Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16201) dodopek válasza Dhampir (#16200) üzenetére


dodopek
addikt

Biztos, hogy nem én voltam, mert az a kenyér csúnya, és sugárzóan rossz ízű... :D

Persze, bárhol hátizsákkal. Alvóhely szerintem nincs.

(#16202) Dhampir válasza dodopek (#16201) üzenetére


Dhampir
félisten

Hátizsákkal? :F

Hogyan lehet?

A mutánsok nem támadnak le?

[ Szerkesztve ]

(#16203) dodopek válasza Dhampir (#16202) üzenetére


dodopek
addikt

A hátizsákodban van egy hálózsák, nem? Én mindig azzal aludtam. Volt, hogy csata közben, vagy úgy, hogy kinn rohangáltak a bloodsuckerek... :D

Süni!
A CoP-os képed beillesztem az oldaba,jó?

[ Szerkesztve ]

(#16204) rétisün válasza dodopek (#16203) üzenetére


rétisün
veterán

persze, használd fel nyugodtan.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16205) dodopek


dodopek
addikt

Lassan kész az oldal. Tudom, hogy a like gomb nem működik, dolgozom rajta....

(#16206) shield válasza Dhampir (#16202) üzenetére


shield
Topikgazda

Nem támadnak meg, mert valamelyik leírásban adja a megoldást. Olyan anyaggal van átitatva amely riasztja a mutánsokat. ;]
Akkor lehetne használni a páncéloknál is és a közelünkbe sem mernének jönni. :D

Vintar-ral kicsináltam a zsoldosokat, megint jó érzés volt. :K

Melyik pályán van még technikus?

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16207) rétisün válasza shield (#16206) üzenetére


rétisün
veterán

melyik mod?

mindegyiken.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16208) rétisün válasza shield (#16206) üzenetére


rétisün
veterán

melyik mod?

mindegyiken. azt hiszem.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16209) Dhampir válasza dodopek (#16203) üzenetére


Dhampir
félisten

Mire felébredtél, addigra végetért a csata? :D

Eddig mindig visszamentem a bázisra aludni.

Akkor csak rákattintok a hálózsákra és mehet a szunya.

(#16206) shield

Vorosilov mesterlövésze hozzád képest kutyafüle. :DD

[ Szerkesztve ]

(#16210) shield válasza Dhampir (#16209) üzenetére


shield
Topikgazda

Az biztos, a Sniperben az Alfásokra vadásztam. Ha megint játszok vele összeszámolom mennyi nehéz géppuskát és golyószórót zsákmányoltam tőlük. Ezekből csak elvétve adtam csak el egy-két darabot.
50-és 100 közt lehet típusonként. :D

rétisün természetesen a mostani sztár modról van szó. :D Azon gondolkodom hogy a Semleges bázison lévő fegyver javítónak érdemes-e oda adni a szerszám készletet vagy másik pályán lévőnek? Tegnap kezdtem és még nem tudom hogy következnek a pályák. Ide gyakran kell visszajönni vagy máshol legyen inkább a bázisom?

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16211) rétisün válasza shield (#16210) üzenetére


rétisün
veterán

én mindig annak adtam a szerszámot, aki megbízott a kereséssel. egyébként (asszem) anélkül is javítanak/fejlesztenek, nem feltétel a szerszámkészlet, mint az alapjátékban, meg az sgm-ben

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16212) shield


shield
Topikgazda

Kordonon a Semleges bázis vezetőjének megszereztem a Medúza képződményt, mindjárt meg is vettem tőle, de nem lehet berakni a páncélhoz. Elmegyek valami mellett ami kicsit sugárzik már megy is le az életem és már lökhetem be 650-ért megvett sugárzás elleni gyógyszert. Hol lehet valami normális ruhát szerezni, amibe betudom pakolni a Medúzát? Már kezdem nagyon unni hogy erre költöm el a zsét.

A taktikai sisakot az istenért sem találtam meg. :W

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16213) rétisün válasza shield (#16212) üzenetére


rétisün
veterán

én azt a ruhát 'hordom'. ami induláskor rajtam volt, felfejlesztettem 5 zsebesre, 4 artit belepakoltam, egyiknél sem volt gondom.....
fura, hogy nálad ilyen bug van.

taktikai sisakot én is csak yantarban találtam, de mondjuk ott pont jól is jött a psi-sugárzás ellen :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16214) Dhampir válasza shield (#16212) üzenetére


Dhampir
félisten

Az alap Beryl ruhádba simán belenyomhatod, két képződménytartó van rajta.

Yantarban pedig a technikusnál egy csomó fejlesztést végezhetsz.

#16213) rétisün

Én megtaláltam a Dodo által említett taktikai sisakot Kordonban. A baloldali kerítés mentén kell felfelé menni kábé félúton a híd és a zárt ellenőrző pont között. Vigyázat az úton visszafelé nemcsak sugárzás van a felborult autó körül, hanem vérszopó is ólálkodik.

[ Szerkesztve ]

(#16215) ViZion válasza shield (#16212) üzenetére


ViZion
félisten

sci bunkerhez menj át... löszer legyen nálad... :DDD Ott a leölt zombikból a mentés-töltés-mentés trükkel lehet pénzt gyűjteni. SEVA suit szerűt vagyél, az minden ellen véd kicsit.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16216) rétisün válasza ViZion (#16215) üzenetére


rétisün
veterán

én amikor átértem, nem kezdtem lövöldözni, gyorsan megkerültem a bunkert kívülről, a zombikat ráhagytam a többiekre, nekem csak hiénázni kellett :D

na jó, pár zombi azért maradt nekem is, de jóval kevesebb, mintha egyből leállok lődözni, amint átértem....

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16217) ViZion válasza rétisün (#16216) üzenetére


ViZion
félisten

Ehh! Gyáva ;] :DDD
Én beszálltam a harcba, de volt pár töltés... a zombik csípőből is olyan pontosak, h csak lestem.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16218) rétisün válasza ViZion (#16217) üzenetére


rétisün
veterán

:P

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16219) Dhampir


Dhampir
félisten

A yantari késes

Dhampir, a kezdő stalker nehezen vonszolta magát. Sokféle hasznos holmit szedett össze az adakozó kedvükben járó jóságos zombiknak köszönhetően. Yantar elhagyatottnak tűnő területén megmászta a lámpavasat és a mélységet egyaránt. Vérszopókat csalt saját zugaik kelepcéjébe, és kíméletlen sörétesével átadta őket a Zóna enyészetének.

A mélységbe való leereszkedése előtt az üzem szélének közelében még sután felkapaszkodott a betongerendázat magasába és azon által egyensúlyozva óvatosan elbicegett egy tartalmatlan hátizsákig, amikor kotorászása közben hirtelenjében fura, morgó hangokra lett figyelmes.
Hegyezni kezdte a fülét, amelybe vészjóslóan belehuhogott a hevesen támadó alkonyati szél. A szíve vad kalimpálásba kezdett, vérnyomása feljebb kúszott.

Odalent a tűnő árnyak horpadásaiban egy izmos élőlény idomtalan teste szökkent keresztül az udvaron. A stalker elméje mérlegelni kezdte a megfelelő fegyver kiválasztását. A magaslessé változott ipari szerkezet biztonságosnak tűnt a lent kószáló fenevad ellen, de egy rossz mozdulat és máris a mélyben találhatja magát, mint végzetesen megsebesült, könnyű prédájaként az őt felfedező vérszomjas bestiának.

Elmosolyodott arra a gondolatra, hogy Jim Corbett hasonlóképpen érezhette magát India sötét vadonjában az emberevő tigrisek és leopárdok nyomait cserkészvén.
A lassan beálló éjszaka hideg légtömege váratlanul a nyakába zúdult a távoli hegygerinc felől és ez kijózanította, felrázta elmerengéséből.
A benti erőteljes telepatikus és radioaktív sugárzás kellőképpen meggyötörte és minden bajlódással felhagyó pihenésre ösztönözte igénybevett fizikumát, de a lent makacsul köröző lény kitartása elhesegette a szeme sarkait összehúzogató álompamacsokat.
Célba vette a sompolygó izomkolosszust, de a vérszomjas vadász folytonosan változtatta helyét, gyorsan arrébb ugrott.

A stalker felegyenesedett, hogy jobban körülkémlelhessen a nehéz drapériaként aláhulló éjszaka baljós színjátékának kezdete előtt.
Távolabb jókora, öblös torkú betoncsövek hevertek kidőlt fatörzsekhez hasonlóan, amelyek hosszanti irányba egymásra feküdtek. Ha odáig eljutna és sikerülne belebújnia valamelyikbe, akkor közelebb csalogathatná magához az egyértelműen őrá vadászó rettenetes Kimérát.

Észnél kell lennie, ha nem akar a nyomában kitartóan kajtató lény vacsorájává válni.
Ellopakodott a legalacsonyabb pontig, leugrott, majd gyorsan lehajolva éppen csak besurrant a háta mögött felordító vérivó elől.
Obokanját gyorsan előrántotta és azonmód beleeresztett egy tárat a csöveket kaparó vadállatba.

Úgy tűnt, hogy a lövedékek semmi kárt nem tettek benne. Kicsit előrébb mászott, a cső szájáig. Ekkor a váratlanul előugró bestia a karmaival végigsuhintott a stalker Berill-páncélzatán. Hátrahőkölt és visszahúzódva kötszercsmagját előkeserveskedvén sikeresen elállította felbuggyanó vérét, aminek ruházata alól kipárolgó szagát vészjósló üvöltés nyugtázta.

Megcsappant munícióját számbavéve hirtelen kétségbeesett, őrült ötletre szánta el magát. Rejtekhelyéről előugorva kirohant a közeli üzemcsarnok és a mellette húzódó kerítés udvarára és félreugorva a kiszámíthatatlan, hatalmas ugrásokkal rávetődő ragadozó elől még egy sorozatot beléeresztett.

A Kiméra rettenetes dühbe gurult. Felajzotta a közeli vérszag, a könnyű préda elejtésének mindennél erősebb vágya.

A stakert öngyógyító páncélzata segítette abban, hogy immáron puszta kézzel, a düh, a kétségbeesés és halálraszántság indulatának ostorcsapásától hajtván nézzen farkasszemet vele.

A morgó fenevad egy nagy ugrással előtte termett. Ekkor előrántván taktikai kését a Kiméra dupla fejébe vágott és szabdalta, vágta, ahol csak érte. A pusztító karmok hasításai nyomán súlyos sebek fakadtak fel testén, a halál csúfos kelései kivirágzottak páncélján. Megtántorodott, és a hirtelen beállott csendben kettejük összefonódott árnyéka közül az egyik súlyos oszlopként zuhant végig a rideg betonon.

Az ember felsóhajtott. A teljes sötétség leple mögül a távolban különös vonyítás hasította fel a Zóna megfagyott csendjét. Egy másik Kiméra! Talán elveszett párját siratta a tudósok bunkere mellett, és aki csak hallotta ezt az iszonyatos zokszót, abba belédermedt a lélek.

Akárhogyan is történt, de most már végleg elcsendesedve, lába előtt feküdt az éj koronázatlan királya.

(#16220) dodopek válasza Dhampir (#16219) üzenetére


dodopek
addikt

:R

(#16221) ViZion válasza Dhampir (#16219) üzenetére


ViZion
félisten

:D
Adjunk ki novellás kötetet! :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16222) rétisün válasza Dhampir (#16219) üzenetére


rétisün
veterán

:C

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16223) genndy válasza Dhampir (#16219) üzenetére


genndy
addikt

Piszok jó lett! :K :C

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#16224) pvtneo válasza genndy (#16223) üzenetére


pvtneo
csendes tag

Egyik haverom írt már könyvet a S.T.A.L.K.E.R.-ről.

(#16225) Dhampir


Dhampir
félisten

:B

Köszönöm szépen a tetszésnyilvánítást! :R

Sajnos csak sebtiben rögzítettem a kis beszámolót a nagy kaland nyomán, ezért terem benne hiba bőven.
Először kicsit el akartam viccelni, de a Zóna éjszakai hangulata végül nem engedte meg a kretén tréfálkozást.
A játékban mindez sokkal izgalmasabb volt. Először el sem akartam hinni, hogy "Burer-ölőmmel" igazi nagyvadat terítettem le.

Jim Corbettet olvassátok el, ha valahol meg tudjátok szerezni. Nekem régebben antikváriumokban sikerült fellelni az emberevő tigrisek és az az emberevő leopárd című könyveket. Valahogyan ő jutott eszembe a hozzászólásban ábrázolt eseményekről.

A champawati emberevők története vetekszik a Zóna mutáns ragadozóinak garázdálkodásaival. :)

[ Szerkesztve ]

(#16226) Dhampir


Dhampir
félisten

A világ vége előtt:

Lezuhantam a világ végén:

Biztonsági őr érdekes maskarában:

(#16227) rétisün válasza Dhampir (#16226) üzenetére


rétisün
veterán

ott a világ végén én is jártam :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16228) dodopek válasza rétisün (#16227) üzenetére


dodopek
addikt

Sőt, ilyet hallucináltam én is a föld alatt:

(#16229) #90933760 válasza rétisün (#16227) üzenetére


#90933760
törölt tag

Én is, a ShoC-ban. :DDD

(#16230) Dhampir válasza rétisün (#16227) üzenetére


Dhampir
félisten

A Clear Skyban korábban bejáratott Agropromi átkelőnél is egy világ vége előtt leltem magamat. :D

(#16228) dodopek

Vágány a semmibe. Nem semmi.

Jó kis fegyód van az ótvar "műanyagpuskáimhoz" képest.

A yantari bunker technikusánál feljavíttattam az alap sniperemet. Irányító ellen kellő távolságból ez a biztos fegyver. :)

[ Szerkesztve ]

(#16231) rétisün válasza Dhampir (#16230) üzenetére


rétisün
veterán

a katonia raktáraknál kettesével járnak az irányítók.......

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16232) Dhampir válasza rétisün (#16231) üzenetére


Dhampir
félisten

Dupla élvezet. :U Nemhiába vásároltam több töltényt is a puskába, sejtettem, hogy később sem lesz egyszerű.

Elég sokat beleöltem a Berill fejlesztésébe, de most átváltottam Sevára. Hülye fejjel eladtam a talált Seva sisakot, és a vásárolt ruhán más kinézetű van, bár lehet, hogy nem tudtam volna kicserélni. A sisakomat is eladtam a beleszereltetett harmadik generációs éjjellátóval.

Ez a harmadik generációs éjjellátó nagyon rossz, nem is használtam, inkább a zseblámpát vetettem be.
Jobb a második generációs? A mostani legolcsóbb Sevámba viszont nem lehet beleszereltetni, ha jól láttam.

Dodo leírásából csak a Kordonra vonatkozót olvastam el, most a főbb yantari küldetések elvégzése után (a tudósé még nincs meg talán) lassan előszedem a Yantarra vonatkozókat is, hátha kimaradt valami.

[ Szerkesztve ]

(#16233) dodopek válasza Dhampir (#16232) üzenetére


dodopek
addikt

Ha olyan küldetés találsz, amit nem jelöltem, mindenképp fotózd! Vagy legalább értesíts! :)

Szerintem ez a kép komolyabb, mint a dupla controller:

És ami maradt belőlük:


Nem is kórház, hanem szanatórium... :D

[ Szerkesztve ]

(#16234) dodopek


dodopek
addikt

1 napja tettem fel a számlálót, és már elérte a 100 látogatót az oldal. Köszönöm mindenkinek. Ilyenkor érzem, hogy van értelme a munkámnak. :B :) :C :R

(#16235) rétisün válasza dodopek (#16234) üzenetére


rétisün
veterán

mi köszönjük, hogy időt, energiát fordítottál rá :R

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16236) ViZion válasza rétisün (#16235) üzenetére


ViZion
félisten

+1
Köszönjük! :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16237) Dhampir válasza dodopek (#16233) üzenetére


Dhampir
félisten

Okés, bár ha utólag olvasom el, akkor annak már lőttek.
Yantarba úgy mentem át, hogy semmit nem tudok róla, de majd mindjárt utánanézek (félek attól, hogy kihagytam valamit). :)

(#16238) Dhampir válasza Dhampir (#16237) üzenetére


Dhampir
félisten

Ajjaj, kimaradt pár apróság (finom szerszámkészlet, rajzok, fegyver, találkozás a Stalkerrel, a többi majd Pripyatban lesz), emiatt megint mehetek a föld alá.

No de nem baj, kedvemre való a jantari elhagyatott üzem, szeretek ott bóklászni. :D

Egyébként ez a mod baromi jó! :R

Talán a főmenü zenéje nem illik a játékhoz, de oldhatja a szürreális környezet miatt esetlegesen kialakult szorongást. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16239) rétisün válasza Dhampir (#16238) üzenetére


rétisün
veterán

én a főmenű zenéjét változtattam meg legelőször :D

ami különösen jó benne, hogy még 1x sem crashelt :N igaz, eddig még csak a katonai raktárakig értem le, de pl. az sgm, vagy a sniper (ami ezzel együtt is a kedvencem :B ) már biztos dobott volna jó pár hibaüzenetet.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16240) Alienhun79 válasza Dhampir (#16219) üzenetére


Alienhun79
tag

Sir Kiméra Fighter :R

tesztoszteronstalkerista

(#16241) Alienhun79 válasza dodopek (#16234) üzenetére


Alienhun79
tag

Az oldal nagyon SÜTI lett, köszi hja és a SÖR-étes puska legyen veled :K

tesztoszteronstalkerista

(#16242) Dhampir válasza rétisün (#16239) üzenetére


Dhampir
félisten

Alienhun79

A katonai raktáraknál, a faluban is láttam Kimit. :)

Lehetőség szerint elkerülöm, mert ha túl is élném a nagy találkozást, de egy vagyonba kerül a ruházatom javíttatása. Abban a faluban minden van. Nem árulom el, de egy csellel szépen elbántam a nőstén vérszívóval és udvartartásával. Feltehetően maradt még belőlük, majd ki fog derülni.

(#16239) rétisün

Amikor másodjára tértem vissza Jantar alá, akkor a nagy csarnok előtt (zombik + a megtalálandó fegyver) folyton lefagyott és kidobott. Maxról high-ra vettem a játékot és akkor már jó lett. :U

A kereskedő első PDA-jat már egy órája keresem, de semmi. El kell olvasnom Dodopek leírását. A nyakamba akasztottak egy csomó küldetést, Kordonba is vissza kell térnem a COP-al játszó (ez Szarka) ipsének a laptopért, de legalább a stukkert is odaadhatom a rabnak a Semleges bázison. Jantarban is újabb feladat vár.

[ Szerkesztve ]

(#16243) ViZion válasza Dhampir (#16242) üzenetére


ViZion
félisten

Már írtam, h a faluban pl. a toronyból, de házak tetejéről is szépen lehet pöttyintgetni őket... Nem szeretném, h megérintsenek :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16244) shield válasza Dhampir (#16214) üzenetére


shield
Topikgazda

Sajnos az alap Beryl ruhámon egyetlen egy képződmény tartó sincs, így pedig szívok mint a torkosborz. :W
Grat a 'novelládhoz'. :C

Kordonon van egy küldetésem, hogy öljem meg az Irányítót, de sehol sem találom. Egy Irányítót megöltem amikor a szerszámokért mentem a katonai ellenőrzőpontra. Az lett volna vagy van mégis egy másik is?

Ma behozom a tegnapi kihagyást, tegnap temetésre mentem, közel 600km-t vezettem és már nem volt erőm este harcolni. Betolom az ebédet és gyilkolok mindenkit. :D

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16245) cs1rk3


cs1rk3
tag

Sziasztok lenne egy kis gondom SGM 2.2-be vannak a bázison a rádiózenék ugye? :D na ezeket én kicseréltem másik zenére (sajátok) egy gondom van vele az összes szám szól és nem csak a bázison hanem az egész pályán :D mit kéne átírnom? :C

(#16246) Dhampir válasza ViZion (#16243) üzenetére


Dhampir
félisten

A tornyot mint magaslest ismerem, bár lejönni onnan nem túl nagy élvezet, mert odalent vár egy fogadóbizottság, szóval nem szeretném kelepcébe záratni magamat. :U

Azonban a piszkos munka javát a hadsereg is elvégezheti. Nekik kicsit jobb felszerelésük van, mint az enyém.
Az őrség itt a topon volt, nem úgy, mint a Semleges bázison. Ezek elpusztíthatatlanok, már mutánstorlasz fogad a bejáratnál, amiket én csaltam oda. :DDD

Vacak sörétessel, alig fejlesztett Obokannal és az ósdi mesterlövész puskával csak a megfelelő taktika révén emelkedhetek felül a halálos veszedelmeken. A mutánsok egy része egymást gyilkolta le és egy elektromos anomáliában végezte, amit egymásra helyezett betonelemek jótékony védelmében, mintegy páholyból néztem végig. :D

[ Szerkesztve ]

(#16247) ViZion válasza Dhampir (#16246) üzenetére


ViZion
félisten

igen, az ott egy hegylakó-tanács, halhatatlan mind! Az is jó, meg a kerítés mellett van egy kicsi, de brutál erős anomália. Át lehet futni a szélén, a birkákat meg széttépi ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16248) Dhampir válasza ViZion (#16247) üzenetére


Dhampir
félisten

A bázis kerítése mellett?

A Kiméra a kedvencem lett, olyan mint egy nagy macska. Az alapjátékban sokkal félelmetesebbnek tűnt, főleg amiatt, hogy meg kellett várni a sötétség beálltát.

[ Szerkesztve ]

(#16249) ViZion válasza Dhampir (#16248) üzenetére


ViZion
félisten

ahol a katonák vannak, a bejárattól balra van a mocsár és a tasókáim, jobbra fent kutyák és vérszippancs, meg a leskelődő merc és lentebb egy merc camp, sniperekkel. Komoly cuccok vannak ott! :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16250) M@trixfan


M@trixfan
addikt

WiP tipp: az orvossal lehet jól seftelni a fegyverekkel, durván sokat fizet a nem alap cuccokért. Visszaviszem a kenyeret szakács Cardannak, ha jól emlékszem a cordoni orvosnak még több pénze van.

Egyébként már olyan szinten fel vagyok tápolva így Yantar eleje-közepe felé, hogy innentől jöhet bármi és ahogy látom fog is jönni rendesen :D Az továbbra sem tetszik a modban, hogy gyakran csak úgy teleportálódnak ellenfelek, a zombik csípőből átlőnek a pálya túloldaláról is. A gránátvetés szomszéd faluból a talpam alá gondolom a master fokozatnak köszönhető, továbbra is borzalmas. Elég elborult páncélok vannak, Scar, Kriss Vector, ez most Crysis 3 vagy mi? :DDD Viszont mentségére legyen szólva, hogy ha egyszer megtisztít az ember egy területet akkor az nagyjából úgy is marad. Volt tegnap este egy kis para amikor a sok "világvége" képen felbuzdulva én is elmentem sétálni és betévedtem az ipartelepre és elkezdtem nézelődni. Nem azt mondom sok cuccot összeszedtem, de mire átjutottam a kapuig...

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.