Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17401) C.Brigante


C.Brigante
veterán

csinált már valaki nenamark 2-vel egy tesztet? nézegettem az s3 bencsmárkokat és mondom megnézem mit megy nálam, 52fps dobott nekem. s3: 58fps lol

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#17402) Shummo válasza C.Brigante (#17401) üzenetére


Shummo
aktív tag

nekem is 52 lett.

(#17403) Richard! válasza C.Brigante (#17401) üzenetére


Richard!
addikt

nekem 500MHz-en 29,5 :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#17404) belashx válasza Richard! (#17400) üzenetére


belashx
senior tag

Én még csak panoráma módot sem találtam benne. Nem a pro-t, hanem a free-t próbáltam, de elvileg ez nem gond.

Azért köszi a tippet.

Kicsit bosszantó, hogy ha fekvőben panorámázok, akkor a kép magassága 417 pixel, állóban pedig 699. Gondolom a kamera szoftvere rá van állva a 8 MP-re.

Olyat nem tudtok -,akár PC-re is -, amivel utólag össze lehet fűzni? Valami egyszerűt, ne olyat amin több opció van, mint csillag az égen. Múltkor próbálkoztam egy képszerkesztővel, de kicsit elvesztem a rétegek, kapcsolók és opciók között.

@C.Brigante: Nekem 42 fps. (Phenomenal 5.3 UV-s kernellel)

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#17405) Psytech válasza Arcanis (#17398) üzenetére


Psytech
senior tag

Próbáltam egy kis ideig, de van egy kritikus dolog, hogy a scroll (se menüben, se böngészőben) meg sem közelíti az LP7-t, nálam ez viszont fontos, sokat vagyok telóról. Amúgy még egy régebbi (április eleje) verziója volt fent viszonylag sokáig, ha javulna a scroll, akkor soha többet samu rom.. Nagyon testreszabható, nekem kb pont úgy merült mint egy samus rom. Ja még egy kritikus dolog, az automata fényerő szabályzó cm9 romokon nagyon gyenge.. Minimum 10 mp késés.. De ha cm9 lesz nekem fent, akkor hydro. Akarom mondani aokp, mert pár napja amúgy Paradoxxx lett hivatalosan az aokp csapat S2-s rommere..

VK-ról:

Nagyon jó.. Tényleg.. Kb 2 hete ezt használom kisebb kilengésekkel, amikor próbálok valamit.. De mindig erre térek vissza.. Egy kicsit túl van animálva alapjáraton, de ha ezt kimapcsolom, akkor nekem nagyon bejön. Persze ez már szubjektív, de nem csúnya :) siyah 3.1.2 van benne, megmondom őszintén, esélyt sem adtam neki, rögtön cseréltem speedmodra, nekem ez bevált. Az hogy 2 hete ezt használom, az nálam nagy szó, mert szeretem cserélgetni és sosem térek vissza előzőre, hanem akkor inkább egy másikat teszek fel, ha a próba nem jött be. Röviden ennyi :)

(#17406) Arcanis válasza Psytech (#17405) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Köszi a leírást!

Úgy döntöttem feldobom a május 2-i Hydrog3n-t és megnézem a scroll sebességét.

Rövid kérdés: Romcsere előtt alkalmazásokról backupot TiB-al vagy nandroiddal szoktatok csinálni? Melyik a "jobb"?

(#17407) fecs válasza belashx (#17399) üzenetére


fecs
senior tag

A Pano program nagyon jó panorámákat készít. Ingyenes is.

Pixel 6a

(#17408) belashx válasza fecs (#17407) üzenetére


belashx
senior tag

Persze, hogy ingyenes, amennyiben eltekintünk a 655 HUF-os árától.
:DD :)) :DD

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#17409) Psytech válasza Arcanis (#17406) üzenetére


Psytech
senior tag

Azt hiszem, május 2-i nincs belőle amúgy, mert az delayed lett, nen tudta összerakni, vagy 03 vagy 04 lett.
A mentés az attól függ.. Nandroid mentés az egész romrol keszul, azaz ha nem tetszik, akkor belepsz recoverybe, restore és vissza kerül a mostani romod minden alkalmazással. TB meg az appok adatait menti, hogy egy adott másik romon vissza tud azokat állítani, ne kelljen kézzel újra beállítani. Amúgy oda is csak azt ajánlom, hogy az új romon szedd le az appokat playbol és csak az adatokat állítsd vissza TB-vel. Ha jól tudom akkor az app visszaállítás hibás még ICS-n..

Szerk: ja és ha az alkalmazás beállítások nem vesz sok időt igénybe nálad (azaz nincs mindjuk 100 appod, akkor nandroid mentést ajánlok csak, aztán ha nem tetszik hydro akkor csak restore és kész vagy :)

[ Szerkesztve ]

(#17410) smoli válasza belashx (#17399) üzenetére


smoli
aktív tag

Camera ICS+ ?

(#17411) C.Brigante válasza belashx (#17408) üzenetére


C.Brigante
veterán

én mostantól ezt használom panora: [link] :)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#17412) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Na srácok elkelt a telo..pontosabban cseréltem egy note-ra :D

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#17413) turika86 válasza Leonardo91 (#17412) üzenetére


turika86
aktív tag

Milyen konstrukciót választottál?! Ha nem vagyok túl indiszkrét?!/)

"Time is the fire in which we burn"

(#17414) belashx válasza smoli (#17410) üzenetére


belashx
senior tag

Az ingyeneset néztem ,de az eredmény ugyanaz. Itt valami másról lesz szó. Nem bízom benn, hogy van rá normális megoldás.

@C.Brigante: Megnéznéd, hogy milyen felbontású az elkészült panoráma kép?

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#17415) Leonardo91 válasza turika86 (#17413) üzenetére


Leonardo91
senior tag

1-1be elcserèltem egy független samsung garis full dobozos note-ra

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#17416) derrik


derrik
őstag

...a Wanam 11.4 modem részét keresem , valaki tudja hol található ???

(#17417) GuruZone válasza csabám (#17323) üzenetére


GuruZone
őstag

#17323 I9100XWLP7_I9100OXXLPH_XEH.zip | 381.6 MB

ez függetlenhez való rom? nem egyértelmű az előzményben (#17320) a telenor megemlitése :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#17418) szasza87 válasza GuruZone (#17417) üzenetére


szasza87
tag

Független rom, csak ugyanezt kapták meg a telenorosok is!

(#17419) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#17396) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

kozben kaptam segitseget privatban es megosztom, talan masnak is jol johet:
play
bal (menu) gomb
fiokok
ezen belul lehet kivalasztani, hogy melyik-hez mentse a letoltendo alkalmazast.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#17420) GuruZone válasza szasza87 (#17418) üzenetére


GuruZone
őstag

köszi!

hetekig Criskelo V5-ön voltam, a Siyah-t frissítgettem, de a WIFI beragadása nálam még mindig jelen van, illetve az üzemidő is volt már jobb.

Ma feltolok egy MIUI-t, megnézem a Criskelo v7-et, és a Wanamot. Ezért kérdeztem, hogy a linkelt rom mihez való, mert azt is megnézném.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#17421) Psytech válasza GuruZone (#17417) üzenetére


Psytech
senior tag

Ez a hivatalos magyar LP7 a független telókra.

(#17422) Richard! válasza C.Brigante (#17401) üzenetére


Richard!
addikt

54,1 lett a legjobb 1600MHz-en.nem köll sgs 3 ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#17423) dancsuri válasza Leonardo91 (#17412) üzenetére


dancsuri
veterán

majd megbánod :DD

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#17424) Leonardo91 válasza dancsuri (#17423) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Mért bánnám? :D

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#17425) GuruZone válasza Psytech (#17421) üzenetére


GuruZone
őstag

köszi, erről a hotfile.com-ról 1 óra mire lejön :D

gondoltam leszedem máshonnan,

> Google > I9100XWLP7_I9100OXXLPH_XEH.zip

erre az 5 perce írt saját hozzászólásommal szemezek a találatok közt :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#17426) Psytech válasza GuruZone (#17425) üzenetére


Psytech
senior tag

Az meglehet, de azért szokott az gyorsabb is lenni. :) meg türelem rózsa terem... :))

(#17427) C.Brigante válasza Richard! (#17422) üzenetére


C.Brigante
veterán

ez alap, h nem kell s3!! :DDD

(#17414) belashx: kint akarok lőni majd, megcsinálom és beírom!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#17428) Arcanis válasza fecs (#17407) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Ezzel nem értek egyet. Megvettem amikor akciós volt (22 Ft azt hiszem), viszont két dolog miatt nem ajánlom a programot:
1) Egyszerűen igénytelenül illeszti össze a képeket - értem én, hogy nem feltétlenül van lehetőség vagy igény néha profi illesztésre, de már 2 kép esetén is gyatra az illesztés - nem beszélve arról, hogy szinte semmi geometriai korrekció nincs!
2) Nem menti el a képeket amit készítesz, pedig ha elmentené a végeredménnyel együtt, akkor lenne lehetőség otthon (is) dolgozni a forrásból.

Emiatt azt ajánlom, hogy aki szép eredményt szeretne, dolgozzon inkább gépen (pl Photoshop Photomerge funkciójával) a stock kamera appal készített képeken.

Mindjárt töltök fel képeket és érthető lesz a panasz :)

(#17429) dancsuri


dancsuri
veterán

[SGS III Angliai konstrukció (akár ingyen is)]

#17428) Arcanis
a 4.0.4-es romok a beépített kamera app-al tökéletes panoráma képet készít

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#17430) Varszegig válasza HUTCHDB (#17419) üzenetére


Varszegig
veterán

és a gtalkban ez segít? Mert nekem hasonló gondom lenne, én a privát gmailes acc-al regeltem a telefont, mindent arra töltök le, de a gtalkot a cégessel használnám.

(#17431) belashx válasza C.Brigante (#17427) üzenetére


belashx
senior tag

Köszi, már várom. Ha jó lesz, akkor megveszem, mert ez nagyon hiányzik.

(#17416) derrik: Na csak sikerült:

BULP6 modem

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#17432) Gergőkee válasza agabe (#17372) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Ebben nincs igazad. Nekem 2-3 hónap használat után már be volt égve a status bar. Napi 1-2 óra kijelzőidőm volt akkoriban. Fényerő minimumon vagy automatán volt.
Ez az 1-2 órás napi kijelző szinte kizárólag gyári böngésző és gmail volt. Ezeknél ott a status bar. Ha valaki mondjuk napi sok órában filmet néz, játszik, akkor nyilván nem fog beégni a status bar.

XDA-n van aki autós gps-nek használta (volna) a készüléket - napi 5-6 órában. Ennek a tagnak már 2 hét után látszódtak a sygic statikus elemei.

Egyébként az is lehet, hogy valakinek a szeme nem annyira "érzékeny", netán enyhén színtévesztő, és nem veszi észre. Párom sem látja a beégést az enyémen, de sokan mások meg igen.

(#17433) Psytech válasza dancsuri (#17429) üzenetére


Psytech
senior tag

Ez itthon úgy fog kinézni, hogy a 10-15 ezer forintos havidíjas csomagban hazaviheted akár 130.000 Ft-ért is :DDD
Igazából szomorú, de csak "nevetni" tudok rajta....

[ Szerkesztve ]

(#17434) belashx válasza Arcanis (#17428) üzenetére


belashx
senior tag

Valami olyan progit nem tudsz, ami csak erre való? (Képek összefűzéséhez?)
Mert nem vagyok otthon Photoshopban és nem akarok vele sz.rakodni, csak ezért.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#17435) Gergőkee válasza Varszegig (#17430) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

sajnos gb-n nem tudod megoldani...
- vagy factory reset, és a másik gmail accal regelsz,
- vagy third party talk appot használsz.

(#17436) Varszegig válasza Gergőkee (#17435) üzenetére


Varszegig
veterán

jaja, im+-al megy. ICS-en ez már jó?

(#17437) dancsuri


dancsuri
veterán

hogy miért ugy néz ki ,ahogy (angolul)

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#17438) Psytech válasza Varszegig (#17436) üzenetére


Psytech
senior tag

Van olyan funkció a gtalkban, hogy +fiók hozzáadása, de próbálni még nem próbáltam, nekem egy gmailes címem van.

(#17439) kungzi válasza C.Brigante (#17401) üzenetére


kungzi
veterán

de az sgs2 csak 480*800, míg a sgs3 720*1280 képpontot mozgat meg több fps-el :D

(#17440) Cathulhu válasza dancsuri (#17437) üzenetére


Cathulhu
addikt

Erdekes elmelete, de attol fuggetlenul nem kellett volna ilyen rondanak lennie

pl szerintem a legszebb fake design (amit ugye meg a promo videoban is lathattunk) ez

Ebbe sem kothetett volna bele az apple. Vagya fizikai home gomb, azt se kell feltetlen eroltetni, stb stb

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#17441) Arcanis válasza belashx (#17434) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Photoshop CS5 ben:
File > Automate > Photomerge > Fotók tallózása > OK > Türelmes várakozás > Ennyi : )
Opciónál: utána a crop eszközzel levágni vagy fill eszközzel kitölteni az üres részeket.

Feltöltöttem 4 panorámát IDE
van 2 db "SGSII + Pano",
1 db "SGSII + PS" meg
1 db "Olympus FE5030 + PS"

Lehet véleményezni : )

Jobb oldalon lehet nézni fotó adatokat,
Lent: beállítások > teljes méret letöltése

u.i.Aki berajzolja a 2 választóvonalat a kertes panorámán, annak fizetek egy sört :)

(#17442) Cathulhu válasza kungzi (#17439) üzenetére


Cathulhu
addikt

Ami tulajdonkeppen lenyegtelen, hiszen csak annyit kell mozgatni amit latunk, de azt meg mindet :P

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#17443) derrik válasza belashx (#17431) üzenetére


derrik
őstag

Köszi Szépen a fáradozásod !!! :)))

(#17444) pestibenji válasza Arcanis (#17441) üzenetére


pestibenji
senior tag

ez elég triviális, a kép vízszintes pixeleinek számát elosztom 3al, és balról meg jobbról is leszámolok annyi pixelt és oda kell húzni a vonalat :)

(#17445) Arcanis válasza pestibenji (#17444) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Na pont ebben különbözik a Photoshop és a Pano :)
PS relatíve komplex módon (nem egyenes vonalak mentén) mossa össze a képeket aminek az az eredménye, hogy gyakorlatilag észrevehetetlen a két illesztési vonal...

(#17446) Gloob válasza belashx (#17434) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok
Érdekel még a panoráma dolog?
Más: Valaki aki tud angolul, leírhatná nagy vonalakban, hogy miért is olyan az SIII, amilyen. Mellesleg nem is csúnya az a telefon, csak sokan mást vártak. Persze ízlések és pofonok, no meg az asszonyok ugye különbözőek. Nekem tetszik, hasonlít egy kicsit az első androidos telefonomra. Kimondottan csak a forma, természetesen.

Samsung Galaxy A52S

(#17447) agabe válasza Gergőkee (#17432) üzenetére


agabe
addikt

az en cserelt kijelzom most tobb mint 4 honapos...napi atlagban 3-4 orat hasznalom landscape modban bongeszesre. igencsak erzekeny vagyok a beegesre, de ezen a kijelzon meg nyoma sincs hasonlonak, volt ugyan, hogy cserletem a romot, es mas volt kicsit a felso sav...de legtobbet GB volt (es most is az van) a telon ezen idoszak alatt.

[ Szerkesztve ]

(#17448) dancsuri


dancsuri
veterán

szükségem lenne az eredeti T-s romra (I9100XWKE2/I9100OTMHKD1/I9100XXKDJ/I9100XWKE2) de 85 Megánál nem akar több lejönni, az itt fellelhető linkröl :W (PFC-Nokia oldalak szintén) kéne egy másik link
Kösz

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#17449) Psytech válasza dancsuri (#17448) üzenetére


Psytech
senior tag

Parancsolj :))

Még jó, hogy megtartottam, múltkor is ez kellett valakinek..

[ Szerkesztve ]

(#17450) Motyi válasza ToMmY_hun (#17317) üzenetére


Motyi
senior tag

Elég sok update jött ki már hozzá, nekem csak a scrollozható widgetek hiányoznak (mármint használhatod őket, csak a scrollozás nem műkszik :D ).
De úgy látom foglalkoznak vele a készítők, szóval pár update és olyan lesz mint a promo videóban :P

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.