Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Attici válasza r66 (#647) üzenetére


Attici
őstag

Én ezért várok még vele, meg azért, mert lehet, hogy a következő verzióban már benne lesz a Bluetooth. :K

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#652) MBCD


MBCD
csendes tag

Sziasztok,

nekem ez már a 3. xTab 50, 2 nap után cserélték őket. A 3. rossz példánynál már szóltak, hogy hibás, várjak 1-2-3 hetet, majd jó lesz. Hurrá :(((

MB Color Dream - professzionális autófényezés - 06 1 800 0 400

(#653) Attici válasza MBCD (#652) üzenetére


Attici
őstag

Most akkor hardver vagy szoftver hiba van?

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#654) Octi válasza Attici (#653) üzenetére


Octi
aktív tag

Szerintem szoftver.

Én a németországi fiaskó óta négyszer használtam, és mind a négyszer egyből pozicionált.
Ezért nincs még szervizben (ez szvsz nem szervizes gond lesz).

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#655) r66 válasza Octi (#654) üzenetére


r66
aktív tag

Mindegy hogy hardver vagy szoftver, nekem (is) az a véleményem, hogy nem a vásárló dolga befejezni a gyártás folyamatát. Ez nem elemes bútor.
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem a gps bekapcsolási számtól is függhet, hogy mikorra hal meg. Amikor először tapasztaltam a hibát, utána minden nap ment 2-szer (melóba menet/jövet) kb. 1 hétre rá meg is halt a gps.
Nem ismerem az androidot, de ha szoftverhiba, akkor mi változott meg 3 hét alatt az eredeti konfigurációhoz képest, amitől már nem tud pozicionálni?

(#656) gipsztigris válasza r66 (#655) üzenetére


gipsztigris
addikt

Arra lennék kíváncsi, hogy a behalt készülékek közül hány olyan volt amin a hárombetűs szoftot is használták? !......inkább úgy tenném fel a kérdést, hogy volt-e olyan elromlott készülék amin CSAK a Sygic futott és meg sem lett próbálva a hárombetűs rajta?

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#657) MBCD válasza gipsztigris (#656) üzenetére


MBCD
csendes tag

A Sygic és Navigon volt rajta, egyik sem élte túl a második napot. Az első készülék a Sygic alatt állt le, a második a Navigonnal. Jelen pillanatban a digitális képkeret funkción gondolkodom :))

MB Color Dream - professzionális autófényezés - 06 1 800 0 400

(#658) MBCD válasza gipsztigris (#656) üzenetére


MBCD
csendes tag

A Sygic és Navigon volt rajta, egyik sem élte túl a második napot. Az első készülék a Sygic alatt állt le, a második a Navigonnal. Jelen pillanatban a digitális képkeret funkción gondolkodom :))

MB Color Dream - professzionális autófényezés - 06 1 800 0 400

(#659) MBCD


MBCD
csendes tag

2x ment az előző komm., sorry

MB Color Dream - professzionális autófényezés - 06 1 800 0 400

(#660) gipsztigris válasza MBCD (#657) üzenetére


gipsztigris
addikt

Csak volt egy elgondolásom, de ha így van akkor hamvába holt ötlet volt. :-)......bár, arra nem válaszoltál, hogy fel lett-e telepítve rá az iGO, esetleg használva is volt-é? Tudom, nem igo alatt romlott el!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#661) NorCroSS válasza gipsztigris (#656) üzenetére


NorCroSS
csendes tag

Az én készülékemen csak a hivatalos progi van, semmi ügyeskedéssel még nem is próbálkoztam. Várakozó állásponton vagyok per pillanat...
És természetesen nálam is problémás a pozicionálás, viszont váltakozó gyakorisággal néha működik gond nélkül, másnap semmi, aztán megint.Néha 20 perc után pozíciónál, aztán ha sikerül neki, akkor ki be kapcsolás után is hamar megy neki.

(#662) Octi válasza gipsztigris (#660) üzenetére


Octi
aktív tag

Nálam nem. Csak a Sygic. Mégis rakoncátlankodik :O

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#663) Misi53


Misi53
tag

Előtte jól működött,de tegnap képes volt egész délután műholdat keresni és nem talált.,aztán egyszer csak este euréka és megtalálta(kb 5óra keresés,minden praktika kipróbálva) Azon a helyen kb 2 perc alatt szokott találni jelet.. és azóta jól működik.Városba mindig tesztelem és jól működik.Ki érti ezt.?

(#664) r66 válasza Misi53 (#663) üzenetére


r66
aktív tag

Érdekes, nálam is estefele már fogott jelet, amikor előtte egész nap nem működött. Talán nem szereti az erős napsütést, meg a nagy meleget :)

(#665) MBCD válasza gipsztigris (#660) üzenetére


MBCD
csendes tag

Nem volt rajta iGo, sőt, a Navigon is Marketből származik :)

MB Color Dream - professzionális autófényezés - 06 1 800 0 400

(#666) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Nekem egy napig szarakodott, azóta nincs gondom. Mák?

They drew first blood....

(#667) Loituma69 válasza bolcsodal (#666) üzenetére


Loituma69
őstag

Mák

(#668) MBCD válasza bolcsodal (#666) üzenetére


MBCD
csendes tag

Mák
Nálam ez a 3. készülék. Jó elgondolás, rossz kivitelezés. És a hivatalos forgalmazó is csak széttárja karjait... :(

MB Color Dream - professzionális autófényezés - 06 1 800 0 400

(#669) r66 válasza bolcsodal (#666) üzenetére


r66
aktív tag

Nem egyből állt le nálam. Egy hétig pepecül működött, egy napra leállt, utána megint ment hiba nélkül (10-15 mp alatt pozicionált). Akkor küldtem szervízbe, amikor már egymást követő napokon egyáltalán nem ment.
A te esetedre remélem ez nem jelent semmit :)

(#670) MBCD válasza r66 (#669) üzenetére


MBCD
csendes tag

Nálam is hibátlanul ment- 1 napig. Aztán csak lassan (értsd: 5 perc-4 óra) talált jelet, majd távozott a GPS jel. Semmi gond, 72 órán belüli garanciális csere, ez már tuti jó lesz! Ok, Navigon telepít, kb. 1 óra, irány Rydnik, Brnonál már nincs jel. Reset, semmi... :W
Másnap reggel ismét csere, menjek nyugodtan, van még a polcon... :)). Ez már jobb, 4 napig bírta :D, de aztán ő is kiszállt... Azóta a dobozában pihen, mivel a Wayteq.hu sem tudott érdemi infóval szolgálni arról, h mikor-hogyan lesz a hiba elhárítva.

MB Color Dream - professzionális autófényezés - 06 1 800 0 400

(#671) r66 válasza MBCD (#670) üzenetére


r66
aktív tag

Legjobb lenne, ha visszadnák a pénzt, vennék helyette egy x960 bt-t. :DD

(#672) MBCD válasza r66 (#671) üzenetére


MBCD
csendes tag

Szerintem Wayteq-et soha többet nem fogok venni. Szerencse, h a TomTom még mindig a kesztyűtartóban van :)

MB Color Dream - professzionális autófényezés - 06 1 800 0 400

(#673) rank17 válasza Octi (#662) üzenetére


rank17
csendes tag

Nálam is ez a helyzet. Csak a gyári szoftver van rajta, közelében sem jártam a hárombetűsnek. Tegnap délután nem, este viszont már én is találtam jelet.

[ Szerkesztve ]

(#674) Loituma69


Loituma69
őstag

Gipsztigris kollega erőlteti ezt az igo-os hülyeséget! Közel egy éve használom Xperia Arc telefonon és nem halt meg a gps része! :D

[ Szerkesztve ]

(#675) gipsztigris válasza Loituma69 (#674) üzenetére


gipsztigris
addikt

Loituma "kolléga" meg azt hiszi, hogy ért hozzá és próbál kötözködni! :Y Ha nem csak beszélnél össze-vissza, hanem olvasnál is kül. fórumokat ahol GPS ügyben tanulhatnál, akkor tudnád, hogy nem egyedi probléma lenne az amire gondoltam.
De úgy tűnik, hogy itt nem erről van szó!
Csupán azt kérem, hogy nézd meg az aláírásomat és gondolkodj el egy kicsit!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#676) Loituma69 válasza gipsztigris (#675) üzenetére


Loituma69
őstag

Nem értek hozzá, de a felettem írók jó páram érthetően leírták, hogy nem használták a hárombetüst és mégis meghalt a gps! Nekem ennyi elég, hogy kiderüljön nem a hárombetüs teszi tönkre a gps-t. Te oktatsz nem én téged!

[ Szerkesztve ]

(#677) gipsztigris válasza Loituma69 (#676) üzenetére


gipsztigris
addikt

Én csupán kérdeztem valamit, erre Te kijelented, hogy az én hülyeségem! Hidd el, hogy meg volt az okom a kérdésre! Vannak itt akik tudják, hogy miért kérdeztem. ;)
Csak legyen egy kérdésed legközelebb!........... :W

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#678) Loituma69 válasza gipsztigris (#677) üzenetére


Loituma69
őstag

Oktatsz és fenyegetsz! :B
Én nem azt a verziot használtam amit te jól ismersz! :DD

[ Szerkesztve ]

(#679) Attici válasza r66 (#671) üzenetére


Attici
őstag

Nem! :N
A legjobb az lenne, ha megoldódna a probléma és tökéletesen működnének az 50-esek vagy a javított verziói.
Most adtam el a 960-ast! :W

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#680) doggie válasza Attici (#679) üzenetére


doggie
aktív tag

Nekem is most van folyamatban a jó kis régi 950-esem eladása, de ezek után lehet nem merek tőle megválni. .-(

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#681) r66 válasza Attici (#679) üzenetére


r66
aktív tag

OFF
Volt vele valami gondod, vagy csak az xTAB miatt adtad el?
Komolyan kérdezem, mert tényleg vacilálok rajta, hogy veszek egyet.
ON

[ Szerkesztve ]

(#682) simon128


simon128
tag

Uraim, újabb érdekes dolog történt! Kb 1 hete volt nekem is pozícionálási problémám de 2-3 óra alatt minden rendbe jött és minden meseszép meg rózsaszín happy-happy volt! Tegnap budapesten voltan, odafelé gyönyörűséges volt a gép! Majd nap folyamán nem is használtam ,nem volt kikapcsolva. Fräulein-nal délután séta Camponáig majd ott , gépet előkaptam Wifizés egy picit, majd wifi kikapcs. Robi gondolta megnézi jelet ,hogy fog a kütyü a Camponában. Na most jön a poén gps status&toolbox bekapcs pár pillanat 12 műholdból 7-8 fix zöldre is vált de még mindig teker és nem pozícionál! Kb 2 perc után még mindig semmi pedig fix volt minden , majd sygic próba semmi jel, majd navitel szintén semmi! Újra gps s&t ott megint 7-8 fix hold de pozíció 0! :W Újraindítás, wayteq logo meg is jelent teker-teker-teker de sak nem jön be a főképernyő! 5-6 perc után Kikapcs, majd megint bekapcs na főképernyő betölt de azóta pozícionálás nincs! Szokásos ,holdakat látja az ennyi! Még reset nem volt majd ma picit eljátszok a vassal. De már én is erősen a visszaküldésben gondolkodok, ma itthon vagyok, holnap meló, ha nincs jel szerdán kocsiba ülés azt wayteq felé az irány! Nincs szívem megválni ettől a kis drágaságtól mert tényleg jó de ez a pozícionálási probléma nagyon elkeserít! Csóközön mindenkinek!

Írásjelekből, és hangulatjelekből is elég lesz egyet használni!

[ Módosította: Barthezz2 ]

"Láttam emböröket, gyimilcsbű lekvárt főzni!"

(#683) Attici válasza r66 (#681) üzenetére


Attici
őstag

Sose volt vele semmi gond és az előzőkkel sem. Csupán az xTAB miatt adtam el. De most már nem biztos, hogy jó döntés volt. :N

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#684) pedrock


pedrock
tag

Azért írhatnának olyanok is, akiknek hibátlanul működik, mert most elment a kedvem attól, hogy ilyet vegyek, pedig nagyon megtetszett.

(#685) simon128


simon128
tag

Urak újabb érdekes dolog történt! Jel azóta sincs! Reset megvolt, majd pár óra elteltével megint próba jel nincs gondoltam mégegy reset az befejezem. Na itt jött a problematika, főképernyőn már a kereső nem jelent meg bebootolás után, majd bármelyik progira katt mint a régi 286 at, nagy nehezen tölti be őket, sygicet meg sem vártam mert 2 perc után még mindig fekete volt a képernyő! Gondoltam resetelek :K de probléma megmaradt, most picit töltöm azt gyári beállítások visszaállításával probálkozom, azt meglátom mi lesz! Szóval jel nincs ,gép akadozik, ja és mostanában ha usbn töltök kikapcsolt állapotban és nem a notebookból húzom ki az usb csatlakozot , hanem a gpsből nagyon ügyesen bekapcsol!!!!!! :C Szerdán visszaviszem ha megjavul ha nem mert ez így nagyon nem stimmelős! Vagy még egy lehetőség, Chuck Norrisnak :R email írás ,hogy valahogy a wayteqnél rakjon rendet minél hamarabb!!!!

"Láttam emböröket, gyimilcsbű lekvárt főzni!"

(#686) Loituma69 válasza pedrock (#684) üzenetére


Loituma69
őstag

Szerintem vegyél nyugodtan csak annyit várj vele míg a frissítés vagy javítás ki nem jön. Mert egyébként kiváló kütyü. A piacon a legjobban látható kijelzője van erős napfényben is. Egyenlőre kakukk tojás, de remélem pár napon belül javítják, ha nem akkor én is megszabadulok tőle, visszakérem a pénzem! Ez pont olyan készülék lett mint anno az x950hd semmire nem való ott megoldották a problémát az X960-al, szoftverfrissítés helyett hardvert cseréltek. Lehet itt is így lesz X60 néven :C
Chuck Norris +1 up támogatom!

[ Szerkesztve ]

(#687) r66 válasza Attici (#683) üzenetére


r66
aktív tag

Köszi a választ.

(#688) Attici válasza pedrock (#684) üzenetére


Attici
őstag

Meglátod, ha ennyien írjuk akkor Chuck Norris biztos elintézi! :DDD (Remélem olvassa!)
Akkor majd veszünk.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#689) Attici válasza Loituma69 (#686) üzenetére


Attici
őstag

Én már nem emlékszem, mi volt a gond az x950HD-vel? (nekem a sima volt)

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#690) Loituma69 válasza Attici (#689) üzenetére


Loituma69
őstag

Minden

(#691) Attici válasza Loituma69 (#690) üzenetére


Attici
őstag

Bővebben?
Egyik barátomnak az van és nincsen vele semmi gondja. :N

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#692) Loituma69 válasza Attici (#691) üzenetére


Loituma69
őstag

A megfelelő topikban kifejtettem kb 1 évvel ezelőtt, olvasd el ha van kedved én még 1x le nem írom.
Nincs vele semmi gondja használja egészséggel, engem pl zavart, hogy recseg a kihangosítója nincs telefonkönyv stb stb,,,,

(#693) sysindd* válasza Loituma69 (#692) üzenetére


sysindd*
csendes tag

Szia, Loitu!
Gyanús vagy, túl sok időd van a Wayteqre, mindent tudsz, minden cuccukat ismered, mindet dicséred, mindegyik bajáról van infód, de direkt nem ott veszed a gépeket, nem ott dolgozol? Hali.

(#694) Misi53


Misi53
tag

jól működik a gép.egyszer nem talált jelet,de azon kívül ,jó sygicel együtt. :C

[ Szerkesztve ]

(#695) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Az vajon miért van, hogy a 4GB tárhelyet a tab is és a windows is 2.69GB-nek látja (FAT32)...? :U Lehet volt már róla szó...

They drew first blood....

(#696) Loituma69 válasza sysindd* (#693) üzenetére


Loituma69
őstag

Mentős :O vagyok nem wayteq ügynök, Egyszerüen ez a hobbim volt vagy 20 gps készülékem az elmúlt 2 évben köztük az x950HD is. Legutobb Bluepanther Azure Pro. Az első pedig Mio P350. A többi tipust nem sorolom fel.

(#697) tjb007 válasza bolcsodal (#695) üzenetére


tjb007
nagyúr

Azért mert a többit a rendszer foglalja el (system, data és cache partíció).

(#698) bolcsodal válasza tjb007 (#697) üzenetére


bolcsodal
addikt

Sejtettem, hogy valami ilyesmi lehet a háttérben.

(#696) Loituma69: Reméljük a frissítésekkel megoldódnak a problémák. Ha ilyen gyakran jelentkezik az anomália talán intenzíven dolgoznak rajta. Ahogy nézegettem a Sygic for Android 12.1-es verziójának bétáját már javában tesztelhetik a Sygic tulajok. A gépen 11.2-es verzió található.

Legalább navigációs szoftver terén számíthatunk frissítésekre.

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#699) simon128


simon128
tag

Uraim megint van jel!!!!!!!!! Reggel bekapcs talán 5msp sem telt el és 12 holdból 9t kapásból befogott!!!!

"Láttam emböröket, gyimilcsbű lekvárt főzni!"

(#700) Loituma69 válasza bolcsodal (#698) üzenetére


Loituma69
őstag

Reménykedem én is mást nem tudok tenni. Most már 8. napja szervizben van és semmi hírt nem kaptam róla!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.