Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16401) Antonius1978 válasza dodopek (#16376) üzenetére


Antonius1978
addikt

Latom te is a Famas 2-t kedveled :DD
Mondjuk en a rovid csovu Benellit, es a Saigat jobban kedveltem mint a te shotgunodat.

Kellene csinalni egy jegyzeket, hogy hol, merre lehet kepzodmenyeket talalni. Parat en is talaltam, de nem emlekszem mindre, hogy hol...

AK-113 : sztem megeri hasznalni, habar neki is van 2 kissebb betegsege : 1 hogy nem olyan rettentoen pontos, 2 hogy kisse kissebb a tuzgyorsasaga.Ezert jo a Famas 2, mert rettenetesen gyors, az ellenfel mar 10 golyoval a fejeben haldoklik :DD

Shield : a CPU control progit se felejtsd el hasznalni, es tedd DirectX10-re a beallitast.

[ Szerkesztve ]

(#16402) ViZion válasza Antonius1978 (#16401) üzenetére


ViZion
félisten

Azért rövid- és középtávon a pontosság kevésbé fontos, mint a tűzgyorsaság és a sebzés, szerintem. Én AK-m is szór mint az ökörhu...zás :DDD de ez még jól is jön pl. vérszívó ellen.

Képződményesre +1! Szvsz ez Dodopeknek lesz feladat, az oldalra kellene feltenni, nem? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16403) shield válasza Antonius1978 (#16401) üzenetére


shield
Topikgazda

DX10 raktam a CPU controlt most nem használtam. Amikor használtam akkor sem vettem észre semmi változást. Azért megér egy próbát, de nem bízok benne.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16404) Dhampir válasza ViZion (#16399) üzenetére


Dhampir
félisten

Én is megpatkoltam az eredetit, mindig úgy szoktam, egyaránt kímélem vele a lemezt és az olvasót.

#16402) ViZion

Én a kezelhetőségre szoktam fejleszteni, nem kedvelem, ha felrúg a fegyó.

A tűzgyorsaság növelése nem viszi jobban a lőszert? Fejlövésnél fontos, ha pontos, és sok lövedék sem kell.

[ Szerkesztve ]

(#16405) ViZion válasza Dhampir (#16404) üzenetére


ViZion
félisten

Én a strapabírásra szoktam gyúrni. Ezzel köpködöm a golyókat, az a fontos. Snipernél pontosság és recoil csökkentés természetesen.

Folytassam? Átolvasom este, van még egy fejezetnyi történet :) Te nem folytatod? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16406) shield


shield
Topikgazda

Nem jó ez nálam sehogy sem.
Most befejeztem, ha esetleg lesz valami megoldás rá akkor megint előveszem.
Elég volt a szopatásból.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16407) d3lete


d3lete
aktív tag

Áljunk csak meg olvasom itt hogy az ozásit meglehet találni? Minden mellékküldit megcsináltama játékban szinte. De nem tudom hol kell keresnem. Már a végén járok amikor a kimenekítési pontra megyek.Azthittem pripyat ban is vannak faja mellékküldik. Akkor aza monolitos is eltűnt aki velem volt. Nem tudom már hogy hívták. Aki azt kereste mi történt velük mert nem emlékeznek semmire. Tiszta homály nekem most minden.
Akkor zatonban ottvan a szultán. Azzal sem tudok mit csinálni pedig már idegesít. :R :R

(#16408) d3lete válasza d3lete (#16407) üzenetére


d3lete
aktív tag

Kósza. AZAZ még a jupiter környékén szedtem össze egy csapat monolitost mert nem tudták mi történt velük.

(#16409) Antonius1978 válasza shield (#16406) üzenetére


Antonius1978
addikt

Esetleg tedd ujra a jatekot, es mar az elejen valaszd ki a Dx10-et.Meg hasznald a CPU-t is, lehet hogy semmit sem hasznal, de nem is art :)

A sokat sebzo fegyvereknel az a baj, hogyha teszel visszarugast, akkor nem pontos, vagy gyors.
Ha meg gyors es nincs visszarugas csokkentes, akkor 2-3 lovedek utan a tobbi az egbe megy.
Ezert akarom kiprobalni tobbfele fejlesztessel az AK113-at.
Jelenleg a pontossaga olyan 3/4-nyi, kezelhetoseg par rovassal feljebb, sebzes maradt, a gyorsasag pedig kb a pontossaggal egyenlo, vagy picitt alatta.Lehet hogy igy a leghasznalhatobb, nem tudom, kell teszteljem.

Dhampir : azert a legjobb fegyver a Famas 2, mert nincs visszarugas, nincs szoras (azaz nagyon ritkan), nagyon pontos, es nagyon gyors, szoval mint fennebb irtam, kb 5-10 golyot tudsz akar kozeptavrol is loni valakinek a fejebe...

UI : kepzodmeny : atnezem a kepeket amiket csinaltam, de asszem csak 1-rol van. Az iskolabeli aranyhalrol.Most fel is toltom.

[ Szerkesztve ]

(#16410) rétisün válasza d3lete (#16407) üzenetére


rétisün
veterán

alapjáték vagy valamelyik mod?

alapjátékban meg az sgm, enot, s.n..p.e.r. modokban igen, meg lehet találni az oázist, a way in pripyat-ban (ha jól tudom, még nem értem el odáig) csak az artifaktot az egyik karakter hullájánál.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16411) d3lete válasza d3lete (#16408) üzenetére


d3lete
aktív tag

JA és annak sem jártunk a végére hogy mi sugározza a monolitokat.

(#16412) ViZion válasza d3lete (#16407) üzenetére


ViZion
félisten

Eredetit tolod? Pripyat unalmas, pár küldi és vége. Maradni sem jó, gyakorlatilag nincs mit csinálni. :U Csalódás volt a vége nekem is. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16413) d3lete válasza rétisün (#16410) üzenetére


d3lete
aktív tag

alapjáték.

(#16414) rétisün válasza d3lete (#16413) üzenetére


rétisün
veterán

itt egy jó kis oldal segítségképpen, de persze itt is segítünk, ha valami esetleg nincs említve.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16415) Antonius1978


Antonius1978
addikt

[ Szerkesztve ]

(#16416) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Egy halom (szo szerint) fegyver, azaz a zsoldosokkal valo ismerkedes vegeredmenye :))

Es az cuccaim, mielott ujra utrakeltem volna az eromuhoz.


UI :
AZ INDAN UGY TUDTOK FELMASZNI, HOGY ELKERULITEK A SAVGOMBOT.
Meg kell tanulni, hogy merre megy, kell 2-3 perc amig kitapasztalod. Amikor elhagyja a csomopontot a masik iranyba, te mar ott vagy a csomopont kozepen levo feszekben, es akkor uzsgyi fel a szobaig.

[ Szerkesztve ]

(#16417) Dhampir válasza ViZion (#16405) üzenetére


Dhampir
félisten

A strapabírásra is kell fejleszteni. :K

Érdemes folytatnod, én most leálltam a szépirodalommal. Csalódtam a Kimérák legyőzhetőségében. Az alapjátékban sokkal izgalmasabb volt szembekerülni vele a ritkasága és hatalmas ereje miatt. Pripjatyban már a sörétes is elegendőnek bizonyult velük szemben. :(

Baltoafarkas nyomán én is hülyeséget álmodtam, de nem a Stalkerről, hanem az évekkel ezelőtt egyszer játszott Dark Messiah of Might and Magic játék egyik sárkányával küzdöttem meg újból. :D

(#16412) ViZion

Remélhetőleg a Lost Alpha majd változtat a félkész sztorikat tálaló, megvágott alapjátékokon.

[ Szerkesztve ]

(#16418) ViZion válasza Dhampir (#16417) üzenetére


ViZion
félisten

Nah, az is jó game volt! A gránát leveszi lábáról az összes dögöt tényleg. Nem volt korábban ilyen erős.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16419) Antonius1978 válasza dodopek (#16384) üzenetére


Antonius1978
addikt

Erdekes, hogy en azt adtam oda a kereskedonek, amit a tarsaimtol kaptam, ugyanis a retyos valtozatot nem ismeretem, most ertesultem rola :D

Granat : hat en epp a granatvetobol kilott granatot erzem roppant gyengenek. Az alapjatekban es az Enotban egy egesz szakasznyi katona is megfekudt, ha jo helyre lottel vele...
(azert szerintem egy granat egy medvet is szejjelszed, es a kimera sem nagyobb nala...)

[ Szerkesztve ]

(#16420) d3lete


d3lete
aktív tag

Melyik modot ajánljátok? Amelyik hosszú is meg izgalmas?

(#16421) Antonius1978 válasza d3lete (#16420) üzenetére


Antonius1978
addikt

Az SMG 2.2 vagy ENOT nevut ( a ketto gyakorlatilag asszem ugyanaz), vagy a Youtube-on most neztem valami Misery nevut (faszanak tunik, csak asszem ahhoz nincs magyaritas).
De keszulj fel, hogy sokat fog vacakolni, marmint nekem az Enot eleg sokat. Sokszor nem fagyott ki az teny, de amikor a palyak kozott mozogtam, akkor mindig.Mondjuk az automata mentest vissza lehetett tolteni, es akkor mar a masik palyara dobott be, ahova menni akartal.
En Dx9-el jatszodtam vegig, lehet hogyha most betennem a DirectX-10et akkor nem szarakodna annyit.
A Way to Pripjatyban soha nem szaggat Dx10el, - mondjuk esetleg akkor amikor sokat tolt a vinyo egyet-egyet rant a kepen -, ha felrakod az Enot-ot, te is allitsd Dx10-re ha birja a geped.Kivancsi leszek nalad majd szaggat-e.

[ Szerkesztve ]

(#16422) ViZion


ViZion
félisten

Ahogy a kolléga írta: SGM 2.2, az ENOT verzióban más fegyók vannak, azt hiszem. Nekem nem tetszett, az AI egy f@s. Rengeteg zombi és mutáns: mind rám támadt, persze a stalker csapat elsétált közöttük... :U
Amivel most sokan toljuk: Way in Pripyat. Nagyon jó, kicsit kihalt az eredeti után, más küldik és helyszínek. Ha visszaolvasol ~10 oldalt, akkor sokat megtudsz róla.
Sniper-t játszották sokan, azt nem próbáltam.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16423) Dhampir válasza ViZion (#16422) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez a kihaltság a legfélelmetesebb. Jobb, mint amikor egyre több mutáns respawnol (?) a gém.

Sniperben már javíttatni sem lehetett miattuk, a kordoni technikus folyton elszaladt harcolni. Szinte a teljes katonai bázist kirtották a szörnyek.
Persze át lehet írkálni az értékeket, de az emberfia játszani szeretne és nem pedig a programkönyvtárban turkesztáni susztermestert alakítani.

[ Szerkesztve ]

(#16424) Antonius1978 válasza Dhampir (#16423) üzenetére


Antonius1978
addikt

Tokeletesen egyetertek veled. +1
A kihaltsag az, ami engem megfogott a WTP-ban.Egyszeruen csodas, es hangulatos :C
Csak kar, hogy a keszito nem eroltette meg jobban magat picitt a kuldetesek teren.Betehetett volna meg par palyat, hogy legyen meg par + kuldetes.

(#16425) Dhampir válasza Antonius1978 (#16424) üzenetére


Dhampir
félisten

Igen, és lehetne kicsit összeszedettebb, de elég szépen összerakták, változatos helyszínekkel, nem lehet unatkozni benne, folyton izgalomban tart a Zóna. A PDA nem mutatja a küldetések helyszínét, pedig az jó lett volna.

Szép munkát végeztek a mod készítői, le a kalappal előttük. LeoDelux honosító, valamint Dodopek honlapkészítő munkásságáért is hálás vagyok. :R

(#16426) Antonius1978 válasza Dhampir (#16425) üzenetére


Antonius1978
addikt

Kivancsi vagyok, ha megtanulnank a Stalker "programozasi nyelvet", tudnank-e csinalni egy jo Mod-ot ? :C

(#16427) d3lete válasza Antonius1978 (#16426) üzenetére


d3lete
aktív tag

a way in pripyat hoz valami fullos magyarosítást tudtok küldeni?.

A clear sky nem a shadow of chernobyl előzménye? Amikor strelok meghal. rányomják a stalker tetoválást,
És a dead truck al viszsaküldik egy agymosás után. És itt kezdődik a shadow of chernobyl hogy villám csap a szállítóba és mi vagyunk strelok a lövész. És a call of pripyat amikor jön vissza a reaktorból, felfedve a titkot hogy a reaktorban nincs semmi csak egy átverés. Ahonnan a monolitokat irányítják. Ezért mondja azt hogy tud titkokat amit el akar mondani a hadseregnek.

Mert így lenne egész a történet.

[ Szerkesztve ]

(#16428) dodopek válasza d3lete (#16427) üzenetére


dodopek
addikt

A way in pripyat all in one, és a hozzá tartozó magyarítás is letölthető a rajongói oldalról. http://thewayinpripyathun.allalla.com Használd egészséggel! A magyarítás tartalmazza a majdnem az összes küldetés, és párbeszéd magyarítását, és szint mindent, a scriptek, és fegyverek leírásának kivételével.

Légyszi az oldalamról töltsd le a modot(ha még nem szedted le), és utána írj ide, hogy rendben lejött e.Még teszt időszak van, kíváncsian várom a visszajelzéseket! :R

[ Szerkesztve ]

(#16429) d3lete válasza dodopek (#16428) üzenetére


d3lete
aktív tag

Lejött mindet onnan szedtem. Eddig jó. :)

(#16430) Dhampir válasza d3lete (#16427) üzenetére


Dhampir
félisten

Az előzménye.

(#16426) Antonius1978

A Lost Alpha pont erről szól.

Marha nagy meló lenne, de nincs rálátásom a mod-készítés mikéntjére.

A számítástechnikához nehéz fejjel én annak is örülök, hogy mint primitív felhasználó egyáltalában el tudom indítani a játékot. :D

[ Szerkesztve ]

(#16431) ViZion


ViZion
félisten

Pripyatban pl. dep.store alagsorban jártatok? Van még cucc, amiért érdemes bóklászni?
A csoport meg lett, de a mosoda üres. Sebaj.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16432) Dhampir válasza ViZion (#16431) üzenetére


Dhampir
félisten

A mosoda üres, viszont jó búvóhely. Oda nem jöttek be a zsoldosok. Bentről kényelmesen harcolhattam.

(#16433) ViZion válasza Dhampir (#16432) üzenetére


ViZion
félisten

Oh. Azt hittem nálam bugos csak... :DDD

Lootolni nem nagyon lehet, messze van a csoport... érdemes keresgélni? sztori érdekel inkább, haladnék vele már, az parasztság azért -és csökkenti a mod értékét a szememben- hogy nem látszódnak a küldik, de még az átjárók sem sok helyen. Van olyanom, h nézzem meg a rajzot, mi az átvezető út a millitary base -ra... na az meg hol van? :U Van egy halom félküldim. Az indás puskát majdnem eladtam a csapatnak. bakker. Miért engedi? Ehh. fura.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16434) Dhampir válasza ViZion (#16433) üzenetére


Dhampir
félisten

Én elég sok mindent adtam-vettem már. Seva ruhából plusz kettőm is van, illetve volt, mert egyet eladtam. A barakkos doki (a katonai raktáraknál) bizonyos fegyverekért szép summát adott.

A katonai raktárakhoz vezető átjáró felé a mosoda felőli határkerítés szélét követve lehet eljutni. Ott egy földön heverő PDA mutatja az átkelési pontot.

[ Szerkesztve ]

(#16435) ViZion válasza Dhampir (#16434) üzenetére


ViZion
félisten

Tudom hol lehet, voltam már minden mapon... csak a PDA nem jelöl sok mindent. Meg van pár mellékküldi, amiről nem sok fogalmam van, h mi volt má' :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16436) Dhampir válasza ViZion (#16435) üzenetére


Dhampir
félisten

Végre megvolt a helikopteres feketedoboz küldetés is. Nem gondoltam volna, hogy ilyen későn kapom meg, már attól tartottam, hogy valami bug miatt elmaradt. Az eltűnő hullák miatt ezen nem csodálkoztam volna.

Eggyel nem boldogulok, az Oázisossal. Bizonyítanom kell, hogy ez nem handabanda. Itt én is köbmétereset cuclizok a töküres PDA-térkép miatt.

Egy Oázist - a találtat - már elvittem a profnak, de ez a tudós telhetetlen. Ez az egy nyavalyás küldetésem maradt a PDA szerint.
Most menjek megint Pripjatyba, de kihez, mihez? :F

SPOILER:
Ahhoz képest, hogy a gázért nyugisan leereszkedtem Jantarnál, majdnem összecsináltam magamat. Méghogy kiürülnek a helyek és nincs több mutáns. :DDD

(#16437) Dhampir válasza Dhampir (#16436) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez tuti bug lesz.

Az Oázist a Pripjatyi földalatti átjáróban lévő kollégánál megtaláltam és már régen átadtam Jantarban. A küldetésekben mégis benne maradt, hát ezt nem értem. :(

Ez az egy feladat ragadt be a PDA-ba.

Az is érdekes, hogy azt az X8-as belépőkártyát kellett odaadnom a Katonai raktáraknál, amit a skacoktól kaptam Pripjatyban az Iskola alatt. Nem a Jubileumi háznál lévő budiból kellett kihalászni. :U

Elvileg mehetnék az erőműhöz? Csak éppen az Oázis...

[ Szerkesztve ]

(#16438) Antonius1978 válasza Dhampir (#16437) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ezt en sem. Mikor odaadtam a cuccot, akkor adott egy Juggernaught nevu pancelt, es kuldi elfelejtve...

(#16439) rétisün válasza Dhampir (#16437) üzenetére


rétisün
veterán

'spawnolj' magadnak egy oázis artifaktot, hátha azt elfogadja, és befejezett lesz a küldi. af_oasis_heart néven kell beírni, ha jól kerestem meg a fájlokban.

(persze nem biztos, hogy ez WiP-ben is működik, mindenképpen mentsd el előtte a fájlt, amibe belepiszkálsz.)

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16440) rétisün válasza rétisün (#16439) üzenetére


rétisün
veterán

nem jó, egész más fájlok vannak ebben a modban......

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16441) shield válasza Dhampir (#16437) üzenetére


shield
Topikgazda

Neked melyik alapjáték van fent? Én már 3 verziót kipróbáltam, de a jantar undergroundban kifagy folyamatosan. A 3 közt nincs ia Razor-os, azt hiszem azt írták hogy nem jó. Szó szerint tegnapi napom ráment és nem tudok tovább haladni. Sem orosz verzióval, sem a magyar verzióval sem a több nyelvűvel.
Mi a tökömet csináljak hogy tudjak játszani?
Keménykalapos torrentes létemre a a bolti árát néztem, nem is veszélyes, de a szállítási költség több mint fele a játék árának.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16442) rétisün válasza shield (#16441) üzenetére


rétisün
veterán

inkább privát...:U

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16443) Dhampir válasza rétisün (#16440) üzenetére


Dhampir
félisten

Nagyon köszönöm, hogy megnézted! :R

(#16438) Antonius1978

Még sajnáltam is odaadni, jó volt viselni. :)

Arra már nem emlékszem, hogy mit kaptam cserébe, mert rengeteg cucc jött-ment nálam azóta és fejlesztések sorozata.

(#16441) shield

Bolti, a cdgalaxisból vettem anno, olcsón, akciós áron.

[ Szerkesztve ]

(#16444) Stalker78


Stalker78
tag

Sziasztok!

Akit esetleg érdekelne ez a mod: [SGM Geonezis English All-In-One] Nagyjából 2 GB - ot kell letölteni.

(#16445) marked one94


marked one94
őstag

Helló!

Tegnap este felraktam a SGM 2.2 Enot Edition és hozzá a Fix 01.03.13, de ezek után nem indult a játék. Néztem a Fix dokumentumot és az teli van kérdőjellel. Amik azokba van cucc is be kell másolni a játékba?

Előre is köszi! :R

Na most Fix nélkül elindítottam a játékot és betöltésnél hibával kidob. Valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#16446) Stalker78 válasza marked one94 (#16445) üzenetére


Stalker78
tag

Fura dolog a Fix biztos kell neki és abban van 3 orosz nyelvű mappa abból elég az elsőből a gamedata (kikapcsolja a dinamikus hudot).Esetleg a log-fájlt megnézhetnéd ott nem ír - e valamit.Ahol a játék a mentéseket tárolja ott van egy log mappa és abban egy log fájl.

(#16447) hubai1979


hubai1979
őstag

[link]

:C :C :C

[link]

[ Szerkesztve ]

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#16448) Dhampir


Dhampir
félisten

Ami egy Stalker helyes táplálkozásához elengedhetetlen: :DDD

Kérdés:Hogyan szabaduljunk meg tartósan a súlyfeleslegtől?
Válasz: Mutánsok, anomáliák és útonállók hathatós segítségével.

Kérdés: Miért nem hatékonyak más diétás módszerek?
Válasz: Mert azok nem a Zónán belül hatnak.

Kérdés: Hogyan készítsünk könnyedén egészséges és ízletes ételeket?
Válasz: A zombik néha szívesen adnak kenyeret, szalámit, konzervet, energiaitalt.

Kérdés: Mit együnk étteremben?
Válasz: Egy pripjatyi étteremben könnyen stalker lesz a fő fogás egy vérszívó nézőpontjából, de ha a Szkakodvszkot hívjuk étteremnek, akkor ott békésen elfalatozgathatunk a prémium háromfogásos menüből: kenyér, szalámi, konzerv + frissítőnek egy doboz energiaital.

Kérdés: Hogyan programozzuk újra genetikai kódunkat?
Válasz: Amíg egy stalker-lány elmagyarázza a spontán szimmetriasértésért felelős Higgs bozont, közben megtörténik a kívánt átalakulás.

Kérdés: Hogyan előzzük meg a betegségeket?
Válasz: Messzire kerüld el a Zónát.

(#16449) Dark Wander


Dark Wander
tag

hubai1979: Komoly airsoft meccs lesz, majd 1re én is elmegyek majd.

(Többinek) Tudtok valami módot hogy lehet a kereskedést "feljavítani"? Gondolok arra hogy rossz fegyvereket is el lehessen adni még ha csak 10-20 ru kapnék is érte de nekem megérné. Trainer meg nem érdekel mert a csalásban semmi kihívás nincs benne, az meg nem tetszik.

(#16450) dodopek válasza Dark Wander (#16449) üzenetére


dodopek
addikt

Légyszi írd meg melyik mod, hogy az xml varázslók segíteni tudjanak... :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.