershing leírás: "januárjában, mert problémák adódtak..."

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#17991) Szilu válasza Bingisz (#17984) üzenetére


Szilu
tag

Az 500 meteres latotav egy legenda, idezek a vikibol:
"Note that unlike what the in game description of the view range enhancing equipment indicates, there is no 500m limitation. View range is unlimited. The better your view range, the better your spotting range, at any range.
The maximum possible view range you can currently (v0.7.3) achieve in game is nearly 598.842m with a Patton and 100% commander and crew having the Brothers in Arms perk, the commander having 100% Recon skill, the radio operator having 100% Situational Awareness skill, the tank having Improved Ventilation and Binoculars equipment installed and using Case of Cola premium consumable."

(#17992) Antonius1978 válasza Atlantis (#17987) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos, epp ilyen esetet mondok, hiszen aki a minimapon van felfedve, lehet hogy olyan tavol van tolem hogy nem latom...hiszen ha nem lenne a latotav megszabva tankoknent, akkor mindet kellene latnom akik a minimapon fel vannak fedve.Nekem is esszerubb ez igy.

Atlantis, amugy a periszkopnak van ebben szerepe, vagy azt nem befolyasolja hogy meddig lat el a parancsnok ?

(#17993) Napfénysüti válasza Antonius1978 (#17992) üzenetére

Szerintem is van határa. Sokszor figyeltem már hogy a minimapon látható elenséget én a tankból nem látom. Max ha közelebb megyek.

Més que un club!

(#17994) Antonius1978 válasza Szilu (#17991) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos nem tudom, hogy hogy van, de volt hogy szerszamos ladat raktam a JT-re, nem periszkopot, olyan vak volt mint egy vakond, legalabbis ugy tunt...

(#17995) Fel


Fel
addikt

Múltkor kint volt ez a videó: Video Tutorial: The Camo Factor A "camo factor"-ról nem sok szó van benne, de a spot rendszerről elég sok.

(#17996) Napfénysüti válasza Antonius1978 (#17994) üzenetére

Én a Tigrisre tettem periszkópot mert az a tank alapból hihetetlen vaksinak tűnt és ez zavart az elején.

Més que un club!

(#17997) Atlantis válasza Antonius1978 (#17992) üzenetére


Atlantis
veterán

A csigaszem 25%-ot ad a parancsnok látótávjához álló tanknál. A "coated optics"(= talán magyarul csiszolt optika) meg 10%-ot, de mindig. (A kettő együtt amúgy nem működik, ha áll a tank, a csigaszem kapcsol be, a másik meg inaktív).
Tehát van szerepe, hogyne, különben nem venné meg senki. Ehhez jöhet még a Recon skill, ami+2%-ot ad talán ha fullos, meg a rádiósnak is van valami látótávnövelő skill-je.

A minimap-en a rádiós jelöli ki a dolgokat, nem a parancsnok. Tehát ha van scout, akkor a scout csapattárs rádiósa szól az ő rádiójának hatótávján belüli csapattársaknak a felfedezett ellenségekről (tehát ha a két rádió hatótávköre keresztezi egymást). A rádiós meg jelöli a minimap-en őket. Az, hogy a parancsnok ezekből kit lát meg, az attól függ, hogy mekkora a látótávja, ill. az ellen áll/mozog, van-e tereptárgy közben, milyen a camo faktora, stb. Jól ki van ez találva...

Hát igen, TD-re szerintem kell a csigaszem, azért azok többször állnak és a 25% az jelentős. Én más gépre nem szoktam tenni, mondjuk scout-olni se szoktam, de passzív scout-hoz is hasznos lehet.

Amúgy már nem a Patton a király, elavult a Wiki, M48A1 420m-re lát el alapból, erre jönnek még a javító tényezők.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#17998) Enzolord válasza Tomi0703 (#17988) üzenetére


Enzolord
addikt

a RUSZKI VONALLAL NEM JÁRSZ ROSSZUL, egy jól játszható faj, KV1 tierjében az egyik, ha nem a legjobb,és a többi is megállja a helyét...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#17999) Djuree válasza Enzolord (#17998) üzenetére


Djuree
félisten

faj :DDD nép az te....faj, omg :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18000) Tomi0703 válasza Enzolord (#17998) üzenetére


Tomi0703
őstag

Köszi a választ. :) Akkor lehet az lesz. Olyan kell amivel jó lehet keresni. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.