Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16351) Dhampir válasza dodopek (#16350) üzenetére


Dhampir
félisten

Anomália? Pripjaty, ha már Csernobil is szerepel magyarul.

[ Szerkesztve ]

(#16352) ViZion válasza dodopek (#16350) üzenetére


ViZion
félisten

Military Warehouse, nem? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16353) rétisün válasza ViZion (#16352) üzenetére


rétisün
veterán

de :K (warehouse = raktár)

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16354) dodopek válasza ViZion (#16352) üzenetére


dodopek
addikt

Jókor szóltok... Írhatok át vagy 50 sort... :D

(#16355) rétisün válasza dodopek (#16354) üzenetére


rétisün
veterán

jobb későn..... :P

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16356) Dhampir válasza dodopek (#16347) üzenetére


Dhampir
félisten

Valamit nem értek. Az Oázisos hulla biztosan a Pripjaty felé vezető alagútban van? :F

Kétszer is átmentem oda-vissza a már kipucolt alagútban, de csak pár darab elhullott ormányos hever a sugárzó talajon.

Egyébként a nagy teremben az irányítóhelyiség előtti másik helyiségben a ládában Seva ruházat található.

Jó helyen keresgéltem vagy bugba ütköztem?

Mondjuk a katonai raktáraknál még pár küldetést meg sem kaptam, aminek talán jönnie kellett volna. :U

(#16357) morbias2


morbias2
aktív tag

Sziasztok!

Most az enot, vagy a sima a jobb? :F
köszi :)

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#16358) Dhampir válasza Dhampir (#16356) üzenetére


Dhampir
félisten

Újból meg kellett csinálnom a pripjatyi földalatti átkelőt. Szerencsére a Kórház után volt róla saját mentésem. Az emberemet a nagy teremig tudtam megvédeni, ott a zombik és a zsoldosok össztüzében elesett.

Az Oázist odaadtam Jantarban. pedig jó lett volna megtartani. A feladatlistámban még mindig szerepel a Találj bizonyítékot az Oázisról!, holott már átadtam.

A laptoppal visszatértem a katonai raktárakhoz, a Szabadság bázisára.
Az a baj, hogy nem kaptam meg többféle küldetést, az alábbiakat:

*Find gas cylinder
*Vizsgáld meg a fekete dobozt.
*Szerezd meg a képződményt!
*Hozd el a dobozom!

A többi talán megvan a feladatlistámon.

(#16359) rétisün válasza morbias2 (#16357) üzenetére


rétisün
veterán

s.n.i.p.e.r. :DDD

nekem legalábbis az jött be a legjobban.....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16360) dodopek válasza Dhampir (#16358) üzenetére


dodopek
addikt

A szerez meg a képződményt, és a dobozom küldetést csak azután kaptam meg, amikor odaadtam a kalibrálót. Túl vagy már rajta? A fekete doboz pedig a gáztartályos után jön. Valszeg azért nem kaptad meg őket(szerintem), mert a gáztartályosnak a jutalma a kórház átkelő helyének elárulása. De nem biztos...

(#16361) #90933760


#90933760
törölt tag

úúú, mit álmodtam. Sokáig játszottam az éjjel. :DDD Csak ilyen részekre emlékszem, egy szörnyet akartam lelőni, de nem halt meg, hiába lőttem. Előkaptam egy sörétest, odarohantam és a pofájába lőttem vele, leloccsan a feje. Akkor megdöglött. Meg valami dokinak kiabáltam, hogy szóljatok a dokinak állítsa meg, dokiiiii. Ennyire emlékszem.

(#16362) morbias2 válasza rétisün (#16359) üzenetére


morbias2
aktív tag

Na azt még nem is láttam! :DDD

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#16363) Dhampir válasza dodopek (#16360) üzenetére


Dhampir
félisten

A kalibrálót Pripjatyban kell megtalálni? Mert akkor lehetséges, hogy csak később kapom meg.

Ez valami hibajelenség lehet a játékban, hogy minden emberi holttestet eltüntetett, az Oázisosét is. Ennél az epizódnál érdemes odafigyelni, hogy a kórházból való átjutás után emberünket hamar letámadják az ormányosok, bár előbb vagy utóbb el fog esni, de addig is segíthet fedezéssel, iletve az anomáliáktól mentes terület megmutatásával.

A Kórház után, az átjáró elején van egy teherautó, amiben hátul felmászva sörétes fegyver és muníció található. Azokat érdemes felszedni továbbindulás előtt.

(#16361) Baltoafarkas

Zóna-láz.
A Zónát gyakorta járó stalkereknél jelentkező betegségtünet. Jellemzője a folytonos küzdeni akarás, a csillapíthatalan harci vágy, feltüzelt állapot. Ennek a kezelésére is való az Oázis-képződmény gyógyítóereje.
Kis kikapcsolódás; a Kis-Balaton siklókkal és Matula bácsival, vagy az Adria homoki viperával és Jellasics Bánnal. :)

[ Szerkesztve ]

(#16364) rétisün válasza morbias2 (#16362) üzenetére


rétisün
veterán

gyakorlatilag sgm, néhány módodsítással, meg már kezdésnél egy jó sniperrel.....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16365) morbias2 válasza rétisün (#16364) üzenetére


morbias2
aktív tag

Köszike! Akkor le is szedem és belenézek :)

Ne próbáld! Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld! (Yoda)

(#16366) Antonius1978 válasza shield (#16335) üzenetére


Antonius1978
addikt

En mar leirtam, hogy en mely fegyvereket tartottam megtartandonak, es azt is hogy milyen megfontolas alapjan.Ha en is valamelyik percen ha ujrakezdem, akkor meg fogom tartani az AK103-at, es teljesen felfejlesztem.Loszert lehet hozza vasarolni, es nem is kell 1000 db legyen belole, mert 2 golyoval barmilyen katonat, zombit, zsoldost meg tudsz olni, mivel hatalmas a sebzese.

UI : hogy en miket hasznaltam : legeloszor is Famas 2-t, es Colt M16 szeru fegyvert. A Famast atalakitottam orosz loszerre, a masik maradt Nato-s.Nekem ez a ketto tunt a legjobbnak. A Famas 2-vel meg vetekedik a SCAR M es az XM8, a tobbi mindenfele tekintetben alabb marad. Kivetel meg a Vintorez, az is nagyon jo, a Famas utan a legjobb. A tobbi fegyver sem rossz amugy, csak vannak hianyossagaik. Pl a Sig550 vagy mi, az remek fegyver volt az alap jatekban, ugye Strelok fegyvere is ilyen tipusu volt, de nem lehet ra tavcsovet tenni...stb.
A geppuskak sem rosszak mert jo a sebzesuk, csak pontatlanok, es nehezkesek, en nem imadtam oket tulzottan.
A granatvetoket meg valamiert nem ereztem tul hatasosnak.A reces tojasgranat a csaszar a jatekban.
7 meteres robbanasi hatotavja van, ha robbanas koren belul vagy, te is sebzodsz, vagy egyszeruen feldobod a talpad a legnyomastol es a repeszektol ha tul kozel vagy...

Van meg 1-2 fegyvert amit nem fejlesztettem fel es nem probaltam ki, de azok amugy sem sok vizet zavarnak sztem.Az AK74 es tarsairol van szo.

(#16367) M@trixfan


M@trixfan
addikt

A kézigránát szerintem sokkal realisztikusabb lett a WiP-ban. Gyakorlatilag ha elképzeljük mekkorát robban egy repeszgránát, a hét méter sokkal reálisabb mint ami a játékokban általában szokott lenni.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#16368) Aarpok válasza M@trixfan (#16367) üzenetére


Aarpok
őstag

Igen ebben igazad van.
A CS - ben kb csak nálam realisztikus,mert ha én odadobom melléje akkor is csak kiröhögnek bezzeg nekem 5 m után is kampó azonnal. :(((

Аарпок

(#16369) M@trixfan válasza Aarpok (#16368) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ráadásul a szomszéd faluból is a talpad alá dobják :)

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#16370) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Ujrakezdtem a jatekot, es arra osszpontositottam, hogy felfejlesszem a kisorias altal megolt or AK113 fegyveret.Sajnos a tavcso rogzitest ha kifejlesztjuk ra, es kezbe akarjuk rakni a hatizsakbol, vagy elo akarjuk venni a fegyvert, akkor kifagy.Igy azt el kell hagyni.Pedig de jo lett volna hoerzekelos tavcsovel :O
A fegyvert at lehet alakitani NATO loszerre, es megtartja a sebzes erosseget, hat ez remek :C ...kb par rovatkaval sebez kevesebbet mint a mesterlovesz, vagy Gauss puska...
Lehet fejlesztgetni, majd holnap tobbfele valtozatot is kiprobalok, hogy hogyan hasznalhatobb veluk a fegyver.
A tar eleve 40 db loszert kepes tarolni, ez eleg jo elony, nemde ? foleg hogy sokat is sebez.

(#16371) shield válasza Antonius1978 (#16366) üzenetére


shield
Topikgazda

Akkor az AK-103-at tovább fejlesztem. Most én is a Colt M16 szerűt használom 40-es tárral. Nagyon megörültem amikor az XM-8-at megszereztem mert a Sniperben ez volt az egyik legjobb, de itt nem olyan jó.
A Vintorez ott is és itt is kedvencem, de eddig még csak egyszer kellett használnom a zsoldosok ellen Kordonon. Jantarban és a 'földalatt' nem igen van szükség rá.
A Famas 2-őt jobban szemügyre veszem, ha kikerülök a 'földalól', sajna két napja nem tudtam játszani.

Többi Stalker, nektek melyek a kedvenc fegyveretek?

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16372) ViZion válasza shield (#16371) üzenetére


ViZion
félisten

Már írtam. Ak74U vagy ilyesmi. Van lőszer, rövid sorozat pontos, olcsó javítás, strapabíró. SVM sniper, felfejlesztve, és egy Martha pisztoly. A sniperre hőérzékelős távcső baráti, ha felemeled pittyen, ha van valami a közelben. Shotikat nem szeretem, sprayer játékos vagyok inkább. AK félékhez mindig van lőszer.

Sci bunkerben a dokinál van pár jó csúzli. Sniperből jó lenne erősebb, agyaltam a cserén, van vmi ~12 kg-os a katonáknál, lehet azt kellene felfejleszteni. Barett ~15 kg, marha sok.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16373) rétisün válasza shield (#16371) üzenetére


rétisün
veterán

mostanában én is ritkábba játszom, meg még eléggé az elején is vagyok, szóval kedvenc fegyvert talán még nem is tudnék mondani :N

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16374) shield válasza ViZion (#16372) üzenetére


shield
Topikgazda

Shotikat csak az orrmányosok ellen használom, könnyebb eltalálni vele őket. Nem tartozik a kedvenceim közé. Ha ebben a modban is lehetne fejleszteni 22 tárral akkor kicsit jobban tetszene.
Ezek az orrmányosok kiakasztanak engem. :D

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16375) ViZion válasza shield (#16374) üzenetére


ViZion
félisten

neszójábe ;]
:D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16376) dodopek válasza shield (#16371) üzenetére


dodopek
addikt

Kedvenc konfig... :D

(#16377) ViZion válasza dodopek (#16376) üzenetére


ViZion
félisten

Persze... haggyuk má' :DDD Elég hülyén nézhetsz ki, ahogy tolod taliccskán a sok cuccot! ;] Vagy Te pótkocsit húzol magaddal? :U :))
Halo-t a mai napig tisztelem, h bevezette a racionalitást a MoH széria után a fegyverek cipelésébe: 2 fegyó +2 féle gránátból 5-5 db és slussz. Kellett ám taktikázni.


A két AK csak eladásra van, de ilyesmit tuningoltam az elején. Figyelem: 72/51 Kg terhelés, semmi cheat! Ez is irreális amúgy. 30-40 kg-nál többet elég problémás cipelni egész nap, azzal gugolni, stb...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16378) #90933760 válasza ViZion (#16377) üzenetére


#90933760
törölt tag

(#16379) ViZion válasza #90933760 (#16378) üzenetére


ViZion
félisten

:Y OK, mindent visszaszívtam, ezek szerint "in russia" ez életszerű.
Köszönöm a helyreigazítást :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16380) ViZion


ViZion
félisten

Nah, visszatértem pripyatba. Ismét üres a mosoda, de a mercek nem támadtak fel eddig. Mit hagytam ki? OK, undergroundot, mert ott nekem sz@rakodott, utána nem mentem vissza. Lehet meg kell csinálni, addig itt senki? Sebaj, legalább az út már szabad. :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16381) Dhampir


Dhampir
félisten

Pripjatyból visszatérve további feladatokat kaptam, de a helikopter feketedobozáról szólót még nem, sem a gáztartály elhozatalát.

Hátravan a speciális Vintorez megtalálása és az Oázis létezésének bizonytása. Utóbbit feladatot nem értem, mert Jantarban odaadtam a dokinak az Oazist.

Most mi legyen, Jantarból merre menjek tovább, vissza Pripjatyba? :F

Nagyon zavaró, hogy a PDA nem mutatja meg a küldetéseket. Dodopek képei valamennyit segítenek, de nekem még az is kevés. :D

A Jubileumi Központban a belépőkártyát nem találtam meg, pedig a liftajtók már kinyíltak, várván a leereszkedésemre.
Szellem gyógyszere sincsen meg, feltételezem, hogy az X8 Laborban lesz, vagy tévedek? :F

Pripjatyban a zsoldosok "nem mertek" bejönni a mosodába, s a hátsó ajtó melletti sarokban guggolva lekapdostam az ablakban megjelenő fejeket.

Tippek:
Pripjatyban remek képződmények találhatóak. A földalatti stalker búvóhelyből feljövet található egy anomália, ahol Buborék szedhető fel. Svarog detektorral a legkönnyebb becserkészni, ezt odalent a mélyben árulják, ahol Szellem betegen fekszik.

(#16382) Dhampir válasza Dhampir (#16381) üzenetére


Dhampir
félisten

A fegyver az Inda-anomálián lesz?
Frankó, mert egyszer már felmásztam rá, de a másik oldalra mentem át rajta.
Akkor most Jantarból dzsalhatok vissza megint árkon-bokron keresztül. Addig nem fogok új küldiket kapni.

Az X8 Laborba lejutás még mindig rejtélyes számomra.

Tippek:
Nem árulom el a kilétüket, de lesznek aranyos kis mutánsok Pripjatyban is. Egymás után libasorban. A sörétes is jó az erősek ellen, de a legerősebbek ellen a Vog-gránátot vetettem be, koponyánként kellett vagy 3.
Nem semmi kalandokban volt részem.

(#16383) Dhampir válasza Dhampir (#16382) üzenetére


Dhampir
félisten

Megvan végre. Az Inda anomálián életemben most másztam fel először. Erre még az alapjátékban sem merészkedtem, mert a küldetések között kimaradt valahogyan. A fenti szobában iratot is találtam, és a feladatot a gázról most tudhattam meg. A speckó fegyver mellett egy nagy fegyver és egy egy kis ellátmány fogadott még.

Utána leugrottam Szellemékhez, megkaptam tőlük az X8 kártyát.
Dodo leírásában a Jubileumi Közösségi ház egyik klottyantójában van, de nekem a bandafőnök nyomta a kezembe, ha ez ugyanaz a kártya lesz, nem tudom.

(#16384) dodopek válasza Dhampir (#16383) üzenetére


dodopek
addikt

Nem ugyanaz a kártya. Amit te kaptál, és ami a w-ben van, mindkettő nyitja az x8at, e amelyiket találtad, azt le kell majd adni. Küldetés, ha jól dereng a MW kereskedőtől...

(#16385) ViZion válasza Dhampir (#16383) üzenetére


ViZion
félisten

Jó Neked! Nálam kihat Pripyat... A maradék 4-5 mercet is leszedtem, a mozi mögött vérszívó, a suli felé 3 nagy malac támadt rám. De sehol senki. Egyszerűen üres. Indát kihagytam, a zöld trutyi szétmart. Kell majd chem protect bogyót szereznem. A suliban is van vmi artifact, ami +12 kg és +3 rad.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16386) Dhampir válasza dodopek (#16384) üzenetére


Dhampir
félisten

Okés, köszönöm, felsötétedtem. :D

(#16385) ViZion

SPOILER!
Óvodánál 3 Kim., a Jubileumiban szintén, fel is jöttek a lépcsőkön az emeletekre utánam és 2 brutális Könyvtáros.

Svaroggal ki tudod kerülni az Inda tövénél lévő anomáliákat. Sevában viszont nem lehet nagy gond, csak a pittyegésre figyelj.

A tarsolyomban 3 Buborék, 1 Medúza és egy Iránytű hever.

Aad egy tűzanomália, amiben hasznos képződményt találsz.

Pripjaty remek hely, Szellemék búvóhelyén tehetős ügyfél lettem, akár exot is vehetnék, de szerintem maradok a fejlesztett Sevánál. Sok pénz inkább a lőszerekre megy el. A mesterlövész fegyveremre különös figyelmet fordítok. A típusát nem tudom fejből, valahonnét zsákmányoltam. Elég speckó lőszer való bele, de akit eltalál, az egy boldogabb világban ébred fel. Mellette egy Vintorezt is fejlesztettem. Kaptam egy .45 ACP-s töltényt befogadó kézifegyvert, most stukker helyett azt használom. Hangtompítót és távcsővet is tettem rá, a tárat nagyobbra fejleszttettem.

A Könyvtáros miről kapta a nevét? Miért jár a megjelenésük fura zajokkal?

[ Szerkesztve ]

(#16387) Dhampir válasza Dhampir (#16386) üzenetére


Dhampir
félisten

A Prométheusz Filmszínházban egy vérszívó szívóskodott. A terem hátulján letámasztott lemez mögött lőszer és Vog-gránát található.

A könyvesbolt környékén vagy utána, ahol a teherautó áll egy nyitott udvarban, annak az épületnek a kerítés felé eső út melletti szélén (az átjáró felé menet) van egy helyiség, amiben jófajta sörétes puska hever munícióva együtt.

Az a baj, hogy mindig elfelejtek fotózni, csak utólag jutott eszembe.

[ Szerkesztve ]

(#16388) ViZion válasza Dhampir (#16387) üzenetére


ViZion
félisten

Sok cuccot megtaláltam, de nincsenek emberek, nincs küldi. Megyek vissza az undergroundba. :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16389) Dhampir válasza ViZion (#16388) üzenetére


Dhampir
félisten

Mindenképpen fel kell másznod az Indán az egyik lakásba. Hajmeresztő kötéltáncos mutatvány.

Az emberek az Iskola alatt, a "pincében" vannak.

A suliban Aranyhalat találtál? Azt hogy tudtad felvenni? A leszakadt emeleti résznél van? Az is lehet, hogy keverem egy másik épülettel. :U

[ Szerkesztve ]

(#16390) ViZion válasza Dhampir (#16389) üzenetére


ViZion
félisten

Akkor vagy a lejárót nem találtam, vagy üres volt. Nem is pittyegett, h lenne vki... :U
Nem SEVA suitom van, hanem jobb, de ebben is 2-3 "perzselés" és vége. Durva a ződ trutyi. :O

Igen, ott az aranyhal. Fel kell menni az emeletre, átrohanni és onnan felvenni.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16391) shield


shield
Topikgazda

Ha valamelyik karakterrel párbeszédet folytattok akkor nem találjátok kicsinek a szöveg betűit az All in One verziónál?

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16392) Dhampir válasza shield (#16391) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekem nem tűnt kicsinek. 1366x768 felbontásban megy a játék.

(#16390) ViZion

Az egyik lépcsőn kell lemenni.

Előtte nem ártana megmászni az Indát és utána le a skacokhoz. Nekem emiatt volt egy újabb felesleges köröm. Lassan már csukott szemmel is átmegyek a Kórházon és a pripjatyi átkelőn, arrafelé egyedül a köpködő ződ trutyitól parázok. Futás közben is minimum egyszer betalál. :DDD

A zöld trutyi veszedelmes, de Svaroggal már vigéckedhetsz az anomáliák között.

[ Szerkesztve ]

(#16393) Dhampir válasza Dhampir (#16392) üzenetére


Dhampir
félisten

Talán nem is az Óvodánál, hanem a Vegyesboltnál rohantak le első ízben mutánsok. :U

1. Mosoda (régi bázis, sörétessel nyithatóak az ajtók)
2. Munkásszálló
3. Áruház
4. Könyvesbolt
5. Vegyesbolt
6. Óvoda
7. Jubileumi közösségi ház
8. Iskola
9. Régi közösségi ház
10. Prométheusz filmszínház
11. Folyami kikötő
12. Kórház

[ Szerkesztve ]

(#16394) shield


shield
Topikgazda

Szívok a 'Jantar földalatt', DX11 és DX10-es megvilágítás alatt is már többször kifagyott. Kisebb beállítással el sem indul. Eddig nem volt vele gond, hogy mi a fenének sz@rakodik most. :F

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16395) ViZion válasza Dhampir (#16393) üzenetére


ViZion
félisten

Engem a kóháztól balra várt egy maradék merc és 3 nagy böhöm mutáns. Meglesem este, de mivel nem is pittyegett, így 99% hogy az is üres sajnos. Vissza kell mennem. :DDD
Köszi az infókat! :R

Nah, Yantarba az út (eleje, a többi még alakulna, kicsit az időkkel bajba vagyok, ritkán írok ilyesmit):
Végre fény. A mindenem lángol, ez láz, vagy valami még rosszabb... még élek, egyelőre. Fény és hangok. A hang szerencsére emberi beszéd, mégha néha értelmetlen lázálomnak is tűnik. Ez bíztató, tekintve, hogy az utolsó emlékeim szerint a földön fekve a puskámmal ütöttem a rámvetődött ormányost...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16396) Dhampir válasza shield (#16394) üzenetére


Dhampir
félisten

Ott én is szívtam. Süni tanácsolta, hogy töröljem az user.ltx-et. Addig ügyeskedtem, amíg törlés nélkül is tovább tudtam menni, de meg kellett piszkálnom a beállításokat, felhúztam maximálisra a grafikát.

(#16395) ViZion

Pittyegésre nem emlékszem. Egyszerűen csak le kell sétálni a suli pincéjébe, ami egy átjáróba torkollik. Utána betöltődik a földalatti rész.

A Kórházat végigkutattam, ott semmi nem volt.

Az idézet rövid volt, ámde velős. :D

[ Szerkesztve ]

(#16397) shield válasza Dhampir (#16396) üzenetére


shield
Topikgazda

Én töröltem és most állítgatom, de nem nagy sikerrel.
Valaki írta, hogy eredetivel megy. Honnét szedjek most eredetit?
Eredeti orosz oldalról töltöttem. :D

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16398) rétisün válasza shield (#16397) üzenetére


rétisün
veterán

nekem is virágbolti van :B de még egyszer sem fagyott/crashelt, yantar undergroundban sem....ez a legstabilabb mod, amivel eddig játszottam

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16399) ViZion válasza rétisün (#16398) üzenetére


ViZion
félisten

Nekem eredeti van, de patchelni kellett az exémet, hogy ne pörgesse a DVD-t...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16400) shield


shield
Topikgazda

Most már elegem van belőle. :W 5-6 órát elcsesztem vele és állandóan beadja a kulcsot. Eredetim nincs így nem fogok tudni játszani vele. Ezt akartam leszedni "STALKER Call of Pripyat CLONEDVD-AVENGED" de már torrent oldalakon sincs senki akitől lelehetne húzni, ez legalább tükör másolat. 3 verzióval próbáltam, feladom. :O

rétisün akkor nem értem az egészet. :F

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.