Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13701) ERPY válasza R2D20208 (#13700) üzenetére


ERPY
őstag

Elvagy kicsit varázsolva. :Y
Nem a kijelző idő számít, azt megcsinálom neked alap akksival is lazán a 7 órát. Csinálj nekem böngészővel 4 órát, vagy sorolom még ha érdekel. Videózással 10 órát is lehet nyomatni.
Az optimalizálás nem azt jelenti, hogy ki tud hosszabb bekapcsolt képernyőidőt elérni semmittevéssel minimum fényerőn.

[ Szerkesztve ]

(#13702) R2D20208 válasza ERPY (#13701) üzenetére


R2D20208
addikt

Én nem vagyok elvarázsolva. És 3 órás kijelzőt sem tudok neked mutatni 3 óra netezéssel. Hol írtam ilyent ? :F ( és nem is reklámoztam 7 óra kijelzőket. Nem keversz vkivel? ;) )

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#13703) rankesz válasza ERPY (#13701) üzenetére


rankesz
veterán

Nekem tegnap megvolt az 5 óra simán, de inkább 6 fele mondanám... Sajnos kicsit kész voltam, így a végén elfelejtettem megnézni, de kb. fél 7-től fél 10-ig egy szifonos isminek tartottam nyomkodós kiselőadást 3g-n, utána hazamentem és 11-től fél 2-ig netezgettem wifin, amíg az akksi 1%-ot nem mutatott.

(#13704) ERPY válasza R2D20208 (#13702) üzenetére


ERPY
őstag

Erre írtam: (#13697)

(#13705) R2D20208 válasza ERPY (#13704) üzenetére


R2D20208
addikt

Én azt erre

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#13706) doongoo válasza Wisdome (#13627) üzenetére


doongoo
addikt

nincs letiltva véletlenül? szaladtam már bele ilyesmibe

(#13707) fuximaxi válasza ERPY (#13701) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Nekem tegnap kijelző nélkül egy beragadt opera 2óra cpu idővel lezabálta 0ra az aksit.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#13708) doongoo válasza edgelaszlo (#13628) üzenetére


doongoo
addikt

külön alkatrész, tehát cserélhető.

Kb. 10.000,- Ft plusz munkadíj

(#13709) doongoo válasza zseko (#13635) üzenetére


doongoo
addikt

ha backup visszatételre gondolsz, akkor az mehet simán. Én is eljátszottam párszor az XXLPQ és az XWLA4 között ugrálva. Működött hibátlanul

(#13710) Szelley


Szelley
senior tag

hát hát... :U ettől a lezárás utáni felvillanástól földhöz tudnám b*szkodni a telefont, ráadásul ez az apex / nova vmi kicseszett undorító launcher. Mi a f***ér nem lehet mappákat létrehozni menün belül? Úgy látom csak a GoLauncher használható számomra, az meg ha jól bevan lakva és tele van pakolva rohadtul nem smooth. Adok még magamnak időt hátha sikerül megbarátkoznom ezekkel a dolgokkal :U

(#13711) Rotate válasza Szelley (#13710) üzenetére


Rotate
veterán

egyébként ezt a lezárás utáni felvillanást hogy kell elképzelni?

(#13712) ForRedGlory válasza C.Brigante (#13677) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Lekopogom, de Westcrip új romjában nem villan már fel a képernyő lezáráskor. Egyébként is ez egy CM)-es főzött rom koprodukció Westcrip kombinációjával, és elég meggyőző, este tettem fel, de még ezt a hibárt nem tudtam reprodukálni vele. Arról nem beszélve, hogy töménytelen mennyiségű funkció testreszabható benne. Már a redőny is más, amikor lehúzod. Kapcsolósak rajta a beállítások. Bejövős eddig. Remélem üzemidőben is rendben leszünk.
Egy baja van eddig, a rezgés erőssége nem változtatható, vagy még nem találtam meg.

[ Szerkesztve ]

(#13713) rankesz válasza Rotate (#13711) üzenetére


rankesz
veterán

A CRT off anim után még egy tizedmásodpercre felvillan a kijelző tartalma

(#13714) Rotate válasza rankesz (#13713) üzenetére


Rotate
veterán

jajj... akkor nekem azért nincs... nekem nincs CRT csak a Samsung féle elhalványodás...

(#13715) Szelley válasza Rotate (#13714) üzenetére


Szelley
senior tag

+1 wanam stock romjában crt off nélkül nem volt felvillanás! most blueicsthemed romjában van, itt felvillan :(

(#13716) turika86 válasza Szelley (#13715) üzenetére


turika86
aktív tag

Fejlesztői béállításoknál ki lehet kapcsolni... azthiszem ablakanimáció skálázása... lecsökkented és nem villan fel,persze cserébe crt off sincs...

"Time is the fire in which we burn"

(#13717) rankesz válasza Szelley (#13715) üzenetére


rankesz
veterán

Engem annyira nem izgat, ez legyen a legnagyobb gond én azt mondom.
Bőven együtt lehet élni vele.

(#13718) turika86 válasza rankesz (#13717) üzenetére


turika86
aktív tag

Egyébként ezzel az újabb siyah kernellel már nem merül úgy mint a titanic... bár még azért van hova fejlődnie... szerintem a túlzott memória-használat is okozott gondokat akksi téren...

"Time is the fire in which we burn"

(#13719) doongoo válasza Rotate (#13676) üzenetére


doongoo
addikt

ezért használok én pl. GO launchert

(#13720) rankesz válasza turika86 (#13718) üzenetére


rankesz
veterán

Bezony :K Mondjuk én 2000-es akksival használom.

(#13721) doongoo válasza Rotate (#13711) üzenetére


doongoo
addikt

ez a CRT off animáció miatt van állítólag. Ha valakinek nem létkérdés, akkor a fejlesztői beállításokban vegye le az animációt 1x-esről pl. 0,5-ösre és nem lesz felvillanás, de CRT off sem

(#13722) Rotate válasza doongoo (#13719) üzenetére


Rotate
veterán

igazából nekem nem hiányzik ez a funkció, a Nova pedig sokkal gyorsabb telerakva is élő háttérrel... én szebbnek is tartom, de ez már egyéni preferencia kérdése...

(#13723) F-ECT$ válasza rankesz (#13689) üzenetére


F-ECT$
titán

Pedig nálam is beéri a sygic óránként 10-12%-kal. A többi navi viszont 20-30% körül eszik.

Dive ever, work never.

(#13724) Szelley válasza doongoo (#13721) üzenetére


Szelley
senior tag

+1. köszi srácok a tippet, kiganéztam a p.-be :)
@Rotate: Csak nekem hiányzik hogy olyan pofásan nézett ki a menüm! nem volt 6-7 oldalnyi alkalmazás, hanem volt 8 mappa + a fontosabb dolgok (beállítások, email, gmail) sorba rendezve, betanulva. Mindig is utáltam keresni az alkalmazásokat! tudtam mi kell, 2mp és már be is léptem :K

[ Szerkesztve ]

(#13725) Rotate válasza Szelley (#13724) üzenetére


Rotate
veterán

nem tudom... én az alkalmazásokba ritkán járok... fontos cuccok asztalon/dokkban, játékok asztalon mappában...

és kb ennyi :)

(#13726) F-ECT$ válasza Szelley (#13724) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért az ABC rendbe szedett alkalmazások között sem nehéz megtalálni az lépp keresettet, nem? ;)

Dive ever, work never.

(#13727) futor


futor
aktív tag

SiyahKernel v3.1rc1

[link]

(#13728) pzstm


pzstm
titán

****** azt mondta elég poén volt egyébként, hogy úgy tolták le nekik is a róla szóló prezit, hogy képet nekik sem mutattak, de megnyugtatták őket, nem került ki róla fotó, vagyis az összes kamu, amit eddig láttunk mobilarenától engadgetig
6 perce · Tetszik
****** Nem lesz 5", csak 4,7, nem lesz 4+1 mag, mint a HTC új üdvöskéjében, csak 4 * 1,5 Ghz, és a kamera is marad 8 Mp
5 perce · Tetszik
****** gorilla glass, nfc meg a többi szar természetesen jönnek majd, meg egy halom zsír új fícsör, ami még soha sehol ... (majd hiszem, ha látom), a hivatalos bejelentés pedig valszeg máj 26-án lesz,nem 22-én mint a neten keringő állítólkagos hivatalos meghívón szerepel
4 perce · Tetszik

Forrás

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13729) ForRedGlory válasza pzstm (#13728) üzenetére


ForRedGlory
félisten

lool, ilyet én is tudok írni.

(#13730) SzlobiG válasza ForRedGlory (#13729) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jó nagy bullshit az egész.

(#13731) rankesz válasza futor (#13727) üzenetére


rankesz
veterán

:R

RC2-ben úgy látom megint lesz egy pár mélyebb módosítás, remélem nem rontja le megint az akkuidőt, kezd elég jól alakulni a kernel fogyasztása...

(#13732) F-ECT$ válasza R2D20208 (#13705) üzenetére


F-ECT$
titán

Ahogy írtam, szerintem is kiugró érték volt a 7.5 óra. Tegnap visszatértem a szokásos felhasználási módhoz, így 17 óra bekapcsolt idővel, kb 1 óra navival, fél óra játékkal, 3 óra nettel meg egy kis email/sms-ezéssel "csak" 5.5 óra kijelzőt bírt ki.

Dive ever, work never.

(#13733) doongoo válasza F-ECT$ (#13726) üzenetére


doongoo
addikt

persze, hogy nem, de mire végiglapozod az összes oldalt...

(#13734) ToMmY_hun


ToMmY_hun
senior tag

Kint van az új MIUI (2.3.14 SGS2)

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#13735) R2D20208 válasza F-ECT$ (#13732) üzenetére


R2D20208
addikt

Ez így nagyon ideális. Én nem vontam kétségbe amit írtál, csak nem tudtam elképzelni , hogy Cryskelo ( bár jó Rommer ) ilyen kijelzőidőt varázsoljon a készülékünkre. Aminek örültem volna. De legalább megmutatta a telód mi lenne jó nekünk :) ( és ugye másképp használtad akkor a telót is )

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#13736) Richard válasza R2D20208 (#13735) üzenetére


Richard
őstag

Az Criskelo.

ON:

Valaki kipróbálta már ezt a siyah kerneles dual bootot?

[ Szerkesztve ]

(#13737) ERPY válasza R2D20208 (#13735) üzenetére


ERPY
őstag

Leírom mégegyszer. Nem a kijelző ideje a mérvadó, hanem hogy műveletek végzésekor mennyit fogyaszt.
És nem az számít egy romnál jónak vagy sem, hogy XY-nál 6 nap 18 órát ment töltés nélkül, mert éppen nem találta meg az ágy alatt a készüléket, csak pórszívózásnál került elő.

(#13738) futor válasza ToMmY_hun (#13734) üzenetére


futor
aktív tag

:C

(#13739) ToMmY_hun válasza ToMmY_hun (#13734) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Rosszul írtam... 2.4.13 :)

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#13740) R2D20208 válasza Richard (#13736) üzenetére


R2D20208
addikt

Uram : Jogos, és elnézést

(#13737) ERPY :R

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#13741) F-ECT$ válasza ERPY (#13737) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze, de pl az, hogy "neteztem" jelenthet 12 meg 30%-ot is óránként (operna mini vs ics browser).

"Játszottam" jelenthet 15 vagy 30%-ot is. (Hockey nations vs OsmosHD)

"Naviztam" jelenthet 10 vagy 30%-ot. (Sygic vs igo).

Emelett nem mindegy, hogy 2g-n volt a teló végig adatkapcsolat nélkül, vagy 3g-n adatkapcsolattal úgy, hogy 3 email + időjárás + gatlk + skype + viber + közösségi oldalak végig szinkronizálva voltak. Függ még a képernyő fényerejétől, a hálózat erősségétől, a telepített egyéb appoktól, amik ébresztegtik, vagy használják a gpst, a romtól a kerneltől, a cpu governortól és még ki tudja mi mindentől.

Dive ever, work never.

(#13742) R2D20208 válasza R2D20208 (#13740) üzenetére


R2D20208
addikt

Amúgy ha mutatsz nekem 7.5 óra kijelzőt ( 100 % töltöttségről rafkó nélkül ) , tétlen menübemászkálással ( gyári akksival ) itt leírom, utalok neked 5 ezer FT ot. MInimum fényerőn bármin használod. (kikapcsolt wifi is lehet, és mobilnet is )

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#13743) F-ECT$ válasza R2D20208 (#13742) üzenetére


F-ECT$
titán

Én már egyszer agyaltam az elméleti maximumon és 2 Ah akksival, 2g + adat kikapcsolással, csak NoLed használatával olyan 15-20 óra körül lehet a vége :)

szerk: Tudom ;)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#13744) R2D20208 válasza F-ECT$ (#13743) üzenetére


R2D20208
addikt

De itt nem a Noledről van szó :D ( mondjuk sajna azt nem jelzi sehol ) (#13701) itt nem volt Noledről szó.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#13745) HUTCHDB válasza ToMmY_hun (#13734) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

teszem is fel! ;)

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#13746) pzstm válasza HUTCHDB (#13745) üzenetére


pzstm
titán

esküszöm kíváncsi vagyok miui-ra lassan, de rádió az nekem igenis kell :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13747) ToMmY_hun válasza pzstm (#13746) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Van benne rádió és működik is. :) A CM9 romokban nincsen.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#13748) pzstm válasza ToMmY_hun (#13747) üzenetére


pzstm
titán

jaaaa...tudtam hogy olvastam már ilyesmit. És valami known issue-ja van ennek? :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13749) ToMmY_hun válasza pzstm (#13748) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Apróbb FC-k, például ha a Settings/About menüben a Status-ra nyomsz, akkor a settings Force Close-ol.

Néha egy két grafikai bug az új funkcióknál, de ezeket gyorsan javítják. Minden pénteken jön új verzió, amiben nagyjából kijavítják a hibákat.

Esetleg még az lehet zavaró, hogy a lezárt képernyőn megjelenik nehény kínai karakter is. Stabilitással semmi gond sincs, gyári és Siyah kernellel is használom, mindkettővel hibátlan. Talán ami még hibaként említhető, az a gyors merülés, de ezt egy másik kernel felrakásával meg lehet oldani.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#13750) csabicska válasza ToMmY_hun (#13734) üzenetére


csabicska
senior tag

Szia.
Hogyan tudom ezt az új Miui romot feltenni?
Mik a fontos lépések?
Köszi.

-Galaxy S20 - The best-

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.