Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17601) Rotate válasza n16 (#17600) üzenetére


Rotate
veterán

ez Amoled sajátosság, amiben Amoled van az ilyen amiben meg nincs az nem ilyen...

(#17602) pestibenji


pestibenji
senior tag

Melyik ics rom most a legjobb? Újítani akarok, de nem tudom még, hogy mire =)

(#17603) n16 válasza Rotate (#17601) üzenetére


n16
tag

Hát ez kicsit akkor is ijesztő, pedig nekem tetszik ez a teló.

[ Szerkesztve ]

Core I 777 2048 GB RAM Geforce Titanium 1024GB Mátrai Erőművel

(#17604) Richard! válasza n16 (#17603) üzenetére


Richard!
addikt

Vedd már meeg!!!!! ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#17605) derrik válasza Snücü (#17591) üzenetére


derrik
őstag

dankesőn ....mondták a partizánok és tovább mentek
én tesztnek elfogadom a közép fenyerőn 2G internet/ óra használatot
sac / kb

(#17606) zooole válasza Rotate (#17601) üzenetére


zooole
senior tag

Inkább RGB-s AMOLED-nél. Pentile-nél ritkábban, vagy hosszabb használat után jön elő. Viszont ott meg WVGA-n ronda.

(#17607) n16 válasza Richard! (#17604) üzenetére


n16
tag

Sok pénzről van szó. Egyelőre még várok. Most egy Nokia C-03-at nyúzok, aminél bármi jobb lenne az tény.

Core I 777 2048 GB RAM Geforce Titanium 1024GB Mátrai Erőművel

(#17608) Snücü válasza derrik (#17605) üzenetére


Snücü
tag

:D Ilyennel nem tudok szolgálni, mert a tartalék kraft miatt 3G-n netezek, de inkább WiFi-n, a kijelző meg automata fényerőn van. Szerintem átlagos használattal (2-3 óra kijelző, kis netezés, állandó szinkron 2G-n) bőven elmegy estig...

(#17609) Cathulhu válasza n16 (#17600) üzenetére


Cathulhu
addikt

Amoled sajatossag, egyszeruen elfaradnak a LEDek, ezert inkabb nem is be, hanem kieges.

Amugy az enyem most 1 eves kb (megjelenes napjan vettem). Ingazok, igy napi 2 ora nyustoles meg szokott lenni, es az eg egy adta vilagon semmilyen faradast nem lehet eszrevenni.
Annyi a titka, hogy ha be van kapcsolva a kepernyo, akkor valtozzon is a tartalma, azaz ne ejszakai oranak legyen hasznalva, meg zenelejatszokent is hagyjuk, hogy idovel kikapcsolja a screent.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#17610) Rotate válasza zooole (#17606) üzenetére


Rotate
veterán

jah, cserébe a pentilenél a 0. naptól nézheted a ronda betűket... akkor már inkább a beégés, azt legalább cserélik gariban :D

(#17611) belashx válasza MaCS_70 (#17550) üzenetére


belashx
senior tag

Azt én is megtaláltam, de tegnap nem jött vele össze, mert rossz képeket választottam. Ma ismét kipróbáltam, lőttem hozzá képeket, és minden frankó.
Találtam valami Hugin nevűt is, bár az nem automata, és nem kevés beállítása van.

Köszi a tippet. :R

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

(#17612) Arcanis válasza Snücü (#17591) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Jaja, tényleg nagyon fullos rom, kicsit szívbajt kaptam, hogy nincs rádió, zenelejátszó, Swype, de mostanra már csak az eredeti rádiót hiányolom. (Sikerült kiszednem egy LP9ből az apkt, deodexeltem, de nem nyert sajna : (

Van esteleg valami tipped, trükkös hydro romokhoz?

Szerk: elfelejtettem mondani, hogy készül egy samsung vs gyári ics kamera összehasonlító teszt. (lőttem pár fotót azokról a dolgokról, amiket samus rommal is lefényképeztem)

[ Szerkesztve ]

(#17613) Snücü válasza Arcanis (#17612) üzenetére


Snücü
tag

Miért ragaszkodsz az eredeti rádió apphoz? Nem jó a Spirit?

(#17614) Fityusz


Fityusz
tag

Sziasztok!
Tegnap megrendeltem az én kis leendő SGSII-met.
Kérdésem, ha meg jön megéri e frissíteni ICS-re mivel gondolom, hogy Gingerrel fog jönni.
Ja és ha igen akkor tudnátok egy leírást mellékelni egy hivatalos frissités menetéről ahol nincs garivesztés stb.:)
Köszöntem!

[ Szerkesztve ]

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#17615) Richard! válasza Fityusz (#17614) üzenetére


Richard!
addikt

1.hsz

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#17616) rauley válasza conanabarbár (#17561) üzenetére


rauley
tag

Szia.
Neked 11.5-nél előjön a használt progik menüje és a feladatkezelő,ha hosszan nyomod a fizikai gombot? Nekem semmit sem csinál rá.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#17617) Arcanis válasza Snücü (#17613) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Kicsit csúnyácska, meg kevesebb állomást vagy kevésbé tisztán fogja be mint anno a gyári. Viszont még állítgatom, egyre jobb. (másik meg az ára... 2 000 azért sok egy appért..., bár van free ugye)

(#17618) pestibenji válasza pestibenji (#17497) üzenetére


pestibenji
senior tag

Légyszi ezt próbáljátok már ki, hogy ha a home gombal léptek ki belőle nektek nem csinálja-e ezt. Most raktam fel egy teljesen szűz romra az appot és ugyanezt csinálja, nem tudom elhinni, hogy csak az én telefonomban van a hiba.

(#17619) Rotate válasza pestibenji (#17618) üzenetére


Rotate
veterán

ha home gombbal lépsz ki, akkor még járatod a háttérben... meg egyébként is, minek használod? merít, meg megeszi az adatforgalmat, cserébe lassú is...

a komplett asztali FB weboldal gyorsabban bejön edge-n, mint ami alatt az app betölti a cuccokat... használd a webes/mobilos fb-t az app helyett, jobban jársz...

(#17620) pestibenji válasza Rotate (#17619) üzenetére


pestibenji
senior tag

Nem használom, de használnám ha ez a bug nem lenne. De ettőlmég szeretném megtudni, hogy csak nálam van-e ez a hiba. (btw, semmi más app nem csinálja ezt, hogy oktalanul kb 20 percig pörgeti a procit a háttérben.)

(#17621) dancsuri válasza pestibenji (#17618) üzenetére


dancsuri
veterán

a home gombal egyetlen progi sem záródik be, csak a vissza gombal.
a home gombal tudsz a már megnyitott progik közt váltani

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#17622) GABOR21 válasza Rotate (#17596) üzenetére


GABOR21
csendes tag

Így van, abszolút nem vészes a dolog. Inkább alacsony fényerőnél lehet látni hogy a status bar be van égve. Csak gondoltam ha már anno ennyi pénzt kiadtam legalább még 1 évig legyen jó a kijelzőm :D

(#17623) pestibenji válasza dancsuri (#17621) üzenetére


pestibenji
senior tag

Majdnem 1 éve van meg telefonom, tudom mit csinál a home gomb :D A kérdés továbbra is az, hogy másnak is ezt csinálja-e a facebook. Minden progiból home gombal "lépek ki" és egyik program sem csinálja ezt, csak az fb.

(#17624) BossBoss válasza GABOR21 (#17622) üzenetére


BossBoss
őstag

Ha már ez a téma. A tatus bar beégést, milyen feltételekkel lehet gariztatni? Vagyis mennyire kell látszódni a beégésnek? Csak pont tegnap tesztelgettem és kék háttérnél bizony látszik nálam is....

(#17625) Rotate válasza pestibenji (#17623) üzenetére


Rotate
veterán

a facebook egy gányul megírt szar, nem tudom hogy fejezzem még ki... tipikusan olyan program, amit az ember nem hagy a háttérben futkorászni, mert bizonytalan a végeredmény...

és ha tudod mit csinál a home gomb, akkor min csodálkozol?

(#17626) pestibenji válasza Rotate (#17625) üzenetére


pestibenji
senior tag

Tudom, hogy szar a facebook app, de jobb, mint a netes, és a friendcaster (azt használom most) se tartozik a kedvenceim közé. Azért csodálkoztam, mert, mint mondtam minden más alkalmazásom (van vagy 60) van olyan okos, hogy ha a home gombbal kilépek belőle akkor nem használgatja a procit a háttérben (nyilván kivétel pl a playerpro, és olyan appok amiket én akarom, hogy csináljanak vmit a háttérben), és nem tudtam elképzelni, hogy a legtöbbet letöltött alkalmazásnak egy ilyen hibája legyen :)

Szerk: Szerintem az igenis hiba, hogy home gombal kilépek belőle, aztán lezárom a képernyőt, de ő továbbra is kb 20 percig nem hagyja elaludni a telefont, és fogyasztja az aksimat.

[ Szerkesztve ]

(#17627) C.Brigante


C.Brigante
veterán

örömmel látom, h az S2 ismét egy korrekt ártartományban van az aprón, 90-95k! Remélem hatott rá kicsit, h nem egy jól eltalált S3 került az asztalra!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#17628) HUTCHDB válasza Weeman1 (#17552) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

udv!
egy jo miui-t ? :DDD

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#17629) MaCS_70 válasza hashpoque (#17579) üzenetére


MaCS_70
félisten

Halihó!

A gyári FOTA ICS nálam se pittyen, ha feltankolt.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#17630) MaCS_70 válasza pestibenji (#17626) üzenetére


MaCS_70
félisten

Halihó

Nagyon OT, de ha már a téma közelében járunk:

Eleddig azt hittem, hogy a Google Messenger és a Google Talk egyazon program két bejárata -- amint az rengeteg Google-cuccnál vagyon.

Voltaképpen mi a különbség köztük?

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#17631) dancsuri válasza pestibenji (#17623) üzenetére


dancsuri
veterán

Bocs nem sértésnek szántam,
a FB app mint olyan, az a dolga ha bejelentkeztél rá akkor folyamatosan figyelje a hozzászólásokat, tehát online modban marad ezért fogyaszt, hasonlóan egyéb szinkronizációt igénylő progikhoz (csak azok a beáálított idönként és néhány Mp-ig fogyasztanak)

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#17632) kungzi válasza n16 (#17590) üzenetére


kungzi
veterán

(#17633) GABOR21 válasza BossBoss (#17624) üzenetére


GABOR21
csendes tag

Fogalmam nincs, de ha már kicsit látszik, akkor cserélik szerintem.
Nálam már enyhén az üzenetek és az alkalmazások is látszódnak XD

Mielőtt beviszem a szervizbe visszateszem a gyári romot, nullázom a számlálót, full gyalu aztán kiderül...

Azt tudja valaki hogy adnak valami csere készüléket?

(#17634) Richard! válasza GABOR21 (#17633) üzenetére


Richard!
addikt

galaxy ace-t adnak,ha kérsz.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#17635) knyitogato válasza Richard! (#17634) üzenetére


knyitogato
őstag

Szervizben nem adnak.

(#17636) Robertoq


Robertoq
őstag

Telenoros S2-met frissíttettem Kiessel ICS-re. Minden szépen mert, aztán pár nap elteltével történt meg, hogy az sd kártyára telepített programok nem voltak elérhetőek, illetve nem tudtam telepíteni és eltávolítani programot, mert mindkettő esetben csak "pörgött" a progressbar. Csináltam reseteket és megjavult. Eltelt pár nap és újra előfordult, fogalmam sincs mitől. Újraindítottam semmi. Reset nem volt mert nem voltam net közelben, ezért későbbre hagytam, de később újraindítottam megint és akkor minden helyreállt. Ez mi lehet?

A másik probléma, hogy eddig 2-3x fordult elő, hogy be akarom kapcsolni a wifit és beragad a "bekacsolás folyamatban" állapotba és csak újraindítás segít :(

Lehet-e valamit a force close-al kezdeni? Mert ha leáll egy app, akkor 20-30mp ig semmire se reagál a telefon, amíg ki nem írja, hogy az app leállt. Ez régen nem így volt :

+1: ki lehet kapcsolni valahogy a kamera zárhangját?

[ Szerkesztve ]

(#17637) zack válasza ERPY (#17538) üzenetére


zack
nagyúr

Megvettem a progit, de miért nincs nálam "voltage" fül az extreme verzióban? :F GPU&Charging sincs.
Nálam csak General, CPU History, Device Info van.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#17638) Robertoq válasza GABOR21 (#17633) üzenetére


Robertoq
őstag

Létezik a házhoz megyünk szolgáltatás is S2-re:
Kollégánk előre egyeztetett időpontban felkeresi Önt és a helyszínen javítja a készülék hibáját. A javításhoz Önnek csak egy szabad asztalfelületet és áramot kell biztosítani.
Ha fixen tudják, hogy kijelző csere akkor lehet, hogy nem is kell cserekészülék. Egyébként én is előtte állok, mert nekem beégett az appnak a felirata amit fejlesztek, mert napi 8-10 órában max fényerőn megy a kijelző. Szóval számolj majd be hogy ment...

(#17639) Weeman1 válasza HUTCHDB (#17628) üzenetére


Weeman1
veterán

Igeeen!
Most szeretnék felrakni egy Miuit.
Jelenleg főzött ICS van rajta.
Wipe data factory reset,
wipe cache,
wipe dalvik cache
Install zip from sd
Chose zip from sd
Így jó lesz, igaz?
Itt nem kell format system, format cache
format data, format datadata mint SGS-nél?
üdv

Xiaomi 11T Pro

(#17640) Rotate válasza pestibenji (#17626) üzenetére


Rotate
veterán

igen, hiba, hogy pörgeti, az app hibája, de még csak harmadszor írom...

(#17641) derrik


derrik
őstag

...az miért van hogy a Wanam 10.4-ben ha a gyári alkalmazás kezelőben kikapcsolom az alkalmazást , hiába kapcsolom vissza az alkalmazás nem látható többet ?

(#17642) SzlobiG válasza zack (#17637) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kernel nem támogatja sztem.

(#17643) zso73 válasza n16 (#17607) üzenetére


zso73
veterán

Akkor vegyél Xperia Neo-t, Arc S ,vagy valami olyasmit. Tuti jó telefon, és nem amoled. A képe viszont tuti. Nézd meg valahol a gyári videóját a telefonon.S II VS Arc

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#17644) ERPY válasza zack (#17637) üzenetére


ERPY
őstag

Tegyél fel Siyah kernelt, ami támogatja az ilyeneket. Nézz utána hogy az általad használt romhoz jó-e a kernel.

(#17645) zack válasza ERPY (#17644) üzenetére


zack
nagyúr

Akkor feldobom a v3.2b8-at. Köszi a segítséget.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#17646) ERPY válasza zack (#17645) üzenetére


ERPY
őstag

Ha felteszed pár szót írhatsz is majd róla. Én még a 3.1.2-vel nyomom, mert jó idő révén nem kernelezgettem mostanában.

(#17647) zack válasza ERPY (#17644) üzenetére


zack
nagyúr

Kernel cleaning script-et hogy kell használni? Úgy kernel csere előtt futassam le CWM-ből vagy ezt már akkor kell ha fent van az új?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#17648) GABOR21 válasza Robertoq (#17638) üzenetére


GABOR21
csendes tag

De az nem gáz hogy nekem nincs samsung garim?
T-mobile adott hozzá 1 évet és sanyi.

(#17649) Psytech


Psytech
senior tag

Na tisztelettel minden érintettnek:

Nagyjából egy órája eladtam a készüléket, úgyhogy nem leszek már túl aktív a környéken (ha csak nem veszek megint ilyet.. :)) ) Csak szimplán köszönöm minden topiklakónak aki valaha valamiben segített rájönni, megoldani, rávezetni, stb... :)
Majd egy másik topikban úgyis találkozunk :DDD

(ja és ne romoljatok sokat ;] )

(#17650) C.Brigante válasza Psytech (#17649) üzenetére


C.Brigante
veterán

neked is köszi, te is sokat segítetted a kérdezőket! (mi lesz helyette?)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.