Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16551) vepe válasza pzstm (#16550) üzenetére


vepe
senior tag

kiessel?

(#16552) pzstm válasza vepe (#16551) üzenetére


pzstm
titán

CWMel:D
Ha t-mobileos vagy akkpr kiessel meg nem tudsz frissiteni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16553) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Feltettem az LP9 Wanamlite-ot, eddig nagyon smooth minden, valaki tudna dobni linket valami más statusbar-ról, mert az alap nem tetszik :(

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#16554) vepe válasza pzstm (#16552) üzenetére


vepe
senior tag

ment neked egy pü.. ;)

(#16555) 72mviktor válasza pzstm (#16530) üzenetére


72mviktor
senior tag

Én egy jó darabig biztosan :D Pláne hogy most ujra új a teló.Pedig aztán elég sűrűn cserélgettem ez előtt,de úgy érzem megleltem a kis társam,lassan egy éve tart a "szerelem" :D

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#16556) pzstm válasza 72mviktor (#16555) üzenetére


pzstm
titán

nekem pont egy honap mulva lesz egy eves a szerelmem :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16557) 72mviktor válasza pzstm (#16556) üzenetére


72mviktor
senior tag

:C Majdnem nekem is,június 7 :DD De pénteken újra született :DDD

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#16558) mZoleee válasza mZoleee (#16548) üzenetére


mZoleee
senior tag

senki? :(

(#16559) Psytech válasza mZoleee (#16558) üzenetére


Psytech
senior tag

Szerintem erre nincs jó válasz... Kinek melyik jön be... :)) Szerintem próbálgasd mindegyiket ha van rá lehetőséged.

(#16560) ToMmY_hun válasza mZoleee (#16558) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Ez nagyon sok dologtól függ. Mennyit szeretnél költeni rá? Itthon használnád? Milyen járművel?

C programmers never die, they are just cast into void.

(#16561) mZoleee válasza ToMmY_hun (#16560) üzenetére


mZoleee
senior tag

költeni semennyit :D többnyire itthon de lehet néha-néha külföldön is, és autóval természetesen :)

(#16562) Richard! válasza mZoleee (#16561) üzenetére


Richard!
addikt

akk gyári navi.ha nem akarsz költeni.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#16563) ToMmY_hun válasza mZoleee (#16561) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Akkor mindenképp a gyári lenne a legmegfelelőbb számodra.
Ha mégis költenél rá később, akkor én a Navigon-t ajánlanám.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#16564) mZoleee válasza Richard! (#16562) üzenetére


mZoleee
senior tag

gondolkoztam azon én is, de valami olyasmi kéne amihez lehet térképet letölteni/betölteni

(#16565) Richard! válasza mZoleee (#16564) üzenetére


Richard!
addikt

én nem nagyon tudok ehhez hozzászólni,mivel nem használok navit.de mondom hogy ha nem akarsz költeni,akk gyári.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#16566) Sanci789 válasza mZoleee (#16564) üzenetére


Sanci789
aktív tag

Én gyakran használok navit. Nyugodt szívvel tudom ajánlani a Navigon-t, nem fogod megbánni :) Külföldre és belföldre is egyaránt ezt használd!

(#16567) F-ECT$ válasza vepe (#16551) üzenetére


F-ECT$
titán

-> 1.hsz :)

Dive ever, work never.

(#16568) Barnee88


Barnee88
tag

olyan kérdésem lenne, hogy a különböző romok összefüggenek a telón lévő kernellel??
az én s2-m XXLPQ-s, LPQ-s kernellel is lett rootolva, és most WanamLite Stock Deodexed LPQ rom van rajta, ez viszont nagyon merül és szeretnék másra váltani.
Van egy no wipe-os új rom Neat által, de az LP8, illetve a legújabb LP9 néven fut.
Ezeket felrakhatom a telómra?
Illetve van ezekben magyar nyelv?
Előre is köszönöm a választ!

(#16569) cyberlaci válasza zso73 (#16507) üzenetére


cyberlaci
tag

Szia! Köszi, de sajnos a superoneclik nem működik, illetve az XDA nem magyar :U :U

(#16570) Psytech válasza cyberlaci (#16569) üzenetére


Psytech
senior tag

Az i9103 sincs magyar forgalmazásban (hivatalosan)... Így meg nincs túl széles felhasználói köre, ezáltal pedig nem lesz magyar nyelvű segédlet hozzá.

(#16571) No.01 válasza Sanci789 (#16566) üzenetére


No.01
őstag

Hasznaltal Sygic-et ill IGO-t??

Utobbiban nagyot csalodtam elobbi viszont jo... legalabbis itt kulfoldon.

(#16572) derrik


derrik
őstag

Beautiful Widgets-ről van valakinek tapasztalata.....
3 óra képernyő
2 óra internet
13 óra alatt ez 33%-ra vitte a 2000-es aksit
....ennyit enne?

(#16573) Arcanis


Arcanis
aktív tag

Kedves közösség! : )
Érdeklődnék, hogy szerveződik-e még valamiféle találkozó a hétre, vagy ötletként halt meg a próbálkozás? (Ha jól emlékszem múlt héten volt szó ilyesmiről)

(#16574) Jadro válasza derrik (#16572) üzenetére


Jadro
veterán

Most, hogy mondod, gyanússá vált. Lehet hogy azóta fogyaszt jobban a készülékem amióta kitettem? Na majd figyelem. Mindenesetre valami miatt az android rendszerem eléggé fogyaszt mostanság és próbálom kideríteni mi lehet az. Teszek is majd egy tesztet BW nélkül. Minden más újonnan feltett progira gyanakodtam csak erre nem.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#16575) Varszegig válasza vepe (#16540) üzenetére


Varszegig
veterán

ezzel a rommal is jónak kell lennie a gps-nek. A gps segítségek be vannak kapcsolva? 47 perc az elképesztő. Én bevinném szervizbe, mert még 47 mp is sok lenne.

(#16576) derrik válasza Jadro (#16574) üzenetére


derrik
őstag

....vagy két napja a Google Drive folyamatosan vitte az "Ébrenlétet" legyalultam. Megvettem és feltettem ezt, beállítottam no sync...de az "Ébrenlét" több valamivel mint a kijelző használat...és az aksi masszívan esik...

(#16577) Jadro válasza derrik (#16576) üzenetére


Jadro
veterán

Mivel nézed? (Drive is a napokban került fel ugye, de nem látom pontosan mi viszi. Csak annyi, hogy az android rendszer.) Egyébként nem vészes, csak neccesebb a nap vége ha nekiállok használni kicsit jobban mint szoktam.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#16578) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Ilyen hátlapot nem tudja valaki hol lehet szerezni? A bal oldalit természetesen
De leginkább fehérben érdekelne :K

[ Szerkesztve ]

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#16579) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Találkoztatok már azzal a hibával, hogyha a gyári képernyőzárra kitesztek egy saját képet, akkor azt kicsit összenyomja, és nem lesz arányos? Elég bosszantó hiba.

(#16580) HardRic válasza Leonardo91 (#16578) üzenetére


HardRic
addikt

Az AT&T-s GS2-nek ilyen a hátlapja, de nem tudom, hogy 100%-ban kompatibilis-e a miénkkel, guglizz rá.

(#16581) xcbiker válasza pzstm (#16550) üzenetére


xcbiker
addikt

hogyan?

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#16582) pzstm válasza xcbiker (#16581) üzenetére


pzstm
titán

CWM, Odin stb..... 1. hsz

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16583) Soound válasza No.01 (#16571) üzenetére


Soound
tag

Sygic-et használom, tok jól működik. Egy bosszantó benne, hogy a mai napig is bugosan fut SGS2-őn. Orientációs gondok, "kilépek homescreenre", sorolhatnám.

(#16584) zack válasza Soound (#16583) üzenetére


zack
nagyúr

Nagyon kellene már az az iGo Primo... :U
Annál eddig még nem láttam jobbat.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16585) C.Brigante válasza zack (#16584) üzenetére


C.Brigante
veterán

én most a hétvégén butára google naviztam magam kirándulás alatt, legjobb cucc! primo is csak jelenthet (bár sztem is offline közül az a legjobb navi) de a google kinyírta már az összes navi fejlesztő céget! :)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#16586) Varszegig


Varszegig
veterán

exdialert kipróbáltam én is, alapvetően tetszik. Akik Régóta használják, talán tudják az egyetlen dologra a megoldást, amit nem tudtam még megoldani. Ha sms-t akarok írni, és a címzettek hozzáadására kattintok, akkor nem az excontacts-ot dobja fel, hanem a gyári névjegyzéket. Így ennek a vegyespárosnak nincs sok értelme.

(#16587) C.Brigante válasza Varszegig (#16586) üzenetére


C.Brigante
veterán

lehet én értelek félre.... ha az exdialer bal alsó sarkában rányomsz a keresésre, akkor ugye az excontact-ot látod!? ott kikeresed az embered, balra swype és ott vagy az sms-be! vagy nem így értetted?

ergo nem kell sms nyitnod külön!

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#16588) pzstm válasza zack (#16584) üzenetére


pzstm
titán

úgy van hogy állítólag lesz hivatalos igo nemsokára droidra is nemde? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16589) F-ECT$ válasza zack (#16584) üzenetére


F-ECT$
titán

Van egy haverom, épp a koreai igo lokalizáción dolgozik. Azt hallotta benn, hogy a marketen nem lesz igo, de 1-1 szolgáltatós telefon mellé fogják majd adni.

Dive ever, work never.

(#16590) zack válasza Varszegig (#16586) üzenetére


zack
nagyúr

Én GoSMS Pro-t használok, és nekem az EX-et dobja be. Nem volt olyan ahol esetleg félrenyomtál, és már felkínálta melyik legyen az alapértelmezett? Mert tőlem kérdezgetett ilyeneket az elején, ahol mindenhol az EX-et választottam, és azóta nincs gondom.
GoSMS Pro-t próbáltad? Klasszisokkal jobb a gyári megoldásnál. Témázható, időzíthető is. Nekem nagyon bejön! :K

(#16589) F-ECT$

Remélem nem így lesz, mert akkor nem lesz Primo Androidra. :( A szolgáltatós navik meg...Pff. iPhone mellé is kaptam T-s Navigon-t. Amit azok össze-vissza szerencsétlenkedtek a frissítéseknél. :( Ingyen volt, és teljes értékű, de inkább megvettem az iGo Primo-t.
A mostani Navigon egész jó, de nem pontos a magyar nyelvű fordítás, és ugye motoron csak hallgatni tudom. Olyan nincs benne hogy "tarts balra" csak "fordulj balra" vagy valami hasonló. Itt az okozza a kalamajkát, ha a kereszteződésben balra is tarthatok, meg kanyarodni is lehet. :( Volt már igen extrém kanyargásom is motorral amig meg nem szoktam, de ez sem az igazi.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16591) F-ECT$ válasza zack (#16590) üzenetére


F-ECT$
titán

Sajnos ez van, egyelőre nem éri meg Marketre kitenni nekik :(

Dive ever, work never.

(#16592) agabe válasza zack (#16590) üzenetére


agabe
addikt

sztem. felreertitek ha valakit mar kivalasztotok excontacts-ban sms irasra, de csatolni akartok pluszban meg cimzetteket...na akkor tenyleg nem az excontacts, hanem a gyari nevjegyzek jon elo.
asszem erre gondolt Varszegig , es erre nem nagyon van beallitasi lehetoseg.

[ Szerkesztve ]

(#16593) Menthirist


Menthirist
veterán

Üdv

Elég rég voltam már erre, de mivel párszor éjszaka kikapcsolt a teló, gondoltam felnézek, van-e valami új, legjobb rom a láthatáron... még egy LPH alapú, megjelenés előtti ICS van a telón, root nélkül...

Erpy ahogy látom LP9 alapú WanamLite-ot használ (11.3), ha jó, majd megpróbálkozom azzal... a telepítés ahogy látom változott, én anno még a 3 file-os megoldással csináltam, ez felteszem recovery-ből telepíthető... spec nekem valami android recovery valami van, nem clockworkmod, holnap utánaolvasok, hogy ezt miből pótolhatom most, bár ha valaki megírja, gyorsabb lesz :P...

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16594) Rotate válasza agabe (#16592) üzenetére


Rotate
veterán

ICS óta van ez így... és most mondtátok tegnap, hogy fagyaszthatom a Névjegyzéket, meg is tettem, és most nem tudok kontaktot szerkeszteni... :S ERPY, te hogy csinálod? án bökök a szerkesztésre, és nem történik semmi...

(#16595) HardRic válasza Menthirist (#16593) üzenetére


HardRic
addikt

CWM recovery kernellel együtt telepíthető leggyorsabban. Keress egy megfelelő CF-root, Siyah, stb. kernelt és leírás szerint telepítsd.

(#16596) agabe válasza Rotate (#16594) üzenetére


agabe
addikt

Hat nalam GB-n is ez van (meg mindig nem tertem at ICS-re)...szoval excontact melle kell a gyari is.

(#16597) Menthirist válasza HardRic (#16595) üzenetére


Menthirist
veterán

köszi

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#16598) zack válasza agabe (#16592) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem az EX Contacts-ot adja be, nem a gyári névjegyzéket.
Azt hiszem valamelyik EX Contacts frissítés ezt a gondot már megoldotta korábban.
Frissítettétek Market-en keresztül?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#16599) Rotate válasza zack (#16598) üzenetére


Rotate
veterán

legújabb van fenn, és mióta fagyasztottam a Névjegyzéket, nem tudok kontaktot menteni/szerkeszteni, rábökök és nem történik semmi... pedig van beépített szerkesztője is, ezért nem értem...

amúgy ICS óta amúgy is azt csinálta, hogy mikor szerkesztettem egy kontaktot az exContacts-ben, onnan kilépve nem a Dialerbe lépett vissza, hanem a gyári Névjegyzékbe...

(#16600) zack válasza Rotate (#16599) üzenetére


zack
nagyúr

A névjegy szerkesztése az más. Az nálam is a gyári névjegyzéket dobja fel.
De SMS probléma nálam nincs.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.