Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12751) Rotate válasza zso73 (#12749) üzenetére


Rotate
veterán

ez sem nyert... esetek többségében nálam úgy is befagyott, egyszerűen nincs olyan dolog, amire rá lehetne mondani, hogy amiatt van... teljesen random a dolog, és az az érdekes, hogy valakinek nincs is abszolút...

(#12752) Fail3D! válasza agabe (#12742) üzenetére


Fail3D!
addikt

40k kulonbozetet nem er meg a valtas!:D de koszonom... de majd kiderul bizom benne hogy olcsobb lesz, annyira csak nem tartja a sony az arat... bar az erdekes hogy az arc s es az sgs2 kozott nagy kulonbseg van tudasban es megis hasznaltan kb 10-15k a kulonbseg.

(#12753) scapegt válasza Rotate (#12751) üzenetére


scapegt
senior tag

Nalam is aranylag surun fagy ki a wifi sajna.

(#12754) Rotate válasza scapegt (#12753) üzenetére


Rotate
veterán

nekem szerencsére nem gyakran...

(#12755) HUTCHDB válasza vagyula (#12744) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

neba.....
miert?
az s1-en en ateltem azt az idoszakot, amikor az xda-n abbahagytak es vitte tovabb eloszor ott, majd kulon weboldalon.
o volt az, aki portolta a hd video felvetelt a cm7-es romokra.....sorolhatnam.
szoval sajnalom.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#12756) laci06


laci06
senior tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a készülék MAC adress-ét hol lehet megtalálni? 2.3.6 van rajta, ha ez számit.

Köszönöm!:)

(#12757) migabi24 válasza agabe (#12742) üzenetére


migabi24
nagyúr

van itt a hardveren eladó 68.000-ért pár napos, bolti garis

(#12758) CHIPman válasza laci06 (#12756) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Beállítások/Vezeték nélküli/Wifi, itt menü gomb/speciális, és ott a második sor.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#12759) laci06 válasza CHIPman (#12758) üzenetére


laci06
senior tag

:R

(#12760) dancsuri


dancsuri
veterán

Ez nem piskóta :K

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#12761) trobi28 válasza dancsuri (#12760) üzenetére


trobi28
addikt

Ez mindennek mondtható csak normális tesztnek nem :(
Majd akkor derül ki hogy milyen a vas ha vesznek páran és az ember bele olvas a fórumokba :K

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#12762) pergabb


pergabb
senior tag

MX Video Player-t használok, hardveres kezelésnél csúszik minimálisan a hang. Ez miért van? Szoftveres kezelésnél már jó, de igazából azt sem tudom mi a kettő között a különbség :)

(#12763) turika86 válasza trobi28 (#12761) üzenetére


turika86
aktív tag

Igazából csak az üzemidő a kérdés... ja és kiváncsi leszek samu válaszára... mit találnak ki az s3ba...

"Time is the fire in which we burn"

(#12764) Rotate válasza pergabb (#12762) üzenetére


Rotate
veterán

ez leginkább a formátumtól függ... lehet az adott formátumot nem jól kezeli a gyári videós codec... tedd szoftveresre és kész...

[ Szerkesztve ]

(#12765) ERPY válasza dancsuri (#12760) üzenetére


ERPY
őstag

Ez amolyan nesze neked itt a semmi leírás.

[ Szerkesztve ]

(#12766) Snücü válasza ERPY (#12765) üzenetére


Snücü
tag

Indextől többet nem is várnék... :))

(#12767) ERPY válasza Snücü (#12766) üzenetére


ERPY
őstag

Írják hogy az akku gyorsan lemerül. Még egy nap is kérdéses. Sajnos ez a gyenge pont, de nagyon. Ettől tartanék GS3 esetében is.

(#12768) Rotate válasza ERPY (#12767) üzenetére


Rotate
veterán

igen, nekem mondhatják, hogy minél több mag annál kevesebbet fogyaszt, de azért ekkora tepsit szuflával ellátni, ahhoz oldaltáskás akku kéne...

(#12769) manokaki válasza Rotate (#12768) üzenetére


manokaki
őstag

Meg ugye a HD felbontás is egyre jobb !!

Attila

(#12770) F-ECT$ válasza Rotate (#12768) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem a következő telefonom remélhetőleg már 3-4 Ah körüli akksival lesz szerelve.

Dive ever, work never.

(#12771) Rotate válasza manokaki (#12769) üzenetére


Rotate
veterán

a felbontás max annyiban befolyásolja az üzemidőt, hogy több a dolga a GPU-nak... az nem vészes plusz...

F-ECT$:

Razr Maxx? :) nem lenne rossz, ha nem lenne hányadék a kijelzője, illetve nem lenne Motorola...

[ Szerkesztve ]

(#12772) F-ECT$ válasza Rotate (#12771) üzenetére


F-ECT$
titán

Annak csak az akksija tetszik. Egyelőre még nincs olyan telefon, amire cserélnék.

Dive ever, work never.

(#12773) Rotate válasza F-ECT$ (#12772) üzenetére


Rotate
veterán

én az új Huaweiekre leszek kíváncsi :)

(#12774) manokaki


manokaki
őstag

Én mondhatni az összes jelenlegi telefont kiprobáltam ,már mint a felső kategoriában , de valahogy még mindig ez a leghasználhatobb és leggyorsabb telefon, és a kijelző szingazdagsága is a legjobb még ha a felbontás ugye már nem a csucs ....

Én várom nagyon az SIII-t !!! :R

Attila

[ Szerkesztve ]

(#12775) pzstm válasza manokaki (#12774) üzenetére


pzstm
titán

nekem most egészen biztos nem fog beleférni a keretbe egy új telefon, de úgy érem még 1 évig simán kibírom vele :B ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12776) mutyi


mutyi
őstag

Sziasztok!

Haverom most vett használtan egy Galaxy S II-t.
Mondom neki,hogy van már a 4.0-as ICS,ha nem az van rajta,akkor jó lenne frissíteni. Meg is néztem,asszem 2.2 vagy 2.3-as rendszert láttam.
Na gondoltam ez is úgy működik,mint pl. Iphone-nál vagy pl. egy Archos Tabletnél, hogy wifin keresztül simán letölti a friss rendszert és frissíti.
A kérdésem az lenne, hogy egy gyári firmware-t hogyan kell frissíteni,hogy egy 4.0-as ICS kerüljön a helyére??
Nem kell totál részletesen,majd utána nézek,de jó lenne ha nagyvonalakban átlátnám ezt az Androidos frissítgetést.
Jah és ha lehet,akkor egy linket egy dobjatok pls,ahhoz a firmware-hez amit fel kellene dobnom. Nem akar semmi extrát, annyit szeretnénk, hogy mivel hivatalosan van hozzá 4.0, így az kerüljön fel.
Köszi előre is!

(#12777) Rotate válasza mutyi (#12776) üzenetére


Rotate
veterán

ha szolgáltatós, vagy kétes eredetű telefon, akkor nem lesz még 4.0 egy darabig... rá lehet tenni, de a megfogalmazásodból az jött le, hogy annyira nem vagytok képben, szóval én nem bántanám... gondolom nem kell a haverodnak egy drága papírnehezék...

de ha mindenáron ár akarjátok erőszakolni, akkor az LP3/LP4/LPS közül rakjátok valamelyiket, és kezdetnek ajánlom áttanulmányozni az első hsz-t.

[ Szerkesztve ]

(#12778) mutyi válasza Rotate (#12777) üzenetére


mutyi
őstag

Egy mobil boltban vettük, használtan néhány hónaposan vitték tán be,mert még több mint másfél év a garancia rá.
Független a készülék tudomásom szerint, viszont honnan lehet tudni hogy tuti független, nem-e valaki buherálta. Egyáltalán függetleníthetőek ezek z S II-es készülékek?
A másik,hogyan ellenőrizhető, hogy gyári firmware van rajta és nem valami főzött dolog?
IMEI szám alapján esetleg lekérdezhető ilyesmi infó a Samsung oldaláról?

(#12779) ERPY


ERPY
őstag

Na, ami tuti hogy a gyári ICS-be nem kerek. Feltettem kipróbálás gyanánt valami CM9 romot, és 800mhz-en megy a böngésző mint a kisangyal, míg ICS alatt ezen az órajelen szinte megdöglik. Nemtudom a fogyasztással mi a helyzet, mindenesetre tetszik.
Mivel lusta voltam és csak tesztelni akartam, rányomtam no wipe az aktuális romomra, és szépen maradt mindenem.

(#12780) Rotate válasza mutyi (#12778) üzenetére


Rotate
veterán

kezdetnek azt kéne megtudni, hogy van-e rá gyári Samsung gari, ha nincs Samsungos garipapír, akkor szinte 100% hogy nem Magyarországról származik...

azt nem igazán fogod megtudni, hogy függetlenítve lett-e...

romverzió: tárcsázóba *#1234# beírva mit ír ki pontosan?

(#12781) futor


futor
aktív tag

TurkbeyRom Ics V4

[link]

(#12782) hdman


hdman
őstag

Batterydropom wanam 10.3 alatt...

Meg akartam nézni az időr, és ki volt kapcsolva a teló. Nem is tudtam bekapcsolni, csak akku ki-be után...

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#12783) Rotate


Rotate
veterán

próbáltátok már a Panoráma felvételt? :D marhajó :D

Itt az egyébként rohadtul rendetlen szobám panorámában, a minőség nem a legjobb mert szar fényben fotóztam vaku nélkül...

(#12784) Leonardo91 válasza Rotate (#12783) üzenetére


Leonardo91
senior tag

CFC :F :F neeeee.. :D :D :N

[ Szerkesztve ]

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#12785) pzstm válasza Rotate (#12783) üzenetére


pzstm
titán

próbáltam ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12786) F-ECT$ válasza Rotate (#12783) üzenetére


F-ECT$
titán

Jó, csak kicsi a felbontása. A Pano-t dicsérik nagyon.

Dive ever, work never.

(#12787) Rotate válasza pzstm (#12785) üzenetére


Rotate
veterán

szép lett :)

F-ECT$:

igen az tényleg kicsi, csak nem gondoltam, hogy ez ilyen jó működik gyárilag :)

Leonardo91:

azám :D:D

[ Szerkesztve ]

(#12788) hdman válasza pzstm (#12785) üzenetére


hdman
őstag

Szép, grat :)

Sopron city :)

(#12789) pzstm válasza Rotate (#12787) üzenetére


pzstm
titán

THX mindkettőtöknek :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12790) rankesz válasza pzstm (#12785) üzenetére


rankesz
veterán

Ha jól sejtem, akkor ez csak a Stock ICS romokban található meg, wanam félekigyomlált, átskinezett, de mégis samu alapúban nincs... :F

(#12791) pzstm válasza rankesz (#12790) üzenetére


pzstm
titán

ez jó kérdés. március 3-n még tuti GB-vel csináltam a képet, akkor szerintem R2-féle custommal. Most meg stock, deodexed wanam van fent, igaz nem a wanamlite :B

Így van nálam most:

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12792) Rotate válasza rankesz (#12790) üzenetére


Rotate
veterán

lehet, hogy gyári ICS feature, egy blogpostban olvastam, hogy ICS-en faszán működik a panoráma készítés, neki GNexus van, mondom akkor megnézem nekem is jó-e, és mondom jé mekkora fasza cucc :)

(#12793) kecsetihunor válasza hdman (#12782) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Ha megfigyeled, egy ilyen battery drain után a telefon észbe kap, és úgymond visszatölti magát, vagy nem merül, tehát lényegében csak az infó rossz, de az akku fizikai töltöttsége nem változik.

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#12794) rankesz válasza pzstm (#12791) üzenetére


rankesz
veterán

Tévedtem, benne van wanam samu alapú romjában is, csak nem néztem meg az almenüt, mert az AOSP appban ugye kint tudsz váltani a kamera fő képén fótó, videó, és panoráma kép között.

(#12795) hdman válasza kecsetihunor (#12793) üzenetére


hdman
őstag

Kb. 15-20%-ot esett, és 5 perccel a bekapcsolás után 3-4%-ot mászott vissza...

Sopron city :)

(#12796) ToMmY_hun válasza hdman (#12795) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Igen, ilyenkor nem fogja egyből az incidens előtti állapotot mutatni a visszajelző, viszont nem fog csökkeni az értéke amíg az akkumulátor valóban el nem éri azt a töltöttségi szintet. Párszor engem is sikerül átvernie. :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#12797) manokaki


manokaki
őstag

egy kérdés :

Létezik hogy 4.0.3 alatt nem megy a TinTin játék ??

Attila

(#12798) Rotate válasza manokaki (#12797) üzenetére


Rotate
veterán

Gameloftot ismerve simán megeshet, bár nem tudom... nem próbáltam...

(#12799) zso73


zso73
veterán

A cimbim SII -je nyári kiadású. Neki az ICS lpq hibátlan. Nekem nem. Mi lehet az oka ?

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#12800) ToMmY_hun válasza zso73 (#12799) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Az biztos, hogy nem a telefon korában keresendő a hiba forrása. :) Hogy frissítettek? Mi a baj a tiéddel?

C programmers never die, they are just cast into void.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.