Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17951) Antonius1978 válasza Mcray (#17919) üzenetére


Antonius1978
addikt

Azert en megvallom, nem jatszodtam epp csodasan, mar engem is kikeszitett a fokozatos csatavesztes.
Egy lengyel sraccal nyomultam, regebb nagyon jok voltunk a KV13 - Su152 parossal.
Most a srac egybol IS7-el kezdett, gondoltam legyen...3 kort buktunk, en a JT-vel voltam.
Utanna massal is probalkoztunk, 5-6 csatat, csak az utolsot nyertunk meg, o Hummel-el, en Ferdivel, Sand River - Vedekezo csata. Felmentem a hegy tetejere, es szepen kilottem 3 tankot, es o is vagy 2-3-t.

Azutan jott egy premiumos haver, es behivtuk meg Patrick-et 3-iknak.Kezdodott aztan a szopoag, volt hogy kb 2 perc alatt elhullott 10 tankunk...nem is tudom, ugy emlekszem, hogy az elso 3 csatat sorozatba nyertuk, epp csak a tier 9-es csatat buktuk, aztan utanna folyamatosan.

Utanna nekifogtunk 2-en McRay-el es ott is sokat vesztettunk...

Djuree, akar igazad is lehet, lehet hogy ez volt az oka :) Amugy a lengyel srac is mondta, hogy tudja hogy miert lepek ki a szakaszbol :DD
Mondom igazad van, de a masik ok az, hogy jott egy masik haver es vele is akarok jatszani.
Amugy a 3-ast ram, magadra es McRay-re ertetted, vagy masra ? Azaz nem ram.

StoneBridge : en ventivel, toltesgyorsitoval, es periszkoppal hasznalom.Jol jon, amikor valaki spot-ol neked, de nem lathatod, igy viszont a periszkop segit.Persze, nem biztos hogy ez a helyes osszeallitas a Ferdinek...

Djuree : en tudok jonni ha akarod, en is inkabb a 7es szinten szeretek jatszani, de van 3x8as es 1x9es cuccom.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.