Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17501) pestibenji válasza tamasgal (#17498) üzenetére


pestibenji
senior tag

nem oldotta meg sajnos :/

(#17502) conanabarbár válasza BossBoss (#17499) üzenetére


conanabarbár
aktív tag

oké köszönöm! időközben a wuala-ról lemászott :DDD :R

Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

(#17503) HUTCHDB válasza edgelaszlo (#17478) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

lehet késő már..... de leírom:
MIUI-ban (ha nem cserélsz launchert) lehet mappába rendezni a dolgokat, így nem lesz átláthatatlan.
két megoldás is van:
-vagy kategóriák szerint rendezed (pl. játékok, office, stb.)
-vagy egy mappába és akkor, ha rákattintasz a mappára, akkor azon belül tudsz le fel görgetni, vagyis olyan mintha appdriver-ed lenne.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#17504) BossBoss válasza conanabarbár (#17502) üzenetére


BossBoss
őstag

Majd számolj be róla, hogy hogy működik a 11.5. Lehet feldobom ha rendben lesz.

(#17505) crane75


crane75
senior tag

Sziasztok, szeretnék telepíteni egy appot, leszedem az apk-t, de amikor telepíteném azt írja ki, hogy "elemzési hiba". Életemben nem hallottam még ilyet. Mi lehet a gond?

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#17506) BossBoss válasza crane75 (#17505) üzenetére


BossBoss
őstag

Elképzelhető, hogy ICS-ed van és nem kompatibilis vele? :U

(#17507) crane75 válasza BossBoss (#17506) üzenetére


crane75
senior tag

Nem, kk5 van fenn A Nova prime lenne az app.

[ Szerkesztve ]

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#17508) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ics browser + töltés = 49C akksi :)

Dive ever, work never.

(#17509) Cathulhu válasza crane75 (#17507) üzenetére


Cathulhu
addikt

REQUIRES ANDROID:
4.0 and up

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#17510) Arcanis


Arcanis
aktív tag

Nincs valakinek egy samsung fmradio.apk-ja? (Vagy akármi ami jó hydrog3n-re? : )
Vagy a samsungos ébresztőóra apk-ja?
Ez az egyetlen ami hiányzik egyelőre (swype van, kamera még tesztelés alatt, médialejátszó is van temérdek)

(#17511) ricshard444


ricshard444
veterán

Mi annak a proginak a neve ami átviszi a képet telóra gépről wifivel és lehet telefonon játszani azzal a játékkal ami megy a gépen? Arra emlékszem,hogy 5000ft körül volt,de a nevére egyáltalán nem. Ha valaki megtudná mondani megköszönném

Vannak dolgok...

(#17512) Arcanis válasza ricshard444 (#17511) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Nem tudom, hogy melyikre gondolsz, de lehet, hogy erre: LogMeIn Ignition

Esetleg még TeamViewer is jó a kommentek szerint.

(#17513) Arcanis válasza Arcanis (#17512) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Egyébként kipróbáltam a TeamViewert, nagyon király, viszont nem hiszem, hogy játszani (sakkon, vagy honfoglalón kívül : ) értelmesen lehet vele.
Elindítottam egy videót, az még nézhető sebességű volt (mondjuk nem valami erős a wifi itthon)

Mindenesetre maga az app nagyon jól használható (vakon gyakorlatilag egy távoli touchpadként funkcionál a telefon)

(#17514) 128bit válasza migabi24 (#17374) üzenetére


128bit
tag

:O de nem a kijelzőnek lett baja ,hanem az oldalso kis keretnek!
És ez?: [link]

(medence-klima gépész,barátságos fajtából ) 06708810076

(#17515) edgelaszlo válasza HUTCHDB (#17503) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

Nem ment rajta a gps, igy ugrott a rom. Azért köszi a reagálást. :)

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#17516) Arcanis válasza Snücü (#17468) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Rádiót milyen appal hallgatsz hydro ics-el?

(#17517) Menthirist


Menthirist
veterán

üdv
felvarázsoltam egy cwm-et, majd rányomtam a wanamlite 11.4 DULP9 Stock theme-et, a hozzá tartozó hidden appostól, samsung appostól enable MTP-stől mindenestől...

holo-sítani szeretném, ahogy írtátok, ehhez akkor ez a domination theme kell... el is zarándokoltam a srác oldalára, ott kiválasztottam hogy themes, download, és leszedtem elsőnek a ICS+Domination+v4.0.5+UNIVERSAL.zip-et. recovery-ből futtatni akartam, de a wipe dalvik cache résznél a cucc folyamatjelző csúszkája túlmegy bőven a határon, a képernyőn, és hát vártam vele jó ideig, nem csinált semmit (igaz el se rontotta).

kérdés, hogy a most letöltődő ICS+Domination+v4.2+LP7_LP8+UNIVERSAL.zip esetleg jó lesz? vagy van más lehetőség a holo-sításhoz?

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#17518) migabi24 válasza 128bit (#17514) üzenetére


migabi24
nagyúr

Az más, a keretet ha jól tudom, lehet külön cserélni

(#17519) epakla


epakla
tag

Sziasztok!

Ki tudna segíteni valaki az I9100XWLP7_I9100OXXLPH_I9100XXLPS rootolt kernelének, illetve azt ezt követő felkiáltójel eltüntetéshez szükséges eredeti kernelének linkjével?

Előre is ezer hála és köszönet!

[ Szerkesztve ]

Nem szenvedek elmebetegségben, minden percét élvezem! :-) Samsung Galaxy S10

(#17520) csabám válasza epakla (#17519) üzenetére


csabám
addikt

Erre szerintem ez a megoldás a legegyszerűbb. . . Letöltöd a progik, felrakod, reseteled a számlálót és kész is.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#17521) ERPY válasza zseko (#17500) üzenetére


ERPY
őstag

Nagyon sokat, főleg ha még UV is bejátszik.

(#17522) epakla válasza csabám (#17520) üzenetére


epakla
tag

Köszönöm!
Megtennéd, hogy pár szóban leírod mit is, hogyan is pontosan?
Mintha egy hülyével beszélgetnél... :-)
Nem szeretnék semmit elcseszni ugyanis...

Nem szenvedek elmebetegségben, minden percét élvezem! :-) Samsung Galaxy S10

(#17523) epakla válasza epakla (#17522) üzenetére


epakla
tag

Ugyanis azt nem értem pontosan, hogy ez az apk rootolja is?

Nem szenvedek elmebetegségben, minden percét élvezem! :-) Samsung Galaxy S10

(#17524) csabám válasza epakla (#17523) üzenetére


csabám
addikt

A root kernelt elfelejtettem linkelni.

Tehát a CF kernellel rootolod a telót. Letöltöd, kicsomagolod, majd a tar filet, betallózod a PDA részhez, telefont download módba rakod, rádugod gépre és start. De ez le van írva az első hozzászólásban is.

Majd miután sikerült rootolni, a Triangle progit letöltöd és felrakod telóra, elindítod, majd rányomsz a Reset flash counter opcióra és kész is a háromszög eltüntetés.

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#17525) Gloob válasza epakla (#17523) üzenetére


Gloob
addikt

Sziasztok
Ez az apk nem rootolja. Felteszed a rootolt kernelt, és a telefon rootolva van, viszont ott a sárga háromszög. Ezt a progit telepíted, elindítod root jogot adsz neki, és nüllázod vele a számlálót. A következő indításnál nem lesz sárga háromszög. Ennél jobban már nem tudom leírni, bár igaz nem engem kérdeztél.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#17526) Gloob


Gloob
addikt

Bocsi, de míg megkerestem a linket, addig lejárt az időm. Rootoláshoz, miért nem az egyszerűbb módszert használjátok? Nincs kernel csere, nincs semmi háromszög, nincs semmi nyom, csak a root van meg. Így marad a telefon a gyári állapothoz legközelebb. Igaz nincs custom recovery sem, de aki csak root-ot akar annak tökéletesen elég. A link róla: root egyszerűen

Samsung Galaxy A52S

(#17527) zseko válasza ERPY (#17521) üzenetére


zseko
veterán

Nekem nem akarja a 800-at :O RomToolbox-al próbálom. És a Governor értéket mire célszerű, ondemand, powersafe?

HR24.hu

(#17528) HUTCHDB válasza edgelaszlo (#17515) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

nalam megy.
igaz kb. 2-3 perc mire az elso jelet megtalalja, de utana hibatlan!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#17529) frigoo válasza Menthirist (#17517) üzenetére


frigoo
aktív tag

Szia! Neked hogy sikerült felvarázsolni a wanam féle kiegeket? Mert én próbáltam CWMből install zip-ként is meg apply update-ként is, de nem sikerült sehogy sem. (az mpt enablert tettem volna fel). Előre is kösz a helpet.

(#17530) edgelaszlo válasza HUTCHDB (#17528) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

Hát akkor nem tudom....nekem maga a program állt meg.
Jut eszembe....próbáld meg átírni gps configot, utána hamarabb lesz jel..
Tudod, system/etc/gps.config, text editorral megnyit és átír....hátha.
Korábban itt olvastam, azóta átirkálom, pár másodperc és van jel.

[ Szerkesztve ]

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#17531) ERPY válasza zseko (#17527) üzenetére


ERPY
őstag

A romtoolbox sztem nem egy jó alternatíva erre. Én a Voltage control-t használom, az tud mindent és jól. Feszültség, órajel, stb. Ondemandra állítsd, bár az az alapérték általában.

[ Szerkesztve ]

(#17532) Richard! válasza zseko (#17527) üzenetére


Richard!
addikt

én a lagfree-t használom...sztem azért nem mert ics-d van./már ha az van/ nagyobb órajelek kellenek neki.én gb alatt 100-ra is levittem.nna ott már akadt egy kicsit ;]

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#17533) zseko válasza ERPY (#17531) üzenetére


zseko
veterán

Egyelőre nem kívánkozik lejönni a marketről a voltage controll... :F CF-root kernel jó hozzá vagy inkább más, pl siyah? mennyivel célszerű alámenni a feszültségnek? Tudom hogy volt már itt lista többször is, de egyelőre nem találom.

HR24.hu

(#17534) ERPY válasza zseko (#17533) üzenetére


ERPY
őstag

Én Siyah 3.1.2-őn vagyok, hogy mással mi a helyzet nem tudom. És Wanam romot használok. A többi a te dolgod, hogy megnézd neked milyen beállítások szükségesek.

(#17535) zseko válasza ERPY (#17534) üzenetére


zseko
veterán

A sima cf-root kernellel a voltage controllal is belefagy a 800MHz-be... Most megy fel a siyah.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#17536) zseko válasza ERPY (#17534) üzenetére


zseko
veterán

A kernel volt a hunyó (meg én hogy azzal próbáltam) a siyah 3.1.2-vel tökéletesen működik.

HR24.hu

(#17537) Arcanis válasza ERPY (#17531) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Megkérdezhetem, hogy voltage control-ban milyen órajelhez mi van beállítva?
Nekem
1200 MHz | 1275 mV
1000 MHz | 1175 mV
800 MHz | 1075 mV
500 MHz | 975 mV
200 MHz | 950 mV

Viszont pl tesztben ezt nyomták:
200(825mv) 300(850mV) 400(875mV) 500(950mv) 600(925mV) 700(950mV) 800(975mv) 900(1000mV) 1000(1050mv) 1100(1100mV) 1200(1150mv)

Mi történik, ha túl kevés a feszültség? Megfagy a rendszer / rebootol? Mennyire lehet elrontani?

Előre is kösz :)

(#17538) ERPY


ERPY
őstag

Nekem ezek vannak beállítva, ezeken stabil biztosan. Ha valaki alább akar menni, tesztelgesse. Ha túl kevés, ami már nem elegendő a telónak, akkor fagy vagy újraindul.

[ Szerkesztve ]

(#17539) Arcanis válasza ERPY (#17538) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Dankesön!

Más: hogyan tudod visszanézni, hogy melyik feszültséget mennyi ideig használta a telefon?

(#17540) ERPY


ERPY
őstag

A Voltage controlban arrébb kurblizod a képernyőt, és ott mutatja. Azt hiszem ahhoz már a fizetős verza kell.

Kíváncsiságból ráengedem azokat a CPU fesz. értékeket, amiket a tesztben írtál, megnézzük azzal mit villant.

[ Szerkesztve ]

(#17541) zseko válasza Arcanis (#17539) üzenetére


zseko
veterán

Van olyan hogy CpuSpy, az is mutatja, úgy emlékszem ingyenes is.

HR24.hu

(#17542) crane75


crane75
senior tag

Sziasztok, létezik olyan app, ami elrejti a statusbart? Vagy csak másik launcher használatával lehet megcsinálni? Ha igen, melyik launchert ajánlanátok kk5 alá?

[ Szerkesztve ]

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#17543) HUTCHDB válasza edgelaszlo (#17530) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

lehet picit felreertettuk egymast.
az elso inditas csak sok ido, (hideginditas, amikor 0-rol epiti fel az egesz adatokat) a kovetkezok mar nehany mp.....es mukodik.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#17544) derrik válasza Arcanis (#17510) üzenetére


derrik
őstag

....SpiritFM
de ha igaz ott van a leírásban is "optional"

(#17545) Rotate válasza crane75 (#17542) üzenetére


Rotate
veterán

azt hiszem az összes alternatív launcher tudja ezt a funkciót... más lehetőség nincs...

(#17546) crane75 válasza Rotate (#17545) üzenetére


crane75
senior tag

Köszönöm, Te melyiket ajánlanád? A Nova nagyon tetszik de állítólag csak 4.0-tól fut.

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#17547) Rotate válasza crane75 (#17546) üzenetére


Rotate
veterán

igen, az ICS only :(

Launcher Pro-t szerettem én GB-n, de a GO Launcher is közkedvelt... azt hiszem a legkisebb memóriaigényű a Zeam Launcher, ja és ott van még az ADW is ami nagyon népszerű :)

(#17548) epakla válasza csabám (#17524) üzenetére


epakla
tag

Nagyon köszönöm!
Az 1. hozzászólást olvastam, az előző (LPQ) verziót annak alapján rootoltam. Jelenleg a gondom az, hogy az LP7 rootolt, illetve reredeti kernelét nem találtam sehol. A rootolt hála Neked már megvan.
Köszönet ismét, további kellemes napot!

Nem szenvedek elmebetegségben, minden percét élvezem! :-) Samsung Galaxy S10

(#17549) epakla válasza Gloob (#17525) üzenetére


epakla
tag

Természetesen Neked is hálás köszönet!

Nem szenvedek elmebetegségben, minden percét élvezem! :-) Samsung Galaxy S10

(#17550) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Halihó!

Panorámaképek készítéséhez:

PC-n ugyan elég régi, de a mai napig nagyon jónak mondható az AutoStitch. Ez voltaképpen egy más alkalmazásokba eladott motor minimális kezelőfelülettel, de nagyon korrekt eredménnyel dolgozik -- és ingyenes. Hátránya, hogy teljesen automata, tahát ha valamivel nem boldogul, nem lehet segíteni neki.

Ugyan fizetős, de nagyon jó az ArcSoft PanoramaMaker.

Photo Shopot tartani erre a célra nekem kicsit drága mulatságnak tűnik... :F

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.