Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16301) ViZion válasza rétisün (#16298) üzenetére


ViZion
félisten

Az megvan, de én ugye a másik tetejére akartam felmászni... :DDD

dodopek: Köszi! :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16302) Dhampir


Dhampir
félisten

Katasztrófa történt.

Az első PDA megtalálása után lefagyott a program, leállítani sem lehetett. Azóta akárhányszor próbálom elindítani, a menüig jutok és már ott lefagy, csak a Windows Feladatkezelőjével tudom bezárni.

Installáltam a legutóbbi ATI drivert, de azzal ugyanaz a helyzet, nem driver probléma lehet.

Gyári legális alapjátékon fut a mod. Eddig nem volt vele gond, csak Yantar Undergroundban, amikor visszatértem, ott egy ponton mindig lefagyott, de amikor maximálisra állítottam a grafikát, akkor rendbejött.

Az a gáz, hogy most még a beállításokba sem tudok belépni, mert már a menünél totál kifagy. :(

(#16303) Dhampir válasza Dhampir (#16302) üzenetére


Dhampir
félisten

Töröltem a teljes Gamedata mappát, majd újra bemásoltam, de a probléma nem szünt meg.

(#16304) rétisün válasza Dhampir (#16303) üzenetére


rétisün
veterán

a mentési mappában az user.ltx-et töröld le.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16305) shield válasza Antonius1978 (#16279) üzenetére


shield
Topikgazda

nekem még meg van az AK-103, de még nem fejlesztettem, mert most a pénz kell a SEVA fejlesztésre. Valószínűleg csak akkor fogom fejleszteni ha gránátvetőt is lehet rárakni. Most az egyik Colt-ot használom gránátvrtővel.
SEVA fejlesztésnél estem pofára, fejlesztem az egyik funkciót, a következőt már nem engedte. Megint egyet megint valamit nem enged. A Sniper modban sorban mindent lehetett, itt egy félóra mire kitalálom mit lehet mit nem.

Dhampir az volt az első, hogy a célkeresztet előcsalogattam. Ott ahol rétisün írja. Az utolsó nulla helyére írj egy 4-est.

rétisün pár nappal ez előtt írtad, hogy lecserélted a menü zenéjét. Én is keresek valami ide valót. Te mit tettél helyette?
Azt hiszem keresek még másik szöveget is másik modból - amikor megszólítanak vagy utánam szólnak - ezek a dumák rohadtul bosszantanak, olyan minta a köcsög szólítana le, még a hang is olyan buzis. Pl. a Sniperben sokkal jobbak voltak ezek a szövegek. Még az is jobb amit Bagoly mond amikor ott hagyom vásárlás nélkül. Ha összeáll egy jó válogatás akkor a telepítendő modba berakom, hogy máskor már ne kelljen foglalkozni vele.
Ha van jó ötleted, ne kímélj! :D

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16306) Dhampir válasza rétisün (#16304) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszi szépen! :R
Végül addig indítgattam, amíg sikerült betöltenem és másik helyen való mentést készítenem, ezután pedig visszavettem a grafikából magasra. Azóta jó. :U

(#16305) shield

Köszi a tippet! :R

A barakkban lévő doki iszonyatos árakat fizet a csúzlikért. Érdemes neki gyűjtögetni. :)

Érdemes ebben a modban is zsákmányolni és kereskedni, csak nem mindegy, hogy kinek adod el.

[ Szerkesztve ]

(#16307) Dhampir


Dhampir
félisten

Amíg a PDA-kat kerestem, addig állítólag "elintéztem" a felderítőt, már csak a jutalmat kellett átvennem. :D
A mocsári ormányoshadat csak úgy tudta, legyőzni, hogy belementem a sugárzó lápba.
Ezért inkább visszatöltöttem a mentést és régi trükkömhez folyamodtam. A snorkok követtek a bázisig, ott meg az őrség rommá lőtte őket. Utána még felszedhető töltényeket is találtam az aszfalton.

Az elektromos egység felé menet a határnál mindenféle mutáns kergette egymást. Két vérszopó legyűrése után lassan odaóvakodta. Találtam egy elpusztult Kimérát!

Ezek a mutánsok egymást nyírják ki. A falu is szinte kihalttá vált, az ujjamat sem mozdítottam a mutánsok ellen. Felmásztam a toronyba és lejöttem. Nagyrészt bejártam a falut. Távcsövemmel láttam egy Kisóriást, de mire cserkészés közben a közelébe értem, addigra eltűnt.

Az Iránytűvel már jobb érzés szaladgálni.

Elég szemét dolog volt odaadni a banditának a dokumentumokat. Később nem lesz ebből baj? :F

(#16308) ViZion válasza shield (#16305) üzenetére


ViZion
félisten

Van a SEVA-nál is jobb, a sci bunkerben lehet kapni. Az is egybe van a maszkkal. Golyókat nem fogja meg, de amúgy baráti cucc.

Dhampír: jó, h neked is tetszik. SGM-et akkor hagytam abba, amikor minden mutáns, zombi, stb. engem ölt a bárkánál... közben a stalker őrjárat meg kisétált közöttük... :U

szerk.:
Vladi úr! Szerintem amint tudsz, menj át a sci bunkerhez (Yantar), lesz pár Cordon küldi, mire megmutatják a kiutat. Szerelkezz fel, ahogy belépsz, az ormányos testvéreim rádugranak, úgy vártak már! ;]
Onnan gang befelé a sci bunkerbe, antiradi cuccokat vigyél, meg sok skulót. Jönnek a zombájok. Le kell abálni őket. Hagyd, h közel jöjjenek, NE a mocsárba öld őket! Lehetnek a kapun belül is, még jobb.
Hentelés után szedd össze a cuccokat, sokat megvesz a doki, jó áron. Mentés. Visszatöltés.
Hullákat átnézed, még van náluk $$$$... Mentés, visszatöltés. Hulláknál ismét van pénz.
Megcsinálod párszor és megvan a jó ruci, fullos fegyó. Ha elhagyod Yantart, akkor ezek a hullák eltűnnek!
Cordonban a társad hullája, meg pl. merc őrjárat és táboruk, ahol lehet ilyet még csinálni.
Jó mulatást! :R ;]

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16309) Vladi


Vladi
nagyúr

Na köszi srácok, meglett a sisak. Ez is valami már.

Legelőször hol lesz olyan kereskedő, akinél lehet venni rendes cuccot?

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#16310) shield válasza ViZion (#16308) üzenetére


shield
Topikgazda

Igen néztem, csak majdnem minden pénzem oda kellene adni érte. De még gondolkodom rajta, hogy egy előző mentést visszatöltök és azt veszem meg.

Jantari mészárlás után átnéztem a hullákat, de nem volt náluk semmi, csak az első átkutatáskor. :F

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16311) Vladi válasza ViZion (#16308) üzenetére


Vladi
nagyúr

Helo! Lőttem már vagy 2* stalkerben. :(( :D

De én csak egy szaros páncélt akartam... :O

Lehet a csítet próbálom ki inkább, szeretem szépen alaposan végigjárni a terepet. Bár amilyen ütemben tolom a játékot, elvagyok ezzel a moddal augusztusig.... már úgy értem 2038. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#16312) shield válasza shield (#16310) üzenetére


shield
Topikgazda

Újra kezdtem Jantart, most kiaknáztam a pénz szerzési lehetőséget. Amúgy is egy-két dolgot másképp akarok csinálni.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16313) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Szerintem baromi hamar meg lehet gazdagodni, nem is kell hozzá trükközés a hullákkal. Első kordoni visszalátogatás alkalmával ki lesz tömve az ember ha visz pár fegyvert az orvosnak. Több mint 200 000 Rubel van nála és sokat ad a fegyverekért.

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#16314) Antonius1978 válasza shield (#16305) üzenetére


Antonius1978
addikt

Igen, erre az AK-103-ra gondoltam, egy hatsotaras cucc.Lehet majd ujrakezdem a jatekot, es teljesen felfejlesztem majd, hogy lam milyen.Amugy en ugy lattam, hogy granatvetot nem lehet ra szerelni, de az is lehet hogy nem volt a kereskedonek megfelelo granatvetoje...

(#16315) rétisün válasza shield (#16305) üzenetére


rétisün
veterán

a szövegekkel nem foglalkoztam, bár tény, hogy a sniper orosz nyelvű dumái jobban illenek a játékhoz.

a főmenü zenéjének az sgm-ét tettem be, ami valójában valami metro2033-as zene....

(#16307) Dhampir: én is így jártam, még csak kerestem a felderítőt, hol is van, és már kaptam az üzenetet, hogy feladat elvégezve. nálam husik intézték el :))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16316) ViZion válasza Antonius1978 (#16314) üzenetére


ViZion
félisten

Hááát, nekem inkább a "kéziganyé" jön be. Nem nehezíti a fegyót, gyorsabb a váltás és pontosabb is _nekem_. Megjegyzem MoH Garand óta nem volt amivel tudtam volna lőni... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16317) Dhampir válasza M@trixfan (#16313) üzenetére


Dhampir
félisten

Úgy látszik a dokik a legnagyobb barteresek. Eddig azt feltételeztem, hogy csak a katonai raktáraknál lévő dokibá' gyakorolja a merkantilizmust. :DD

(#16315) rétisün

Én a PDA-kat kajtattam, legalább 2-3 órám ráment, már mindenre felmásztam, végül Dodopek leírásából pillanatok alatt felvilágosodtam. :DDD
Közben ért a felderítő kalandozásainak végét jelentő csak számomra pozitív üzenet, így nem tudtam kihámozni az eredeti killert, akár a Kisóriás is lehetett, az kipusztította a falu 3/4 részét, ha nem többet.

(#16308) ViZion

Nekem ez a Mod bejön. Életem első modja, ami szerintem hangulatos lett. persze a felvonultatott fegyverarzenál túlzás, viszont eladás szempontjából fontos árucikké válhat.

[ Szerkesztve ]

(#16318) shield válasza Antonius1978 (#16314) üzenetére


shield
Topikgazda

Az AK-113-hoz eléggé drága a lőszer ezért csak a komoly páncéllal rendelkező ellenség ellen érdemes használni. Amúgy sokba kerülne a használata.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16319) shield


shield
Topikgazda

Saiga-MK 10 lövetű sörétesre feltudtam rakni a GP-25 Koster gránátvetőt, igaz nem tudom működésre bírni. Ez valami bug lehet vagy nálatok mégis működik? :F
Kicsit fura a sörétesen gránátvető, de ki tudja....

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16320) Antonius1978 válasza ViZion (#16316) üzenetére


Antonius1978
addikt

Akkor ruhazzal be egy 120 eves ruszki kezzel toltos puskara, tuti hogy pontos es jol jon a mutansok ellen :DD

Shield : lehet elneztem, akkor AK-113 es nem AK-103, de eleg brutal fegyver kozep es kozel tavra.
Azzal gyilkoltam le a yantari zombikatonakat.1-2 loves kellett es mindegyik fekudt meg.Persze ha jol emlekszem, panceltoro loszert vettem hozza.
Saiga : en is lattam, szerintem ez egy hiba, egy olyan fegyverrol csinalta a keszito a masolatot a beallitasokban, amelyen ilyen paramaterek voltak beallitva.Meg hangtompitot is lehet ra tenni amugy.

(#16321) Dhampir


Dhampir
félisten

Muszáj lesz ismét meglátogatni Dodo honlapját. Visszamentem volna Jantaron át Kordonba, de nem találtam meg a visszavezetőátjárót. A banditavezér felé menet kinyírta őt és az embereit a Kisóriás, utána két Irányító jött. Csak egy benti tag maradt életben a banditaházban, aki a főnök mellett volt a sarokban.

Erre nekindultam a Kórháznak. Átverekedtem magamat rajta, majd le a föld alá és Pripjatyban a felszínen bukkantam elő.

A Könyvtárnál beesteledett és folyamatosan jöttek rám a zsoldosok. Egy eldőlt fa ágai között jó fedezéket találtam, de az ellenfél egyszerűen nem akart elfogyni. Ez amolyan folyton újragenerálódó rész lehet?

Az alapjáték pripjatyi bázisára be sem lehetett jutni, le van zárva a mosoda, ahol privát ládám is található a PDA szerint.

Alighanem még korai lesz ez a helyszín.
Kordonban a laptop megszerzése és a pisztoly átadása következne. A helikopteres feketedoboz küldetést sem kaptam meg.

Hogyan juthatok vissza? :F
Jó lenne, ha később nem kellene ismét elölről kezdenem a Kórházat és a földalatti átjárón való átlábalást.

Most látom, hogy az Oázisos hulla kimaradt, akkor mindenképpen vissza kell mennem.

A gázos küldit sem kaptam meg, ez gáz. "Hozd el a dobozomat" sem. "Szerezd meg a képződményt" sem.

[ Szerkesztve ]

(#16322) dodopek válasza Dhampir (#16321) üzenetére


dodopek
addikt

Nna, akkor sorban.... :)

Nem generálódnak újra(szerintem), csak marha sokan vannak.Én vagy 40et számoltam össze, bár sokszor többnek tünt...

Visszamenni, a könyvesbolttól délre tudsz, van egy átjáró. Sajnos Pripyatba nem találtam más utat, én mindíg (a szerencsére másodszor már tök üres) kórház/P underground útvonalon tudsz menni.

A mosoda zárva is marad, nem számít, mikor érsz oda.Segít a dolgon, ha sot gunnal, vagy gránáttal nyitod az ajtót(az 5let, ha jól emlékszem Aarpoké. :) )

Az oldal meg nem az enyém. A Tietek... :) ;) :B

Ps Kinek kellene vajon írni, hogy vegyék bele az oldalt az itteni összefoglalóba?

[ Szerkesztve ]

(#16323) ViZion válasza Dhampir (#16321) üzenetére


ViZion
félisten

A katonai bázistól is vissza lehet menni, csak nem ott, ahol jöttél. Észak-keleti sarok, arra, amerre a leselkedőt kellett megölni. Arra van a merc tábor is, sok komoly csúzlival. Ha visszaolvasol, anno én is így jártam. Sok a merc, mire levágtam őket, már nem volt lőszer. Mivel az sem volt, akivel üzleteljek, így a fosztogatást is kihagytam.

Dodopek: a moderátort keresek topikba írj.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16324) dodopek


dodopek
addikt

JIHÁÁÁÁ!
Benne is van a leírásban! :)

(#16325) ViZion válasza dodopek (#16324) üzenetére


ViZion
félisten

:R

Ezt is be lehetne linkelni :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16326) Dhampir válasza dodopek (#16322) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen a leírásokat! :R

Szerintem annál többet is lelőttem, de nem számoltam meg. Éjjellátót használtam. Már a fegyverem is folyton beragadt, de az iránytűmön csak szaporodtak. Kék jelekkel voltak feltüntetve, köztük 3 piros jel is meg-megjelent.

Majdnem körbezártak, némelyik szinte belém botlott, mire felfedezett. Végül meguntam a banánt, kitörtem közülük, majd biztonságosabb helyre érve, egy házak közé zárt téren álltam meg. Ott felmásztam egy csúszda tetejére és hálózsákomba burkolózva reggelig jót aludtam.

Az oázisos tagot nem találtam meg, amiatt is mindenképpen újból le kell ereszkednem majd.

Feltételezem, hogy a helikopteres és az egyéb kimaradt küldiket majd csak Kordon megjárása után kapom meg.

A banditavezér Kisóriás általi likvidálása nem jelent problémát, adott volna más küldetést is?

(#16323) ViZion

Áh, pedig jártam arrafelé. A fegyvereikért jó pénzt kaptam a barakkos doktor bácsitól.

(#16325) ViZion
:B

[ Szerkesztve ]

(#16327) dodopek válasza Dhampir (#16326) üzenetére


dodopek
addikt

Cak egy küldit ad, a keresd meg a dokumentumot. Én legalábbis nem láttam más hasznát a pasinak.

Szivesen. :K

(#16328) ViZion válasza Dhampir (#16326) üzenetére


ViZion
félisten

Hogy kell aludni a hálózsákkal? Nem tudtam vele, el is adtam. De a plussz lerakható zsák sem működött itt, pedig másik modban igen. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16329) Dhampir válasza ViZion (#16328) üzenetére


Dhampir
félisten

Rákatt, megjelenik az idősáv és kiválasztod az időpontot az alvási szokásaidnak megfelelően. :D

(#16330) Aarpok

Én bal-klikkel szoktam.

[ Szerkesztve ]

(#16330) Aarpok válasza ViZion (#16328) üzenetére


Aarpok
őstag

Csak 21:00 - 06:00 - ig lehet vele jobbklikk és használ az időt pedig kiválasztod.
(#16329) Dhampir Biztos úgy is működik nem próbáltam :N

[ Szerkesztve ]

Аарпок

(#16331) ViZion


ViZion
félisten

Akkkor lehet rosszkor próbáltam... sebaj, alvás nélkül is jól bírom... :) ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16332) Dhampir válasza ViZion (#16331) üzenetére


Dhampir
félisten

Amióta Iránytű-képződményem van, azóta kajálnom se kellett. :)

Egyébként amikor felébredtem a csúszdán, akkor megint kidobott a játék. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16333) ViZion válasza Dhampir (#16332) üzenetére


ViZion
félisten

Rosszul ébredtél... muhaha. ;]
Minap elkezdtem az ormányos tesókról írni, tisztára iKletet kaptam :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16334) Dhampir válasza ViZion (#16333) üzenetére


Dhampir
félisten

Neked nagyon bejönnek a furmányos ormányos pajtik. :K
Várjuk az izgalmasnak ígérkező történetet!

Pripjaty felé őkelmék nem voltak egy kellemes társaság; libasorban Zombik, mercek, utána meg a négykézlábasok.

Ilyen a csúszda, a végén még a játékból is kicsúsztat. :)

[ Szerkesztve ]

(#16335) shield válasza Antonius1978 (#16320) üzenetére


shield
Topikgazda

Hát most én sem tudnám megmondani hogy AK-103 vagy 113, úgyis tudjuk miről beszélünk. Én is megtartottam és már fejlesztettem is valamennyire. Van 4-5 fegyó amit kicsit fejlesztgetek mert nem tudom még melyik lesz a fontosabb.
Még egyszer elkezdtem a jantari pályát, kicsit változtattam a taktikán. Amint átértem, megbújtam egy bokorban és várakoztam. Egy idő után jöttek a zombik és neki estek az orrmányosoknak, én meg csak lapítottam. Az orrmányosokat kinyírták én meg a néhány megmaradt zombinak adtam a sörétesből.
Az volt az érdekes amikor lementem a tudós bunkerhez már csak 3 védő maradt és a főnök. A főnököt 2 zombi agyalta az meg csak nézett ki a fejéből, nekem kellett elcsendesíteni őket. Amikor bejött pár orrmányos és néhány kutya akkor csak menekültek előlük és csak elvétve lőttek rájuk. Végül is jól jártam mert az egyik zombinál megtaláltam az ajtó mellett álló két őr két nehéz géppuskáját (M60).
Van választék a fegyverek terén, még egyik mellett sem köteleztem el magam. :)

Jantar földalatt'-it csinálom, hűű de rühelem az orrmányosokat!
Egy csomót kicsináltam belőlük, ekkor jött valami tűz lény...erre kifagyott a játék.
Mielőtt neki állok vissza veszem grafot.

Érdekelne ki milyen fegyvereket használ.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#16336) Dhampir válasza shield (#16335) üzenetére


Dhampir
félisten

Ha megállsz, akkor nem támad. Amikor látod az áttetsző, csillogó gömbjét, akkor golyószóróval kapd le.

(#16337) dodopek válasza Dhampir (#16336) üzenetére


dodopek
addikt

Komolyan békén hagy? Ez nekem is új. Én mindíg odarohantam, és megküldtem sörétessel, vagy messziről gránáttal. Mindkettőtől allergiás rohamot kap... :D

(#16338) xFreex válasza dodopek (#16337) üzenetére


xFreex
aktív tag

Igen!
Még az alap CoP-ban lehetett beszélgetni Gontával a Skadovskon vadászati technikákról. Melyik mutáns ellen hogy érdemes harcolni. Ő árulta el nekem is anno, hogy ezek a szellem izék a mozgást érzékelik és ha elég lassan mozogsz (pl: guggolva) akkor nem látnak meg és könnyedén megközelíthetőek.
Ha elég közel vagy hozzá akkor + sörétest neki és béke poraira. :D

[ Szerkesztve ]

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#16339) dodopek válasza xFreex (#16338) üzenetére


dodopek
addikt

Sosem vesztegettem arra az időm, hogy végigolvassam a hadoválását, mert vagyokénakkoravadász! :D Pedig jó lett volna. :D

(#16340) xFreex válasza dodopek (#16339) üzenetére


xFreex
aktív tag

Na én sem elsőre olvastam végig a mondandóját. :DDD Mondom mit tudhat ő amit én nem, hisz én már 2007-óta a zónát járom.... :DDD

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#16341) ViZion válasza dodopek (#16339) üzenetére


ViZion
félisten

+1
Amíg van ólom és ami kiköpje, addig a taktika: odamék, figyelmeztető lövések (értsd: rövid sorozatok, esetleg egész tár) a mellkasba és a fejbe. Utána futi-futi, ha még él. ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16342) dodopek


dodopek
addikt

Nem stalker, de orosz, szóval ha kicsit hüledezni akartok...

videnyo

(#16343) rétisün válasza xFreex (#16338) üzenetére


rétisün
veterán

azok a beszélgetések benne vannak a modokban (sgm, enot...) is

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#16344) Dhampir


Dhampir
félisten

Az Oázisos tag hullája a pripjatyi átkelő alagútjának körülbelül melyik részén hever?

Visszamenjek érte vagy először inkább Kordon felé spurizzak a Könyvtárnál?

(#16342) dodopek

Mintha csak Budapestet látnám.

[ Szerkesztve ]

(#16345) dodopek válasza Dhampir (#16344) üzenetére


dodopek
addikt

Mindíg máshol.Elméletileg el akar jutni Pripyatba, csak épp nem sikerül neki. Nekem ott kapták el, ahol a két folyosó összecsatlakozik, még az elején. Mindjárt keresek egy térképet, és linkelem.

(#16346) Dhampir válasza dodopek (#16345) üzenetére


Dhampir
félisten

Nagyon rendes vagy. Akkor ez egy vándorló hulla. Remélem nem egy anomáliába kell bemászni érte. A teherautók között, ahol a zombik simán átjöttek, elég durván fedett terület volt. feltünt volna egy hulla, lehet, hogy a zsoldosok között hevert és véletlenül kihagytam, amikor az ormányosok rámszálltak.

(#16347) dodopek válasza Dhampir (#16346) üzenetére


dodopek
addikt

Odáig biztos nem jut el. Bár itt a képen még él,nagyjából ugyanitt szokott elhullani Vizion nem kevés számú kollégájának köszönhetően... :D

Írjátok be a gugliba, hogy yantar underground. Szétvet a büszkeség... :)

[ Szerkesztve ]

(#16348) Dhampir válasza dodopek (#16347) üzenetére


Dhampir
félisten

Hálás köszönet a fáradozásodért! :R

Ciki rész, remélem, hogy ott nem én lőttem le a Maestrot, mert azon a szakaszon megtámadtak. :U

(#16349) ViZion


ViZion
félisten

Jah, első az oldalad Dodopek! Nagyon komoly. -másrészt azt is jelenti, hogy sokan onnan puskázunk. :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16350) dodopek válasza ViZion (#16349) üzenetére


dodopek
addikt

Most írom a meta adatokat, ami alapján a gugli osztályoz. Ezeken kívül mit írnátok még be kulcsszónak?

"Way in Pripyat hun unofficial, S.T.A.L.K.E.R.,stalker, Way in Pripyat mod, Way to Pripyat mod,Call of Pripyat,CoP, Cordon, Yantar, Military Warhouse, Pripyat, NPP, Chernobyl, Csernobil, Zone, "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.