Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18251) Tüzi

tököm tele ezzel a spottig rendszerrel.
tegnap amx-el mondom elmegyek spottolom enemy arty-t.
prohorovkán.
senkit nem láttam (még optika is rajta van), de engem kilőttek.
e100.
pont az a tank, amit nehéz nyílt terepen spotolni.
fasza.
mod:
ja, és mindezt úgy, hogy kb 20 sec-el kezdés után már majdnem a bázison voltam, és senkit (!!!) nem látott meg a parancsnok.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18252) GaburroSan válasza Djuree (#18246) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Nekem is volt Lorim, van benne vagy 80k de meguntam!Még kéne a Bathoz vagy 120k xp, lehet vele jókat menni!A motort ne fejleszd ki mert anélkül is hasít és beljebb vagy 35k xp-vel!

(#18253) gagyenkov válasza forras2 (#18179) üzenetére


gagyenkov
tag

Beállítások-grafika-megjelenítés távolsága:maximumra! Szerintem ez lehet a problémád! ;)

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#18254) athomi válasza Djuree (#18246) üzenetére


athomi
veterán

Nekem a Lorraine 40t továbbra sem igazán fekszik a 13.90 után, pedig már fullos. Ráadásul előszeretettel lövi mindenki, nagy, papír, lassan fordul, szóval kiváló célpont.

(#18255) Djuree válasza jano_77 (#18250) üzenetére


Djuree
félisten

nálam reggel óta teljesen jó...

Misi1979: artyval 8? grat, az igen komoly :C

GaburroSan: igen, azt én is úgy gondoltam hogy nem fejlesztem ki. bat-re nem lehet úgysem rátenni.

athomi: hát az tény hogy nagy, bújkálni kell vele és mikor le vannak foglalva az ellenek, gyorsan mögéjük kell kerülni. tegnap sikerült többször ez a taktika, 2-3 arty kill meg is volt, meg utána a többi tankot hátbakaptam, így két tűz közé kerülve megzakkantak és meg is haltak.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18256) Tüzi válasza Tüzi (#18251) üzenetére

ensk-en.
bocs.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18257) ollie válasza Atlantis (#18248) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

El vagy te kényeztetve az amcsi tankokkal. :)

***

(#18258) jano_77 válasza Djuree (#18255) üzenetére


jano_77
nagyúr

biztos vagy ebben....szerintem nézz rá újra? biztos nem válogat, hogy Neked mutatja, nekem és haveromnak meg nem :F :U
olvastad, amit linkeltem?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#18259) Djuree válasza jano_77 (#18258) üzenetére


Djuree
félisten

így nekem sem jön be.
de ez meg igen: [link]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18260) Mcray válasza Atlantis (#18248) üzenetére


Mcray
senior tag

Atlantis

A nagyobb szám mindig azt jelöli, hogy felfelé mennyire téríthető ki a cső.
A kis szám pedig azt hogy lefelé

Ne zavarjon össze, hogy a hülye Wargaming.Net össze vissza hol negatív, hol pozitív jelölést használ a hivatalos leírásoknál.

Ami számunkra fontos adat az a gun depression, és ez a kis szám mindig, mert a nagy szám (hogy mennyire tudunk madarakat lövöldözni), annyira nem fontos.

Remélem, így már világos.

Mindenki ki volt akadva, hogy butítják az amcsi tankokat a patchben, mert mindenki félreértette, mert sok tankon épp ellenkezőleg, javítottak a gun depressiont azaz a lefelé való kitéríthetőséget.

Az hogy nem lehet leszedni a csillagokat, pedig azért lett javítva, mert az igazi lövegeket sem lehet olyan mértékben felfelé emelni, mint amennyire eddig engedte a játék, mert a löveg emelhetőségének a löveg teljes hossza és az azt tartó torony mérete szab határt (Olyan mértékben, hogy ha történelmileg hű lenne az IS széria a játékban, akkor minden lövés után lefelé állítaná a legénység, a löveget, mert csak így tölthető újra) . Emiatt a rövid mozsár lövegeket lehet a legjobban kitéríteni (fel is, le is), és a nagy hosszú nehéz, lövegeket lehet a legkevésbé.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#18261) myckey válasza Mcray (#18260) üzenetére


myckey
veterán

Láttam hogy van "téglád"
nem is kötkedés képpen írtam ;)

én egyébként aratni szeretek vele.....mikor bevonulok mondjuk az ötösök közé...azok meg csak fogják a fejüket.
még jobb mint a KV1..
tegnap sikerült beszedni vele 35 Találatot....csak utána gyilkoltak meg(kuva lánctalpalás,nyomni kell a javítókat) :DDD

Djuree:
mi ez a másmilyen belépés?
mármint hogy érted?

mert nekem sem megy már 2.napja.. :(((

Egyébként nekem írja is,hogy "ez a statisztika 2,1 napos...blablabala,ha továbbra is fenn áll a probléma,lépjek kapcsolatba a webmesterrel...blabalabalba
COOL :W

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#18262) Atlantis válasza Mcray (#18260) üzenetére


Atlantis
veterán

Most még kevésbé értem, de azért köszi. :) Nagy, meg kicsi, a matek szabályai szerint a negatív kisebb, tehát akkor mindig a negatív jelöli a depression-t? (ahogy az logikus is lenne). Találtam egy ilyet, ez alapján ez akár igaz is lehet.

ollie: hát lehet, a napokban a S-35CA mellett leginkább az amerikai tankokkal foglalkoztam, mert eléggé le van maradva az a két ág a némethez képest és utána sokkoló volt az IS-3. Már majdnem eladtam mérgemben...

Djuree: komolyan nem akarod kifejleszteni Lorraine-re a motort? Nekem azért nem mindegy, hogy a papír tankomat 980LE viszi előre vagy 575LE, míg újratölt és esetleg fel kéne rongyolni egy dombra...200k XP elég sok a Batchat-hez, nem 3 csatára fejlesztené ki az ember azt a motort. Ennek a tanknak a mozgékonyság az egyik legnagyobb előnye, szerintem hiba kb. felezni az erejét. Szerintem...

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#18263) Mcray válasza Atlantis (#18262) üzenetére


Mcray
senior tag

Atlantis

De, Te érted :) A hülye wargaming nem tudja újra és újra ugyanazt leírni normálisan. Náluk hol helyesen a depression negatív érték, hol rosszul pozitív érték. :DDD

Dettó. Most hogy húztam a Német és az Amcsi ágat, szó szerint elfelejtettem játszani az IS családdal, de még a KV-1S-sel is :O :O

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#18264) myckey


myckey
veterán

küldtem üzenetet ennek a webmesternek....
angolul írtam...biztos jó lesz,remélem.

Egyébként ti hogy vélekedtek?
M103-ra érdemes ráhúznom a TR10-es löveget?(persze ehhez kell a lánctalp is)
kettő együtt több mint 80K XP lenne... :W

úgy számolom,hogy 250 csata és ki tudom fejleszteni a TR10 tankot....

csatánként 500XP-t átlagba véve.(tuti jobb lesz,meg ugye csillagozás...)de jobb ha nem szállok el....

egyébként el vagyok én a kilences löveggel is....lánctalp meg ahogy néztem semmi értékelhetőt nem ad hozzá a tankhoz.többi rajta van.felszerelések is.legénység is 1 képességen áll.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#18265) athomi válasza Atlantis (#18262) üzenetére


athomi
veterán

7.5 óta már 850LE az ;) am. én kifejlesztettm a 980LE-set, és észrevehetően jobban gyorsul :)

[ Szerkesztve ]

(#18266) Djuree válasza myckey (#18261) üzenetére


Djuree
félisten

nekem ez van lementve kedvencek közé, innen mindent elérek és be is jön. próbáld meg a linkben a Djuree helyére beírni a wot userneved, hátha úgy is megy.

Atlantis: ööö most nézem tényleg csak 575 az alap motor? akkor lehet mégiscsak kifejlesztem, én valami 875-re emlékeztem, de akkor elnéztem. úgy nem érte volna meg, így megéri :K
mod: akkor csak jól néztem én, 850 az, a wot tech tree-s oldalon rosszul mutatja. akkor mégsem fejlesztek, nem sok többletet ad...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18267) gagyenkov


gagyenkov
tag

Borzalmas ez a T28 prototype! Amíg kihúztam rá a nagy ágyút addig szabályosan sírtam! De most már azért hoz valami xp-t ;)

[ Szerkesztve ]

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#18268) myckey válasza Djuree (#18266) üzenetére


myckey
veterán

nem jó,nekem ez menthetetlen...már próbáltam háromféleképpen :)

elküldtem a megadott e-mail címre egy kis segíjkérést :D

bemásoltam a hibaüzenetet amit kitett...

egyszer majd csak válaszol ez a májszter ember :F remélem.
(de lehet hamarabb oldódik meg magától)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#18269) Atlantis válasza athomi (#18265) üzenetére


Atlantis
veterán

Igen? Lehetséges...most nincs a garázsban a dög, csak a wotdb-re néztem ár gyorsan...az már valóban nem olyan nagy különbség.

Mcray: túl egyszerű is lenne, ha csak úgy leírnák, mi mennyi. :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#18270) virkir válasza Atlantis (#18262) üzenetére


virkir
veterán

Igazából nem értem mit nem értesz.
Minden tanknál van +/- érték megadva amiből nem tudom hogyan jött ki neked az, hogy a pozitív a depression.
IS-3

T32

Tudod a vízszintestől való eltérés.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#18271) gagyenkov válasza myckey (#18264) üzenetére


gagyenkov
tag

Én mindenképp ajánlom, hogy fejleszd ki a nagy löveget, mert azzal pl jobban jön az xp! Ja és nem kell hozzá a nagyobb futómű!!! Mindent elbír az alap! És az sem utolsó szempont, hogy a legénység is fejlődik közben ;)

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#18272) virkir válasza Djuree (#18259) üzenetére


virkir
veterán

Próbáld már meg a tegnapi napodat linkelni.
Hm... érdekes, hogy nem fog menni ugye?
Az oldal megy csak mától nem enged a kötsög WG adatot letölteni nekik.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#18273) Atlantis válasza virkir (#18270) üzenetére


Atlantis
veterán

Itt volt róla szó és ez kevert meg.

Én kérek elnézést, hogy hülye vagyok... :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#18274) virkir válasza Atlantis (#18273) üzenetére


virkir
veterán

A WG kretének gyülekezete.
Képesek azt megcsinálni, hogy a kiadott patch notest simán bedobja gugli fordítóba oroszról angolra és úgy rakja ki a honlapra. Ezért aztán sűrűn elő tudnak fordulni baromságok amik szembemennek a józan ésszel.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#18275) Djuree válasza virkir (#18272) üzenetére


Djuree
félisten

igazad van, a tegnapi tényleg nem jön be, ez még 3.-át mutatja :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18276) Mcray válasza Djuree (#18275) üzenetére


Mcray
senior tag

2 napig nem tudok játszani. Össze fog dőlni a világ! :DDD

Ma Asszony sajátított ki, holnap meg végre megyek Lőni :) Már hiányzott nagyon a 4 kilós AK. Fél éve nem emeltem vállba :)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#18277) Djuree válasza Mcray (#18276) üzenetére


Djuree
félisten

hehe, én már sok éve nem emeltem. engem is hívnak még mindig játszani, de már nincs semmi cuccom, pedig kedvem lenne, de macerás most megoldanom nagyon.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18278) AlexWolf válasza Mcray (#18276) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Melyik játékra mész a hétvégén?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#18279) Mcray válasza AlexWolf (#18278) üzenetére


Mcray
senior tag

Operation Flashpoint: Dragon Rising. Kínai katonának megyek, de már megkeresett a szervező, hogy legyen nálam Civil ing-pulcsi, ha esetleg a létszám miatt átrakna amerikai zsoldosnak. :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#18280) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Ez megint nem valami nagy cucc event.. :U
A jövő hétvégi eventek talán jobbak lesznek. Legalábbis a leírásból jobbra merek következtetni.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#18281) forras2 válasza [HUN]Dani (#18280) üzenetére


forras2
őstag

Tényleg vissza kéne venni a T-50-et :U

(#18282) ollie válasza forras2 (#18281) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A dupla creditet a T-50-nel a hajadra kenheted, hacsak nem vagy vele nagyon jó.

***

(#18283) Atlantis válasza [HUN]Dani (#18280) üzenetére


Atlantis
veterán

Várható volt, most volt hét közbeni akció is. Amúgy tényleg eléggé silány lett...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#18284) Zeratul válasza [HUN]Dani (#18280) üzenetére


Zeratul
addikt

Mondhatni pacifütyi.

(#18285) Patrick76496 válasza virkir (#18270) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ez milyen weboldalról van?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#18286) Mcray


Mcray
senior tag

Csak nekem új vagy Ti már tudtok róla, hogy a Wargaming megint seggbe akar minket rakni?

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#18287) gagyenkov válasza Patrick76496 (#18285) üzenetére


gagyenkov
tag

Pl a WOT-nak az oldalán!:-)

W.O.T: gagyenkovHUN Klán:BPP

(#18288) vhw válasza Mcray (#18286) üzenetére


vhw
addikt

Írtak már róla fentebb is...
De ami jobban érdekel; ez a dolog tönkre vágja az XVM-et is? Az is a WG szervertől szívja le az infokat, nem?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#18289) virkir válasza vhw (#18288) üzenetére


virkir
veterán

Mit zavar az téged, legalább nem fogunk már a kör elején idegeskedni. :D
Na mindjárt tolok is egy posztot arra a fórumra aztán megint kapok pár nap fórum bant.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#18290) Dobi 562 válasza Mcray (#18286) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az angolom elég sz@r, annyit áruljatok el légyszi, hogy a Planetwot soha többet nem fogja gyűjteni az adatainkat?

(Tudom, létezik gúgl fordító is, de az töri a magyart, nem szeretem használni.)

[ Szerkesztve ]

(#18291) vhw válasza Dobi 562 (#18290) üzenetére


vhw
addikt

Perpill nem gyűjti, mert a WoT szerver "bannolta", nem tud kapcsolódni hozzá.
Hogy ez helyzet végleges, vagy ideiglenes még nem derült ki, a Planetwotos srác már írt a WG-nek, vár a válaszra.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#18292) Dobi 562 válasza vhw (#18291) üzenetére


Dobi 562
addikt

Kösz! Ez szomorú hír, nagy kár lenne azért az oldalért, gondolom sokan használják/használták mert könnyedén nyomon követheti az ember a fejlődését... Csúnya húzás lenne a WG-től ha ez a letiltás végleges lenne.

(#18293) Mcray válasza virkir (#18289) üzenetére


Mcray
senior tag

Gratulálok a Jack Nicholsonodhoz adtam is neki +1-et :DDD :DDD :DDD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#18294) virkir válasza Mcray (#18293) üzenetére


virkir
veterán

Már nem merek a normál acc-ról postolni mert minden harmadikra kapok egy bant. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#18295) Djuree válasza Mcray (#18286) üzenetére


Djuree
félisten

hát kapják bé. de akármennyit is sírunk úgyis nyomjuk tovább, bármit csinálnak, mert ez még mindig egy qrva jó játék :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18296) Patrick76496 válasza gagyenkov (#18287) üzenetére


Patrick76496
őstag

WoT oldalán igen, de ott hol? A tankopédiában semmi ilyen nincs.

PlanetWOT: Erre csak annyit tudok mondani, hogy gratulálok Viktoréknak. Mi f@sz bajuk volt azzal az oldallal? A telós app egy bugos szar, valamikor összevonja a napi statisztikát az előző napi-val. Kár ezért az oldalért. :W

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#18297) jano_77 válasza Djuree (#18259) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jó az általánost mutatta, de az is csak a 3-ai napig bezárólag Nálad is. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#18298) virkir válasza Patrick76496 (#18285) üzenetére


virkir
veterán

wotwiki

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#18299) bal8080


bal8080
csendes tag

Sziasztok!

Tudtok olyan kezdő klánt ahová átlagos játékosokat is felvesznek.
Főleg platoon-ban mennék.

bal8080

Üdv.
Balázs

(#18300) forras2 válasza ollie (#18282) üzenetére


forras2
őstag

Hát, amikor még meg volt, átlagban a 10-12k kredit azért meg volt vele... :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.