Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16751) HUTCHDB válasza ForRedGlory (#16748) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

igen, lattam, neha minosithetetlenek a reakciok.
az irasodrol az en velemenyem ott virit a logout 1 hsz-eben. :)
amugy en is gondolkodtam rajta, (marmint, hogy lecserelem az s2-ot hox-ra) de ugy erzem jol dontottem, hogy nem vagtam bele... nagyon varom a holnapi napot, de ha az sem "jon be", akkor marad a jelenlegi, nekem ez is tokeletes!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#16752) vtommy válasza Szajo (#16750) üzenetére


vtommy
aktív tag

cserélik igen, a kijelző panelt..

(#16753) Arcanis válasza Szajo (#16750) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Igen, ez garanciális "probléma".
Bár ha jól látom - velem együtt - többen is inkább a technológia sajátosságának tartják ezt a "foltosságot". (Tökéletesen fekete képet alcsony fényerőn sötét szobában megnézve foltokat látsz: pl ilyesmi)
Viszont ha van lehetőséged akkor vásárlás előtt a gyári launcher redőnyét lehúzva (szürke részeken), illetve hálózati kapcsolat nélkül megnyitott Play Store szürke alapszínét bámulva érdemes megnézni, hogy látsz-e sávokat vagy foltokat.
Ha látsz valamit akkor szerintem érdemes kapásból cserélni / másikat kérni. Ha nem látsz szürke alapon semmi foltot, akkor nem fogod normál körülmények közt észlelni a foltosságot.

(#16754) zack


zack
nagyúr

Egyébként megvettem a GTasks ToDo progit, mert számomra ennek a legegyszerűbb a kezelése. Teljesen jól működik, a widget része is hibátlan, egy szóval nekem tökéletes lesz. Köszönöm az ajánlásokat. :R

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16755) Rotate válasza Szajo (#16750) üzenetére


Rotate
veterán

még a foltok tudatában is jobb a kijelzője mint az S+nak, mivel itt a foltokat használat közben nem látod, míg az S+nál mindig szőrösek lesznek a betűk...

(#16756) Szajo válasza Arcanis (#16753) üzenetére


Szajo
őstag

Értem köszi, és mégis mennyire gyakori ez úgy saccra 10ből hány S2 ilyen? Vagy mindegyik ilyen csak valameiken csak olyan körülmények között látni valameiknél meg alapból is?
Egyébként most galaxy S plus kilőve sok rosszat hallottam róla, ezért most szétnéztem árszerint a T-Mobile honlapján

Így ez a két lehetőség van: Galaxy SII vagy Sony Xperia S

[ Szerkesztve ]

(#16757) Rotate válasza Szajo (#16756) üzenetére


Rotate
veterán

ebből amelyik jobban tetszik, elvileg Xperia S-nek jobb a kijelzője, sebességre nagyjából ugyanaz, kamerája jobb... aksi asszem szegényes...

(#16758) HardRic válasza Szajo (#16756) üzenetére


HardRic
addikt

Mi a fontosabb? A legnépszerűbb Androidos telefon egyszerű moddolhatósággal és óriási közösséggel, vagy a 720p kijelző?

(#16759) Szajo válasza HardRic (#16758) üzenetére


Szajo
őstag

Ezek alapján, nekem nem fontos a 720p kijelző, természetesen nem lenne rossz, de mivel azt hallom, hogy megeszi az aksit hamar így nálam ez negatívum.
Kamerája már a SII nek is jó, nem nagyon kell jobb hisz nem nagyon fényképészkedem!
Sebesség hasonló, szóval f*sza...
Negatívum még a Sonynál hogy 40fok fölött elsárgásodik a képernyő, hát öszintén inkább eltűröm a foltozást mint egy ilyen hibát...

Szóval Így könnyedén 10perc gondolkozás alatt a Galaxy S2 nyert, úgy is mindig Samsungos voltam :)

Szerk:Lehet nem ide illő téma de nem tudjátok, hogy T-Mobile nál ha lejárt egy szerződés és 2éves hosszabítással lehet kamatmentes részletre venni mindenféle új díjcsomag meg ilyen sz*rságok nélkül?? Persze ha nem tudjátok sem gond ha ráérek valamikor bemegyek kicsit kérdezősködöm.

Válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#16760) C.Brigante válasza Szajo (#16759) üzenetére


C.Brigante
veterán

végülis s2 topikba mi más nyert volna nem?

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#16761) agabe válasza C.Brigante (#16760) üzenetére


agabe
addikt

hat en azert ha ujat vesz valaki, es nem sargulna az sxs, akkor a kijelzo felbontasa miatt azt javasolnam. abban tenyleg tobb, de igazan masban nem jobb muszakilag, a design meg kinek melyik.
cserelni semmi ertelme, de a ketto kozul valasztva mar nem olyan egyertelmu...mondjuk samunak a garija is sokkal jobb pl., es ha valaki az amoledet szereti jobban, akkor persze megint csak nem kerdes...de nem tudok sokmindent felsorolni amiben gyengebb lenne az sxs...csak majdnem egy evvel kesobb jott ki mint s2, igy nem lesz akkora sikere mint s2-nek volt.

[ Szerkesztve ]

(#16762) Arcanis válasza C.Brigante (#16760) üzenetére


Arcanis
aktív tag

SXS-nek esélye nem volt :))

(#16763) C.Brigante válasza agabe (#16761) üzenetére


C.Brigante
veterán

sx csak akkor kellene ha más telefon nem lenne a földön! :)

sokáig htc párti voltam (anno a diamond-al kezdtem) aztán kicsit megrekedtek egészen a sensation-ig. Talán most új erőre kap a one szériával, de ettől még mindig gyengén pislákol a tűz bennem, h "jobb" telefon kellene az s2-nél! Ha váltanék csak az újdonság hatása miatt és nem a hiányérzetért.

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#16764) Rotate válasza C.Brigante (#16763) üzenetére


Rotate
veterán

azt se értem 2x-ről miért váltottál :D:D:D

(#16766) Arcanis


Arcanis
aktív tag

Kedves mindenki!

Pénteken csapunk egy sörözést valahol Budapesten? Mi lett a múlt heti próbálkozással? : o
Például a Western nevű helyen 4 sör 1000 pénz [link]
Plusz elvileg lehetne asztalt is foglaltatni.

(#16767) C.Brigante válasza Rotate (#16764) üzenetére


C.Brigante
veterán

nagyon komoly cucc volt!! ppffrrrr

(#16766) Arcanis: az de jó lenne, kár, h melózok akkor... :S

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#16769) tisvol


tisvol
aktív tag

....nos voltam olyan felelőtlen, hogy frissítettem a Telenoros ICS-re. Nem vagyok elragadtatva, sőt! A névjegyzékbe, telefonlistába belépve van hogy 1,5 sec-et kell várnom mire megjelennek az adatok. A görgetés akadozik, az automata képernyőforgatás nagyon érzékeny lett. Minden kicsit nyögvenyelősebben, kicsit akadozva működik. Én 6.5 win-ről váltottam S2-re, le voltam hidalva az olajozott működésen, hogy minden akadás nélkül, flottul futott. Sajna a változás - az olyan júzernek is mint én - észerevehető. A jót ugye könnyű megszokni :) Előnye tán a jobb akkuidő, meg hogy végre nem Pannon-t ír ki aktuális hálózatnak. Sajna se időm se kedvem bütykölgetni a telefont, szóval marad az ICS, de sajnálom, hogy a kíváncsiságom legyőzte a józan eszemet :)

Üdv:T.

(#16770) Arcanis válasza tisvol (#16769) üzenetére


Arcanis
aktív tag

A gyári tárcsázó / contacts helyett használj exDialert és exContacts-ot (sokkal gyorsabb és össze is van kapcsolva a kettő - meg lehet nyitni a kapcsolatok listát a tárcsázóból) - Egy próbát megér szerintem! (Van szép ICS téma is hozzájuk)

Plusz ajánlott kipróbálni az Apex vagy Nova launchert (az ingyenes verziók közül Apex kicsit többet tud - el lehet rejteni appokat a drawerben - pénzes verziók közül viszont tán a Nova jobb)

(#16771) HUTCHDB Én feltettem a Samsung Mobile UNPACKED Alkalmazást remélem az jó lesz valamire :)

[ Szerkesztve ]

(#16771) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

no milyen nap van ma? :)
tudjatok hol lehet kovetni majd a s3 bemutatot?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#16772) Bilux


Bilux
veterán

SGS2 Update Checker ‏ @SGS2Update
#SGS2_Upd_Checker 01:04 GMT *NEW FW* Hungary/Unbranded (I9100/LKAXEH) I9100XWLP7/I9100OXXLPH/I9100XXLPS/I9100XWLP7

:C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#16773) Bilux válasza HUTCHDB (#16771) üzenetére


Bilux
veterán

Talán bemutatják ezeket a készülékeket :DDD :B

Kérdésedre a válasz
LIVE BLOG: Samsung Mobile Unpacked 2012

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#16774) Gergőkee


Gergőkee
aktív tag

Csütörtök :) Ma jelenik meg az új HVG, meg Heti Válasz. De ma jön ki a 168 óra, a Magyar Narancs és a Figyelő is.

Más. HTC One X témájában írja valaki: "Játék közben a 80 fok mennyire tekinthető normálisnak?Az itt is említett Dead Space produkálta, aki próbálta meg tudná nézni nála mennyi?"

Az említett melegedés többeknél általános. Szerintem ez már nem normális... Hova "fejlődik" a technológia. Azt nem értem ezekben a gyártókban, hogy miért a proc. teljesítményét akarják az egekbe emelni? Pont ez az a paraméter, ami eddig sem volt gyenge láncszem.
Ahelyett, hogy az üzemidőn javítanának már. De az csak visszafelé halad. Lassan atomerőművet kell a "mobil" után kötni...

(#16775) Psytech válasza Bilux (#16773) üzenetére


Psytech
senior tag

Na nee, és ez mi lesz? ;]

FW-hez: örömteli hír, így kell ezt! :C :)

(#16776) Bilux válasza Psytech (#16775) üzenetére


Bilux
veterán

When is the show?
May 3rd at 7:00PM (UK time).

Ráérünk még ;)

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#16777) HUTCHDB válasza Bilux (#16773) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

nekem tetszik! :B
tudom izles kerdese, de latszik rajta, hogy "honnan jott" es kicsit uj dizajn miatt modern is.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#16778) philoxenia válasza zack (#16744) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem túl elegáns minősíteni egy fórumtársunkat akár a stílusán keresztül sem...
A "fos" stílus pontosan mit is jelentene? :F
Közösség van, de klikkesedés ne legyen, ezt nem támogatjuk, az első a PH! nem bármelyik topik, legyenek a lakói akármennyire is magasszintű szakmai tudással felvértezve...
Ide különben minden off, ami nem a telefonról szól, tehát minimális szinten kérném tartani az offba tett szövegrészeket, mert a topikot a szakmai kérdések miatt olvasók nem kíváncsiak az ilyesmire és telefonon olvasva különösen zavaróak a hosszú és számukra érdektelen szövegek!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16779) Bilux válasza HUTCHDB (#16777) üzenetére


Bilux
veterán

Ha valóban ezek lesznek akkor nekem sincs semmi bajom a dizájnnal.
Az más kérdés, hogy az SGS2-t nem cserélem le rá mostanában. Igazából csak a magasabb felbontást irigylem. ;]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#16780) agabe válasza HUTCHDB (#16771) üzenetére


agabe
addikt

miutan budapesti ido szerint este 8-kor mutatjak be Londonban [www.thenextgalaxy.com/ ] , ezert addig gondolom ennel tobb info nem lesz mint ami eddig is van sammobile-on, vagy a linken, vagy mashol.
a kinezete az elobb linkelt kep alapjan is tiszta nexus...elolrol, de hatulrol kicsit mas lesz.

(#16781) cultfeca válasza tisvol (#16769) üzenetére


cultfeca
tag

Vidd be egy Samsung szervízbe és tetesd vissza a Gingert(ha nem akarod te megcsinálni),én ma megyek az Europarkba.Visszarakják simán.10-re viszem 12-kor mehetek érte.

(#16782) epakla


epakla
tag

Jó hajnalt!

S2, 4.0.3-nál hogyan tudok váltani 2G, illetve 3G között?

Köszönöm!

Nem szenvedek elmebetegségben, minden percét élvezem! :-) Samsung Galaxy S10

(#16783) ERPY válasza epakla (#16782) üzenetére


ERPY
őstag

Beállítások / egyebek / mobilhálózatok / hálózat mód
Itt ha csak gsm-re teszed az a 2g, ha a wcdma-ra az a 3g, ha mindkettőre akkor tud váltogatni.

(#16784) kungzi


kungzi
veterán

na mikor is lesz ma az sgs3 bemutató? elvileg facebook-n lehet követni ha jól tudom nem?

(#16776) Bilux

Update: megtaláltam :D

[ Szerkesztve ]

(#16785) Csabifater


Csabifater
tag

Sziasztok!
Egy gyors kérdés. Ez a telefon a gyári szoftverjével nem is működik rendesen? Kötelező különböző főzött romokat feltenni vagy egy egyszerű usernak mint én sima gyári szoftverrel is menni fog a teló?
Köszi

(#16786) Psytech válasza kungzi (#16784) üzenetére


Psytech
senior tag

Este 8 és én szerintem popcornnal bekészülve fogom várni.. :DDD Ha ez a Nexusos dizájn lesz a befutó, akkor egy vevőjük már van :))

(#16787) Varszegig válasza Csabifater (#16785) üzenetére


Varszegig
veterán

Tökéletesen működik gyári sw-rel is.

(#16788) epakla válasza ERPY (#16783) üzenetére


epakla
tag

:R

Nem szenvedek elmebetegségben, minden percét élvezem! :-) Samsung Galaxy S10

(#16789) kungzi válasza Psytech (#16786) üzenetére


kungzi
veterán

én is nagyon várom már, a chips és sör be van készítve :D

[ Szerkesztve ]

(#16790) epakla válasza Bilux (#16772) üzenetére


epakla
tag

Szia!
Lehet tudni valamit arról, hogy az ezt megelőzőhöz képest ez miben jelent újat/jobbat? Érdemes cserélni?
Köszönöm!

Nem szenvedek elmebetegségben, minden percét élvezem! :-) Samsung Galaxy S10

(#16791) kungzi válasza epakla (#16790) üzenetére


kungzi
veterán

hd kijelző, 4 magos proci, meg elvileg jobb minőségű ház. ennél többet egyenlőre semmit se tudni

(#16792) #68216320 válasza Bilux (#16772) üzenetére


#68216320
törölt tag

Ha jól nézem ez egy új, független frissítés M.O.-n vásárolt telefonhoz? Ha frissíteném a KI4-et ez jönne le?

(#16793) ERPY válasza kungzi (#16791) üzenetére


ERPY
őstag

Én csak abban bízok, bár nem tervezem a cserét GS3-ra, hogy elveri minden 4 magos vetélytársát minden szinten. Fogyasztás, megjelenítés, teljesítmény, stb. Presztizs rulez.
Igazából még annak örülnék, és itt látom egyedül előnyét az almának, hogy lehetne sokkal több minőségi alkalmazás droidra. Annyira sok a gagyi szemét, hogy néha fogom a fejem, és itt most nem a játékokra gondolok elsőként.

[ Szerkesztve ]

(#16794) Psytech válasza ERPY (#16793) üzenetére


Psytech
senior tag

Szerintem meg lesz a többi négy magos leigázása.. A Samsung a mellett, hogy évente kiad vagy 30 telefont, csinál egy olyat, ami mindent visz droidfronton..
Én úgy gondolom idén is meglesz az elsőség nekik.. Nem hiába vártak ennyit, és ők azok, akik még igy később kiadva sem fognak beveteltől kiesni, mert a fél droidos közösség az S3-ra vár mielőtt döntene.. A céljukat elérték, jóval a többiek után leplezik le a készüléket és még így is ugyanakkora (ha nem nagyobb) eséllyel indulnak az eladások terén..

(#16795) Csabifater válasza Varszegig (#16787) üzenetére


Csabifater
tag

Köszi! Akkor nem muszály buherálni és mégis minden működni fog?

(#16796) dns86


dns86
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, mivel már nem tudok mire gondolni:
adott egy SGS II - mily meglepő :D:D - EpsilonProject-ICS-V1.1.0 rommal. Tökéletesen, gyorsan megy - remélem marad is ilyen -, viszont egy dolgot nem találok benne. Lehet nevetni hangosan, de amit keresek az a Live Wallpaper funkció.
Ha hátteret állítok be, egyből a Galériát dobja fel. Már néztem ott, hogy Alkalmazások kezelése - Galéria, de szürke az alapértelmezések törlése gomb.
Nagyon megköszönném, ha vki felvilágosítana, hogy lehet életre lehelni.
Amíg Wanam romját használtam, ott minden további nélkül be lehetett állítani.
Thx előre is, annak aki segít
:R:R

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#16797) Varszegig válasza Csabifater (#16795) üzenetére


Varszegig
veterán

Persze. Én is gyárit használok, mióta megvan

(#16798) Alien! válasza ERPY (#16793) üzenetére


Alien!
senior tag

bizony, sok a szemét marketen, vagy is inkább úgy fogalmaznék, hogy kevés az igényes app. kb olyan mintha mindenki az ízléstelenségre hajtana.
Nálam a napokban csillant fel a remény, amikor pár napja megjelent ez első igazán stílusos, igényes és kényelmes pénzügyi szoftver a Money Tab. Ebből IOS-en temérdek van, androidon kb 2 évet kellet várnom, mert az eddigiek túl voltak bonyolítva, vagy olyan rondák voltak, hogy sírva használtam őket.

(#16799) Gergőkee válasza dns86 (#16796) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

valószínűen ebből a romból ki van gyilkolva a live wp funkció.

(#16800) ERPY válasza dns86 (#16796) üzenetére


ERPY
őstag

Valószínű, hogy abból a romból amit használsz ki lett szedve a live wallpaper. Nézd meg, hogy a rom topikjába külön addonként fel lehet-e tenni, mert így szokták ezt megoldani. Szinte biztosan megtalálod. Így kisebb a rom mérete, sok olyan app ami nem annyira használt kiszedik belőle, ezáltal nő a stabilitás, az üzemidő, stb. De mindig kiteszik külön, ha valakinek mégis kellene.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.