Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:07:14

LOGOUT.hu

Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17701) rétisün válasza Antonius1978 (#17699) üzenetére


rétisün
veterán

ha braz mod, akkor alighanem ez az:

mod: mégsem, az inkább a berill(?)-re hasonlít.

(#17700) dodopek: az olyant nem szeretem.... :(

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#17702) shield válasza hubai1979 (#17689) üzenetére


shield
Topikgazda

SGM 2.2 Enot magyarításon azért van mit hozzá igazítani a Sniperhez és vannak hiányzó szövegek is. Amúgy nyugodtan el lehet játszani vele.

dodopek nem semmi a látvány, csak ez a külső nézet nekem nagyon nem jön be. Sok játék ezért maradt ki nálam. Egy stratégiainál oké, de ez mennyire ütősebb lenne belső nézettel játszani. Sniper ghost warrior-nál a fejlövéseknél voltak ilyen videók. Azzal élvezetes volt játszani, a kettőt még ki sem próbáltam.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#17703) Dhampir válasza dodopek (#17700) üzenetére


Dhampir
félisten

Akciójátékokban sosem szerettem a külső követést, csakis a belső nézetes játékokat. Kalandjátékok esetében viszont nem érzem illúziórombolónak. Persze ez csupán a saját ízlésem.

Ha netán szereted a kalandot, akkor a Black Mirror három epizódját ajánlom. Nagyon izgalmas. :)

(#17704) Antonius1978 válasza rétisün (#17701) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem erre a fegyverre gondoltam.Hubai masodik kepen a jobb kezben levore ertettem.

(#17705) shield válasza Antonius1978 (#17704) üzenetére


shield
Topikgazda

Az az MK-14 Avanger.
Ez az amikor próba vásárlást csináltam, azt hiszem 200E volt az ára, de nem tartottam jónak és visszatöltöttem az előző mentést. Azt hiszem megmaradt az a mentés is, ha esetleg érdekelne.
(#17501) shield a két utolsó kép.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#17706) Antonius1978 válasza shield (#17705) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ez valami mesterloveszpuska, ugye ?

(#17707) shield válasza Antonius1978 (#17706) üzenetére


shield
Topikgazda

Igen, egy 200 lövetű mesterlövész puska. Legközelebb veszek ha Hawaiinál kapni lehet, legyen egy olyan is a ládámban. A Zastava mesterlövész puskát is kihagytam nála. A pénz már nem számít. :D Az az érdekes, hogy zatont és jupitert is sokszor végig jártam és csak egy AK-47-et szereztem, annyira hiánycikk. A Szabadságos kereskedőnél lehet csak rendelni.
Kíváncsi leszek pripyatban találok-e más fegyvert.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#17708) hubai1979 válasza shield (#17702) üzenetére


hubai1979
őstag

A munkahelyről írok csak gyorsan egy pár sort neked.Linkeltem egy módot ,ha lesz időd bátyó szedd már le és próbáld ki te is.Leszedtem ,rátettem a Pel féle magyarosítást,de 2x-3x összeomlott.De viszont azt észrevettem,hogy egy jó pár küldi lesz benne ,ami az eredetiben nem volt.(én mindenféle képen ki fogom próbálni,mert a SGM 2.1-hez hozzá lett adva az SGM 2.2-es küldetések + még egy jó pár,egyedül a Cordoni küldetések,a lápos meg a vöröserdős hiányzik belőle) De ez engem nem érdekel,mert mindig utáltam mocsárba meg Cordonba szarakodni.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#17709) Telda válasza hubai1979 (#17708) üzenetére


Telda
addikt

Honnan szedted le? Mert azokról a linkekről örökkévalóság mire lejön.

(#17710) Dhampir


Dhampir
félisten

Srácok, én nagyon lemaradtam. A WiP után van élet? :F

Írtatok itt valami Braz meg Winter modokról, de nem tudom, hogy melyik újítja meg a COP alapsztoriját.
A Winter érdekes látványvilágú lehet...

(#17711) ViZion válasza Dhampir (#17710) üzenetére


ViZion
félisten

...csak a Winter félkész. Valaki valahol megtalálta, közzétette, de nincs igazán történet, ami van, az meg félkész. Eredeti sztorit meg kivették.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17712) shield válasza hubai1979 (#17708) üzenetére


shield
Topikgazda

Oké, leszedem. Rátetted a két fixet is? Sajnos a magyarítási fájlok is csinálhatnak galibát. A Braznál is volt két fájl ami bekevert, mire megtaláltam őket és bennük a hibát, bele is őszültem. Magyarítás nélkül ha nem omlik össze akkor érdemes foglalkozni vele.

Dhampir a Braz-t érdemes kipróbálni. Vannak benne érdekes fegyverek és páncélok. Néhányunknak elég jól bejött ez a mod.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#17713) rétisün válasza Dhampir (#17710) üzenetére


rétisün
veterán

én most a braz-t tolom, magyarítás is van hozzá (köszönet érte shield-nek) stabil, nálam csak a vírusírtó-frissítés zavar be néha :D amúgy egész jó kis mod, valamelyik régebbi sgm braz verziója, még nincs benne a kordon-mocsár oda-vissza szaladgálás, amivel a 2.2 kezdődik.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#17714) Dhampir válasza ViZion (#17711) üzenetére


Dhampir
félisten

Ha félkész, akkor még pihentetem.

shield, rétisün

Ez a Braz felcsigázott. A korábbi WiP nekem nagyon bejött. :)

[ Szerkesztve ]

(#17715) Dhampir


Dhampir
félisten

Ha a WiP gamedatáját eltávolítom, akkor mehet helyébe a Braz?

Avagy ez teljes telepítésű? :F

[ Szerkesztve ]

(#17716) Balathruin válasza Dhampir (#17715) üzenetére


Balathruin
veterán

A Braz teljes játékot telepíti.
Más: Megtaláltam hogyan lehet ingyen, vagy pár Rubelért fejleszteni cuccokat! ha pont 90 megosztott alkatrész van, akkor minden fejlesztés ingyenes. Általában 2 db ingyen és 4-6 pedig szinte semmi pénzért. :D

(#17717) rétisün válasza Balathruin (#17716) üzenetére


rétisün
veterán

nitronál 81-nél tartok, de most elegem lett.

a 'szökevény bandita' küldit csináltam, a kőfejtőben, ugye éjszaka van, ráadásul esett az eső, éjjellátóval is alig láttam valamit. erre persze megjelentek az alfások is (ott az egyik spawn-pontjuk nem messze) na az már sok nekem ilyen cuccokkal, amim most van.

a játék még okoskodott is, hogy a 'banditáknak erős védelmük van, menj közelebb' :DD

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#17718) shield válasza Balathruin (#17716) üzenetére


shield
Topikgazda

Múltkor én is néztem amikor Kardan szinte ingyen javított, ha jól emlékszem 91 volt nekem. El kell találni azt is mikor adunk inni neki. Adtam neki egy vodkát még elég drágán dolgozott, elmentem kicsit pakoltam a ládámban, vissza megyek már egy-két dolgot olcsóbban csinálta és ezután 10-20 rubelekért. :C Amit csak tudtam vittem hozzá javítani. :D

rétisün pont így volt nálam is, bal oldalon oda simultam a lánctalphoz onnét adtam nekik. Azután elhúztam a csíkot a tó másik felére, mert szerencsére az utolsó bandita a Keleti alagúthoz tartott. Ha nálad is ide menekül akkor vigyázz mert a hátsó nagy helyiségben két törpe vár tárt karokkal. :)

Dhampir előrébb van Link, a torrentet kell leszedni a sima mod játszhatatlan.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#17719) Dhampir válasza shield (#17718) üzenetére


Dhampir
félisten

Megleltem, köszi!

Balathruin

Kiokosítottatok. :D

Megtaláltam hogyan lehet ingyen, vagy pár Rubelért fejleszteni cuccokat! ha pont 90 megosztott alkatrész van, akkor minden fejlesztés ingyenes. Általában 2 db ingyen és 4-6 pedig szinte semmi pénzért.

Akkor nem árt, ha az ember nem hülye matekból. :DD

[ Szerkesztve ]

(#17720) Balathruin válasza Dhampir (#17719) üzenetére


Balathruin
veterán

Véletlen vettem észre, de jó tudni, hogy felesleges több száz doboz cuccot felhalmozni. :((( Viszont ezzel a megoldással akár +3000 rubelt is kereshetünk egy fegyveren, ha a technikai fejlesztést rakjuk rá 1000-res ár alatt. :)
Szerk.: Úgy lehet 89-90-et fenntartani, ha van nálad 100%-os kopott ruhából egy pár darab és amikor lemegy az alkatrész 85-6-ra bedobsz 3 ruhát és megint lophatod a fejlesztéseket. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17721) Dhampir válasza Balathruin (#17720) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem semmi. Ezzel a tudással nyugodtan kimehetnél a Tőzsdére is. :C

(#17722) Balathruin válasza Dhampir (#17721) üzenetére


Balathruin
veterán

14 évesen? :DDD

(#17723) Dhampir válasza Balathruin (#17722) üzenetére


Dhampir
félisten

Ha van tehetséged hozzá, miért is ne. :)

(#17724) ViZion válasza Balathruin (#17720) üzenetére


ViZion
félisten

Nah, ez akkor hogy is van ez? Mi ez a 89-90? Hogy van az ócó javítás? Részeges kománál lehet vodkázni, csak pár üveg után kidől. De mindíg adok neki ha arra megyek, elég ócó, de nem ingyen azért... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17725) hubai1979 válasza shield (#17712) üzenetére


hubai1979
őstag

Bocs bátyó nem akartalak terhelni,csak azért mondtam,mert ti már régebben játszotok módokkal és jobban ráláttok a hibákra.

Aki játszik a Braz móddal ,mindenféle képen próbálja ki a gránátokat,jó móka.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#17726) Telda


Telda
addikt

Ezt a Gladiator II modot próbálta már valaki?

(#17727) hubai1979


hubai1979
őstag

:F :F :F

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#17728) Antonius1978 válasza hubai1979 (#17727) üzenetére


Antonius1978
addikt

Jo cuccnak tunik, a Geo-ban picitt masabb a fegyver kepe, es nem is sebez ennyit.Taktikai geppuska, nagyjabol ez lehet a neve...

(#17729) rétisün válasza ViZion (#17724) üzenetére


rétisün
veterán

a szerelők mellett van az a nagy zöld doboz, abba lehet pakolni mindenféle használt, összeszedegetett fegyvereket, ha megvan a 80, onnantól olcsóbban javít a szerelő. én szoktam bele tenni detektort, artit is, azt is számolja.

(#17718) shield: "Ha nálad is ide menekül akkor vigyázz mert a hátsó nagy helyiségben két törpe vár tárt karokkal."

oda fog menni, mindig oda megy :D de az a két törpe már nem törpe :N

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#17730) Balathruin válasza rétisün (#17729) üzenetére


Balathruin
veterán

Csak a kést nem fogadja el. De azt mindig ingyen megjavítják és 75-ért el lehet adni. Nálam általában 30 is összegyűlik, ami 30x75=2250. Ezzel már lehet javításlopást is csinálni. :D
Más: Alpha hadsereg

Megint más: Tömeges lépcsőbaleset. :DD

(#17731) bunfi válasza hubai1979 (#17727) üzenetére


bunfi
őstag

Nem rossz, de nagy a recoilja. Húzni kell rendesen lefelé hosszú sorozatnál.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#17732) shield válasza hubai1979 (#17725) üzenetére


shield
Topikgazda

Nem tudom, hogy tudtad lehúzni a linkelt modot. Eddig nem sikerült, megpróbálok másik letöltőhelyet keresni.
Biztos máshol is fent van vagyis remélem.

A legfrissebb fordítás van fent neked? Az RPK Tactik már nem hiányos, de lehet hogy a következő frissítésben lesz benne, a fene sem tudja már. Azért húzd le ami most fent van.

rétisün elárulod, hogy mi várt tárt karokkal? :D

Balathruin ekkora háztartási balesetet, ha jól látom a kopacsi ház lépcsője. Van-e biztosítása a háznak? :) A tőzsdézés nem kor függő, én momentán öreg fejjel is hülye vagyok hozzá, igaz nem is érdekelt soha.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#17733) Telda válasza shield (#17732) üzenetére


Telda
addikt

Én ezt találtam. Viszont még nem szedtem le, szóval fogalmam sincs hogy ez-e az illetve működik-e.

(#17734) rétisün válasza shield (#17732) üzenetére


rétisün
veterán

én áruljam el? Te írtad :DD

mod: ja, hogy mi, ha nem két törpe....korábban jártam ott, és már nincs két törpe.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#17735) shield válasza Telda (#17733) üzenetére


shield
Topikgazda

Valószínűleg ez az, de megvárhatjuk hubai1979 cimboránkat és Ő beazonosítja.

rétisün ha már előtte likvidáltad őket akkor már tényleg nem vár semmi, de azért érhet meglepetés.

Eddigi játék alatt csak 1-1 darabot tudtam szerezni. Ritkák a Zónában:


Amúgy nem spéci fegyverek.

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#17736) rétisün válasza shield (#17735) üzenetére


rétisün
veterán

jogos, a zóna már csak ilyen :K

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#17737) hubai1979 válasza shield (#17735) üzenetére


hubai1979
őstag

Az lesz az szedjétek.

Minnél nehezebb a fegyver,annál halálosabb.

(#17738) Stalker78 válasza rétisün (#17736) üzenetére


Stalker78
tag

Misery 2 - ben meglepődtem ott.Gondoltam levadászom őket,ha már arra járok.Be is mentem erre 3 - 4 snork,egy falka rágcsa fogadott.Azokat likvidálva megküzdhettem a maradék 3 törpével (mert 2 nem volt elég a készítőknek kellett egy bónuszba még) :(((

(#17739) rétisün válasza Stalker78 (#17738) üzenetére


rétisün
veterán

rágcsa meg snork volt nálam is, de csak 2 törpe.....vagy lehet, hogy 3 volt, nem számoltam őket, csak hajígáltam nekik a gránátot :DDD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#17740) ViZion válasza rétisün (#17739) üzenetére


ViZion
félisten

Szerintem is ez a jó taktika... bedobni egy kazal recéset, utána áttúrni a cafatokat ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#17741) Telda válasza hubai1979 (#17737) üzenetére


Telda
addikt

Na én szedem és hamarosan ki is próbálom. A Braz sikeresen felb@szott...
Nem tudom a kiürítést megcsinálni. Mert 4 törpe 3 kimére, meg rengeteg apró szar rohan rám és még erre jönnek a monolithos támadók. Csókoltatom a készítőket...

(#17742) bunfi válasza Telda (#17741) üzenetére


bunfi
őstag

Íjjjjjjjjj...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#17743) shield válasza hubai1979 (#17737) üzenetére


shield
Topikgazda

Rendben akkor már izzítom a letöltést.

FRISSÍTVE a BRAZ fordítás!

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#17744) malercoo


malercoo
csendes tag

sziasztok az sgm 2,0 geohoz van müködő magyarosítás?

(#17745) Telda


Telda
addikt

SGM 2.1 + Misery

Elindult és új játékot is sikerült csinálni.
Viszont orosz.
Nem látszik az élet sem a lőszer. A második még hagyján de az első...
Szerintem grafikailag sem valami szép, barna, sötét és kopár.

malercoo: Nincs, viszont a Braz magyarítása működik vele, igaz csak részlegesen, illetve a menüben az Atmosfear options is eléggé kusza lesz.

[ Szerkesztve ]

(#17746) rétisün válasza Telda (#17745) üzenetére


rétisün
veterán

éppen most csomagolom kifelé, de ezek után nem igazán érdekel :B

a kimérát meg nem lehet kinyírni, mert nincsen is....hiába várom már egész éjjel szakadó esőben, hogy jöjjön, amikor odamentem a szellőző bizbaszhoz, akkor még ott volt, egyet rálőttem még messziről távcsövessel, aztán elszaladt. azóta sehol. viszont közben elmászkáltam, lett zsoldos ruhám (kell majd a jupiter üzem melletti táborhoz, ha minden igaz) meg elkezdett kilépegetni a játék (stack trace a log szerint) win újraindítás úgy tűnik helyretette.

mod: alighogy 'visszamentem' a játékba, előkerült, most már tényleg nincs kiméra :D

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#17747) rétisün


rétisün
veterán

a zsoldostábor kivonul:

:DD :DDD :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#17748) Stalker78 válasza rétisün (#17747) üzenetére


Stalker78
tag

Igen ezt én is láttam ma az SGM2.2 - ben csak a híd felől jöttek.Kérdeztem de nem mondták merre kóboroltak :(

(#17749) Balathruin válasza rétisün (#17747) üzenetére


Balathruin
veterán

Én mindig kiirtom őket (ha lehet Mosinnal). :D

(#17750) rétisün válasza Balathruin (#17749) üzenetére


rétisün
veterán

én majd akkor, ha megcsináltam a küldijeiket (ha a brazban is lehet csatlakozni hozzájuk)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.