Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17901) frigoo válasza c-parts-2010 (#17851) üzenetére


frigoo
aktív tag

Nekem az van a CSC-nél, hogy unknown. Az baj?
Azóta van, mióta a wanamot feltettem. A telót már így használom 1 hónapja........ :Y
Most akkor féljek????????????

(#17902) Rotate válasza frigoo (#17901) üzenetére


Rotate
veterán

imeid van?

[ Szerkesztve ]

(#17903) zelma válasza Szelley (#17893) üzenetére


zelma
aktív tag

"Tudok mondani mást...húzd újra a rendszert. Ja hogy az kényelmetlen neked? erről ennyit... :U"

De minek, amikor írtam,. hogy a felesleges tisztelet köröket hagyjuk. Legalább olvasnál, mielőtt...

Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!

(#17904) somnia válasza Snücü (#17887) üzenetére


somnia
őstag

Esetleg ez?
[link]

(#17905) Snücü válasza somnia (#17904) üzenetére


Snücü
tag

Köszi, nem. :) Marad az eredeti Samsung 2000mAh-s. Nem bízom az utángyártottakban.

(#17906) frigoo válasza Rotate (#17902) üzenetére


frigoo
aktív tag

Van. Telefonálni is tudok, ha lekérem a product kódot, akkor ott OPS van.
A rom a telón egy gyári LP7-re tett vanam 11.3.
Az LP7 asszem az orosz után kiadott volt, tehát nem a hivatalos magyar.
Mi van itt?????? :U

[ Szerkesztve ]

(#17907) Snücü válasza frigoo (#17906) üzenetére


Snücü
tag

A kódos megoldással nem tudsz CSC-t beállítani?

(#17908) HUTCHDB válasza Weeman1 (#17896) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

ezt nem ismertem.. :Y
én is nyomok egy próbát! ;)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#17909) adodaniel


adodaniel
őstag

LP7-et mivel lehet rootolni? Köszi

(#17910) frigoo válasza Snücü (#17907) üzenetére


frigoo
aktív tag

Nem, mert nincs egy választható PC se a listába.....

adodaniel: CF-Root kernellel sikerült nekem az XDA-ról.

[ Szerkesztve ]

(#17911) Rotate válasza adodaniel (#17909) üzenetére


Rotate
veterán

LP7-tel... jó a holland LP7 CF is :)

(#17912) adodaniel válasza Rotate (#17911) üzenetére


adodaniel
őstag

GB-re volt ez a program: "DooMLoRD_v2_ROOT-zergRush-busybox-su"

Hasonló nincs még ICS-re?

(#17913) knyitogato válasza Snücü (#17887) üzenetére


knyitogato
őstag

eboltnál a legolcsóbb, úgy tudom.

és megpróbálom még egyszer: aki már vett 2000mAh-s akksit, milyen tokkal használja?

update: látom, közben jöttek válaszok.

[ Szerkesztve ]

(#17914) Weeman1 válasza HUTCHDB (#17908) üzenetére


Weeman1
veterán

Zsír,én kipróbáltam. :)

Xiaomi 11T Pro

(#17915) pestibenji


pestibenji
senior tag

Egy kérdés, szerintetek hogy nézne ki a fekete sgs2 egy fehér 2A-es akkufedővel? :U

Szerk: Még valami, hogy tudom megállapítani, hogy mennyire van elhasználódva az aksim? Nagyon keveslem amennyit bír, pedig 2000-esem van, maximum 5 és fél órát bír ki operás netezéssel minimum fényerőn...

Szerk2: 15 perc alatt 11%-ot töltött, régen a töltés is lassabb volt

[ Szerkesztve ]

(#17916) Szelley válasza pestibenji (#17915) üzenetére


Szelley
senior tag

csúnyán, de előbb bennem is megfordult :D akkor inkább vegyél hozzá egy fehér tokot :)

(#17917) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Be tudnátok linkelni olyan Angol weboldalt ahol kapni lehet Samsung Epic 4G 1800 mAh-s aksit? Én nem találtam, csak amerikait, akik nem szállítanak Európába.

Ez csak Amerikában kapható: [link]. Európába nem szállít.

(#17918) zseko válasza knyitogato (#17913) üzenetére


zseko
veterán

Én is eboltnál vettem a 2000-es aksit, a helyi postán át lehetett venni, és olcsó a szállítási díj is.

Én készítettem saját tokot azzal használom :D

Írjátok itt, hogy az xda-ról le lehet tölteni a better battery stats progit, de hol?

HR24.hu

(#17919) C.Brigante válasza zseko (#17918) üzenetére


C.Brigante
veterán

[link]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#17920) zack


zack
nagyúr

Találtam egy időzítőt, meg is vettem, de megbántam. Túl kevés dolgot állíthatok benne, ill. ott volt a hiba, hogy a profil időzítés csak a hangokra vonatkozott. Ellenben találtam egy nagyon jót, ami szintén fizetős, viszont erre érdemes áldozni: Profile Scheduler+

Eddig nagyon tetszik.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#17921) zooole válasza zooole (#17892) üzenetére


zooole
senior tag

Erre valaki komment? Vagy teljesen ok? :)

+

Ki milyen widgeteket használ ICS launcherekhez? Olyan jók a stock cuccok, és a Samué amúgy is szar NOVA-val. Keresek, de nem találok semmit.

(#17922) futor válasza HUTCHDB (#17908) üzenetére


futor
aktív tag

nálam is megy ...tökéletes

(#17923) Szelley válasza zooole (#17921) üzenetére


Szelley
senior tag

lemértem, nekem is itt körül volt. franc se tudja...o2x főzött rommal ennyire durván odapirítaná 2.3.6on ? :U

(#17924) F-ECT$ válasza pestibenji (#17915) üzenetére


F-ECT$
titán

Lehet, hogy a rom a ludas.

Dive ever, work never.

(#17925) tronik


tronik
csendes tag

Sziasztok!!

LPQ-ról érdemes LP7-es t-mobilos romra váltani ? és ha igen, hogyan tudok ?
nem szeretnék rootolni....

(#17926) Rotate válasza tronik (#17925) üzenetére


Rotate
veterán

egyértelműen igen... váltani:
1. Kies segítségével
2. Telefonról:
a. wifi
b. 3g-vel
3. Odinnal tudsz

(#17927) tronik


tronik
csendes tag

SE Kies, Se a telefonos nem ajánlja fel....de odinnal tudok root nélkül ? v úgy nem is lehet download módba rakni ??

(#17928) Arcanis válasza ERPY (#17850) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Nagyszerű hozzászólás : )

Erpy: nem volt ez sértő (legalábbis az én értékrendem szerint), pusztán egy erős utalás arra, hogy a hozzáállás és a problémamegoldás között szoros a kötelék (és ha nem oldódik meg a probléma, lehet, hogy a hozzáállással van gond)

Másik dolog ami szerintem nagyon fontos: A sértődés helyett magunkba nézés és a szituációnak megfelelő reakció emittálásának tudománya : )

(#17929) Arcanis válasza tronik (#17927) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Igen, tudsz odinnal is gyári szoftvert feltenni (és tudtommal ez nem jár garanciavesztéssel)
(Megy a download és a recovery is)

(#17930) Cathulhu válasza Arcanis (#17929) üzenetére


Cathulhu
addikt

De, elvileg minden olyan mod, ami nem kiesen keresztul frissiti a rendszert (ertsd odin) az hivatalosan garanciavesztessel jar. Mas kerdes, ha rendes kiesen is elerheto ROMot huzol ra, mibol jonnek ra. Nem minosul custom binary downloadnak, igy a szamlalo nem no.

Kerdes 1: Regebben volt szo egy masodik szamlalorol is, arrol van valami info?
Kerdes 2: ha zergrush-hal vagy recoverybol rootolom az nem minosul flashelesnek, olyankor elvileg garancia nem serul (kiskapu), rosszul okoskodok?

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#17931) Arcanis válasza Cathulhu (#17930) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Hát még azt is el tudom képzelni, hogy ha visszaviszed gyári rommal és a custom binary számláló mutat valami alacsony értéket (pl 1), akkor "jogilag" nem egyértelmű, hogy te mókoltál custom rommal, főleg, ha állítod, hogy nem értesz hozzá, így vetted, stb...
(Ez két dolog miatt lehet: 1: számos esetben eleve olyan készüléket vesz az ember - pl gsm boltokból - ahol valami nem stimmel, de mégis van garancia, 2: nem kapsz arról tanúsítványt vásárláskor, hogy nullán áll a counter, tehát nincs kizárva, hogy átvételed előtt a boltban aznap, pl mikor megnézték neked, hogy nincs-e baja, feldobtak rá valami főzeléket)

Szóval jól okoskodsz : )

Más: készítsünk otthon JIG-et: Hozzávalók: 1 db Micro USB B apa
1 db 300kOhm ellenállás
Elkészítés: Kössük az ellenállást a csatlakozó 4. és 5. pinje közé :)
(Opcionálisan a 300k ellenállás kisebb ellenállások soros kapcsolásával előállítható)
Ahogy látom 400 hufból ki is jön : )

[ Szerkesztve ]

(#17932) zack válasza Cathulhu (#17930) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem túlparázod a dolgot. :U Itt még tudtommal senkinek sem volt garanciális gondja custom ROM miatt. Ha ennyire félsz, hogy így-úgy rájönnek, akkor használj Kies-t. Az a hivatalos, amit a júzer otthon használhat, és akkor nyugodt leszel te is.
Ha van is bármi, amiből rájöhetnek, nem foglalkoznak vele. Már rég tele lennének a fórumok, a visszadobott garis telefonokról.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#17933) Rotate válasza zack (#17932) üzenetére


Rotate
veterán

meg mielőtt visszavinné, ICS alól TriangleAway-el nulláz, halálra formáz/wipe-ol mindent, felrak valami repartos romot, arra rá valami itteni hivatalosat, és kész...

(#17934) Arcanis válasza Rotate (#17933) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Szerintem is a felismerhetetlenségig agyon lehet wipeolni és resetelni a készüléket (hogy még a Kürt zrt sem tudja visszahozni róla az adatot), tehát technikailag nem nagyon kell aggódni : )

Jogilag, ha valaki azt mondja pl Rotate-nek, hogy én tudom, hogy te vagy *.Krisztián (vagy nekem, hogy én vagyok #.Gergely) és nem vagy jogosult a garanciára, lásd fórum hozzászólásaid, akkor nem nagyon tudsz mit csinálni. (Max. pereskedni, hogy bizonyíték - nem bizonyíték, felhasználható - nem felhasználható adat, bla, bla)
Persze ez nem valószínű...

(#17935) MaCS_70 válasza zack (#17932) üzenetére


MaCS_70
félisten

Halihó!

Egy kis jogi okoskodás, még ha a jelek szerint a Samsung szerviz nem is ad okot az ilyesmire:

A jótállás keretein belül a kötelezettnek kell bizonyítania azt, hogy a hibát a rendeltetésellenes használat okozta. Tipikus példa volt erre a HTC-k rezisztív kijelzőjének newton-gyűrűsödése: azt semmilyen szoftveres mókolás nem idézhette elő, tehát nem lehetett ilyesmire hivatkozni, garanciában kellett kijelzőt cserélni.
A gond a határesetek széles mezsgyéjén van: baromi nehéz eldönteni, hogy egy elektronikus hibát nem valami hardvergyilkos szoftver idézett-e elő -- éppen ezért van az az elvi kizárás, hogy hekkelés esetén ugrik a garancia, hiszen így legalábbis a bizonytalan területen megfordítható a rendeltetésszerűség kérdése. Mivel azonban a szervizben azért tudják, hogy nagyjából milyen hibát okozhat egy főzött ROM, lecserélt kernel, és azt is tudják, hogy ezt egy esetlegesen felkért szakértő is tudhatja, ráadásul nem a fogyasztó megszívatására törekszenek, csak akkor kötnek bele a moddolásba, ha tényleg az okozhatta a hibát.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#17936) MaCS_70 válasza zooole (#17826) üzenetére


MaCS_70
félisten

Halihó!

A widgeteket széthúzni próbáltad-e? (átméretezés)
Sokszor (főleg, ha eltérsz az alap rácsmérettől) nyomorítva jelennek meg, csak ki kell őket szabadítani!

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#17937) zso73


zso73
veterán

Ma reggel felkeltett a telefon. Majd 5perc múlva újraindult titokban. LP7 van rajta,gyári. Találkozott valaki már ilyen hibával ennél a romnál ? Nincs root,húzva sincs.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#17938) Gergőkee válasza zso73 (#17937) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Jön a szokásos kérdéssor.
-Dolphin Browser van-e telepítve,
-külső SD van-e a készülékben,
-appok vannak-e a belső memórián kívülre telepítv?

Ha bármelyikre igen a válasz, akkor először ezekkel kezd.
Ha mindegyik NEM, és mégis újraindul, akkor factory reset, majd kezd el 3-as csoportokban visszarakni az appokat.

Bár hozzászólásaid alapján még neked ilyen nem fordult elő korábban. Mostanában tettél fel valamit?

(#17939) cyberlaci válasza Psytech (#16570) üzenetére


cyberlaci
tag

Szia! Majdnem olyan mint az SII., igazából kicsit gyengébb, de szinte ugyan az.....viszont sikerült a ROOT-olás, rengeteg felesleges programot leszedtem ami a háttérben futott, nem zabálja az akksit, gyönyörűen megy el legalább 3-napot!!!!!
Kár, hogy nem forgalmazzák, bár jellemző erre az országra, a jó nem kell, a szar.....minden mennyiségben............természetesen nem az SII-re értem :N

[ Szerkesztve ]

(#17940) Psytech válasza cyberlaci (#17939) üzenetére


Psytech
senior tag

Tudom milyen az R :)
Van érv mellette is meg ellene is erre csak ennyit mondok, nem akarom offolni a topikot :)
Az a lényeg, hogy sikerült, igazából bármilyen haxolásban ahhoz leginkább xda-n találsz leírást vagy segítséget, még itt fórumon is max 5-10 ember van akinek ilyen van, no és azok nem is járnak ebbe a topikba.. Szóval nehézkesebb, de közel sem lehetetlen.

(#17941) znagy69 válasza futor (#17922) üzenetére


znagy69
őstag

Nálad kicserélte a statusbar ikonokat?

(#17942) visionbp válasza Cathulhu (#17930) üzenetére


visionbp
tag

Amikor februárban kijelzőt kellett cseréltetnem, és a szerviz magasról tett rá, hogy mittomén-mennyin állt a számláló.

Ennyit a garanciavesztésről...

(#17943) #68216320 válasza zack (#17932) üzenetére


#68216320
törölt tag

Pontosan. Nem szívóznak a garanciával, ha:
1. Nincs olyan külsérelmi nyom, ami a hibát okozhatta
2. Nincs beázás a belsejében ami miatt a hiba felléphetett
3. Nincs túlhúzásból eredő pörkölődés a belsejében. (erre nem mindenki figyel oda, pedig látszik belül ha sokáig magas hőmérsékleten ment a CPU-GPU)

Decemberben én egy Kies frissítés után vittem hivatalos gyorsszervizbe a telefont, mert hazavágta rendesen. Ott akkor le is beszéltek a Kies-ről, azt mondták, ha meg tudom csinálni Odinnal tegyen v. vigyem inkább hozzájuk. Na ennyire nem szívóznak!

(#17944) derrik válasza Arcanis (#17928) üzenetére


derrik
őstag

...ott van, hogy "viccet félretéve" :)
azért annyira komolyak ne legyünk mint egy vakbél gyulladás....

(#17945) Ironing


Ironing
tag

Van rá valami mód, hogy a GB-n használt Swype-ot betegyem ICS alá, mert megőrjítenek a jobbra dőlő ékezetek

(#17946) Arcanis válasza derrik (#17944) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Tudom, nem is vettem komolyan, én nevettem rajta : )

(#17947) GazRic


GazRic
senior tag

Van egy ICS LP7 KIES-sel frissitett S2. Rootoltam, majd eredeti kernel visszament. Tökéletesen működik.

Vissza tudom állítani a rootolás elötti állapotra? Fogja rootolva frissíteni a KIES?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#17948) [DE2JAY]


[DE2JAY]
senior tag

Hi, stock themedben a legújabb /11.5/ wanamlite bugos mit a Xar /tárcsázó/, melyik a legstabilabb stock themed wanam most? LP7? Vagy toljak full wipe-ot ezen, mert azért bugol??

Gangsters on the Boardwalk - Díjnyertes játékunk a Google play-en - [sᴧᴍsᴜɴɢ Galaxy s10e]

(#17949) futor válasza znagy69 (#17941) üzenetére


futor
aktív tag

Igen, ki.
Ez a ROM van fent : [link]

(#17950) C.Brigante


C.Brigante
veterán

olvasva a problémákat, azon gondolkodtam, h aki fél meg marad a hivatalos formáknál stb. azoknak mindenféle bajuk van a telefonnal, újraindulgatás, szívja az aksit vmi, felébred és hasonlók... mi meg egy páran szarrá romcseréljük és 0 hibánk van. ez érdekes, vagy nem érdekes?

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.