Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17901) RetepNyaraB válasza genndy (#17900) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

1.6.02, az a legfrissebb asszem...
Jatekon belül is a xonar van beallitva
MEgneztem biosban es az onboard audiot is komplett letiltottam auto-rol, biztos, ami tuti. Es nem megy :(

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#17902) genndy válasza RetepNyaraB (#17901) üzenetére


genndy
addikt

Dx9 / 11 átállítgatás nem oldja meg? (és asszem ki is fogytam az ötletekből)

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17904) op.erik válasza Stalker78 (#17890) üzenetére


op.erik
aktív tag

sajna most jutottam el az ENOT-ig.. :D köszi a segítséget!

(#17907) shield válasza rétisün (#17891) üzenetére


shield
Topikgazda

Nálam hallhatatlan Kanevsky. Tegnapi játékban elmentem éjszaka portyázni.Kipucoltam a szennyvíztisztítót és gondoltam meglátogatom "Kanevsky területén" az alfásokat (ahogy írtad, mint az oroszok). Hajnali negyed háromkor nem voltak a helyzet magaslatán, mert a fejlesztett FN-2000-rel (70-es tár és célkeresős távcső)megleptem őket. Megint ez a hallhatatlan köpött a levesbe, kénytelen voltam elcsalni a tisztítóba hogy összeszedjem a cuccokat. Természetesen nem pisztollyal támad. :C

szerk.: valamiért előbb szereztem meg a leírást a gausshoz, most az alkesz barátom nem javítja meg, pedig a dokumentáció ott van a tatyóban. Pripyatban befolyásol ez valamit?

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#17908) hubai1979


hubai1979
őstag

Cannot open file fsgame.ltx
Check your working folder.

Gyerekek ez mit jelent,nem indul a játék.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#17909) RetepNyaraB válasza hubai1979 (#17908) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

fejből asszem olyasmi, hogy jobb klikk a parancsikonra-> tulajdonságok->a második sor, amelyben a munkamappát mutatja, tehát ahol végrehajtódik a parancs (nem a parancsikon helye maga); na onnan az elérési út végéről töröld a /bin szöveget.

Amennyiben crack (bár itt ilyen nem fordulhat elő ;] ) akkor az ennek megfelelő xrengine elérési útjának végéről kell ugyanezt törölni.
De ez laptop és nem vagyok egész biztos magamban

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#17910) genndy válasza hubai1979 (#17908) üzenetére


genndy
addikt

Nem találja az fsgame.ltx fájlt. Nézd meg a /bin könyvtárban, vagy a /gamedata -ban.
Vagy tedd újra. Vagy szedd le a modot amit föltettél.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#17911) RetepNyaraB válasza genndy (#17910) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

megtalálja, csak nem nyitja ki. Amit írtam szinte tuti műxik, mert nekem is volt ilyen a torrent verzióval és még sokaknak. Van rá tyúbon pl. egy német 2 perces filmecske, rá lehet keresni (én lusta vagyok most ehhez ;] )
Este még életre kell lehelnem a büdös openAL problémámat is :O

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#17912) Balathruin válasza hubai1979 (#17908) üzenetére


Balathruin
veterán

Próbáltad a launcherrel és az engine indítással a telepítési mappában? Parancsikon van hogy 'elromlik'.

(#17913) hubai1979


hubai1979
őstag

Semmi gond, már a Zónában vagyok, köszönöm mindenkinek. :C :C :C

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#17915) Balathruin válasza hubai1979 (#17913) üzenetére


Balathruin
veterán

2 Nano ruha? Minek? :D

(#17916) RetepNyaraB válasza RetepNyaraB (#17905) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Újfent újraraktam.
Az openAL frissítése nem hoz semmit a konyhára, mert utána panaszkodik a dög, hogy nem érti az egészet és ezért inkább nem is indít el semmit :)
Viszont ha simán használhatatlanná teszem (átnevezem) a /bin/wrap_oal.dll fájlt, akkor van hang. És most össze se dől.
Hurrá :C

ui.: azt még nem néztem, hogy ez most sztereó hang, vagy sokcsatornás. De legalább szól...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#17918) hubai1979 válasza Balathruin (#17915) üzenetére


hubai1979
őstag

Nézegetem melyik tetszik jobban. :D :D :D :D

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#17919) rétisün válasza hubai1979 (#17918) üzenetére


rétisün
veterán

mer' játék közben látszik is, mi van rajtad :C

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#17920) hubai1979 válasza rétisün (#17919) üzenetére


hubai1979
őstag

Mé' tán nem ?

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#17921) Balathruin válasza hubai1979 (#17918) üzenetére


Balathruin
veterán

Rendelést nem nézted még? :)

(#17922) hubai1979 válasza Balathruin (#17921) üzenetére


hubai1979
őstag

De néztem ott van a cuccosod . :C :C

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#17923) Balathruin válasza hubai1979 (#17922) üzenetére


Balathruin
veterán

Ha maxra tolod a páncélt, akkor lesz kemény 1 vonal golyóállóságod (ez több mint a Nano-nak) -> csak fejlövés a halál, mellette nem is látnak, mert vakságos a páncélod. :D npc_blindness_koeff = 0.1

(#17924) hubai1979 válasza Balathruin (#17923) üzenetére


hubai1979
őstag

Tuti hogy ki próbálom .:K :K :K

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#17925) op.erik


op.erik
aktív tag

Tudja netán valaki, hol van a Szkadovszkon SGM rejtekhely? Az istenért nem találom...

(#17926) Balathruin válasza op.erik (#17925) üzenetére


Balathruin
veterán

A hajó másik oldalán, ahol senki sincs. A fenti résznél át kell ugrani, onnan meg szerintem megtalálod. :)

(#17927) rétisün válasza Balathruin (#17926) üzenetére


rétisün
veterán

lehet, hogy a braz-ban nincs ez a rejtekhely? reggel néztem, nem találtam :( :B

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#17928) Balathruin válasza rétisün (#17927) üzenetére


Balathruin
veterán

Brazban úgy tudom egy kis lőszeres ládában van a cucc, a földön, árnyékban.

(#17929) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Warezt akkor is kerüljétek, ha ritkán jár erre mod.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#17930) rétisün válasza Balathruin (#17928) üzenetére


rétisün
veterán

ha járok arra, megnézem....
most éppen egy nanoruhát buktam, visszatöltöttem egy fejlesztés előtti állást, hogy az fölösleges lesz, ha megveszem a nanoruhát, most meg nincs a kereskedőnél semmilyen ruha :(

ja, meg ez a mityaj milyen egy lúzer már, megmentettem a banditáktól, de nem mentem vele vissza haveraihoz, aztán úgy látszik egyedül meg nem talált vissza :N

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#17931) ViZion


ViZion
félisten

Cikk
Azért van ennél szomorúbb... amikor ormányos tesóim a vesémbe látnak... a hasam letépve ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17932) Dhampir válasza ViZion (#17931) üzenetére


Dhampir
félisten

Szellemes, amit a a dunaújvárosi vidámparkról írnak:

A park vesztét az okozta, amikor a rendszerváltás után az állam és a város nem volt hajlandó tovább finanszírozni a veszteségeit, ráadásul megjelent az áfa és a tb-járulék, az addig mesterségesen alacsonyan tartott jegyárakhoz szokott közönség pedig nem akart többet fizetni.

Vélhetően akarna, csak nem tud. Hol él a cikk írója? :U

(#17933) shield válasza hubai1979 (#17913) üzenetére


shield
Topikgazda

Jók a képek. Nekem szolgálatos nanom van. Az piros mintás. :D
A láthatatlant még mindig nem vettem meg, mert fegyver rendelésekkel vagyok elfoglalva és azok fejleszgetéseivel. Katonai és a monolit kereskedő is szerez be jó fegyókat. SVD (Tiger) ütős sniper. Van egy FN F2000-em felfejlesztve, cél bemérős távcsővel és 70-es tárral, nem semmi, le is cseréltem az XM8-at. Nem kedvelik az alfások.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#17934) op.erik válasza proci985 (#17929) üzenetére


op.erik
aktív tag

megértettem! bocs mégegyszer! :(

(#17935) op.erik válasza rétisün (#17927) üzenetére


op.erik
aktív tag

én az ENOT moddal játszok perpill.

(#17936) hubai1979 válasza shield (#17933) üzenetére


hubai1979
őstag

Nem tudom,hogy egyről beszélünk-e,én a monolitosoktól rendeltem meg a FN F2000 hurrikánt,na az a legjobb fegyver ,amit eddig a módban találtam.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#17937) shield válasza hubai1979 (#17936) üzenetére


shield
Topikgazda

Nekem még nem az van, csak a sima FN F2000. Hamarosan megyek vissza pripyatba a monolitos kereskedőhöz. Ha az még jobb mint ami nekem van, az lesz a nyerő. :C

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#17938) Balathruin válasza shield (#17937) üzenetére


Balathruin
veterán

Jobb, már csak a tár 10-zel nagyobb.

(#17939) hubai1979 válasza Balathruin (#17938) üzenetére


hubai1979
őstag

Ezt a ruhát a zsoldosoktól vettem. A tudósbunkerből megrendeltem a láthatatlan exot,de valamiért nem akarja teljesíteni a rendelést.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#17940) ViZion válasza hubai1979 (#17939) üzenetére


ViZion
félisten

Lehet, h ott a ruha, csak nem találja.... :D :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17941) Dhampir válasza ViZion (#17940) üzenetére


Dhampir
félisten

:C

Pont erre gondoltam. :D

[ Szerkesztve ]

(#17942) hubai1979 válasza ViZion (#17940) üzenetére


hubai1979
őstag

HE-HE-HE :D :D :D

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#17943) Balathruin válasza hubai1979 (#17939) üzenetére


Balathruin
veterán

Vagy várni kell, vagy nem működik... :W
Szerk.: Nincs képe, szóval lehet azért nem látod...

[ Szerkesztve ]

(#17944) op.erik válasza Balathruin (#17926) üzenetére


op.erik
aktív tag

http://www.kepfeltoltes.hu/view/130915/ss_op.erik_09-15-13_10-11-03__zaton__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

szerintem mi nem egyre gondolhatunk :D

(#17945) Balathruin válasza op.erik (#17944) üzenetére


Balathruin
veterán

Ugorj be Szakállhoz.

(#17946) Dhampir válasza op.erik (#17944) üzenetére


Dhampir
félisten

Használd a Link gombot. :)

(#17947) Rony949


Rony949
őstag

Hello stalkerek! :)
Az lenne a helyzet hogy a gépem nem a legjobb. De mégis a lehető legjobb minőségben akarom élvezni ezt a csodálatos játékot. Nincs esetleg valami teljesítmény növelő amivel gyorsabb lesz a játék, de a grafikán nem butít?

Vagy esetleg mik azok a beállítások amiket nyugodtan kikapcsolhatok, mert a grafikán nagyon nem változtat?

[ Szerkesztve ]

(#17948) Balathruin válasza Rony949 (#17947) üzenetére


Balathruin
veterán

Üdv!
Nos az első dolog amivel növelhető a gép sebessége a GameBooster (nem a Razer, mert az nem jó). Játékban a minőséget és a sebességet szerintem 2 dolog befolyásolja igazán, a DX váltás és a nagy minőségű textúra. Látóhatárt (és vele együtt az objektumok részletességét) lehet max-on hagyni. A többiről nem tudok nyilatkozni, mivel min. grafon 8 FPS-el játszom. Remélem azért segítettem. :U

(#17949) Physicist03 válasza Rony949 (#17947) üzenetére


Physicist03
senior tag

Új, erősebb gép :DDD De komolyra fordítva a szót ha leveszed a grafikát a látvány is romlani fog, ez így működik, nem lehet mit tenni vele. A látványnak ára van.

(#17948) Balathruin: 8 FPS? :Y Az már csak diavetítés.

(#17950) #90933760


#90933760
törölt tag

Arról nem volt szó, hogy a gázpalackot egy IFA izlom fogja védeni. Kellett vagy 10 gránát mire széthullottak. Mondjuk a látvány jó volt. :DDD

Azért voltam távol, mert abban reménykedtem meglesz az új gép de az idén szerintem nem lesz megoldva. Úgyhogy megtéptem ezt, csak hogy hűtésem se nagyon van, szegény vidi 90 fokot nyaldos. Ezzel még valamit kezdenem kell, túl sok hőtermeléssel jár az izlomok kiszámolása.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.