Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35001) sklopp válasza Csicska32 (#34999) üzenetére


sklopp
őstag

Gondolom Nvidia kártyád van. Nekem is előfordul mióta Ati-ról váltottam.

[ Szerkesztve ]

(#35002) Csicska32 válasza sklopp (#35001) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Jaja de nem számit nvidia a király :D Amúgy kicsit meglepődtem itt. Ezek mióta lőnek vissza? :D

(#35003) Dhampir válasza Csicska32 (#35002) üzenetére


Dhampir
félisten

Csak az Nvidiásokat veszik tűz alá. Ha nem úgy köszönsz nekik, mint Király Sanyi ("Sábusz főőőnök"), akkor támadnak.

:D

(#35004) Csicska32 válasza Dhampir (#35003) üzenetére


Csicska32
csendes tag

:K :C :R :DD :)) De érdekes azé nah. Nem ugrál, nem tűnik el :D

(#35005) Aarpok válasza Csicska32 (#35002) üzenetére


Aarpok
őstag

Mióta két lábra tudtak állni, de nem kell velük foglalkozni csak lőni. 😄

Аарпок

(#35006) shield válasza sklopp (#35001) üzenetére


shield
Topikgazda

Ez most érdekes. Eddig mindig azt olvastam a Stalker topikokban, hogy az ATI kártyáknál van gond.
Ezek szerint mindkét fajtánál van. Stalkernél minden előfordulhat. :D

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#35007) Erdő válasza Aarpok (#34996) üzenetére


Erdő
tag

+Sklopp
Igaz, úgy emlékeztem, hogy a lerakat feltöltős munkát később adja, de nem.

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#35008) Sensut válasza shield (#35006) üzenetére


Sensut
őstag

Ez csak vezérlők kérdése. Nekem mindig is nvidiam volt és sosem volt gondom se Stalkerrel, se egyéb játékkal. Mert ha volt, akkor egy szimpla driver csere megoldotta.

(#35009) DannyL81


DannyL81
tag

Sziasztok!

Lenne két kérdésem?
- Az 1.4.22-höz létezik magyarítás?
- Illetve létezik olyan weapon pack amit érdemes feltenni rá?

Köszönöm!

Muszáj valamennyire intelligensnek lenni ahhoz, hogy észrevedd milyen hülye vagy

(#35010) borovi


borovi
aktív tag

Szijjasztok! :)
SGM 2.2-vel kapcsolatos kérdésem van. Amikor át kell menni Red Forestbe, hogy megkeressem az eltűnt tudósok nyomait, a legelőször megtalált halott tudós PDA-ja a Cirkusz anomáliához irányít, hogy ott nézzek körül, mert ott szöszmögtek a tudósok a kísérleteikkel. Ott azonban hiába nézelődök, semmit se találok, de a jelzés továbbra is aktív. Hogy tudok innen továbblépni a feladatban?

(#35011) Aarpok válasza borovi (#35010) üzenetére


Aarpok
őstag

Először vagy ott vagy másodszor? Ugye elsőre ahogy mész a jelzés felé kapsz értesítést,hogy azonnal hagyd el a területet majd beszélni kell a tudóssal Jupiteren. Amennyiben elsőre nem így volt lehet bugos lett a küldetés és nem tudod befejezni.

Аарпок

(#35012) borovi válasza Aarpok (#35011) üzenetére


borovi
aktív tag

OK, köszi. Először vagyok ott, de akkor ezek szerint kakukk.

(#35013) Aarpok válasza borovi (#35012) üzenetére


Aarpok
őstag

Sajnos nekem is volt már ilyen ezzel a feladattal kapcsolatban és akkor én sem tudtam megoldani. :O

Аарпок

(#35014) borovi válasza Aarpok (#35013) üzenetére


borovi
aktív tag

Sajnos ez már nem az első alkalom, hogy ezzel a feladattal szopok. Amikor a mod megjelent, már akkor is gondom volt vele, csak akkor még nem jártam ide tanácsot kérni, hanem hagytam a küldit a fenébe. Hát, most is az lesz. Viszem tovább a játékot, esetleg később ismét megpróbálom ezt a feladatot.

(#35015) Csicska32


Csicska32
csendes tag

Skacok! Valakinek van SGM 2.2 mentése olyan pont pripjatyba érkezésről? És esetleg meg is osztaná velem?. Szintén kivagy stb stb halott lett az egész pedig semmi mód nincs már csak az smg a fix meg a magyarítás :'( :W Pedig már a katona raktáraktól tartottam vissza fele :'(

(#35016) ' Tzs , válasza borovi (#35014) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Pont most fejeztem be azt a küldetést. Ha elsőre átmész megtalálod a tudós és a kísérője PDA-ját és amikor elindulsz befelé egy pszi kisugárzás ér - irány vissza a Tudósokhoz Jupiterre. Ott van 1-2 instrukció (vegyél pszichodelint vagy 10-et, nálam eleve volt 32 db szal feleslegesen mentem vissza, mindegy...) aztán vissza az erdőbe. Az első látogatás után kifagy a játék nálam, egy másik mentésből tudtam csak égig csinálni ezt. A területet több helyen is át kell nézni... amúgy kissé ijesztő, hogy az egész Erdő tök üres, sehol senki, főleg ha szakadó eső van és sötétedés után :)

Engem az érdekel most, mert vagy nem csináltam meg annó, vagy csak nem emlékszem, hogy az Alpha osztagos küldetésnek mi lesz a vége :) Jelenleg ott vagyok hogy nézd át Jupiter és Zaton lakott területeit. Mindkét pályán 5 helyszínt kell átnézni, vagy összesen 5-öt?

Csicska32: ha eljutok oda, küldök majd ha akarod.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#35017) Aarpok válasza ' Tzs , (#35016) üzenetére


Aarpok
őstag

Összesen 5 öt van a 2 területen 2 Zatonban és 3 Jupiteren ha az emlékeim nem csalnak. :DDD

Аарпок

(#35018) Csicska32 válasza ' Tzs , (#35016) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Jól van köszi! sima sgm 2.2 annyi az amit használok

(#35019) sklopp válasza borovi (#35014) üzenetére


sklopp
őstag

Ez elég érdekes téma, nekem még sosem volt gondom vele. Első lépés a kapun bemenve a két halott figura kizsebelése, majd a játék utasít, menj a következő helyszínre, ami befelé lesz az erdőben, de alig pár tíz méter után jön a már említett sugárzás, kapod az utasítást, menj vissza a tudóshoz a bunkerbe. Ott rövid csevegés után (vegyél Psychodelint) vissza kell menni, a játék jelzi a következő helyszínt (Gerendaház néven van említve) ott a többi öt halottat átnézni, ismét jön az utasítás, menj a következő helyre (Ördögparkoló), ismét az öt halott kizsebelése, újra utasítás, következő helyszín az üzem a barlangnál, megint öt halott, átvizsgálás után előkerül egy irányító, kinyírandó, ezután be a barlangba, felszedni a tudósnak az anyagot, irány vissza a tudóshoz a bunkerbe. Az egész küldetés alatt bele sem kell nézni a talált PDA-kba. A játék jelzi az újabb célpontokat a térképen, hová kell menni.

(#35020) Csicska32 válasza Csicska32 (#35018) üzenetére


Csicska32
csendes tag

1 a hajon fent a fedélzeten, én legalább is zatonban azt az egyet találtam. 1 a tudosoknál van 1 az ellenörzőpontnál, 1 a janovon. aztán a maradékot nem tudom :D

(#35021) Csicska32 válasza Csicska32 (#35020) üzenetére


Csicska32
csendes tag

a szevcsenkon vagy hol vagy 1 és 1 a szvadoszkon :D vagy mi

(#35022) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

- Na frankó! Köszi. Zatonon ha kettő van akkor kész vagyok. A két hajón. Jupiteren még nem találtam, Janovban hol pontosan? Lassan go Pripyat...ha lesz mentés lövök át.
- Ja és ha már itt tartunk Smaragdon van egy zsák számzáras nyilván...kié az és persze mi a kódja? :D Azt meg se kérdezem, hogy mi van benne? :))
- Horst valóan a Vaserdő felé található? Állítólag ott látta Fürge utoljára... (hova tűnnek a stalkerek/mit keres a Hajnal klán Zatonon küldetés)

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#35023) ' Tzs , válasza Csicska32 (#35021) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Tessék :) 'pripyat elérve' (2 file) [link]

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#35024) Csicska32 válasza ' Tzs , (#35022) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Janovban ben vagy és a szabadság felőli oldalon a wcben van a bomba. a másik a tudósok laborjában ahol a vörös erdei küldit adja a professzor blara lent a sarokba( ahol test őr is van) az 3. meg azon az ellenorzóállomáson ami tele van banditával, (vanonak kell oda vinni a fizetségét) a katona roncs terepjároban van a bomba. Én is találtam 3 számzáras táskát de lövésem sincs :D nem is érdekel igazából ;] Az zatonban van és valahol a 8 és 18-as piros pontnál kell(hoz) kísérni egy szervoruhás csávót és a Horst is arra felé van nem pedíg a v.erdő felé. De rajtatok ütnek a vérszopók sokan szóval figyelj. Ám, van egy rejtekhely amit ha kinyitsz az v.erdőben akkor az ajtónál a bomba robban, de nincs semmi és senki sem, csak a zene szól torony van az erdőben valami 2. pontnál ahol kell kutatni kell a hullákat, bár nincs jelentősége a kérdésedhez csak hátha valakinek volt e oda küldi. :F :)) :)

(#35025) ' Tzs , válasza Csicska32 (#35024) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Ez igen hasznos infó volt köszi! Keresgethettem volna őket, reggel 5-ig megint, de hát valamikor aludni is kell... :D

Köszi a képet! Egyéb magyarázat van hozzá? Nézd meg a mentést, hogy jó-e, ha kell küldök másikat, most kezdtem el épp a Monolith lerohanását...

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#35026) Csicska32 válasza ' Tzs , (#35025) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Jó ez faszikám. van minden csokizizi;madártej, süti, kóla, kemény cukor. mint a búcsúba! a létező összes küldit felvetted :D ott írja amúgy hogy kell beszélni a lakosokkal. meg ilyenek össze vissza akivel lehet azt majd adja tovább.(de hajnalként zsoldos ruhába) :D :Y :R

Nem tudom mi mást kéne tudni :D csak leszetem egy zatonos térképet aszt annyi. valahol a hajnalos exocsávó a 9-17-18-19 négyzetben lelhető fel, pontos helyes is mutat majd szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#35027) Dhampir válasza Csicska32 (#35026) üzenetére


Dhampir
félisten

:DDD

Ennek örömére a Lost Alpha-ból kölcsönvéve.

[ Szerkesztve ]

(#35028) Csicska32 válasza Dhampir (#35027) üzenetére


Csicska32
csendes tag

bolond! :D :C ;] :N :DD :D

(#35029) Aarpok válasza ' Tzs , (#35025) üzenetére


Aarpok
őstag

Ha már így összeszedtétek akkor az utókornak is legyen meg:
Zaton:
1 - Skadovsk
2 - Sevchenko
Jupiter:
1 - Janov
2 - Tudósok bunkere
3 - Ellenőrzőpont (Kamatos bandita lakhelye)

Lehet rosszul emlékszem, de miután Nitro megcsinálja a detektort hozzájuk egy zöld karika jelezné a helyüket.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#35030) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

Na, ilyennel találkoztatok már? Úgy látszik közvetlenül Pripyatból nem lehet Zaton-ra menni, különben ez lesz: [link]
Amúgy itt van egy hiba még pluszba, Jupiterről átjőve Szakállnál az Alpha küldetés végén: [link] ezzel lehet/kellene valamit kezdeni.

Aarpok: köszi!

Csicska: A Hajnal klán tegyél ki 5 ruhát és minden sz*rt küldetést bár ne vettem volna fel :D

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#35031) Csicska32


Csicska32
csendes tag

Az agropomhoz küldi visz át vagy csak simán átmenni? megnézni a 2 helikopter? ahol ne mis volt semmi extra hogy kis video stb. meg őlni mindenkit aszt annyi az a terület? :F

(#35032) ' Tzs , válasza Csicska32 (#35031) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Hát én nem sokat időztem ott. Megnéztem a 2 gépet, kinyírtam mindenkit, go vissza. Oda küldetés visz át igen, pont a 2 gép ellenőrzése. Amúgy pár írással feljebb az a teleport mikor is nyílik meg? A kőfejtőnél ami van. Most nem ugrik be :)

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#35033) Aarpok válasza ' Tzs , (#35030) üzenetére


Aarpok
őstag

Ott csak hiányzik a fordítás,de mintha Saga googledrive-n meglenne a hiányzó szöveg. Esetleg meg kellene kérdezned őt.A mentéssel kapcsolatban nem tudok okosat mondani.

(#35031) Csicska32 Agropromnál van egy feladat dokumentumokat kell keresni az SBU számára,de az csak akkor jelenik meg amikor kapsz értesítést róla,hogy oda kell menned.Amennyiben jól az emlékeim a Katonai raktáros küldetések után kapod (segítesz az éjsztalkereknek elfoglalni területeket)

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#35034) Csicska32 válasza Aarpok (#35033) üzenetére


Csicska32
csendes tag

frankó! köszi.

(#35035) Csicska32 válasza ' Tzs , (#35032) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Az pripjaty után amikor kapod a küldit hogy kell keresni valami anomáliát a jupiter környékéna nagy gép alatt van amúgy

(#35036) Csicska32


Csicska32
csendes tag

Itt az sgmben másnak sincs magyar felirat az átvezetőknél? pl amikor kijössz a csatornából pripjatyban :F :U

(#35037) Aarpok válasza Csicska32 (#35036) üzenetére


Aarpok
őstag

Úgy emlékszem nem volt nálam sem. :(

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#35038) Csicska32


Csicska32
csendes tag

Ki lő kit? :D nagyon mutáns horda elleni védelem a katonai raktáraknál a hajnalnak.(és már még 1x ennyi meg halt) :O :(

(#35039) Aarpok válasza Csicska32 (#35038) üzenetére


Aarpok
őstag

Sajnos a hajnalosok sorsáról a játék dönt és mind meghalnak különben nem menne tovább a történet :O A katonai raktárak az egyenlő a mészárszékkel rengeteg a halott.

Аарпок

(#35040) Csicska32 válasza Aarpok (#35039) üzenetére


Csicska32
csendes tag

Igen! 1 óra bázisvédelem után kezdtem rájönni hogy nem kéne ennyi mutáns jöjjön :D És hát vége lett a hajnalnak és mindjárt abba is maradt az áradat :D :W ;]

(#35041) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

Én is próbáltam megmenteni a Hajnal-t... :D
Amúgy ez most melyik is? [link]
És ha már a kép, az alsó 3 küldetés mi? Mert nem tudom értelmezni. :D

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#35042) sklopp válasza ' Tzs , (#35041) üzenetére


sklopp
őstag

Amint látom, erőteljesen kihagyogatod a feladatokat. Az első megjegyzés: miért nem az F12-vel csinálsz képernyő mentést? Az alsó három nagy valószínűséggel olyan feladat lenne, aminek következnie kéne, de a kihagyott feladatok miatt nem generálta a játék. Kihagytál bevállalt munkát a Kordonban, Janovban többet is, beléptél a Hajnal klánba, ott is van kihagyott elvégzetlen munka, közben már Sötétvölgyben jársz, ahol meg kéne találnod az elhagyott Szabadságos-bázison 3 dokumentumot. Tehát valószínűleg ez az oka a keveredésnek. Célszerűbb úgy haladni, egy adott pályán elvégezni a lehető legtöbb feladatot, de a bevállaltakat feltétlenül. Ráadásul ha kihagysz munkákat, akkor későbbi feladatok már elő sem jönnek.

(#35043) ' Tzs , válasza sklopp (#35042) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Nem feltétlenül, de ja, ez most ilyen szétszórtan sikerült. Akkor valszeg a vedd el a halott osztagtól a bombát az ajtó robbantáshoz az oviban ezért nem is jó. A hullák egyszerűen nincsenek ott.

Ezt a szabadság bázist azért még megkeresném :)

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#35044) Aarpok válasza ' Tzs , (#35043) üzenetére


Aarpok
őstag

Nagyon nem kell keresned ott van sötétvölgyben :D (ahol a Clear Sky-ban volt vagy ha úgy jobban emlékszel Banditák bázisa a Shoc-ban)

Аарпок

(#35045) Erdő válasza ' Tzs , (#35043) üzenetére


Erdő
tag

Az ovis küldetés egy bug. Ha nem azonnal végzed el, eltűnnek a holttestek. Szívtam vele anno, és kikutyultam, hogy mit kell csinálni. Ha érdekel, a 31755-ös hozzászólásban megtalálod.

Wind of Time magyarítás: https://drive.google.com/drive/folders/0B73H3Id1W-adb2d4cnVZLTMxVXc?resourcekey=0-1pUMj3yh6KEWaGg0McZi_Q&usp=sharing

(#35046) ' Tzs ,


' Tzs ,
senior tag

Aarpok: köszi! Meglesem... :)

Erdő: köszi! A link sajnos rejtett. Egyéb hely, ahonnan letölthető?

Látom, hogy gond ez másnál is, Agropom SGM 2.2 bemész, felmész a létrán és a rácsos ajtó előtt lefagy a játék. Ennek a megoldására emlékszik valaki?

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#35047) ' Tzs , válasza ' Tzs , (#35046) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Közben beugrott...renderer váltás DX9-re.

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#35048) ' Tzs , válasza Aarpok (#7176) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

A javítóműhelyes doksi megvan. A másik kettő viszont nincs ott, ahol írtad. Hol lehet még? Átnéztem a helyeket, de nem találom a másik kettőt. :)

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#35049) ' Tzs , válasza shield (#32068) üzenetére


' Tzs ,
senior tag

Nocsak! Köszi!

Ez mi?
[alfa_params]
max_squads_count_on_zaton = 5 ;(îň 0 äî 7) -
max_squads_count_on_jupiter = 4 ;(îň 0 äî 4) -
max_squads_count_on_pripyat = 2 ;(îň 0 äî 2) -

S.T.A.L.K.E.R. mod ajánlók: https://tzsweb.hu/category/mod-mania/s-t-a-l-k-e-r/

(#35050) Aarpok válasza ' Tzs , (#35048) üzenetére


Aarpok
őstag

Nincsenek fix helyei a doksiknak úgy hogy keresni kell őket a bázison sajnos vagy ami rosszabb nem spawnolta be mindet,mert erre is volt példa.

(#35049) tzs182 Ez elméletileg az alfa csapatot lehet szabályozni vele területenként,hogy hány csapat spawnolhat be.Azt nem tudom működik e.

[ Szerkesztve ]

Аарпок

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.