Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16551) M@trixfan válasza genndy (#16550) üzenetére


M@trixfan
addikt

Abból a linkelt dobozos árból kijön Steamen az összes rész az akcióban :)

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#16552) dodopek válasza M@trixfan (#16551) üzenetére


dodopek
addikt

Van aki ragaszkodik a kézzelfogható dolgokhoz. Én pld szeretem a lemezeket polcomon látni. Már csak olyan régimódi vagyok... :)

(#16553) shield


shield
Topikgazda

Konfigom: Core2Duo E8400 3GHz (3.6GHz)
Gigabyte HD 7770 OC 1GB
2x2GB OCZ KIT

Ha DX10-től még visszább állítom, akkor már el sem indul.
Legújabb drivert raktam fel, semmi. Amúgy minden játék megy rendesen, még az újabbak is, csak ez a mod nem akarja az igazságot. Talán javítják a bugot.Tovább nem foglalkozom vele.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16554) M@trixfan válasza shield (#16553) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ha véletlenül statikus megvilágításra állítod akkor az már megint nem jó, ugy nem fut a mod. Oda tedd, ami még "dynamic lighting" és ne add még fel!

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#16555) rétisün


rétisün
veterán

megvan, miért nem kaptam több küldit fang-tól elsőre, nem szedtem fel a doksikat, és nem adtam oda neki. most másodszorra már elküldött a gyógyszerért szellemnek :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16556) Dhampir válasza rétisün (#16555) üzenetére


Dhampir
félisten

Na, az Indánál kellett felszedni...

(#16557) rétisün


rétisün
veterán

van az X8-ban egy ajtó, amihez belépőkártya kéne....ugye nem ott van a gyógyszer szellemnek? oda honnan lesz belépőkártya? be kell menni oda egyáltalán? (igaz, eddig nincs meg a gyógyszer, pedig (asszem) mindent bejártam már a laborban)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16558) PeL válasza rétisün (#16557) üzenetére


PeL
addikt

Azt a kártyát ott lehet megszerezni ahol a panelházból kell sniperrel kilődözni pár zsoldost, az egyik tudósnál szokott lenni

[ Szerkesztve ]

(#16559) Stalker78 válasza rétisün (#16557) üzenetére


Stalker78
tag

A gyógyszer ott lesz ahol a 3 yodamester lesz (emeleten az asztalon)
Piros kártya nincs ebben a modban és nem is kell így bemenni se tudsz oda.

[ Szerkesztve ]

(#16560) rétisün válasza Stalker78 (#16559) üzenetére


rétisün
veterán

3 yodamester? akkor mégse jártam mindenhol :N 3-4 ugribugrival találkoztam mindössze, töpörödött törpördögökkel (még) nem.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16561) Dhampir válasza rétisün (#16560) üzenetére


Dhampir
félisten

Ahol a yodamesterek vannak, majd abból a helyiségből tudod a labort elhagyni. Milyen jól jött nekem a telepátia elleni gyógyszer. Én a liftaknából ugrottam ki a Burerekhez, befaltam a bogyót, utána kezdődhetett a fogócska. :D

(#16562) Stalker78 válasza rétisün (#16560) üzenetére


Stalker78
tag

Igen mint az alapjátékban ugyanott vannak 3 - an.

(#16561) Dhampir 2 db F1 helyrerakta őket :D

[ Szerkesztve ]

(#16563) Dhampir válasza Stalker78 (#16562) üzenetére


Dhampir
félisten

Az F1 nagyon hatásos repeszgránát. Én sajnáltam felhasználni, így a játék végén a nyakamon maradt vagy 30 darab, az egyéb lőszerekről, fegyverekről nem is beszélve. :D

(#16564) Stalker78 válasza Dhampir (#16563) üzenetére


Stalker78
tag

Valóban nagyon-nagyon hatásos még a yodák ellen is.Azért választottam ezt a megoldást,mert csak rám néztek és már meg is haltam (lehet a mesterfokozat miatt :U )

(#16565) Dhampir válasza Stalker78 (#16564) üzenetére


Dhampir
félisten

Ja, te az "öngyilkos küldetés" vagy más néven a "szado-mazo" fokozatot választottad, akkor nem csoda. :DDD

(#16566) hubai1979


hubai1979
őstag

Kérdésem az lenne,hogy miért ilyen csúnyák a betűk?
A másik kérdésem az lenne,ha csak a módból a küldetésbeli szövegeket akarom lefordítani,akkor melyik fájlokat kell fordítani ?A fegyvereket,az artikaftokat,meg az ittemeket nem akarom.
Az eredeti játék és a módnak az új szövege egyben van ,vagy külön mappában kell keresni?

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16567) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Valaki probalta mar a Misery mod-ot ? Mintha regebb mar kerdeztem volna. Lattam egy videot a youtube-on, eleg jonak tunik.

HUBAI : mi a fene ez, valami zombizona mod ???

[ Szerkesztve ]

(#16568) #90933760 válasza Antonius1978 (#16567) üzenetére


#90933760
törölt tag

Igen. Fasza, nekem bejött. Grafikai mod 90%-ban. Azon kívül meg nehezítve van nem kicsit. Csak a magyarítással bugos és kidobál állandóan. Máshogy meg nem akartam kijátszani.

Azok a betűk azért olyanok, mert orosz akcentussal íródott. :DDD Amúgy nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#16569) Antonius1978 válasza #90933760 (#16568) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ertem.Lattam egy bemutatot a YT-on, hogy 1-1 tar geppisztoly es pisztolyloszerrel kezdunk :)
Talan majd egyszer lesz kedvem vegigtolni.Nekem az angol nyelv sem akadaly, habar magyarul mindent jobban szeretek :DD

(#16570) Stalker78 válasza Dhampir (#16565) üzenetére


Stalker78
tag

Igen azt választottam,de a CS még ezen is túl tett abban kikészültem párszor :D

(#16569) Antonius1978 Túl sok lőszerre ne számíts ha az ellenféltől 10 db - t el tudsz venni az már jó.

[ Szerkesztve ]

(#16571) emre válasza shield (#16466) üzenetére


emre
veterán

Amit átpiszkáltam ahhoz nem kell hozzá semmi, de ha kedved van változtatni akkor javaslom legyen másolat az eredetiről.

smrter_pripyat_v041_options_pack ;)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16572) Alienhun79 válasza Antonius1978 (#16567) üzenetére


Alienhun79
tag

A Misery egy jól eltalált mód.Eléggé megnehezítették az alap játékot, a történet nem változott.3 karakter közül lehet választani, assault,recon,sniper, mindegyiknek megvan az előnye fegyver használatban, és súly terhelhetőségben.Igen spórolósan adja a lőszert, de a kés unlimited ammos :)) Hja és nem sokára megjelenik a 2.0 Misery, modb.kukac.tudod.comon :K Szerintem kelj fel és járj hm. töcssed le és new game.

tesztoszteronstalkerista

(#16573) rétisün válasza Antonius1978 (#16569) üzenetére


rétisün
veterán

én elkezdtem, de túl szenvedős (misery :D ) volt nekem :B

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16574) Alienhun79 válasza Antonius1978 (#16567) üzenetére


Alienhun79
tag

Hubai módjáról eztetet találtam:
http://forum.canardpc.com/threads/45622-Mod-pour-CoP-SGM-%28SiGerous-Mod%29-version-Fr./page64

középtájon van az okosság, SGM 1.6 + Braz 1.6.1.1 valami franszia franc, nem ismerem, ergo lehet jó.Hát nem tom SGM 2.2 magyarítás, 1.6-ra a választ, passzolom :(((

[ Szerkesztve ]

tesztoszteronstalkerista

(#16575) Alienhun79 válasza rétisün (#16573) üzenetére


Alienhun79
tag

Süni, a Miseryben találtam egy kis hibát, ami nem kis segítség a játék elején.Szóval van a cuccosok között egy fegyver javító doboz, ezt a kereskedőnél lehet venni,de a halottaknál is van ritkán ha jól emlékszem.A személyes ládádhoz odamész,1. az inventorydban van a javítódoboz, majd ezt beteszed a ládába, 2 megint megnyitod az inventorydat és egy pl:AK-74-ről leveszed a távcsövet, 3 majd vissza rakod a távcsövet.Ekkor az inventorydban lesz megint egy javító készlet és a ládádban is lesz egy, megint beteszed a ládába a javító készletet s megint leveszed felrakod a távcsövet és így tovább...A javító készletet ha jól emlékszem 900 rubelért lehetett eladni, egy-két órát ráfordítasz és tele leszel pénzel :Y

tesztoszteronstalkerista

(#16577) ViZion válasza Dhampir (#16576) üzenetére


ViZion
félisten

nem vicces :O

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16578) M@trixfan válasza Dhampir (#16563) üzenetére


M@trixfan
addikt

Olvasójegynek is tökéletes két F1 gránát ;)

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#16579) Dhampir válasza ViZion (#16577) üzenetére


Dhampir
félisten

Pajtába zárnád és etetnéd, mint a Walking Deadben a farmos zombikat. :DD

(#16578) M@trixfan

:F

Olvasójegynek?

Nálam három helyszínen volt leginkább használatban. Amikor Jantarban az üzem mellett összefutottam a zsoldosokkal és amikor a gáztartályért leereszkedtem a föld alá, a zombisereg ellen és a Kórházban a Kisóriás + Könyvtáros kombinációjánál. Leggyakrabban VOG-gránátot használtam, de azt sem sokat, mert a taktikázás miatt rengeteg lőszert megspóroltam.

[ Szerkesztve ]

(#16580) Stalker78 válasza Dhampir (#16576) üzenetére


Stalker78
tag

Azért ez elégé veszélyes,mert ha ép nem tud gázt képezni :F

(#16579) Dhampir Szerintem a könyvtárosra gondol,de ha nem majd megmondja.

[ Szerkesztve ]

(#16581) Dhampir válasza Stalker78 (#16580) üzenetére


Dhampir
félisten

A jantari Könyvtárosoknál is használtam, ez most jutott eszembe. Pripjatyban viszont "megvogoztam" őket, mert eléggé sarokba szorítottak.

(#16582) Stalker78 válasza Dhampir (#16581) üzenetére


Stalker78
tag

Szépen nőtt a számuk.Undergroundban először 1 majd a második látogatásnál már 2 - vel lehetett összefutni.Pripyatban meg 3 ront neked szinte egyszerre.

(#16583) M@trixfan válasza Dhampir (#16579) üzenetére


M@trixfan
addikt

Hát persze, hogy a könyvtárosról van szó! Majd mostanában megyek elhozni a tartályt, viszek egy halom gránátot, az biztos. A gránátvetőkkel nekem az a bajom, hogy mindig íven akarja vetni, sosem földön pattintva, gurítva. Nem is nagyon használtam azokat sosem, viszont itt a kézigránát sokkal realisztikusabb lett.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#16584) shield válasza emre (#16571) üzenetére


shield
Topikgazda

Köszi, hogy feltöltötted. Ha megy minden nélkül akkor nekem úgyis jó, sőt.... :D

Mindenki: kellene egy olyan oldalt összedobnunk ahol minden féle 'okosság'-ot felpakolhatnák az összes Stalkerhez és modokhoz. Nem kellene mindig keresgélni. Pl. (#16575) Alienhun79 jó kis pénz kereset vagy a WiP-ban a pénzhez jutás. Jó kis átírásokat a játékban és még ezer dolog. rétisün is sok jó tippet adott és még mások is tudnak ilyeneket. A kisebb dolgokat is fellehetne tölteni ami már esetleg a neten már nem nagyon elérhető, de valakinek közülünk meg van.
Mi a véleményetek?

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16585) Alienhun79 válasza shield (#16584) üzenetére


Alienhun79
tag

A Dodopek oldala szerintem erre süti lenne, persze ha ő is kedvelné a dolgot.A lényeg az lenne, hogy van akinek gyenge egy mód, valakinek nehéz és a sok-sok okosság között lehetne szemezgetni.Speciál én egy módot fullra kifilézek és mindig master módban, szeretem a realisztikus fegyver használatot és az okos kiszámíthatatlan Mi-t.

tesztoszteronstalkerista

(#16586) rétisün válasza Alienhun79 (#16585) üzenetére


rétisün
veterán

én is erre gonoltam, ha Dodopeknek lenne kedve/ideje még ezzel foglalkozni, kicsit kibővíteni az oldalt más CoP modokra is.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16587) Stalker78 válasza Alienhun79 (#16585) üzenetére


Stalker78
tag

Okos M.I :F Nekem még masteren sem tűnik annak és néha elégé kiszámítható mit fognak cselekedni az NPC - k.

(#16588) Alienhun79 válasza Stalker78 (#16587) üzenetére


Alienhun79
tag

Igen ez igaz, ha mennek az amigok lőszert felszedni és te leszeded őket egyenként, de az agyon scriptel cső fpseknél mennyivel jobb.Igazán kemény mód a Narodnaja S. na ott nem szedegetik a motyot és szeretik a aknavetőt is használni, persze az az igazság, hogy ha 7 éve Stalkizol semmi sem kemény :P

tesztoszteronstalkerista

(#16589) rétisün


rétisün
veterán

amúgy nézi valaki a big bang theory-t? vagy csak nekem tűnt fel? :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16590) hubai1979 válasza Alienhun79 (#16574) üzenetére


hubai1979
őstag

Kösz az észrevételt,de én rátettem az sgm 2.2 magyarosítást a menü után azonnal összeomlik.Amit én feltettem képet,az már az én magyarosításom lenne,amit én kezdtem el csinálni.Azért is kértem tanácsot ,hogy csak a küldetésekkel kapcsolatos részeket akarom fordítani (ittemek ,fegyverek,artikaftokat nem ) .Nekem azért tetszik a játék,mert 45 küldi van benne ,ha jól tudom és nem kell mindig az összeomlástól tartani,ha a pályarészeket akarom betölteni.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16591) juhasz.p válasza rétisün (#16589) üzenetére


juhasz.p
aktív tag

Tényleg...Ez az a hely ahol Penny dolgozik. :)

...ha a szar felkerül a polcra, máris azt hiszi lekvár lett belőle...

(#16592) Dhampir válasza juhasz.p (#16591) üzenetére


Dhampir
félisten

A The Walking Deadben is van egy Penny, a Kormányzó lánya. :D

(#16593) #90933760


#90933760
törölt tag

Nem nagyon követem nyomon az eseményeket ,de ha jól látom ez a Way in Pripyat egy új mod ami magyarosítva lett? Új pályák, új küldik? Tisztára, mint az SGM? Mert akkor ha végeztem a CS-al akkor ez lesz a következő amit kitolok. Remélhetőleg addigra meglesz az új gépem.

(#16594) emre


emre
veterán

A G.L.A.D.I.A.T.O.R II.-modról tud valaki valamit?

gameplay

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16595) hubai1979


hubai1979
őstag

[link]

Próbáld ki. Én már a múltkor linkeltem, de jóformán nem érdekelt senkit.

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16596) emre válasza hubai1979 (#16595) üzenetére


emre
veterán

Szerintem akkor szedtem le, és most meg felpakoltam.
Bíztam benne hogy azóta valaki már próbálta.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#16597) Chewye válasza emre (#16596) üzenetére


Chewye
csendes tag

Én próbáltam de abba is hagytam az 1. pályán mert FN-2000-ből 2 tárral a fejekben vígan lőttek a zsoldosok aztán kaptak BTR-es kezelést (menni viszont nem tudtam vele csak lőni) azt már nem bírták annyira. ;]
Pedig mintha az egyik screenshotján láttam volna 1 számszeríjat. :DDD

For The Horde!

(#16598) Dhampir válasza Chewye (#16597) üzenetére


Dhampir
félisten

Half-Lifeos számszeríj vagy Thiefes íj nem lenne rossz.

(#16599) Alienhun79 válasza emre (#16594) üzenetére


Alienhun79
tag

Én próbáltam, még Hubai mutatta a módot.A véleményem: nekem nem tetszett, de nem mondanék le róla az ok az, mert teljesen orosz és a küldetések érthetetlenek, viszont van benne fantázia.Akkor hagytam abba mikor, berak az arénába s kér 3 fali rekesznek, négy számú kódot, na ott off feladtam.

tesztoszteronstalkerista

(#16600) Alienhun79 válasza hubai1979 (#16595) üzenetére


Alienhun79
tag

Amit linkelsz engem mindig érdekel ;] , csak nem pörgetek ki olyan hamar egy-egy módot, mit szerény személyed :R A Gladiátor 2-nél kérdezted, hogy hogyan lehet bele ugrani az anomáliába a helikopter alatt : nem kell bele ugrani, hanem ki kell lőni rpg-vel a helit :B

tesztoszteronstalkerista

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.