Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16801) dns86 válasza ERPY (#16800) üzenetére


dns86
tag

Értem.
Ezer hála. Elvileg van a romnak egy olyan cucca, UpdateMe, amiben elvileg fel vannak sorolva amik ki lettek szedve, és azt hiszem telepíthető is onnan.
Olyat keressek, aminek a nevében szerepel hogy Live Wallpaper, vagy rendszerszinten vmi spéci neve van?
:R

Mindenkinek thx, megtaláltam!!! :D :R

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#16802) ERPY válasza dns86 (#16801) üzenetére


ERPY
őstag

Ha dobsz egy linket megnézem, mit is takar az updateme. De ha PC-n megnézed, belemész a zip-be, akkor a system / app könyvtáron belül keress livewallpaper file-t. Ha van, akkor amennyiben felteszed lesz a rendszeredben is mozgó háttér lehetőség.

(#16803) dns86 válasza ERPY (#16802) üzenetére


dns86
tag

Az UpdateMe a telefonon van.
Egyébként LiveWallpaperPicker volt a neve. Mostmár megy!

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#16804) Rotate


Rotate
veterán

azt hittem nagyobb lesz az öröm, hogy hivatalosan is le tudjátok cserélni az LPQ-t LP7-re, de látom nem sok embert érdekel, hogy jött új magyar független rom :D

(#16805) Psytech válasza Rotate (#16804) üzenetére


Psytech
senior tag

Szerintem még nem realizálódott mindenkiben a dolog... Majd délután vagy holnap-holnapután... Meg S3 láz van, nézd el nekünk.... :DDD

(#16806) derrik válasza Bilux (#16772) üzenetére


derrik
őstag

....ez hogyan érhető el ???

(#16807) ERPY válasza Rotate (#16804) üzenetére


ERPY
őstag

Mert szerintem sokan nem a gyári romokat használják, hanem a főzötteket, amik előrébb tartanak. LP9-ről meg nem sokan mennek vissza LP7-re.

(#16808) kungzi


kungzi
veterán

Dr. Kind megy ki Londonba, úgyhogy este várható egy részletes cikk az sgs3-ról. Vagyis reméljük, hogy sikerül neki :)

tegnapi MA!TV-be mondták :D

[ Szerkesztve ]

(#16809) Psytech


Psytech
senior tag

(#16810) mfranky válasza Rotate (#16804) üzenetére


mfranky
őstag

Épp most frissítettem, eddig nem tapasztalok túl sok újdonságot, a görgetés tényleg mintha kicsit jobb lenne...

Egyébként OTA-n keresztül nem látott semmi újdonságot, csak KIES-en ajánlotta fel.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#16811) Jadro válasza kungzi (#16808) üzenetére


Jadro
veterán

Szuper, kíváncsian várom a híreket! Mondjuk az az érzésem, külsőre kissé csalódás lesz nekem a készülék, de még reménykedek azért hogy nem.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#16812) ERPY válasza mfranky (#16810) üzenetére


ERPY
őstag

Most hülyét kérdezek, de mi az az OTA frissítés? A kiest azt tudom, az a progi a PC-re.

(#16813) Szelley válasza ERPY (#16812) üzenetére


Szelley
senior tag

:DDD Over The Air!

(#16814) pzstm válasza Szelley (#16813) üzenetére


pzstm
titán

de samsungéknál hivatalosan mintha FOTA lenne nem OTA ;] :P (Firmware Over The Air)
FOTA

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16815) Rotate válasza ERPY (#16812) üzenetére


Rotate
veterán

telefon névjegyében a frissítés menüpont

(#16816) szasza87 válasza Bilux (#16772) üzenetére


szasza87
tag

Akkor most már a T-mobilnál is megerőltethetnék magukat! ;]

(#16817) BossBoss válasza ERPY (#16793) üzenetére


BossBoss
őstag

Ezzel én is így vagyok. Pár hete váltottam droidra, de fele annyi alkalmazásom van mint iOS-en volt. Megdöbbentett amikor megláttam a market kínálatát. Tényleg milliónyi gagyi app. A telefont imádom és a rendszer is jobban formálhatóbbnak tartom mint az apple-t, de market az botrányos. Ha az appsotrore cuccai mind itt lenének droidon, az maga lenne megváltás. :))

(#16818) Szelley válasza pzstm (#16814) üzenetére


Szelley
senior tag

bizony bizony :)

(#16819) ERPY válasza Rotate (#16815) üzenetére


ERPY
őstag

Aham, thx. Még sosem vitt rá semmi, hogy utánnanézzek, csak sokszor olvastam már róla.
Most 80%-os akksi mellett van 1 óra 46 perc képernyőhasználatom, amiből 95% opera mini. Sikerült nagyon összebarátkoznunk.

(#16820) pzstm válasza BossBoss (#16817) üzenetére


pzstm
titán

tudsz konkrét példát mondnai, melyik app hiányzik Neked? (én épp azt nézegettem hogy lassan az összes must-have appom fent lesz WP-n is, így nem tartom kizártnak, hogy valami új kipróbálása végett év vége felé egy WP8-as telefont megnézek)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16821) Psytech válasza ERPY (#16819) üzenetére


Psytech
senior tag

Opera minivel tudsz normálisan linkelni? Én múltkor próbáltam egy kicsit, mivel szó volt róla, hogy milyen akksi barát, de aztán amikor linkeltem volna valamit, akkor webcím copy, hsz-szerkesztésben a linkbe be, de végül az lett az eredmény, hogy az ég világon nem linkelt semmit, lett egy üres hsz-em...

(#16822) ERPY válasza Psytech (#16821) üzenetére


ERPY
őstag

Igazad van, nekem se megy a linkelés. De én csak olvasgatok, több fórumot követek, szal annyira nem vészes. Azért talonban csak megrázom a telót, és már fittyen is elő a browser+, ha mindenre kiterjedő netes élményre lenne szükség.

(#16823) BossBoss válasza pzstm (#16820) üzenetére


BossBoss
őstag

Nyilván ha létszükségletű app hiányozna, nem váltottam volna. Mindenre van alternatív megoldás, csak az ember megszokta a jól bevált alkalmazásokat. Nagyon hiányolom a gyári skydrive klienst, TomTom navit, AV Player, Air Videot, Cambirdge angol cuccait, meg sorolhatnék még párat. De tudok nélkülük élni. :) WP7? :DDD Majdnem lumia lett S2 helyett de nagyon sok dolog visszatartott. Úgy gondolom jól döntöttem.

(#16824) GazRic válasza Rotate (#16804) üzenetére


GazRic
senior tag

Köszi hogy szóltál ... megy is fel ...

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#16825) GazRic


GazRic
senior tag

Rootolásnál is változik a számláló (hányszor módosították)?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#16826) Rotate válasza GazRic (#16825) üzenetére


Rotate
veterán

minden kernelcserénél változik a számláló... és a rootoláshoz meg az kell... viszont ott a TriangleAway :) sőt, ha az xda-s topicjából nézed, még csak meg sem kell venned, ingyen is elérhetővé tette Chainfire :)

(#16827) Psytech válasza ERPY (#16822) üzenetére


Psytech
senior tag

Áhh, köszi, akkor már tudom, hogy nem én vagyok a hülye, hanem nem lehet vele.
Így viszont nálam off, akkor inkább beáldozok az akksiból, de a Mobile legalább tényleg mindent tud.

(#16828) GazRic


GazRic
senior tag

KIES:
I9100XWLP7_I9100OXXLPH_I9100XXLPS_HOME.tar.md5

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#16829) knyitogato


knyitogato
őstag

T-Mobile ICS:

"Társaságunknál folyamatban van már a tesztelés. Amennyiben a frissítés már elérhető, a megszokott csatornákon értesítjük előfizetőinket. Ez idő alatt megértését és türelmét kérjük."

Más: ti tapasztaltatok már olyat, hogy egyik-pillanatról a másikra elkezd fogyni a 3g térerő? Lecsökken egy vagy akár nulla csíkra ott, ahol egyébként fullon van. Eddig kétszer volt nekem ilyen, először egy újraindítás elég volt, ma viszont sok kellett.... :((( gyári 2.3.4

(#16830) pzstm válasza BossBoss (#16823) üzenetére


pzstm
titán

natív skydrive appnak én is örülnék, de az sajnos nincsen. :N

Többit meg nem használom :R

WP8-at írtam direkt, nem 7-et (7.5-öt) ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16831) HUTCHDB válasza ERPY (#16822) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.opera.mini.next.android

nekem megy a copy/paste funkcio, viszont a direkt link nem.
egyebkent a fenti next nekem meg picit jobban is tetszik, mint a sima, igaz, nincs normalis oldalhoz igazitott szovegtordelesi funkcioja.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#16832) ERPY válasza HUTCHDB (#16831) üzenetére


ERPY
őstag

Nekem a next annyira nem jött be, maradtam a sima mininél.

(#16833) kmisi99


kmisi99
addikt

Régebben hallottam azt hogy van az a dolog hogy ha regeljük a telót a Samsungnál kapunk +2 hó garit. Még most is van ilyen ? Illetve tök mindegy milyen régen lett véve csak még gari időn belül kell regelni?

(#16834) pzstm válasza kmisi99 (#16833) üzenetére


pzstm
titán

pontosan. Én kb. 7-8 hónap után jutottal oda, hogy regeljem. És simán ment. Nincs vásárlástól számított X időkorlát tudtommal. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16835) doongoo válasza kmisi99 (#16833) üzenetére


doongoo
addikt

igen, garanciaidőn belül bármikor regizhetsz a +2 hónapért

(#16836) kmisi99


kmisi99
addikt

Kösz a választ akkor neki állok regisztrálgatni mert most úgyis 3 új samsung cucc van a családban :D

(#16837) animoo válasza Psytech (#16805) üzenetére


animoo
senior tag

Most neztem az unpacked appben, hogy az van irva az event utan, hogy episode 1... remeljuk a gs3-at nem az episode 8-ban mutatjak be...:)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#16838) csabám válasza Rotate (#16804) üzenetére


csabám
addikt

A csodás Kies felajánlja? :)
Nézze már meg valaki, akinek hivatalos LPQ - ja van, vagy KI4. Köszönöm.

Nem azért, de az S3 - nak van már régóta topikja :K

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#16839) Psytech válasza animoo (#16837) üzenetére


Psytech
senior tag

LOL, az be is b@szna... :DDD

(#16840) Rotate válasza csabám (#16838) üzenetére


Rotate
veterán

feljebb mrfranky írta, hogy Kies-szel fel is tolta :)

na jó nem feljebb, még az előző oldalon :D

[ Szerkesztve ]

(#16841) smoli


smoli
aktív tag

Véletlenül beállítottam a skype-ot alapértelmezett tárcsázónak és most sehol nem találom, hogy hol kell visszaállítani az eredeti állapotot.
Tud valaki segíteni?

(#16842) Rotate válasza smoli (#16841) üzenetére


Rotate
veterán

beállítások/alkalmazások/skype/alapértelmezések törlése :)

(#16843) ERPY válasza smoli (#16841) üzenetére


ERPY
őstag

Beállítások / alkalmazások / skype megkeres és aljánál van olyan hogy alapértelmezett tőrlése

(#16844) ERPY


ERPY
őstag

Ha minden jól megy, most olvasom, hogy talán a 2 ft-os telefonadó csak a 10 perces megkezdett beszélgetés fölötti percekre élne, és nem haladhatja meg a havi 700 ft-ot. Na, ez ha így lenne még el is fogadható. Szerintem.

(#16845) Rotate válasza ERPY (#16844) üzenetére


Rotate
veterán

jó is, kilenc perc után le kell tenni, és újrahívni :D

(#16846) pzstm válasza ERPY (#16844) üzenetére


pzstm
titán

jaja. én is láttam. SMS-t meg 10-et ha küldtem 1 év alatt :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16847) GazRic válasza csabám (#16838) üzenetére


GazRic
senior tag

Igen fel.
Nekem már fel is ment.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#16848) csabám válasza GazRic (#16847) üzenetére


csabám
addikt

Este fel is rakom. Köszi.

Rotate: Neked is köszönöm.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#16849) ERPY válasza Rotate (#16845) üzenetére


ERPY
őstag

Mekkora szívás lenne, csak elméleti síkon mondom persze, ha a szolgáltatók beállítanák, hogy minden beszélgetést autómatikusan bontanának 9 perc 50 másodperckor. :))

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.