Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13651) Rotate válasza Szelley (#13650) üzenetére


Rotate
veterán

a launcher a legkisebb gond... a kiegészítő cuccokkal van a gond legtöbbször... a touchwiz nem csak egy launcher...

(#13652) zack válasza HUTCHDB (#13598) üzenetére


zack
nagyúr

Megvan. Köszi. :R
Úgy rémlett, hogy ezt már csináltam vele, de nem találtam meg a funkciót. :F
Minek kellett ezt így eldugni...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13653) mbaluka válasza edgelaszlo (#13628) üzenetére


mbaluka
csendes tag

Esetleg itt nézz körül.

(#13654) edgelaszlo válasza mbaluka (#13653) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

thx yyoo

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#13655) Barnes


Barnes
aktív tag

wanamlite 10.6-ban nem tetszik a számológép, a sima ICS számológép apk-ja nincs meg valakinek? Az zavar benne, hogy nem látom az előzményeket már pedig sokszor szükségem van rá...

[ Szerkesztve ]

(#13656) C.Brigante


C.Brigante
veterán

Ez a wifi beragadás kezd az agyamra menni... xda-n egy főmahinátor megoldhatná vhogy.

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#13657) Snücü válasza C.Brigante (#13656) üzenetére


Snücü
tag

Szerintem ez a WiFi beragadás valami HW verzió függő dolog lehet, mert nekem pl. soha, egyszer sem, egyik rommal sem ragadt be (se GB, se ICS), pedig kapcsolgatom elég sűrűn...

(#13658) zack válasza Snücü (#13657) üzenetére


zack
nagyúr

Szerintem nagyon sok gond hw verzió függő Samsungéknál. Nem csak itt, bármelyik másik tipusnál is. :U Nem egyenletes a minősége a különböző szériáknak.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#13659) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Sziasztok. Akkor itt van az R2D2 XWLP4 akkutesztem.
Igazán meglepett, ez a ROM ami az eddigi legjobb fogyasztással bírt, és ha ne kínozzam meg a végén játékkal, akkor szerintem szép kis eredmény lett volna belőle.

Ilyet még láttatok, de az én HW-en még nem volt.


2 nap, 15 óra (nagyrészt persze repülő üzemmód bizonyos okoknál fogva)

A kijelző ugyan nincs 4 óra, de volt egy háromnegyed óra GPS és egy óra játék (ha nem több), a többi böngészés, facebook, stb.

Például 75 perc rádió azt hiszem 3-4%-ba került (erre eddig nálam nem volt példa).

Tehát most boldog vagyok, de ki fogom próbálni az XWLP7-et.

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#13660) Szelley


Szelley
senior tag

Asszem eljött az idő hogy ICS-re váltsak! :) Artu hogy állsz a romolgatással? Criskelo vagy Wanam féle ics-t fogok kipróbálni szerintem. tippek, érvek, ellenérvek? siyah kernel nagyon szapulja a nép úgy vettem észre.

(#13661) agabe válasza kecsetihunor (#13659) üzenetére


agabe
addikt

azert a sok repcsi mod is szamit...jo ha 6-8 orat elerheto voltal a 2,5 nap alatt :D

(#13662) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Nem izmot mutogatni jöttem, mert engem is meglep :)

Nálam az a szokásos, hogy minden nap töltőre dugom a telefont. A repülő üzemmód azért van, mert jelenleg nincs SIM kártya :D (külföld)

Az elöttem 2-vel szólóhoz: én Wanam-ot próbáltam, de R2D2 (Artu) ROM-ja szerintem roppant jó, és mint látod, ez az akku :)

Egyetlen ROM-nál sem fordult elő, h ha a kijelző kikapcs, alszik... itt egyszer sem fogyasztott pluszban :)

Ajánlom figyelmedbe az R2D2 XWLP7-et! :)

[ Szerkesztve ]

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#13663) Piwi


Piwi
addikt

wanamlite 10.7-el tapasztalta valaki hogy sűrűn dobja el a hálózatot? 10.6-al nem volt ilyen gondom eddig..LPS modem helyett esetleg melyiket lenne érdemes felrakni?

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#13664) ForRedGlory válasza kecsetihunor (#13662) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"Nálam az a szokásos, hogy minden nap töltőre dugom a telefont. A repülő üzemmód azért van, mert jelenleg nincs SIM kártya"

Akkor most miről beszélünk, de komolyan? Nincs SIM kártya? Akkor nincs net sem a telefonon, csak az a pár óra wifi, amit mutat a kijelző (ami szintén alig ment). Így nem nagy kaland elmennie ennyit bármelyik telefonnak. Net nélkül nem is fogyaszt a cucc szinte semmit. Mind1...

[ Szerkesztve ]

(#13665) kecsetihunor válasza ForRedGlory (#13664) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Mivel ott írja mellette, hogy külföld gondolom rájöttél, hogy nem roamingoltam, és nem független a telefon :)

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#13666) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Ja, és próbálj meg 45 percet navizni, semmi agps, sim segédeszköz, semmi, csak a beepitett GPS, ami nem annyira erős, jatszodj egy órát egy 3d-s játékon(real football, gt free + hd), hallgass napkozben rádiót, este meg böngéssz, válaszolj stb, hírek, facebook... Nem lényeges.

Mondtam hogy csak tapasztalat megosztas céljából írtam le.

Nekem egyik rom sem aludt ilyen jól :-)
és jóval gyorsabb, mint wanam :-)

[ Szerkesztve ]

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#13668) rankesz válasza ERPY (#13649) üzenetére


rankesz
veterán

Amikor az ilyen gondolatok felremlenek a fejemben, akkor neha mar hajlok egy CM9 kiprobalasara...:)
Vegulis SGS1-en is az lett a tendencia a vegere hogy a cm romok jobbak mint a gyari samu, akkor itt sem zarom ki hogy idovel letaszitsak a nepszerusegi tronrol a gyari romokat...

(#13669) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Tudtok most full holo romot ami valamelyik új romra épül?

(#13670) Rotate válasza kecsetihunor (#13666) üzenetére


Rotate
veterán

nálam 1 óra Sygic max fényerőn nagyjából 10%-ot evett, talán kevesebbet, szóval szerintem a GPS sem egy nagyevő... főleg a böngészés illetve a játékok zabálnak...

(#13671) edgelaszlo válasza kecsetihunor (#13666) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

én már az LP7-el veretek, sztem kurv. jó ROM :)

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#13672) pergabb


pergabb
senior tag

qaudrantban az I/O az mit jelol? cpu,mem,3d,2d
az vili, de nem tudom ez mi, es szar ertekeket kapok benne

[ Szerkesztve ]

(#13673) Rotate válasza pergabb (#13672) üzenetére


Rotate
veterán

input/output... nem tudom pontosan mit csinál közben de sztem az SD kártyára ír/olvas... nem lehet hogy lassú az SD-d? vagy a belsőre írja ezt?

(#13674) pergabb válasza Rotate (#13673) üzenetére


pergabb
senior tag

egy class1O-es samsung sd van benne. Akkor nem tom mi a gond vele.Ti tapasztaltatok mar amugy,hogy ha az ember laza moudulattal gorget akkor gordulekenyen es siman porget bele pl menuben,vagy opera alatt,de ha ovatosan lassan huzom el az ujjam akkor beszaggat picit?

(#13675) Szelley


Szelley
senior tag

fellöktem wanam romját. honnan tudom milyen product kódom van? csc-re unknown-t ír. + lezáráskor engem rohadtul irritál hogy visszavillan a kijelző...
+ apex / nova-n belül, menüt megnyitva nem lehet mappákba rendezni a programjaim? csak asztalra lehet mappát készíteni?

[ Szerkesztve ]

(#13676) Rotate válasza Szelley (#13675) üzenetére


Rotate
veterán

csak az utolsóra tudok válaszolni, mappát csak az asztalra tudsz rakni...

(#13677) C.Brigante válasza Szelley (#13675) üzenetére


C.Brigante
veterán

lezáráskor a felvillanással sem csináltak még semmit, meg a wifi beragadás ami egyelőre minden újabb romban jelen van! (még mindig, és már kezd nagyon kiborítani mert amikor nagyon kellene, akkor tuti beragad!) :(((

uɐqoɔsǝʇ ɐ ʇǝʇǝznʎʇuǝllıq ʞǝzsǝʌ ɯǝu ʇǝqqoʇ / 

(#13678) pergabb


pergabb
senior tag

ics alatt gőrgőzés nektek is ugrik? most telepítettem fel. Belépek egy weboldalra vagy a beállításokba és görgőzöm, de nem hirtelen gyorsan, ha nem normális sebességgel, akkor elkezd szépen csúszni a kép, utána kb mint ha cuppanna egyet, ugrik, majd ismét finoman szépen csúszik, végül lelassul és megáll. Ez ics tulajdonsága, vagy nálam a hiba?

(#13679) pergabb válasza pergabb (#13678) üzenetére


pergabb
senior tag

megadtam magamnak a választ:D
opera alatt nem látom a jelenséget, ez bizony ics tulajdonság :)

(#13680) zso73 válasza pergabb (#13679) üzenetére


zso73
veterán

Nekem Dolphin alatt nem csinálja. Lpq ics gyári.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#13681) kecsetihunor válasza C.Brigante (#13677) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Jobb ha eladod.

A felvillanásra megoldás, ha a Beállítások/Megjelenésben kiveszed a Minden animációt, azt hiszem elég közepesre :)

[ Szerkesztve ]

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#13682) R2D20208 válasza kecsetihunor (#13681) üzenetére


R2D20208
addikt

Ciao mki ! LP7 ben találtam pici bugot. Ma javítva lesz. + egykét témabeli javitás + Kernelcsere ( vassza CF Root, az a legstabilabb még véleményem szerint ) Szval LP7 javítva ma du nyomom ki. Én akkor ajánlom jobban feltenni majd. :R

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#13683) derrik válasza Rotate (#13651) üzenetére


derrik
őstag

De. Feltettem a LP7-et fagyasztottam a TW-t. Helyette bármit tettem Apex, Nova.....13/14%-ot zabált. Szemben pl. 1 Zeam Launcher meg 3-5%-ot fogyaszt....akkor ott vagyok ahol a part szakad.

(#13684) mogyesz válasza C.Brigante (#13656) üzenetére


mogyesz
aktív tag

próbáld ki amit nem rég írtam! teljesen megszűnt nálam! kb. 50- szer ki be, külömböző routerekkel 4db. mindnél működik... :-) release/renew dhcp gond is megszűnt...

(#13685) #68216320


#68216320
törölt tag

Stock deodex ICS, stock kernel combóval LP4 v. LP7 ajánlottabb? Smooth érzés érdekel leginkább és esetleg fogyasztás, bár úgy tapasztaltam stock vonalon két ennyire közeli ROM-ban nincs nagy különbség.

(#13686) freddirty válasza Szelley (#13660) üzenetére


freddirty
senior tag

"Asszem eljött az idő hogy ICS-re váltsak! "
épp most álltam vissza GB-re :) Nem láttam előnyét kicsit felcsicsázták a gmail, email, appokat, felugró menük máshogy nézhetnek ki, de nagyjából ennyi, mert a többi ilyen-olyan app-al már megoldott rég, vagy már átemelték GB-re is. Ámde, problémásak launcherek, összevissza villog kikapcskor, nem minden app működik jól, nehéz jól fogyasztó+jól paraméterezhető rom-ot/kernelt találni. és még jkay mod sincs.
Részemről pár hónapja az első kiszivárgottra ránéztem, most is megadtam a lehetőséget, legközelebb majd ősszel megnézem, sikerült-e a gyerekbetegségeket kinőni. Egyre inkább úgy néz ki, az újonan bejelentett android verziókra kb. egy évet kell várni amíg elérhetőek+használhatóak lesznek. Ha jól emlékszem az 1.6->2.x váltás is a 2.2-es verzióra volt vállalható.

fred

(#13687) agabe válasza Rotate (#13670) üzenetére


agabe
addikt

neked akkor nagy szerencsed van, es valami termeli az aramot navi kozben : D
gps hasznalat legalabb ugy hasznalja a telot mint egy utos jatek...2,5-3 oranal tobbet nem bir alap akksival, de majd kiprobalom este is hatha jobb eredmenyt kapok.

[ Szerkesztve ]

(#13688) mogyesz válasza freddirty (#13686) üzenetére


mogyesz
aktív tag

:-)

Gyári LPQ, TW helyett apex, sok samsung xar fagyasztva, Exchange miatt stock levelező cserélve, és a wifi gond is megoldódott - legalábbis nálam - tegnap óta. Se nem lassú, se nem xar, minden működik. Ja és pl. nálam IPSEC VPN Ginger alatt nem ment sehogy sem, ez alatt működik. Ja, CF-root kernel root miatt, utánna stock vissza, nem akad, nem laggol, minden pikk-pakk. Akku folyamatos szinkronnal H+-on kb. 1,5 nap, ha keveset beszélek kb. 2 -nap. Akkor így 1-1 vélemény/ellenvélemény? :-)

(#13689) rankesz válasza Rotate (#13670) üzenetére


rankesz
veterán

Na ezt rohadtul nem tudom elhinni! :N

(#13690) Rotate válasza rankesz (#13689) üzenetére


Rotate
veterán

2 óra Sygic volt, net nélkül, nagyjából 20%, még LPQ-val... azóta nem próbáltam, ebból jött ki a 10%/óra...

(#13691) Psytech


Psytech
senior tag

Tegnap úgy gondolta, hogy meghal a rendszerem, egyik percben még nagyban neteztem, rá 10 percre pedig nem volt hajlandó felébredni, csak akksi ki-be segített. Bekapcs után pedig 30%-os battery drain fogadott, plusz indítás utáni 5 mp-n belül teljesen befagyott mindig. Ment vissza LPS mentés, de akkor már siyah 3.1b3-al, de ez is zabál mint állat.. :( netezéssel most 30 perc kb 14%... Ez sok.. Már nem tudom mi lenne jó..

Más: ma elméletileg jön ki a UK Voda rom is már :) (extragsm-s infó)

Mégegy más: jó hír a játékosoknak, Max Payne 2 hét múlva droidra :)

[ Szerkesztve ]

(#13692) rankesz válasza Rotate (#13690) üzenetére


rankesz
veterán

Ezt kb. ugy tudom elhinni, hogy kozben szivargyujto toltore volt dugva, de tobbet merult mint amennyit visszatoltott...

(#13693) ERPY válasza rankesz (#13689) üzenetére


ERPY
őstag

Én gmaps-al mentem pár napja 110km-t, az út volt kb. 2 óra. Nagy része (60%) kikapcsolt képernyő mellett, a többi autómata fényerőn. Mobilnet persze ment, de csak a sima nézet, nem a domborzat. 90-95%-ról az akksi lement 35-re a 2 óra alatt.
Nagyon tetszik az ICS, nagyon jók a lehetőségek benne, atomstabil, de mocskosul nincsen optimalizálva. És ez utóbbin van a hangsúly. Aki nem annyira mozog távol a töltőtől, annak persze kevésbé probléma, na de hogy lassan itt a nyár, akár kirándulás, akár strand, bármi, ha nem csinálnak vele valamit húzok én is vissza GB-re. Netezgetéssel egy sörözőben mobilnettel 2 óra alatt kilehet nyírni a tellát, mindezt úgy hogy vissza van fogva minden.
Tegnapi GB visszarakásom óta nagyon hajlok affelé, hogy igencsak elgondolkodtató a visszatérés.
Reggel 100%-os akksival megnézem a főbb oldalaimat, és 9-10 perc után már 95-96%-on van az akksi. Délelőtt 10-re már 70% körül jár, és általában délután derekán már érdemes töltőre dugnom, mert messze van még az este. Azt tudni kell hogy erről netezek, ezt használom mindenre. Ugyanezt atomlazán 1 napig bírta a GB úgy, hogy 40%-nál dugtam este töltőre. Gyári akksiról van szó.

(#13694) agabe válasza Psytech (#13691) üzenetére


agabe
addikt

Nálad akkor még nem működik jól a szendvics... vannak apró eltérések hardverben (gyártási szórás egyes elemeknél pl.)...minden telónál ez van.
Menj vissza GB-re amíg nem lesz olyan ami nálad is jó.

(#13695) Psytech válasza agabe (#13694) üzenetére


Psytech
senior tag

Nekem eddig minden működött, ez a tegnapi volt az első ilyen "baleset" rendszerrel, egyedül ez a merülős dolog az ami a kezdetek (LPQ) óta fenn áll, GB jobban bírta. De ez nem csak nálam van szerintem amúgy, többen írták itt is. De amúgy igazad van, fontolgatom egy GB visszarakását, de ha lehet, kerülöm, nem akarok visszalépni...

(#13696) Rotate válasza rankesz (#13692) üzenetére


Rotate
veterán

nem volt töltőn, és 2A aksi...

(#13697) R2D20208 válasza ERPY (#13693) üzenetére


R2D20208
addikt

Teljes mértékben egyetértek. De mivel magyarázol meg 7.5 óra kijelzőt ? Ennyire eltérőek a telóink ? Mert tuti hogy Cryskelo sem egy varázsló.

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#13698) Piwi válasza R2D20208 (#13697) üzenetére


Piwi
addikt

nem varázsló,de nem is ma kezdte a romolást,valamit csak tudhat :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#13699) agabe válasza R2D20208 (#13697) üzenetére


agabe
addikt

Ott a noled játszott be nagyon szerintem. Normál (aktív) kijelzőhasználattal ez elképzelhetetlen még ha jó is a rom.

[ Szerkesztve ]

(#13700) R2D20208 válasza Piwi (#13698) üzenetére


R2D20208
addikt

Tudom. És előttem is elismert Rommer. De a többi nagy név is...Azok nem tudják megoldani, ő meg kihoz 2 szer annyi kijelzőidőt ? Amúgy tesztelem...És nálam nem lesz úgy. Természetesen meg fogom várni a pár töltési fázist. De nálam úgy teljesít, mint az összes eddigi...

(#13699) agabe mint felül írtam, nálam tegnap este óta egy cseppet sem hozott többet mint egy átlagrom. ( teszteltem természetesen párat )

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.