Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13551) F-ECT$ válasza pzstm (#13519) üzenetére


F-ECT$
titán

Criskelo V7-tel is gyors, mire betölt a Sygic már mutatja is, hogy hol vagyok. Mondjuk a segítők és a gps is folyamatosan be vannak kapcsolva.

Caaabi: elvileg nem kapcsol be magától, de néhány app el tudja indítani.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#13552) ERPY válasza F-ECT$ (#13547) üzenetére


ERPY
őstag

Aham, értem.
Én viszont nem nyomkodom minden oldal betöltése után az oldal alján, hogy töltse újra desktop nézetbe. Azért köszi.

[ Szerkesztve ]

(#13553) F-ECT$


F-ECT$
titán

Akkor ahogy ígértem, itt a criskelo v7 fogyasztása. Nincs trükk, hacsak az nem, hogy nem volt sem navi, sem játék ebben az időben.

Grafikon

Használat

Hívás

Képernyő

Dive ever, work never.

(#13554) Caaabi válasza Rotate (#13548) üzenetére


Caaabi
senior tag

én megcsináltam, töröltem azt a filet, restartoltam, aztán most annyi hogy minden megjegyzett wifi törlődött, úgyhogy újra bekellett irnom az itthoninak az SSID-jét , biztonságát és jelszavát aztán egyből felcsatlakozott rá..

(#13555) zack válasza Rotate (#13515) üzenetére


zack
nagyúr

Nálam egyáltalán nincs jel ezzel a megoldással. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13556) rankesz válasza ERPY (#13552) üzenetére


rankesz
veterán

Régebbi operákban elő lehetett asszem about:config vagy valami ilyesmi paranccsal hozni egy részletes html beállításlistát. Én ott átírtam az Useragentet az asztali firefoxomét bemásolva, onnantól minden oldalnak a desktop verziója jött be. Új operában ugye ez már alapból benne van a settings-ben

(#13557) F-ECT$ válasza rankesz (#13556) üzenetére


F-ECT$
titán

A kérdés, hogy ez a lehetőség miniben is megvan-e, mert én ott nem nagyon találom :F

Dive ever, work never.

(#13558) agabe


agabe
addikt

Melyik is az utolsó hivatalos magyarországi független GB ? úgy emlékeztem KI4 -es, de
Sammobile-on nem találok csak más országokba való-t (havernak kéne feltenni egy gyári romot ami hivatalos, és LPQ-val nem szenvedtetném még)

(#13559) Rotate válasza zack (#13555) üzenetére


Rotate
veterán

ott írja, hogy van sok fajta mod, át kell lesni az egész thread-et... lehet van valami hasznos... én nem próbáltam, csak bedobtam a közösbe, ha valakit érdekelne :)

(#13560) Caaabi válasza F-ECT$ (#13551) üzenetére


Caaabi
senior tag

hát igen néhány app betudja, de ha éppen nem használok navit is visszatudom nézni aksinál hogy mennyit ment ténylegesen az elözmény adatainál.

Töröltem azt a fájlt amit írtak a wifi on izé kijátszásához, ahogy irtam eltünt az összes mentett hálózat, mostmár az itthonit viszsaállitottam és még észrevétel hogy ahol eddig 2 egység volt most 3 van ... :) Bár ez lehet hogy csak valami átmeneti véletlen de már jópár perce fixen fogja a 3 csikot..

(#13561) rankesz válasza F-ECT$ (#13557) üzenetére


rankesz
veterán

Igazad van, lehet mini alatt necces a Java miatt.

(#13562) agabe válasza F-ECT$ (#13553) üzenetére


agabe
addikt

Majd 7,5 óra kijelző :Y 2,5 nap alatt ? (mondjuk sokat nem telefonálsz az tuti ;) ) ... ez még a 2000-es akksival is szép ... alap akksival simán elérhető ez alapján mondjuk 2 nap alatt 6 óra kijelző. Wifi mennyit ment ? Kijelző használat mire ment el? filmezés..böngészés ?
hááát...lehet, hogy kipróbálom. Van valami más baja a romnak esetleg ?
Túl szép, hogy hibátlan is legyen ;]

[ Szerkesztve ]

(#13563) zack válasza Rotate (#13559) üzenetére


zack
nagyúr

Nyálazza át a pöcsöm. :DDD Én letöltöttem egy módosított config fájlt, ennyi esélyt adtam neki. Több energiát nem áldozok rá, mert a GPS így is éppen elég jó. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13564) R2D20208 válasza F-ECT$ (#13553) üzenetére


R2D20208
addikt

Mi tette ki a 7.5 óra kijelződet ? Volt egy óra játék minimum benne vagy egy óra videó pl ? Mi volt az aktív kijelző? Milyen beállításaid vannak Romon belül ? Kölcsönkérek egy 2000 es akksit és tesztelem. Ha kihozok 7 órát én is azt fogom használni..

(#13562) agabe : Noled számított tuti az aktív kijelzőhöz. ( nem videónézésből jött ez ki ) Ha igen, akkor abnormális a dolog. :K

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#13565) #68216320 válasza agabe (#13558) üzenetére


#68216320
törölt tag

Szerintem I9100XWKI4 ## 2.3.4 2011 September I9100OXIKH1-t szedd le. Telepítés után pedig állítsd be a XEH régiókódot *#272*IMEI# segítségével és gyári lesz.
Esetleg a számlálót is nullázhatod JIG-el, ha teljesen originál állapotot akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#13566) agabe válasza R2D20208 (#13509) üzenetére


agabe
addikt

Üdv újra itt ! :)

(#13565) PeachMan:
Köszi!
Most is 0 a számláló (haver még csak nem is rootolta), a gyári kernel meg nem tesz hozzá ;)

[ Szerkesztve ]

(#13567) Rotate válasza R2D20208 (#13564) üzenetére


Rotate
veterán

videó simán lehetett is volna benne neki, mert az nem igazán fogyaszt, csak alig-alig... viszont azt írta, hogy játék nem volt... :) szép eredmény mindenesetre :)

(#13568) doongoo válasza smoli (#13540) üzenetére


doongoo
addikt

ezt

[link]

(#13569) R2D20208 válasza Rotate (#13567) üzenetére


R2D20208
addikt

Annyira szép, hogy nem tudom elhinni ( ez nem azt jelenti hogy hazudik ) De ma felteszem, és megvárok pár ciklust kiváncsian, nekem mennyit hoz ki kijelzőből. Csak kéne tudnom ő miket használt. ( pontosan nem is , de kb tudom ugyanugy tesztelni ) Mindez kíváncsiság, mert 2 vel ezelőtti Verza fennt volt nekem , és átlag fogyasztott. Ilyent még sosem hallottam, és szeretném tapasztalni. Jó érzés lenne a telónk ilyen kijelzőidővel nem ?

(#13566) agabe :R

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#13570) Rotate válasza R2D20208 (#13569) üzenetére


Rotate
veterán

GB-n egyszer nekem is volt 6 és fél óra, de csak 1x... ICS-n főleg 4-5, bár papíron ez is lenne a normális...

(#13571) rankesz válasza Bilux (#13546) üzenetére


rankesz
veterán

Ez a wpa_supplicant.conf hol található?
Megpróbálom én is a törlését. Mondjuk reggel érdekes dolgot csinált a teló, amit előtte még nem: Kb 15 másodpercenként ledobott az otthoni wifi, majd pár másodperc múlva újra csatlakozott. Azóta feltettem a 3.1b2 kernelt, remélem megjavul tőle, mert wanam rom stock kernellel ilyet előtte nem művelt.

(#13572) Rotate válasza rankesz (#13571) üzenetére


Rotate
veterán

én olyat nem találtam amilyen a szövegben ír, nekem itt volt a file: etc/wifi

nem töröltem, mert átbaszott a root jogomnak, leginkább nem működik :D valahogy már nem akar működni a recoverys megoldás :D azért is vicces, mert fagyasztva van pl GetJar is, és nem tudom kiolvasztani, sem használni, sem törölni, sem visszatelepíteni :D

(#13573) Caaabi válasza rankesz (#13571) üzenetére


Caaabi
senior tag

/data/misc/wifi/ itt pedig a legalsó fájl az.. nekem itt volt, root explorerrel csináltam..

(#13574) zack válasza Everman (#13543) üzenetére


zack
nagyúr

Külön nem telepítettem. De nem írják a Marketen hogy kellene hozzá. Root Explorer-hez biztos nem kell.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13575) ERPY válasza F-ECT$ (#13553) üzenetére


ERPY
őstag

Ebben internet sem sok volt. Pont ami fogyaszt az nem volt benne. Nagy kijelzőidőt könnyű elérni, sima akksival is lazán az 5 órát, csak akkor nem arra használom amire vettem.

[ Szerkesztve ]

(#13576) rankesz válasza Caaabi (#13573) üzenetére


rankesz
veterán

Megvan. :R
Az eredetit átneveztem .old-ra, és újraindítottam a telót. Csinált egy új fájlt, de látszólag betűre megegyezik az első pár konfig sor, csak az eddig beállított wlan hálózatok ugye nincsenek még benne. Hát nem tudom, érdekes lenne ha ez megoldaná a wlan porblémát...

(#13577) F-ECT$ válasza R2D20208 (#13564) üzenetére


F-ECT$
titán

és agabe:

ahogy már írtam egy korábbi hozzászólásban volt Noled is, saccra olyan 1-2 órát ment (15 percre van állítva a kikapcsolási idő). Emellett volt egy kis videónézés, de főleg netezés (opera mini) és email/sms írás/olvasás volt benne.

Jelenleg úgy állok, hogy 11 órája megy a telefon, 2 óra kijelzővel, és van még 70% akksi. Mondjuk ebből 38 perc a Sygic navi, szóval most biztosan nem lesz 7.5 óra.

Egyéb extra beállítás nincs, a kijező 50% fényerőn megy, és vagy wifin vagyok (80-90%), vagy 2g + adatkapcsolaton. Gmail és gtalk folyamatosan megy, be vagyok jelentkezve viberre és egy freemailes email cím frissül 3 óránként.

Dive ever, work never.

(#13578) Caaabi válasza rankesz (#13576) üzenetére


Caaabi
senior tag

miért nevezted át .old-ra ? én ilyet nem is látok hogy átkéne nevezni :D én csak töröltem aztán rebootoltam a telót..

(#13579) csabám válasza Caaabi (#13578) üzenetére


csabám
addikt

Gondolom a biztonság kedvéért:)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#13580) Soos95


Soos95
tag

Keresővel nem találtam választ, így inkább megkérdezem: Telenoros, kies-es ICS frissítés megjelent már?

(#13581) Caaabi válasza csabám (#13579) üzenetére


Caaabi
senior tag

de ezt : "wpa_supplicant.conf" nevezte át .conf helyett .old-ra ? ez már nekem túl bonyolult :P:D

(#13582) csabám válasza Caaabi (#13581) üzenetére


csabám
addikt

Igen. Az olyan mintha törölnéd, de közben nem is :)

[ Szerkesztve ]

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#13583) Rotate válasza Soos95 (#13580) üzenetére


Rotate
veterán

nem

(#13584) Caaabi válasza csabám (#13582) üzenetére


Caaabi
senior tag

na mostmár ezt is tudom :) köszönöm a felvilágosítást !

más: ilyen még mindig nincs ics -re ? ha van milyen romokkal müködik ?

(#13585) pzstm válasza Caaabi (#13584) üzenetére


pzstm
titán

van marketen elérhető camera-app, (LG camera app emlékeim szerint; épp múltkor mutatta haverom), és azzal beállítható valamelyik hardveres gomb fényképezéshez ha erre gondolsz :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13586) Caaabi válasza pzstm (#13585) üzenetére


Caaabi
senior tag

végülis átmeneti megoldásnak azis jó :D de régen volt nekem kk5 re meg KL1 re is meg még régebbiekre is felment egy olyan zip fájl ami a gyári kamerát csinálta meg úgy hogy hangerő gombbal lehetett fényképezni vele, de kipróbálom az lg camerát is hogy milyen :) köszi a tippet !

(#13587) srq


srq
tag

Sikerült elindítanom a Kies 2.3-at, csak egy új WinXP sp3-at kellett neki feltegyek, hogy hajlandó legyen legalább elindulni. Most viszont nem tudnak connectelni a telóval, pedig felment a samsung usb driver, viszont mikor rádugom a telót, azt írja, hogy:

"A szükséges rész nincs az INF-ben" Talán én írtam?! Miért nincs benne, ugyan?

Próbáltam xda-ról Bezke postjából a "WORKABLE MTP DRIVER"-t is feltenni, azzal is ugyanez. Kezd a sírás kerülgetni... Egyszerűen nem értem, hogy miért nem tud úgy működni, ahogy annak kellene, legújabb Kies, szűz XP, mi a f* kell még neki, miért miért miért nem képesek rendesen tesztelni ezeket a rohadt programokat ezek a nyomorék koreaiak?! Kifogytam az ötletekből. ??

[ Szerkesztve ]

(#13588) zseko


zseko
veterán

Mobile Odin progival feltettem az lp7-et, van root de nincs sárga háromszög :D De mivel nem volt cwm így feltettem vele a cf-root kernelt is, meglett a cwm és maradt a háromszög mentes indulás :))
Viszont, semmi program nem működik 3G-n ami google. Se market, se gmail, se map :(( wifin mennek.

HR24.hu

(#13589) pzstm válasza srq (#13587) üzenetére


pzstm
titán

mi a f* kell még neki, miért miért miért nem képesek rendesen tesztelni ezeket a rohadt programokat ezek a nyomorék koreaiak?! Kifogytam az ötletekből. ??

Több mint tíz éves oprendszer.... :U
akár működhet is de nem feltétlen szükséges :B :N

bár lehet érdemes lenni minden update-et felrakni WU-n keresztül, hátha :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13590) agabe válasza F-ECT$ (#13577) üzenetére


agabe
addikt

értem... a noled azért kicsit eltolja az adatokat pozitív irányba ;)

(#13591) Rotate válasza zseko (#13588) üzenetére


Rotate
veterán

melyik szolgáltatónál vagy? nem lehet, hogy valamiért tiltják az adott szolgáltatást/portot/bármit? lehet be kéne telefonálnod... ha már túl vagy rajta, akkor nem szóltam... csak egy ötlet volt :)

(#13592) rankesz válasza zseko (#13588) üzenetére


rankesz
veterán

Futtattad már a TriangleAway progit? Mert én múltkor még az első ICS rom felrakása után lefuttattam, és eltűntette a háromszöget, viszont azóta volt pár no wipe romfrissítésem, meg kernelcserém cwm-ből, de mégsincs háromszög... :F

(#13593) agabe válasza F-ECT$ (#13577) üzenetére


agabe
addikt

értem... a noled azért kicsit eltolja az adatokat pozitív irányba ;)

(#13589) pzstm :
A 10 éves oprendszerről: nekem CSAK egy XP -s gépről megy, másik kettő win7 -esről nem.
Nem az oprendszer a probléma, hanem a KIES ;)

szerk:
hmm...szerkeszteni akartam, és a végén dupla küldés lett belőle...mármint az elejéből.

[ Szerkesztve ]

(#13594) ERPY válasza rankesz (#13592) üzenetére


ERPY
őstag

CWM-nél nem is lesz soha.

(#13595) kali válasza agabe (#13593) üzenetére


kali
legenda

én eddig ~ 20 win 7 rendszerre húztam fel korábban a különböző - akkor aktuális - kies verziókat, és sosem volt semmi gond!

(#13596) pzstm válasza agabe (#13593) üzenetére


pzstm
titán

nekem egy Win7-es gépen sem volt még ilyen bajom. :U

A hiba esetedben tuti nálad lesz. Tény, hogy a KIES elég egy bloatware dolog, én is csak felraktam és egyszer (első nap emlékeim szerint) kötöttem össze vele, Azóta ODIN vagy leginkább CWM.

Jó hír, hogy Win8 CP viszont KIEs nélkül is ismeri a telefont, legalábbis USB-s adatátvitelre használhatom simán :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13597) F-ECT$ válasza agabe (#13590) üzenetére


F-ECT$
titán

Persze. Egyébként egy átlagos napon több játékkal és Opera Mobillal netezve nekem is csak kb 4-6 órát bír, ez spéci használat miatt lett ennyi, és szerintem egyszeri eset.

Dive ever, work never.

(#13598) HUTCHDB válasza zack (#13501) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

opera mobile-ban a felső "beíró sávban" ha rákattintasz a kis csillagra, akkor ott a listában van: "Hozzáadás a kezdőlaphoz".
szerintem ez kell neked.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#13599) mogyesz


mogyesz
aktív tag

Egy kis kutatás a wifi conf fileokból:

3 conf file-t találtam:

/data/wifi/bcm_support.conf

ctrl_interface=DIR/data/misc/wifi
GROUP=wifi
update_config=1
device_name=Wireless Client
manufacturer=Samsung Electronics
device_type=1-0050F204-1

network={
1
2
3
4
5
(a fentiek csak példa számok!)
}
__________________________________________

/data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf

ctrl_interface=wlan0
driver_param=use_p2p_group_interface=1
update_config=1
device_type=0-00000000-0
p2p_listen_reg_class=81
p2p_listen_channel=1
p2p_oper_reg_class=81
p2p_oper_channel=11

network={ }

__________________________________________

/etc/wifi/wpa_supplicant.conf

update_config=1
ctrl_interface=wlan0
eapol_version=1
ap_scan=1
fast_reaulth=1

p2p_listen_reg_class=81
p2p_listen_channel=1
p2p_oper_reg_class=81
p2p_oper_channel=11

___________________________________________

A javaslat szerint töröljük a /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf-ot.

Ha ezt megtesszük, restart, majd a wpa_supplicant.conf file network{}-része átveszi a "/data/wifi/bcm_support.conf"-ból... A network{} előtti rész érintetlen marad...

Elvileg, ha töröljük a összes wifi hálót, akkor a
/data/wifi/bcm_support.conf-ból el kellene tűnniük, és ezt követően törölve a /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf-ot kapnánk "üres" konfigot... (Nem lenne honnan fölszednie...)

A /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf-ból törli ki a törölt wifi hálókat!
Restart után: bcm_supp.conf ban még mindíg benne vannak a már nem lévő hálók! Ennek a filenak az átnevezése után restart, és wifi start után nem jön létre újra... Egyenlőre itt állok.

A bcm_support.conf szerintem valami Gingeres örökség lehet, mert van benne olyan wfi háló név, ahol tuti nem jártam mióta ICS van rajta, ám ebben mégis megtalálható...

Összegezvén: /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf törölve, /data/wifi/bcm_support.conf törölve, restart után (wifit bekapcsolva) csak a wpa_supplicant.conf jön létre újra.
1előre minden működik, jelenleg wifi ki/be akadást nem tapasztaltam, de még nem rég megy így a rendszer...

ROM LPQ, és Odinnal lett feltéve a leírtak szerint. Ám ez a bcm_support.conf mintha valami Gingeres örökség lenne, a dátuma is januári...
Valaki, aki esetleg máshogy tette fel, és nincs wifi gondja, akár más rommal, megnézné van-e ez a file Neki? Mármint a bcm_support.conf

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.