Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13501) zack


zack
nagyúr

Már annyit mondogatjátok ezt a merülős dolgot, hogy a végén még felrakom a 10.7-et próbára... :U Mert a 10.2 nálam hibátlan.

Opera Mobile-ban hogy tudok kitenni widgetbe könyvjelzőt? :U A gyáriban meg lehetett oldani, de itt nem találom.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13502) turika86


turika86
aktív tag

valaki használja már ezt(SiyahKernel v3.1beta2)?! csak mert elég érdekes a changelog, de most wanam által "belefőzött" siyah van 10.7wanamlite (lp7) és elvagyok vele csak tényleg a memória használatatot sokallom... és állítólag SiyahKernel v3.1beta2-ben javítva lett... remélem valaki már használja és van tapasztalata.... :R :R

[ Szerkesztve ]

"Time is the fire in which we burn"

(#13503) Szelley válasza pzstm (#13454) üzenetére


Szelley
senior tag

ennek úgy lenne értelme ahogy a hírek is rebesgetik, munkából hazaérve egy dokkba téve a telefont átbootolna ubuntura, teljes mértékben kiváltva az asztali gépet :)

(#13504) Halmos válasza doongoo (#13486) üzenetére


Halmos
csendes tag

Köszi :R

(#13505) ToMmY_hun válasza Szelley (#13503) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Szerintem így is van értelme. Aki sokat próbálgatja a romokat - mint például én - annak jó lenne ha lenne egy tuti GB rom második romként elmentve és lenne egy elsődleges, amit meg folyamatosan cserélgethet. Így sokkal könnyebb összehasonlítani az akksiidőt, merülést és minden egyéb dolgot két rom között.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#13506) rankesz válasza turika86 (#13502) üzenetére


rankesz
veterán

Épp kora reggel néztem, akkor még nem volt elérhető, viszont a memória optimalizálás miatt engem is érdekel, Eddig még nem láttam az SGS2-t ennyi memóriát enni, mint tegnap a 3.0.1-el, Mondjuk hátránya nem volt, csak kicsit meglepett a 600+ mega foglalt ram.

(#13507) Shummo válasza Szelley (#13503) üzenetére


Shummo
aktív tag

Jó lesz az. Képzeld csak el, van egy jól bevált romod. átrakod a 2.lagosba. És kipróbálsz egy új romot:D Ha esetleg szükség van a régire, meg csak nyomsz egy resit:D Nyilván nem állandó használatra, de sztem jó kis fícsör lesz:D

(#13508) Caaabi


Caaabi
senior tag

sziasztok, ez :
I9100XWLP7 4.0.3 2012 April I9100OXELP7 Russia
1 vagy 3 fájlos ? ha 1 akkor elég odinba pda szkcioba betallozni a .tar.md5 fájlt és auto reboot f resetbe pipa és mehet ?
ha 3 akkor mit hova ?

(#13509) R2D20208 válasza Caaabi (#13508) üzenetére


R2D20208
addikt

Hali. Igen egyfájlos. És ahogy írtad mehet. Ja, szeva mindenki ! ;)

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#13510) Szelley válasza R2D20208 (#13509) üzenetére


Szelley
senior tag

ÁÁÁÁááá!! Üdv újra köztünk ! :C

(#13511) Caaabi válasza R2D20208 (#13509) üzenetére


Caaabi
senior tag

köszi szépen a hipergyors választ :) ha gb röl vált akkor nem árt gyári recoveryben egy wipe data meg wipe cache gondolom.. dalvik van a gyáriban ? mert ha van gondolom akkor azis..

(#13512) pzstm válasza R2D20208 (#13509) üzenetére


pzstm
titán

mizujs papa? visszatértél? :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13513) Psytech válasza Caaabi (#13511) üzenetére


Psytech
senior tag

Igazából amilyen pucolást el tudsz végezni vele, az mind hasznos lehet :) Wipe, kódos reset (töröl mindent belső sd-ről!!), stb. Minél tisztább a telepítés, annál biztosabb a hibamentes rom :)

(#13509) R2D20208 Tiszteletem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13514) R2D20208 válasza Caaabi (#13511) üzenetére


R2D20208
addikt

Wipék sosem ártanak. De ha már GB ről ICS re váltasz és Odinosat nyomatsz fel, akkor én személy szerint jobban ajánlom neked a teljes pucolásos kódos Resetet. Ha teljesen tiszta telepítést akarsz. (#13513) Psytech hopp megelőztek :D

(#13512) pzstm (#13510) Szelley : Picit visszanéztem. 2 hónap felfüggesztettet kaptam :D

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#13515) Rotate


Rotate
veterán

akit érdekel, GPS mókolás :) [link]

(#13516) Caaabi válasza R2D20208 (#13514) üzenetére


Caaabi
senior tag

köszi szépen R2D2 és Psytech, nem nekem lesz amúgy mert én maradok az egyenlőre tökéletesen működő wanamlite omnál, csak ismim most vette a készüléket és nagyon messze lakik, és gyárit akar rá énmeg azt nem nagyon szoktam feltenni, és nem akartam neki hülyeséget mondani :)

akkor *2767*3855# ha jólemlékszem, aztán download módbol mehet az odinozás :) ?! :D

(#13517) Caaabi válasza Rotate (#13515) üzenetére


Caaabi
senior tag

Jólenne már valami nagyon tuti gps fixáció hogy hamar megtalálja a pozíciomat és az ne 3-4 percbe teljen.. kiváncsi vagyok..

(#13518) Psytech válasza Caaabi (#13516) üzenetére


Psytech
senior tag

Ebben a sorrendben :)

(#13519) pzstm válasza Rotate (#13515) üzenetére


pzstm
titán

majd belefőzik már a következő romokba is esetleg, bár most wanam-féle stock deodexed 5 másodpercen belül talál jelet nálam :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13520) znagy69 válasza R2D20208 (#13514) üzenetére


znagy69
őstag

Üdv a fedélzeten.

(#13521) Caaabi válasza pzstm (#13519) üzenetére


Caaabi
senior tag

10.6 ról érdemes akkor GT-I9100_WanamLite.XWLP7.V10.7.BlueICSThemed.NO-WIPE.zip-et letöltve frissíteni ? vagy megvárni h talán már a követezőbe belerakja őis és majd arra ?

(#13522) Bela52 válasza R2D20208 (#13514) üzenetére


Bela52
tag

Űdv a Mesternek. :C

(#13523) pzstm válasza Caaabi (#13521) üzenetére


pzstm
titán

nemtudom, én igzaából nem a lite-ot, hanem a sima stockot használom :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13524) Richard! válasza R2D20208 (#13509) üzenetére


Richard!
addikt

Ahoj hawer :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#13525) zack válasza Rotate (#13515) üzenetére


zack
nagyúr

Én kipróbálnám, de nem tudom a root browser-ben felülírni a config fájlt a módosítottal. :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13526) rankesz válasza zack (#13525) üzenetére


rankesz
veterán

Tedd át felül a kapcsolót r/o-ra (fejből mondom de biztos megtalálod)

(#13527) Rotate válasza zack (#13525) üzenetére


Rotate
veterán

érdekes, pedig azzal menni szokott simán... azzal nevezgettem át a rendszerhangokat is...

(#13528) zack válasza rankesz (#13526) üzenetére


zack
nagyúr

Ebben nincs ilyen. Autómatikusan r/w-ben van elvileg, de már bánom hogy hagytam magam rábeszélni erre a fosra. :(((

Mod: Root Explorer simán megcsinálta. Tudtam én hogy ezt kellett volna megvennem. :W

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13529) Rotate válasza zack (#13528) üzenetére


Rotate
veterán

nem tudom minek vetted meg, én az ingyeneset tanácsoltam... azt is mondtam, hogy előbb próbálgasd az ingyeneset mielőtt megveszed, ha már megveszed... te egyből megvetted...

a másik dolog meg az, hogy nekem nincs vele gondom, tökéletesen működik, TC R/w módban volt amit nem tudod kicserélni, Root Browser ugyanazt igen... szóval...

(#13530) Caaabi válasza pzstm (#13523) üzenetére


Caaabi
senior tag

ez hülye kérdés lesz előre szólok :D Most van sima Wanam is ? hol találom ? akkor ez most nem főzött rom hanem rendes gyári vagy csak nincsenek kiszedve belőle feleslegesnek vélt programok meg hozzáadva és a téma is a sima zöldes és azért stock vagy most mi a különbség a kettő wanam között? :F

( wanamlite v 10.6 -al a helyzetmeghatározásnál mindenhol van pipa, udvarra kimentem szabad ég alatt egyhelyben állva 2 perc 30 mp alatt találta meg a pozíciómat az igo. ehhez képest a te 5 mp ed kicsit nagyon jó :D )

(#13531) pzstm válasza Caaabi (#13530) üzenetére


pzstm
titán

[ROM][CWM][XWLP7 Android 4.0.3] Odexed & Deodexed Stock

Firmware info:

I9100XWLP7 (4.0.3)
Build Date: 03th April 2012
Modem: I9100XXLPS
CSC: I9100OXELP7
Change List: 340913

Features:

Zipaligned
Rooted (CF SuperSU)
BusyBox
ClockworkMod Recovery 5
CF-Root LPS Kernel
Fixed Sdcard issue

tehát teljesen gyári minden tekintetben, kb csak annyi, hogy rootolva van. (illetve feltelepíthető már rootolt telóra CWM-ből)

nekem a-GPS segítségével google navi találja meg ennyi idő alatt ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13532) zack válasza Rotate (#13529) üzenetére


zack
nagyúr

Nem tudom te ajánlottad e, de a szitu nem így volt. Én kérdeztem hogy melyiket vegyem meg, majd jött a válasz, hogy a Root Browser-t, mert ez egyből r/w-ben van és nem kell állítgatni, és milyen jó, meg milyen szuper. Ehhez képest a "move" az az a mozgatás azóta sem müxik benne, ami szintén megy a Root Explorer-ben. Szóval ennyit erről a fosról. Majd 1000ft volt, és érdekes módon ami ebben nem megy, a Root Explorer-ben működik.
Nem igazán hiszem, hogy én kúrok el valamit, mert igazából a Root Browser-ben semmit sem kell állítani.
Erre a tanácsodra egyébként abszolút nem emlékszem ezzel kapcsolatban. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13533) Caaabi válasza pzstm (#13531) üzenetére


Caaabi
senior tag

köszi szépen, utána olvastam ennek az a-GPS-nek itt nekem van wifi is ahova megyek általában de mobilnet előfizum is van, gondolom az bezavarhatta hogy felhős az ég meg hogy nem google navival néztem, most bent a szobámba fullos wifivel elinditottam a térképet ( nem istudtma hogy már van hozzá navigációs rész ) fél mp alatt megtalálta holvagyok bejelöltem egy uticélt és a navigácioja is nagoyn tetszik rendesen a háztetönket jelezte hogy ott vagyok és még beszél is :D hát eze nekem tök új, de nagyon tetszik :) annyi kérdést még engedj meg hogy gondolom te akkor ezt használod navigációnak a 3 betüs meg a sygic helyett és teljesen jol használhato meg pontos meg minden ?

(#13534) turika86 válasza Caaabi (#13530) üzenetére


turika86
aktív tag

Nekem is gyors a gps nagyon...Wanamlite 10.7 google térkép kb 7 mp alatt talál meg alumínium hátlappal.....
Egyébként még ott a helymeghatározásnál ha bekapcsolsz mindent akkor jelentősen gyorsítja a dolgot...Persze csak ha nem félsz ,hogy a "nagy testvér" figyel.... :))

"Time is the fire in which we burn"

(#13535) turika86


turika86
aktív tag

Siyah 3.1 beta2-3?! még mindig senki nem tesztelte?! :R

"Time is the fire in which we burn"

(#13536) Rotate válasza zack (#13532) üzenetére


Rotate
veterán

itt írtam, hogy ingyenes, írtad rá hogy akkor már megveszed 200Ft-ért (előbb ezerről beszéltél), erre pedig írtam, hogy próbálgasd előtte a lite-ot...

mellesleg meglestem play-en most, 0.99€ ami nem 1000Ft.

csak azért szedtem össze, hogy ne én legyek a rossz :)

(#13537) Caaabi válasza turika86 (#13534) üzenetére


Caaabi
senior tag

mostmár kipipáltam azt az érzékelős dolgot is meg mindent amit csak lehetett :D Most azon gondolkodom hogy 10.6 ról váltani kéne 10.7 re ha jobb lett, csak letölteni meg nem tudom mert azt írja hogy "Sajnos a fájl jelenleg nem tekinthető meg vagy tölthető le.

Mostanában túl sok felhasználó tekintette meg vagy töltötte le ezt a fájlt. Kérjük, próbáljon meg később hozzáférni a fájlhoz. Ha az elérni kívánt fájl különösen nagy méretű, vagy túl sok személlyel osztottál meg azt, a fájl megtekintése vagy letöltése akár 24 órát is igénybe vehet. Ha 24 óra elteltével sem tud elérni egy fájlt, lépjen kapcsolatba a tartományi rendszergazdával." BlueICSThemed.NO-WIPE.zip-rúől van szó.. :S jónak tűnik amúgy ez a google navi most tesztelgetem, de látom még csak béta verziójú, de tetszik nagyon :)

(#13538) Piwi válasza zack (#13501) üzenetére


Piwi
addikt

10.7 is hibátlan,napok óta használom,probléma mentesen,pedig le sem gyalúltam a belső sd-t GB-ről áttérésnél..:)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#13539) rankesz válasza Caaabi (#13530) üzenetére


rankesz
veterán

Első alkalommal, még ún. hidegindítás van, ilyenkor még nincs semmilyen segítő adat, a GPs vavő vakon, nulláról keres. Utána már sokkal gyorsabb lesz. Az első alkalom is felgyorsítható, ha a GPS test progiban az update AGPS-t lefuttatod, vagy felülírod a megfelelő helyen (google segít) a gps szerverét a hu.pool.ntp.org-ra.

turika86: béta2-t feltettem nemrég, kicsit mintha kisebb étvágyú lenne :K

(#13540) smoli


smoli
aktív tag

Üdv skacok!

Lenne egy kis időm romolgatni. Milyen stabil, ICS romot ajánlotok mostanság? Jelenleg R2 LP3-asa dübörög a ketyerén.

(#13541) Piwi válasza pzstm (#13531) üzenetére


Piwi
addikt

Te ezt a fajta romot használod? mármint ezt a rootolt nem,nem mókoltat?

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#13542) zack válasza Rotate (#13536) üzenetére


zack
nagyúr

Ok. Akkor én emlékszem rosszul. ;) Van ilyen. Nekem 800-1000ft rémlett.
Ettől még dühít mert csak 200ft volt.
Nekem a menüben pl. ha nyomva tartom, és feljönnnek a lehetőségek (másol, áthelyez, stb) nekem ott nincs "permissions" lehetőség, holott a Marketen megnéztem, és ott meg van.
Nekem miért hiányzik a permissions? :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13543) Everman válasza zack (#13542) üzenetére


Everman
addikt

"Nekem miért hiányzik a permissions?"

Busybox telepítve van? Pár cuccnak szüksége lehet rá.

(#13544) Everman válasza zack (#13542) üzenetére


Everman
addikt

duplo

[ Szerkesztve ]

(#13545) Caaabi válasza rankesz (#13539) üzenetére


Caaabi
senior tag

mind a két trükköt megcsinálom :) köszi :) nekem a fasterfixben volt customra állitva europe.pool.ntp.org-ra asszem, de átírom ittis letöltöm a gps testet és lefuttatom amit mondtál, és átírom ottis ahol kell még a google segítsége alapján hogy mindenhol tuti legyen :D Aztán majd ha engedi a 10.7 et felpattintom a vasra wanamlite bol de még mindig ezt a hibát írja sajnos :S nembaj frissítgetek aztán egyszer csak engedni fogja már leszedni :D vagy máshova nincs feltöltve esetleg ?

(#13546) Bilux


Bilux
veterán

wifi problémára ha valakinek szarakodik próbálja meg.

Fow these with "Wi-fi ON" problem, just delete file: "wpa_supplicant.conf" located in /data/misc/wifi/. Then restart the device! After that everyrhing should working just fine (Wi-fi switch). But, after every reflash (new rom) you need to repeat the procedure . Tried and experiment with a lot of other posibilites, but this one option seems to working 100% for me.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#13547) F-ECT$ válasza ERPY (#13496) üzenetére


F-ECT$
titán

Neked kell, de nekem megér 1 gombnyomást a fele akku és ötöd adatforgalom fogyasztás.

Persze wifin O Mobilt használok.

Dive ever, work never.

(#13548) Rotate válasza Bilux (#13546) üzenetére


Rotate
veterán

kérdés van-e valami mellékhatása, mert ha nincs, akkor asszem megpróbálom :) átnevezem, aztán idővel kiderül mit nyertem vagy veszítettem :) köszi a tippet :)

gondolom ez a beragadás gondra van...

(#13549) Piwi válasza Bilux (#13546) üzenetére


Piwi
addikt

Siyah 3.0.1 óta egyszer sem találkoztam wifi beragadással, de másnak lehet hasznos lesz az info

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#13550) Caaabi


Caaabi
senior tag

hogyha root explorerrel text editorban megcsináltam a hu.pool.ntp.org-ra akkor fasterfix feleslegessé is válik nemde? ha már úgyis rootba vagyok akkor ezt a wifis dolgot is megtesztelem :)

(#13551) F-ECT$ : a gps nekemis megy állandóan ki sem kapcsolom, mert gondolom mikor nincs használva nem is fogyaszt szinte semmit.. de javítsatok ki ha tévedek

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.