Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13301) Rotate


Rotate
veterán

fuhúúúú... láttátok milyen gondok vannak a HTC One S-el? év égése lesz azt hiszem... az agyon hypeolt nem műanyag borítás mállik le róla...

(#13302) C.Brigante válasza kungzi (#13298) üzenetére


C.Brigante
veterán

qrván szeretem ezt a telefont, de te amennyi pénzt kapsz vissza, azért én bepróbálnék inkább egy one S-t! :)

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#13303) Arcanis válasza Rotate (#13301) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Nem semmi, bár ahogy látom, csak a fekete modelleket érinti (egyelőre) a probléma.
Itt a link is a többieknek :)

(#13304) zack válasza cassius.clay (#13264) üzenetére


zack
nagyúr

Voodoo Louder... ;) Nem túl drága, de igen hasznos.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13305) cassius.clay válasza Szelley (#13272) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Okés srácok, köszi mindenkinek.
Ha minden igaz, holnap kipróbálom a Trialokat, aztán meglátom, az is lehet valamelyiket megveszem.

zack: Te nem iPhone-os voltál? :)

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#13306) zack válasza cassius.clay (#13305) üzenetére


zack
nagyúr

Hehehe. De. :)

(#13274) Jadro

Jah. :K Azóta be is vásároltam témákból. Dark Go theme + Sira GO theme + Sira Go Locker.
Volt vagy 8 dodó a három, de megérte. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13307) cassius.clay válasza zack (#13306) üzenetére


cassius.clay
senior tag

És hogy érzed? Megérte váltani ?:)

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#13308) zack válasza cassius.clay (#13307) üzenetére


zack
nagyúr

A csere után az eleje lelkes volt, de utána jött egy leívelő szakasz. Aztán ahogy teltek a napok, hetek, hónapok annál biztosabb voltam, hogy jó cserét csináltam. Szeretem a telót, amióta az LPQ-t elhagytuk azóta meg egyenesen szárnyal (LP3, LP4, LP7), és egyre kevesebb a gond. Sokat számít, hogy nincs gond a romokkal, mert így sokat tudok foglalkozni az alkalmazásokkal is. 1-1 progi pedig nagyon feldobja a használhatóságot, ha pedig mindenre megtaláltad a megfelelőt, szinte tökéletes teló lesz. Tény hogy részben a felbontás miatt grafikailag szebbek a progik iPhone-on, de én egy program esetében a működést, és a felhasználhatóságot többre tartom mint a csili-vili kinézetet. Már az iPhone topikba megkaptam, én vagyok az egyetlen aki azt mondja, jobbak az Androidos progik, de ha egyszer ez van, akkor vállalom. Sokan túlmisztifikálják az iPhone tudását, és természetesen van némi alapja, mert jó kis kütyü, de amikor azzal jönnek az értesítési rendszer mennyivel jobb iOS-en akkor röhögő görcsöt kapok. :) Nekem ez a szalagos diszkrét megjelenítés telitalálat. Nem kell ennél több. Jelez mindent. iPhone-nál meg az a plusz fícsör hogy pop-up fel is dobja akár lezárt képernyő mellett? Ragyogó. :DDD Főleg ha bizalmas sms díszeleg a lezárt képernyőn... :U
Jó kis kütyü ez, közel sem biztos hogy cserélni fogom GS3-ra, vagy a New iPhone-ra. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13309) cassius.clay válasza zack (#13308) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Jó telefon az tuti. nagyon nehéz igazságot tenni, talán nem is lehet, mert mindkettő más irányvonal.
A maga nemében az iPhone is jó és az android is (megfelelő hardverrel).
Mindkettő mellett és ellen is szólnak érvek. A döntés mindig a végfelhasználók kezében van.
Arra azért ne vegyél mérget, hogy Galaxy S3-ra nem fogod cserélni vagy az új iPhone-ra :)
Ezt majd akkor tudod eldönteni, ha láttad őket és "nyomkodtad" is, hisz nem piti gyártókról van szó, pontosan tudják, hogyan és mivel kell megfogni az embereket:)
Annak idején a Galaxy S1 tulajok sem gondolták, hogy le fogják cserélni imádott telefonjukat a majdani Galaxy S2-re, vagy az iPhone 3Gs tulajok, hogy majd az iPhone 4-re megéri váltani.
Én már ismerem magam, tudom, hogy előbb utóbb úgyis váltok, nem azért mert nem jó telefon, hanem egyszerűen "betegség" lett ez a cserélgetés nálam, úgy, mint sok más embernél :)

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#13310) GuruZone


GuruZone
őstag

Sziasztok, biztos volt már többször, de létezik az, hogy a battery drain jelenség azután jelenik meg, hogy a Battery Calibrationt használtam? (Criskelo ICS v5, legujabb siyah kernel)

Eddig minden ok volt, este kalibráltam, és éjjel 20%-ot esett a töltöttség...

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#13311) zack válasza GuruZone (#13310) üzenetére


zack
nagyúr

Akár...Nekem nincs fent, és úgy rémlik, amióta nem használom nálam sem volt. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13312) rankesz válasza rankesz (#13294) üzenetére


rankesz
veterán

Na ennyit a dralalatos siyah kernelrol... ez egy fos! lefekves elott (kb. miutan az elozmeny hsz-t megirtam) attettem a telot repulo modba es nezzetek mit produkalt:

Asszem megy fel a stock lp7 kernel hamarosan... vagy vissza az lp6 wanam rom

(#13313) #68216320 válasza rankesz (#13312) üzenetére


#68216320
törölt tag

Mi ezzel a gond? Az h valamilyen app felebreszti az vagy a te, a programozo, esetleg a rendszer hibaja. A kernelnek ebredni kell ha erre igeny van. Amugy ebrenlet alatt is alig merult.

(#13314) rankesz válasza #68216320 (#13313) üzenetére


rankesz
veterán

4%ot merult az eddigi 0-1% helyett, hiaba tettem repcsibe... most mar pl. 46% on vagyok, pedig azota voltam kv-t csinalni, stb szoval nem sokat ment a telo es 5% - ... Egyertelmuen jobban merul a titanic kernellel...:(((

(#13315) #68216320 válasza rankesz (#13314) üzenetére


#68216320
törölt tag

Én annyit látok erről a képről h kb. 7 óra alatt merült mondjuk 3-4%-ot. Nekem ezzel semmi gondom nem lenne. Másrészt azt nézd, h valami alkalmazás dolgozott a háttérben. Ez nem a kernel hibája.

(#13316) zack


zack
nagyúr

Létezik a Marketen magyar nyelvű ToDo List?

(#13312) rankesz:

Sztem se gáz annyira. Adj neki még pár napot/hetet, aztán ha cserélsz addigra már úgyis lesz 2-3 új ROM verzió. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13317) Psytech válasza rankesz (#13312) üzenetére


Psytech
senior tag

Szerintem cserélj elsőre csak kernelt alatta. Nekem is művelt ilyet stock LPS-en, hogy mondjuk siyah rc4-el tökéletes volt és aludt rendesen, de ezzel a 3.0.1-el már nem, volt amikor fel-fel ébredt. Pedig sem app sem beállítás nem változott a kettő között. Most abyss-t használok, de egyelőre még erre sem merném rámondani, hogy tök jó... Az új neak lehet még érdekes esetleg :))

(#13318) zack válasza Psytech (#13317) üzenetére


zack
nagyúr

Ezért nem cserélek egyelőre semmit se. :U
A 10.2 alatt is Siyah kernel fut, de ez a verzió nálam teljesen jól működik, és most úgy vagyok vele, ha jól működik, nem bontom meg az egységet.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13319) Psytech válasza zack (#13318) üzenetére


Psytech
senior tag

Ahogy látom, akkor a 10.2 siyah beta7-et használ, amivel pl nekem sem volt régebben gondom. Ami jól működik azt én sem piszkálnám. De a 3.0.1 tényleg nem működik tökéletesen, nem feltétlenül egy app ébreszti fel a telefonját. Az eddigi legjobb siyah nekem az rc1 volt, a későbbiek nálam mind gyengébben szerepeltek.

[ Szerkesztve ]

(#13320) rankesz válasza Psytech (#13319) üzenetére


rankesz
veterán

LP7 alatt milyen kernel van gyárilag? LPS? Mert akkor megy fel mindjárt a CF-Root LPS, még jó hogy itt hagytam a belső SD-n.

(#13321) Psytech válasza rankesz (#13320) üzenetére


Psytech
senior tag

Jaja, root kernelnek alapból az lps van lp7-hez is, ami sima cf-root.

Más: abyss kernellel használat közben jobban merül kb mint siyahval.. Cseréltem neak-re, hátha... :U

[ Szerkesztve ]

(#13322) Pityke78


Pityke78
őstag

Sziasztok!

Hogy tudom úgy beállítani a facebook-ot, hogy kapjak értesítést a telón az üzenetekről, jelölésekről, stb?
A beállításoknál hiába állítom be, hogy 30 percenként frissítsen, meg a Notification active-ra, akkor sem kapok jelzést, pedig minden be van pipálva.

Vélemény?

Köszi

(#13323) kungzi válasza C.Brigante (#13302) üzenetére


kungzi
veterán

egyedül a htc one s-t néztem, mert one x-re nem adok ki 190k-t az biztos, de a one s pentile matrixos képernyője azt mondják/írják, hogy nem szép, pixeles. amúgy jó lennem, de emiatt nem kell. meg kérdés mikor jelenik meg

ja és ma lesz az MATV-be a ONE X :C

[ Szerkesztve ]

(#13324) Leonardo91 válasza Psytech (#13321) üzenetére


Leonardo91
senior tag

NEAK-ban van BLN?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#13325) Psytech válasza Leonardo91 (#13324) üzenetére


Psytech
senior tag

Igen, támogatja azt is :)

(#13326) rankesz válasza Psytech (#13321) üzenetére


rankesz
veterán

Kíváncsi leszek a tapasztalatodra a Neak-el

(#13327) zack válasza Psytech (#13325) üzenetére


zack
nagyúr

Ha jó, dobj egy linket, hátha. Egy próbát megér. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13328) Rotate


Rotate
veterán

ez az app sokaknak jól jöhet, TB is hasonlókat tud, de a cikk írója szerint ez gyorsabb/egyszerűbb megoldás ugyanerre a célra...

DataSync

(#13329) doongoo válasza galfi2001 (#13220) üzenetére


doongoo
addikt

custom ROM-ot teszel fel, amiben ki van kapcsolva

(#13330) Psytech válasza rankesz (#13326) üzenetére


Psytech
senior tag

(#13327) zack és (#13326) rankesz

Este, vagy inkább majd holnap délelőtt megírom, hogy mit alkotott így egy nap alatt... Első blikkre nem rossz, bár akksival ez sem bánik kesztyűs kézzel, de ezt nem kiabálnám el, nem árthat neki fullra töltésből egy-kettő :) Szóval majd holnap lesz reális tapasztalatom róla :)

[ Szerkesztve ]

(#13331) doongoo válasza Psytech (#13317) üzenetére


doongoo
addikt

Speedmodot próbáltad? szerintem tuti akksiidőben

(#13332) Psytech válasza doongoo (#13331) üzenetére


Psytech
senior tag

Őt még nem, de ha neak nem válik be, akkor speedmod lesz a következő :) Egyszer csak találok egy olyat ami jó... Vagy visszatérek majd egy régebbi siyah-ra, volt ami nekem bevált azokból is.

(#13333) cassius.clay válasza zack (#13304) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Nekem érdekes módon ingyen lejött a google play -ről ez a voodoo louder . Viszont nem engedi hogy buheraljak mivel root jogot kér .
Tud valaki segíteni ebben? Hogyan kel rootolni SGS2-öt illetve mik az előnyei hátrányai ?
Tudom alap kérdés de ha tudja vki segíteni azt megköszönném .

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#13334) ezzio


ezzio
tag

megjelent a notibaron egy háromszög, ami adatkapcsolati limit tullépést jelez. hogy tudom eltüntetni onnan?

(#13335) Rotate válasza ezzio (#13334) üzenetére


Rotate
veterán

menj a beállításokba, és nyomd fel a limitet az egekbe :)

(#13336) zseko


zseko
veterán

A SamMobile-on található LP7 jobb mint a magyar LPQ?
Ha felteszem megmaradnak a programok meg minden, vagy gyalulja?
Feltehetem a mobile odinnal?
Ki is tudja az rootolni rögtön, vagy inkább a sima odin legyen?
Ez jó hozzá rootolni: CF-Root-SGS2_XX_OXA_LPS-v5.4-CWM5.zip ?

:)

Volt LP7-es cf-root is (DX_XTC_LP7) de nem hinném hogy az jó lenne nekünk.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#13337) doongoo válasza cassius.clay (#13333) üzenetére


doongoo
addikt

Az app ingyenes. Ha elindítod az appot és azon belül lement az ellenőrzés és a kerneled alkalmas a app belső tesztjén a futtatásra, akkor kell érte fizetni...

(#13338) F-ECT$ válasza C.Brigante (#13288) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem, 2Ah. Szóval gyári akksival kb ezek lenének a számok (-20%): 30 órája megy, 3ó kijelző (főleg email és net), és még van 46%.

Dive ever, work never.

(#13339) doongoo válasza zseko (#13336) üzenetére


doongoo
addikt

LPQ-nál minden újabb ROM jobb.
Alapból egyik hivatalos egyfájlos ROM sem gyalul, de ha biztosra akarsz menni a működésben, akkor inkább gyalulj.
Mobil odinnal is fel lehet tenni simán és azzal is tudsz gyalulni is illetve rootolni is

(#13340) ezzio válasza Rotate (#13335) üzenetére


ezzio
tag

már 996gbon van a limit, de nem tűnik el a felkiáltó jel. és annyit tuti hogy nem töltöttem :D

(#13341) doongoo válasza ezzio (#13340) üzenetére


doongoo
addikt

töröld az értesítést :W
ha feltetted a limitet, nem fog újra megjelenni

(#13342) Rotate válasza ezzio (#13340) üzenetére


Rotate
veterán

told az egekbe... :D

(#13343) leslien


leslien
nagyúr

Skacok ha vkit èrdekel invisibleSHIELD most már tènyleg jò áron ,priviben :)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#13344) zelma válasza Psytech (#13321) üzenetére


zelma
aktív tag

A legújabb romomban nekem alapból a NEAK van. Remélem hosszabb távon jó lesz...

Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius!

(#13345) zseko válasza doongoo (#13339) üzenetére


zseko
veterán

Köszii!
Egyelőre nem gyalulnék, nincs hozzá idegzetem most mindent beállítani újból és újból és újból és újból és ... :DDD Csinálok egy mentést recoveryből, ha valami nem stimmol akkor megy vissza.

HR24.hu

(#13346) MaCS_70 válasza cultfeca (#13187) üzenetére


MaCS_70
félisten

Érdekes...

Nagyon köszönöm! :R

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#13347) edgelaszlo


edgelaszlo
senior tag

https://docs.google.com/document/d/1aiejrksmBylKSIcIHivmOY2PnQP5pLDL9fiDu1q1uck/mobilebasic?pli=1

R2 üdvözletével Uraim.
Szép napot!

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#13348) Zin


Zin
senior tag

Gyári t-s a telom le akarok menteni mindent. első h.sz-t olvastam és ezt látom:
A mentés menete (rootolt kernel kell hozzá):
- indítsuk el a telefont recovery módban
- válasszuk ki a „backup and restore” menüt
- nyomjunk a „backup (to internal sdcard)” pontra
Elindul a mentés. << rootolt kernel az mi?

Nem Kies-re dugva tudom lementeni a hivasnaplot,sms-eket stb?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#13349) Psytech válasza Zin (#13348) üzenetére


Psytech
senior tag

Mivel egy nandroid mentéses szövegből ragadtál ki egy darabot, így egyértelmű, hogy nem azt találtad meg ami neked kell. A nandroid mentés egy teljes rom lementése, minden beállítással és programmal. Ha mást szeretnél lementeni, ahhoz más kell, nem a teljes rom lementése. Nem tudom, hogy Kies mit tud lementeni és mit nem, olyan távol tartom a gépemtől amennyire csak tudom.

(#13350) rento válasza Zin (#13348) üzenetére


rento
őstag

ezzel az egész rendszert mented le, kiessel tudod a telszámok, stb... lementeni.

mod: megelőztek :))

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.