Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13151) zack válasza quest8 (#13142) üzenetére


zack
nagyúr

Sosem vettem ki semmit egyik ROM csere előtt sem. Sokszor az "ajánlott" kategóriába tartozik a SIM és a MicroSD kivétele, de én így, hogy sosem vettem ki, még nem láttam hátrányát.

(#13146) fagyalllo

Ahhoz, hogy a keret így sérüljön, nincs az az üveg ami kibírná. Az meg a másik, hogy egy ilyen mértékű elhajlásnál szinte biztos a fődarab csere, mert a hajszálrepedéseken felül túlfeszülnek/lepattannak az alkatrészek az alaplapról.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13152) daveee85 válasza #68216320 (#13145) üzenetére


daveee85
csendes tag

Én csak attól tartok, hogy majd lesz valami baja a kijelzőnek, és ráfogják hogy a repedésből eredően lett hibás...

(#13153) mycso válasza vtommy (#13143) üzenetére


mycso
veterán

Én voltam, képet is raktam róla, illetve már azóta más is jelezte. Ez a keret rossz minőségű, könnyen elreped meg lepattogzik róla ez a szürkés lakkszerű festés. Gariztatás szerintem is esélytelen, pedig bőven beleférne.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#13154) vtommy válasza daveee85 (#13149) üzenetére


vtommy
aktív tag

Értem én.. egy a egyben ugyan ezt gondolom ++... max beviszed, beégéssel, vagy más apró kijelzőhibával a felső keretet 1-1 ben kicserélik.. viszont én még ezt sem tehetem meg... mert mióta láttam a debreceni szervizest,még a darabos utcát is elkerülöm nem hogy a márkaszervizt

(#13155) PeachMan azért azt is meg lehet jegyezni, hogy minden más telefonnál vannak hibák:) htc-k porosodnak ..stb sony ericcson arc széria: a jack dugó feletti müanyag rész a hőtágulástól kitörik :Y és akkor sorolhatnám..

[ Szerkesztve ]

(#13155) #68216320 válasza daveee85 (#13152) üzenetére


#68216320
törölt tag

Szerintem nem fogjak ra. Mondjuk teny h fel ev megkimelt es rendeltetesszeru hasznalat alatt egyszer mar volt szervizben, kijelzo szele foltosodik, repedesek a burkolaton, kijelzon egy olyasfajta pici folt, mintha zsirfolt lenne de nem takarithato. Lehet h hardveresen jo ez a telefon de ... na, hat van gond vele. En probalok nem torodni ezekkelna dolgokkal. A visszalevo masfel ev alatt amig garis szerintem ugyis szetesik, bedoglik es akkor kicsereltetem a kijelzot, kulsejet is.

Tomash95: Persze, gondolom h vannak, nem is azert mondtam h ne lennenek. Ennek ugy tunik ilyen gondjai vannak. Szerintem nem is varhato tokeletes telefon. Tomegtermeles van.

[ Szerkesztve ]

(#13156) daveee85 válasza #68216320 (#13155) üzenetére


daveee85
csendes tag

Egyébként semmi bajom a telefonnal, ezért is vacilálok, hogy érdemes-e borogatni az asztalt, vagy örüljek, hogy a kijelzőn pl sehol egy folt sincs...

(#13157) pergabb


pergabb
senior tag

valaki vélemény?: [link]

(#13158) vtommy válasza pergabb (#13157) üzenetére


vtommy
aktív tag

Mindenképp várj, akik mostanában cseréltetnek kijelzőt mind ilyet kapnak.. utobbi időben nem találkoztam olyannal aki nem ilyen pöttyöset kapott :( reméljük, hogy csak egy szériahiba, énis ezért várok a pestre felküldéssel..

(#13155) PeachMan igy van:D szerintem 1 hajszál repedés vagy kis tónus változás még mindíg jobb, mint ha haszálhatatlan lenne a jack aljzat mer itt meg ott kitörik egy darab:D

[ Szerkesztve ]

(#13159) #68216320 válasza daveee85 (#13156) üzenetére


#68216320
törölt tag

Szerintem orulj. Ez a repedes igazan semmiseg. A gari miatt pedig ne aggodj. Ahogy en eszrevettem nem szorozossek a problemakkal. Fel vannak keszulve ra h ezer gonddal viszik vissza a telefonokat.

Tomash95: Ezt a pottyos kijelzot hogyan figyelitek meg? En eddig csak sotetedo savot vettem eszre a bal oldalan.

[ Szerkesztve ]

(#13160) vtommy válasza #68216320 (#13159) üzenetére


vtommy
aktív tag

Egyszerű: lámpa lekapcs, vársz 1percet még a szemed megszokja a sötétet, aztán egy full fekete hátteret megnyitsz, amin semmi nemlátszik ami megtörné a feketeséget se status bar se semmi(pl egy fotó amire rá nagyítasz) és tökéletesen látszanak a foltok, vagy az hogy a kijelző nem homogén.

[ Szerkesztve ]

(#13161) pergabb válasza vtommy (#13158) üzenetére


pergabb
senior tag

ez már nem csak pötty:) nézzed meg a 2. képet, ez már csíkos/halszálkás is :)
KÉP

(#13162) #68216320 válasza vtommy (#13160) üzenetére


#68216320
törölt tag

Megneztem. Egy ido utan nekem is jonnek elo halvany foltok. Meg szerencse h ebbol ha nem szoltok soha nem vettem volna eszre semmit. Szerintem ez nem nagy problema ha nem latszik normal korulmenyek kozott.

(#13163) pergabb válasza #68216320 (#13162) üzenetére


pergabb
senior tag

Sötétben én is alig látok amúgy valamit, ez már a fényképező varázslata amiket a linkelt képeken láttál. Néhány folt és fura alig látható talán csíkok, amik a képen már erőteljes csíkos és fekete égette pokoli lyukak lesznek.

Ez akkor probléma csak, ha szőrszálhasogató vagy és most vetted a készüléket. Akkor kiakaszt, hogy a zsír új telefon ennyi pénzért nem hibátlan legalább 1 napig. Én a foltokon már túltettem magam, most a hal szálka zavar. :D :D Normál körülmények között látom e? NEM! Kivéve a beépített óránál, illetve ébresztőre gondolok. Ott ilyen recés szürke háttér van ami ha jobban szemügyre veszem akkor hasábokba rendeződik, gondolom a hal szálkáim miatt:D De lehet ez ilyen optikai csalódás, valaki ilyesmit fedezne fel akkor csak a minta varázsának ereje és én voltam hülye :) (hajrá aki tesztelni akarná). Szóval ha nem is látni....drága, új, és idegbeteg vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#13164) #68216320 válasza pergabb (#13163) üzenetére


#68216320
törölt tag

Megertem a problemadat. En akkor adtam fel a vacakolast vele mikor harom honappal a megvetele utan megadta magat, szerviz lett belole, a szervizbol pedig ugy adtak vissza h nem volt rendesen osszepattintva es hianyzott belole csavar. Mindezt a budaorsi kozponti szerviz adta vissza igy. Mikor szovatettem a megfelelo forumon azt a valaszt kaptam h ez nem fordulhat elo. Biztos en kepzelodtem csak es a westendben levo samsungos srac aki vegul osszerakta rendesen a telefont. Hidd el nekem is verzett a szivem mikor meglattam. Most visszagondolva lehet h ekkor repedt el a kijelzo kerete.

(#13165) pergabb


pergabb
senior tag

áh...vagy megtanulom elfogadni, hogy semmi sem tökéletes, vagy megtanulom, hogy ez a probléma igazából normál körülmények között nem is zavaró. Irány a hegy, medvét eszem vacsira és fa tetején alszom. Nagyobb lenne a nyugi.

(#13166) Drecky


Drecky
csendes tag

Üdv!
Segítséget kérnék!!!
Mindenféle előzetes ok nélkül a készülék kijelzője elkezdett ki be kapcsolgatni magától!Nem töltöttem le semmit,ne állítottam be semmit!
Feldugtam usb-n keresztül tölteni de. és azóta csinálja!Már volt hard reset is ,de nincs eredménye!Pár percig csinálja,aztán egy időre abba hagyja,majd újra kezdi!
Valakinek valami ötlete?

(#13167) Gizmo94 válasza Drecky (#13166) üzenetére


Gizmo94
veterán

Valami meghülyült benne, remélhetőleg szoftveresen. Vedd ki az akkut 15 sec.-re és nézd meg,hogy maradt-e a hiba.

Amúgy olvasom itt a problémákat, kijelzőkről, keretrepedés meg ilyenek..
Én az enyémet egy éve vettem lassan, de semmi baja nem volt, hibátlan volt mindene. Akkoriban a kijelző sárgásodása volt para, megúsztam azt is. Kicsit később volt egy kis malőr (nem a telefon hibájából) cserélték gariban, a csereteló is hibátlan volt minden tekintetben és azóta is az.Kivéve a rózsaszín foltos hello kitty kamerát,dehát az mind ilyen..

Egy biztos. Nem kell szégyellősnek lenni, ez egy prémiumkategóriás telefon, ami annyiba kerül, amennyiért bőven legyen hibátlan. Nem vagyok egy fillérfucker,de akkor is! Senki nem lopja a pénzt, a pénzéért pedig hibátlan terméket szeretne kapni. Addig cseréljék, amíg nem találnak egy olyat, vagy adják vissza a vételárat. Ennyi. A gyártónak kellene ügyelni rá,hogy minőséget adjon a pénzért. Tehát nyugodtan határozottnak kell lenni és kierőszakolni egy hibátlan telefont, mert a hibátlan pénzetekért az jár! :)

[ Szerkesztve ]

(#13168) Drecky válasza Gizmo94 (#13167) üzenetére


Drecky
csendes tag

Megtörtént,de sajna változatlanul fennáll a jelenség!
Ilyenkor mi van?

(#13169) zack válasza Drecky (#13168) üzenetére


zack
nagyúr

Ha minden volt, akkor marad utolsó esélyként a ROM csere. :U Bár egy USB-s töltés miatt ilyen nem szokott történni. Nem kizárt, hogy hardveresen szállt el benne valami.
ROM csere után ki fog derülni. 1-es hsz-ben le van írva a mikéntje.

De ha garis, én hagynám a pöcsbe, és bevinném így ahogy van a szervízbe. Ha nem garis, akkor marad a ROM csere első lépésnek.
Én azt mondom 80% hogy hardveres gond.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13170) Gizmo94 válasza Drecky (#13168) üzenetére


Gizmo94
veterán

Ilyenkor gáz. Még annyi esélyed lehet, hogy nem tudom mit értettél hard reset alatt, Data/Factory resetet? Ha nem, akkor ments amit tudsz, majd csinálj egy olyat.

Ha ez sem hoz erdményt, akkor fflashelj fel egy új romot.

Ha ezt már mindet megtetted és a hiba maradt, akkor shit van, alaplapi hiba lesz.. :S

[ Szerkesztve ]

(#13171) pzstm


pzstm
titán

"@SamFirmware: Firmware: I9100XWLP7_I9100OXELP7_SER http://t.co/waltusVY"
Kivancsi vagyok LP4hez kepest mi valtozott

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13172) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Hali !

Basszus ! Ömlenek a ROM-ok !
Emlékszem már Galaxy S-nél is ez volt a kínom !

Ömlenek kifelé , és egy halom kaki a legtöbbje. Akkor inkább ne nyomják.

ICS hemzseg a hibáktól, akármelyiket próbáltam.

LPQ, LPS , LP3.
----------------------
Wifi ki-bekapcs, Akkuidő hibák, ilyenek.

A legjobb az volt, amikor hívtak, rebootolt a telefon.

Tényleg a KK5 a legjobb. Olyan gyors mint állat, cserébe még a memóriát sem eszi le.
Szerintem jobban kezelhetőek a mappák Exchange szinkronizáció alatt. Jobban láthatóak.
Névjegyeknél aki kedvenceket használ, hát valami könnyfakasztóan szar a scrollozás.
GB KK5 alatt tökéletes.

Szerintem csak azért, hogy quadrant alatt 5900 helyet 6400 pont legyen, nincs értelme.

Üdv !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#13173) ERPY válasza eladogeppc (#13172) üzenetére


ERPY
őstag

Akkor te maradj KK5-ön, és megvan oldva a problémád.

(#13174) Psytech válasza pzstm (#13171) üzenetére


Psytech
senior tag

Jó kis orosz rom :DDD Megvárom Wanam deodexed változatát és megy is fel :))

(#13175) F-ECT$ válasza eladogeppc (#13172) üzenetére


F-ECT$
titán

Húbazz, ezek tényleg súlyos hibák: Wifi ki-bekapcs, Akkuidő hibák, ilyenek.

Wifi hiba nálam az újabb romokban nem jelentkezik, persze ettől még lehet, hogy másnál jelentkezik.

Akkuidő hiba? Az mi?

Ilyenek: úgy érzem, hogy gyorsan elfogytak a hibák. Persze ide lehet venni az Exchnage és Kedvencek hibáit.

Szóval hiba van, de az nem kicsit túlzó, hogy halom kaki az összes. És ahogy írták is: nem kötelező icst használni.

Dive ever, work never.

(#13176) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Halihó!

Annyira új vagyok még, hogy csak kipróbálásra van nálam az SGS2 (stock 2.3.4 GB, XWKI4, GoLauncher), a Leoról váltást fontolgatom.

Két kérdésem lenne (mind a 62000 beírást nem tudtam elolvasni, csak kb. 1000-ret és kerestem, de nem leltem választ):

1. Normális-e standby-ban (GSM ki, WiFi be) a 25 mA fogyasztás?

2. Hogyan tudom az alap háttértárat (16 GB) Mass Storage-ként látni?

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#13177) pzstm válasza Psytech (#13174) üzenetére


pzstm
titán

szintén zenész, bár elsőre azt gondoltam, hogy a SER az szerbia :DDD

De amúgy kíváncsian várom én is wanam-féle stock deodexed verzióját. Eddig teljes megelégedettséggel használom az LP4-es verzióját :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13178) hami85


hami85
tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne hozzátok: szerintetek az mitől lehet hogy a telefon kijelzője néha felvillan, majd utána többször egymás után! nincs bekapcsolva wifi, nem kapok értesítést! már az automatikus fényerőt is kikapcsoltam.
(Galaxy S Plus telefonom van, de hátha valaki tud segiteni! )

és bizonyos időközönként felvillan?!

este kicsit fura hogy időközönkét bevilágítja a szobát....

Most pl. kb 20 perce nem villant fel, most meg másopercenként egymás után vagy 5-öt!

Köszi előre is!

(#13179) Caaabi


Caaabi
senior tag

sziasztok ! Wanamlite v10.6 ot használók felé lenne egy olyan kérdésem, hogy ki melyik kernellel használja a romot és melyikkel a legjobb az akkuidő ?

más: Hardver gombos kamerás zipfájl van e már, ha igen honnan tudom letölteni ami jó LP4 hez? valamint jkayyel miújság ? Nem angyon láttam hogy szó esett volna róla mostanában ... :S

(#13180) rankesz válasza Caaabi (#13179) üzenetére


rankesz
veterán

Stock LSP kernellel használom, tapasztalatom szerint ezzel merül legkevésbé

Jkay állítólag készül

(#13181) Motyi válasza Caaabi (#13179) üzenetére


Motyi
senior tag

Jkay dolgozgat az ügyön, jelnleg ezek lesznek az ICS verzió újdonságai:

Status: Working on ICS version! (Release date: When it is ready!)
------------------------------------------------------------------------------
ICS version will add:
* No need to reboot to change any settings anymore!
* Two more lockscreens (ICS and Rotary)
* Customize autobrightness
* Long press Back key to kill foreground application (won't kill launcher nor certain system apps like the phone app! With customizable timeout!)
* Double tap to unlock on JKay AOSP Deluxe lockscreen
* Keep Music/Radio Widget on lockscreen (no collapse) toggle
* 6 bars for GSM signal
* Added 'Do not disturb' quick settings button (the notification toggle from tablets)
* toggle for showing roaming icon
* toggle for showing asu level
* When hidding carrier label panel the date will be shown on the drag bar!
* Added a toggle to use custom date format
* Added a toggle to see Next Alarm Info on drag bar
* Added a 'Play USB connect sound' toggle
* Added toggle to center the statusbar clock
* Added toggle for transparent statusbar
* Added toggle to see statusbar clock on lockscreen!
* Redesigned Samsungs WiFi icons as I did not like the ICS look from Samsung!
* Added a 'Show Wifi In/out arrows' toggle
* Added a 'Append AM/PM to clock' toggle (to change '11:00 AM' to just '11:00')
* Added a 'Add leading zero to hour' toggle (to change '09:00' to '9:00')
* Added a 'Add day to clock' toggle (to change '9:00' to 'Sun 9:00'
* Added a 'Show bluetooth icon' toggle (to be able to hide the icon)
* Changed the implementation of battery level text (now with %)
* Changed the connection icons to be semi transparent (see screenshot)

(#13182) nyaci


nyaci
csendes tag

Sziasztok. A telefonom elkezdte felolvasni a hívó fél nevét amikor csörög.Tudnátok segíteni, hogy hogy tudom ezt kikapcsolni? Nem telepítettem fel semmi ilyesmi appot, sztem csak a menüben állítottam át véletlenül vmit.

Gyári 2.3.4 Androidom van

(#13183) mfranky válasza nyaci (#13182) üzenetére


mfranky
őstag

Van benne ilyen??? :D

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#13184) Rudee80


Rudee80
csendes tag

1 fájlos ROM esetén a TAR fájlt a phonehoz kell betallózni ,Odinban?

(#13185) nyaci válasza mfranky (#13183) üzenetére


nyaci
csendes tag

Én nem tudom, de valami megszállta az tuti :)

(#13186) Caaabi


Caaabi
senior tag

köszönöm szépen a gyors választ fiúk! :) Nekem az a kernel van benne ami alapból a romban volt tehát valami LPS -es ezis sztem ugyanúgy a stock... Jkay reméljük minél hamarabb jön mert már nagyon hiányolom :)

Esetleg melyik modemet érdemes használni amivel a legerősebb a wifi és a térerő? LPQ hoz képest már ez a LPS sokkal erősebb de van e esetleg jobb vagy most ez a best ? Hardvergombos kamerát sehol sem találok, pedig már GB -n nálap alap dolog volt és nagyon szerettem :( Nagyon rossz hogy mindig taperolni kell össze-vissza ha úgy akarok fényképezni hogy bennelegyek :D:D:D

(#13187) cultfeca válasza MaCS_70 (#13176) üzenetére


cultfeca
tag

A fogyasztásos kérdésed az nálam passz.A tárhelyes kérdésre pedig a válasz:Beállítások-Alkalmazások-Fejlesztés-USB hibakereséshez pipa be.

[ Szerkesztve ]

(#13188) Szelley válasza nyaci (#13182) üzenetére


Szelley
senior tag

Beállítások -> Hangbe- és kimenet -> Szövegfelolvasó beállításai

(#13189) nyaci válasza Szelley (#13188) üzenetére


nyaci
csendes tag

Ó, szuper köszönöm. Elég zavaró volt, főleg, hogy rezgő módban sem állt be a szája. Köszi

(#13190) Szelley válasza nyaci (#13189) üzenetére


Szelley
senior tag

régen nekem is elkezdett dumálni, de csak néha...lehet a közelségérzékelő alapján indítja el :U régebbi fórumban volt róla szó!

(#13191) Rudee80


Rudee80
csendes tag

I9100XXLPQ_I9100H3GLP2_I9100NELP2_HOME.tar.md5
Bocsi ,megint.Ezt a Phonehoz kell betallóznom Odinban?

(#13192) Psytech válasza Rudee80 (#13191) üzenetére


Psytech
senior tag

PDA-hoz kell berakni.

(#13193) Rudee80 válasza Psytech (#13192) üzenetére


Rudee80
csendes tag

Köszi.

(#13194) Szelley válasza Rudee80 (#13191) üzenetére


Szelley
senior tag

ELSŐ HOZZÁSZÓLÁSBA KELL BETALLÓZNI.... :W

(#13195) #68216320 válasza nyaci (#13189) üzenetére


#68216320
törölt tag

Ha a vezetes mod be van kapcsolva a szovegfelolvasoban akkor bemondja a hivokat.

(#13196) leslien


leslien
nagyúr

ha vkit érdekel Invisible Shilde előlap fólia áron alul írjon privit

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#13197) dekanov


dekanov
tag

Sziasztok!
Tudna valaki adni egy legújabb stock firmware linket?
Behalt a marketem nem hajlandó letölteni semmit sem.

Ericsson T-29_SE K700i_K610i_W595_LG BL40-----> SGS II WanamLite XWLP3.V10.2

(#13198) rankesz válasza dekanov (#13197) üzenetére


rankesz
veterán

(#13199) Szelley válasza rankesz (#13198) üzenetére


Szelley
senior tag

rossz nézni hogy a német és osztrák t-mobile már rég kiadta a szendvicsüket :U ezek itthon meg ülnek a hátsójukon nyugodtan...

(#13200) maki12 válasza zso73 (#13126) üzenetére


maki12
senior tag

Ez szimpatikus,pestibe mêg nem voltam soha... Köszi a választ,de megkérdezhetem hogy került olló a telodba? :D

HTC U11 & Nikon D5300

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.