Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#474) petroleumlam válasza dejaris (#473) üzenetére


petroleumlam
tag

Jó, látom bonyolultan írtam az előbb. Fel tudnátok sorolni, hogy mit kapni ezért a 67 491 forintért? Azért írtam idézőjelbe a kedvező szót, mert egy negyven ezres androidos telefonhoz is lehet egeret csatlakoztatni, amit csak úgy felismer mindenféle driver nélkül. Természetesen ugyanígy lehet hozzá csatlakoztatni gamepadot, vagy pendrive-ot ami igencsak kézzel fogható fícsör ha ezt összevetem egy valutakonverterrel ami mondjuk be van építve az androidos OTP alkalmazásba, amivel utalhatok, online frissíti a valutaárfolyamot aminvel táblázatban megnézhetem és nyomon követhetem a valutaingadozást. Valamint beszkennelhetem vela a csekkemet és be is fizethetem. Most hagyjuk a hang alapú vezérlést mert az már tényleg túlzás. Ilyenek nincsenek windowsphonera. Meg értem én, hogy faja erős a driver, de mire való? Korábban már olvastam, hogy összevitatkoztatok ti magatok a navigáción. Ezzel mi a helyzet? Van már valami használható? Mert androidon van pl az iGo primo ami még a közlekedési forgalmat is és a helyzetjelentéseket is figyelembe veszi. Szóval ezért írtam idézőjelbe a kedvező szót. Mert ennyi pénzért használható telefont is lehet venni. És azért vagyok mérges, mert akartam winphonet venni, de megint ott tartunk mint 10 éve a HTC kaiserrel. Hogy jó jó van meg minden, ezt is tudja -elvileg- meg azt is, de csak elvileg- Mert ez se megy rajta meg az se. Ami programok vannak rá azok faják, de se itt nem jók, se ott nem jók. Apropó. Böngészőbe ágyazott flash van már? Vagy még az is extrának számít ha színes a kijelző?
Amúgy meg ne akadjon minimálisat se ennyi pénzért. Mert a SE K770-em nem akad pedig nincsen benne dualcore processzor. Ne akadjon. És az milyen duma, hogy a bugokat majd kijavítják? Én várjak összeulcsolt kézzel, hogy mikor javítják ki? Mi vagyok én? Teszter? Akkor nekem fizetés járna a HTC-től. Nem nekem kellene fizetnem egy használhatatlan cuccért.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.