Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17051) zseko válasza ToMmY_hun (#17027) üzenetére


zseko
veterán

Tessék kettő :D

HR24.hu

(#17052) HUTCHDB válasza kungzi (#17049) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

hát azért erre a sebességre senkinek nem lehet panasza....

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#17053) ToMmY_hun válasza zseko (#17051) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Ohh köszönöm! Sokkal jobban tetszik a telefonnál. :P

C programmers never die, they are just cast into void.

(#17054) Rotate válasza kungzi (#17049) üzenetére


Rotate
veterán

nem fogja :)

(#17055) Bilux


Bilux
veterán

köszi srácok a linkeket :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#17056) Piwi válasza zseko (#17051) üzenetére


Piwi
addikt

kis formás :)) :DDD

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#17057) HardRic


HardRic
addikt

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Már megy a Galaxy S IV pletykálódás

(#17058) kungzi válasza Rotate (#17054) üzenetére


kungzi
veterán

remény hal meg utoljára :D

(#17059) zseko válasza Gergőkee (#17045) üzenetére


zseko
veterán

Nekem ez tetszett meg a Galaxy note 10.1-ben, ezért szeretnék olyat venni. Így már tényleg kiválthatná a nagygépem az idő nagy részében.

Vannak egyébként benne jók ahogy nézem a videókat, az állapotsávon végre nem csak 5 ikon van, képernyőzárra kitehetők appok mókolás nélkül is..

(#17053) ToMmY_hun: láttad volna az első konferansziét (vagy hogy hívják), nem vagyok annyira milf rajongó, ám nagyon ütős :DDD

(#17060) pzstm: nem-nem, azt még tán februári videóban láttam vagy márciusban? Nem emlékszem.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#17060) pzstm válasza zseko (#17059) üzenetére


pzstm
titán

10.1-et is mutattak csak arról pont lemaradtam??? pont 20 perccel később kapcsolódtam be sajnos ;(

szerk.: ma csak S3 volt ugye? se s-cloud se új tab :( :O

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17061) zseko válasza ToMmY_hun (#17053) üzenetére


zseko
veterán

Viszont csináltam képernyőmentést :DDD

Csak az S3-at mutatták ma, én legalábbis nem láttam mást. Ezt a Note 10.1-et nagyon várom, csak félek hogy drága lesz és nem tudom megvenni :(

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#17062) Gergőkee


Gergőkee
aktív tag

Kíváncsi vagyok, hogy elérnek-e ezzel a telefonnal olyan sikereket, mint az sgs2-vel (gondolok itt az eladási számokra). Én egyszerűen nem tudom elhinni, hogy a 4,8-as méret milliók számára kényelmes lenne...

S2 anno lesöpört mindenkit. Ez a telefon nem söpör le senkit. Sőt. Pentile kijelzőjével még hátrányba is kerülhet (mondjuk HOX-hez képest).

Szerintetek a megjelenés után 1, 2 vagy 3 héttel fogják a fejlesztők portolni a megújított alkalmazásokat? :-)

(#17063) HUTCHDB válasza Gergőkee (#17062) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

te fogtad mar a kezedben a HOX-ot?
csak 3-5 percig hasznald!
kijelzo?
hat lehet sokaknak az az etalon, de nekem koszonom nem kell!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#17064) ToMmY_hun válasza zseko (#17061) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Nem mernék megesküdni arra, hogy ő nem volt soha férfi :D
Egyébként a viccet félretéve az előző csajszi vonzóbb. Persze inkább a mobilt választanám. Vezeték nélküli töltő? gyárilag? Végre! :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#17065) Soound válasza kungzi (#17049) üzenetére


Soound
tag

Szerintem csak XDA-n keresztül kapja meg. Ezt csak azért mondom, mert SGS3 featurejeinek 80%-a? (sokat mondok?) az TW feature alapvetően. Szóval ha kapnánk mi is új TW-t, akkor nem sok okod lenne (hardware kivételével) hogy SGS3 vágyj.

Abba bízom, hogy pl.: AOKP egy csomó hasznos cuccot lenyúlnak majd. Pl. a screentimeout cuccot :)

(#17066) Rotate válasza Gergőkee (#17062) üzenetére


Rotate
veterán

Note-ra is ezt mondtuk, és viszik mint a cukrot, és még csak nem is volt így túlhypeolva... ez is fog fogyni jócskán :) de nem általam :D

(#17067) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

http://www.google.hu/search?tbm=isch&source=mog&gl=hu&tab=wi&q=samsung%20galaxy%2Fnexus&sa=N&biw=533&bih=320#i=23

ismeros valahonnan?

nehany hete sokaktol olvastam, hogy mennyire tetszik neki....ma pedig szinte ua. kinezetrol meg homlokegyenes mas velemeny!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#17068) HardRic


HardRic
addikt

Egy dolgot mondjatok meg nekem: ti aludtatok már el telefonon olvasás közben?! Erre építeni egy feature-t? Ez mégis mi ez?

(#17069) mykos válasza stop (#17036) üzenetére


mykos
aktív tag

Ugyan ebben a helyzetben voltam én is, a telcsi leesett a 8. emeletről. 22 métert zuhant és sarkával a betonra érkezett. A keret kissé megnyomódott, meg a kijelző is karcos lett...belülről is...ez komoly.
Frontend, CPU board túlélte, aksi kicsit alakot váltott de azért még működik. Komplett front panelt vettem hozzá, most végeztem a műtétel. 2 órája ismét életben van a kicsike....jobb mint újkorában;)

-> keret digitizerrel, hangszóróval, vibrával, USB boarddal, mikrofonnal és kijelzővel együtt kapható csak...nem költséghatékony, nekem elhiheted :K

u.i: Az új frontpanel kijelzője félelmetesen homogén. Nagyon sötétben a saját telcsimen azért látszik ez a darabosság. Az új viszont sötétben is sötét, és homogén(vibra black).

AS8935G, TM G3 Custom, TM DE .50 AE HK, SGS2, SG Alpha ghfr77vvt76buzzu89v 6ztt

(#17070) pzstm válasza HardRic (#17068) üzenetére


pzstm
titán

parasztvakítás kérlek szépen ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17071) Varszegig válasza HardRic (#17068) üzenetére


Varszegig
veterán

Nem épp ez a lényege, hanem hogy amíg nézed, addig nem kapcsolja le a kijelzőt, nem kell tapizni állandóan, ha olvasol valamit. Azaz alapban kicsire rakhatod a kikapcsot, ha olvasol, akkor nem kapcsol le-ha jól értem.

(#17072) Shummo válasza Varszegig (#17071) üzenetére


Shummo
aktív tag

Annak viszont mar igencsak sok értelme lenne:D

(#17073) Zsolaf válasza Varszegig (#17071) üzenetére


Zsolaf
addikt

Az így rendben van akkor :))

(#17074) SzlobiG válasza Varszegig (#17071) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen ez így jó is olvasásnál zavarni szokott a képernyő kikapcs.

(#17075) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

normalis kepek!!!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#17076) HardRic


HardRic
addikt


Hogy megvillogtassam hatalmas paint tehetségemet gyorsan összedobtam, hogy hogyan lenne kevésbé ronda szerencsétlen. 1. kép: eredeti, 2.: a gombok kicsit feljebb vannak helyezve, 3.: a képernyő középen van, és picit rövidebb a telefon. (Bocs a minőségért.) Szerintem mindkét utóbbi verzió szebb lett volna.

(#17077) zseko válasza HardRic (#17068) üzenetére


zseko
veterán

Mi ebben a nagy szám? Én már aludtam el iratok kitöltése közben is :DDD

Tudni kell azért, fogfájásom volt, viszont egy demalgon+algoflex meghozta a "kívánt" hatást.. :) fejbevert rendesen munkahelyen, közel egy óra hosszára. De elmúlt :D

Egyébként meg: elalváskapcsoló :DDD Biztos úgy gondolták, ha van zenehallgatásnál is, akkor már legyen videónézéshez/netezéshez/olvasáshoz is :D

HR24.hu

(#17078) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#17075) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

hogy mi lesz a trendi?
egy kis erdekesseg:
(majd nezzetek meg hozza a mai sgs3 kepeket!) legigeretesebb iphone5 koncepcios kepek!

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#17079) Cathulhu válasza Rotate (#16826) üzenetére


Cathulhu
addikt

Nem nem, nem kell kernelcsere rootolashoz :P

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#17080) C.Brigante válasza HUTCHDB (#17078) üzenetére


C.Brigante
veterán

ha ilyen lesz az ájfon5, akkor azt hiszem egyetérthet minden valamire való, jó izlésű embertárs abban, h így néz ki egy tökéletes és igazán must have érzést kiváltó telefon! csillagos 5-ös!

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#17081) Rotate válasza Cathulhu (#17079) üzenetére


Rotate
veterán

KK5 alatt...

(#17082) Cathulhu válasza Rotate (#17081) üzenetére


Cathulhu
addikt

LP7

amugy halalegyszeru, kell ket zip az SD-re (az internalra), az egyik az egy CWM recovery a masik pedig a busybox/su

Gyari recovery elindit, apply CWM, az alol pedig apply busybox. Counter marad, kernel marad, root muxik
[link]

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#17083) fuximaxi válasza zseko (#17061) üzenetére


fuximaxi
senior tag

NE izgulj! Biztosan drága lesz. :D Én is várom

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#17084) C.Brigante válasza Cathulhu (#17082) üzenetére


C.Brigante
veterán

KK5 alatt LP7? :DDD

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#17085) Braddock válasza HUTCHDB (#17078) üzenetére


Braddock
őstag

Kezdődik a hype, csak nehogy pofára esés legyen, mint a 4S-nél.

(#17086) hashpoque


hashpoque
tag

Ez az exDialer nagyon jó! Köszi azoknak, akik ajánlották!!!! Így már nem utálom annyira az ICS-t.

(#17087) SzlobiG válasza C.Brigante (#17080) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az első szifonom ez lesz ha tényleg így fog kinézni. :U

(#17088) C.Brigante válasza Braddock (#17085) üzenetére


C.Brigante
veterán

mondjuk az apple mutatói nem igazán a pofára esést tükrözik! :) flame off!

(#17087) SzlobiG: azt hiszem nekem is!

[ Szerkesztve ]

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#17089) pzstm


pzstm
titán

őszinte leszek. Hands-on videókon sokkal szebb látvány mint képeken :DDD

vagyis ha nem sokkal de azért jobban elfogadható :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17090) srq


srq
tag

Rossz érzésem van a kamerával kapcsolatban.. mintha egy az egyben az S2 kameráját örökölte volna, legalábbis gyanúsan hallgatnak a videó stabilizációról és a videó közbeni touch focus-ról.. A touch focus and image stabilization megemlítése a videó képességek előtt egy pontosvesszővel elválasztva, számomra azt jelenti, hogy az s3 sem bír video stabilizációval, amivel amúgy az iPhone4 igen. (Vagy csak az iPhone4S? Mindegy..) Sem touch focus-szal videózás közben. (Mondjuk ez még kevésbé fájdalmas és gondolom majd pl. egy kompatibilis lgCamera appal orvosolható, na de miért nem gyárilag van lehetőség választani a focus mode-ok között?)

"Camera: 8 megapixel auto-focus camera with face detection, touch focus and image
stabilization; Full HD (1080p) video recording at 30fps, LED flash, 1.9MP front facing camera, video-calls"

(#17091) Rotate válasza Cathulhu (#17082) üzenetére


Rotate
veterán

én is használtam azt a módszert, aztán ráfrissült OTA-n, és megbolondult az egész, minden root apptól fagyott a telefon, aztán le kellett gyalulni, felraktam a cf-et odinnal, triangleaway-el nulláztam... ez sokkal jobb így, működőképes a telefon...

(#17092) zeroo5ux válasza C.Brigante (#17088) üzenetére


zeroo5ux
aktív tag

nem az apple esett pofára, hanem azok akik az i5-t várták és kaptak egy jó nagy adag ... újdonság helyett egy ránc felvarrást...(bár nekik biztos elég volt hiszen az apple termék) flame off

anno a S2-nél is ugyanez volt hogy majd váltok az S3-nál aztán lassan mindenki S2-t vett, itt is ez lesz. (bár mondjuk az árától is függ)

(#17093) Fail3D! válasza HUTCHDB (#17078) üzenetére


Fail3D!
addikt

hat akkor azhiszem 1-2 evig almodhatok hogy nekem valaha is ilyen telom lesz:) de ez mindent visz... legalab megkozelithette volna az sg3 ezt a szintet:(

(#17094) Gergőkee


Gergőkee
aktív tag

Én is akkuteszteltem. Érintetlen lp7 (még root sincs), 50% min fényerő, 50% auto, bt végigo bekapcsolva, kb 1 órán át autóval párosodva, 2amperes akku

-folyamatos 3g(!)-

Ha kijelző ment, akkor 90% böngészés (opera mini) 10% gmail

most lépem át a 6 órát.

(#17095) agabe válasza HUTCHDB (#17078) üzenetére


agabe
addikt

koncepcios kepek idejen s3-assal sem volt gond...de ne. gondolm hogy iphone ronda lenne majd, mig s3-as elegge megosztja elsore az embereket...node a note is milyen "randa tegla", hasznalat kozben meg egyszeruen jo...ugyhogy ezt a kinezet dolgot varjuk ki.

(#17096) Cathulhu válasza Rotate (#17091) üzenetére


Cathulhu
addikt

Gondolom az OTA frissites felulcsapott 1-2 szukseges binaryt. Mondjuk en nem frissitenek se OTA-n se KIESen, azt rahagyom az odinra. Nekem ez a modszer igy szimpatikusabb.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#17097) Gergőkee válasza Cathulhu (#17082) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

WOW, ez így nagyon jól hangzik!
Lehet, hogy rottolnom kellene? Ez még egyszerűbb is, mint pittel csinálni :)

(#17098) Rotate válasza srq (#17090) üzenetére


Rotate
veterán

"S3 is using new gen camera module. Internally confirmed. #SGS3 #GalaxySIII"

twitterről :)

ilyen is van, ez konkrétan supercuriotól:

"I must say, regardless of any other specs or characteristics #GalaxySIII will be the ideal platform for high quality music listening. Yeah!"

(#17099) Cathulhu válasza Gergőkee (#17097) üzenetére


Cathulhu
addikt

pittel rottolast sajnos semmi sem valthatja ki

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#17100) srq válasza Rotate (#17098) üzenetére


srq
tag

Oké, ennek örülök, legalább gyorsabb, gondolom, jobb képet csinál stb., de videó stabilizáció szerintem akkor sincs benne, különben megemlítenék.

Image stabilization (anti-shake) már az S2-ben is van a stock Camera appal, ami opció csak a képek készítésénél van jelen.

Igazából láttam iPhone4 vs. S2 video mintákat youtube-on, i4-ben persze be volt kapcsolva az anti-shake és látszott a különbség: az s2 ugyanazt vette fel és nagyon remegett a kép, minden kézrezzenést megmutatott szemben az iPhone4 videójával. Persze ettől még nem kéne iOS, és én is S2-t vettem, de azért reméltem, hogy az S3 már jobb lesz ilyen szempontból. Egyelőre sehol nem látom legalábbis, hogy lenne benne video stabilization.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.