Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Octi válasza Octi (#749) üzenetére


Octi
aktív tag

Ha jól olvastam, azon készülékeken, amelyeknek nincs IMEI száma, a wifi MAC címét rögzíti a szoftverhez.

Viszont frissítés után, a GPS wifijének MAC címe megváltozott!!!

(Úgy vettem észre, hogy nálam MAC szűrés van a routeren, és az istenért nem akart felkonnektálni. Kínomban megnéztem a beállított MAC címet, és az újra húzott GPS-en a MAC cím uccsó 4 számjegye megváltozott :F )

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#752) bolcsodal válasza Octi (#751) üzenetére


bolcsodal
addikt

Úgy látom érdemes még hegeszteni azon a frissítésen... :U

They drew first blood....

(#753) Loituma69 válasza Lakaska (#744) üzenetére


Loituma69
őstag

Valaki időmilliomost kell találnod aki sorba leteszteli neked ezeket a dolgokat! De nem fogsz ilyet találni az tuti. Vedd meg és tesztelgesd! Nagy választék ebben a kategóriában nincs mert nem létezik másik hasonló típus ez az első! Tehát ha nem tetszik mert gyorsan merül nincs helyette másik. Autós szivargyújtó bedug erre találták ki.

(#754) sn1gabor


sn1gabor
csendes tag

Sziasztok!

Feltettem rá a frissítést, majd látjuk, de nagyon várom az ICS-t!
Zavar viszont, hogy 30 Celsius fokos a gép a kezemben, tényleg nem tudom mi lesz nyáron a szélvédő mögött. Huawei ideos s7 slim-em 2,4 fokos!
A frissítés óta aktív képernyőnél saját hangszórója már nem recseg, viszont a fülhallgatóban folyamatosak a zavaró zajok. Másvalakinél is van ilyen?
A wifi-t fél perc sötét képernyő után nektek is lassan találja meg újra?
Üdv!

(#755) Octi válasza sn1gabor (#754) üzenetére


Octi
aktív tag

Nálad megmaradt a wifi MAC címe?

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#756) MBCD válasza bolcsodal (#752) üzenetére


MBCD
csendes tag

Bizony, kell még várni. Írtam, hogy elvileg az első készülék volt az enyém, amit frissítettek és 2 napja jól működik. Most értem haza Győrből, navi nélkül. Nem, nem kellett térkép, sikerült így is, de az xTab 50 GPS jele nyugovóra tért. Ki-be kapcs: semmi, reset: semmi, 1,5 órán át villogott a GPS ikon, és néztem a semmit.
Szerintem holnap szétverem egy kalapáccsal a műhelyben... :W

MB Color Dream - professzionális autófényezés - 06 1 800 0 400

(#757) bolcsodal válasza MBCD (#756) üzenetére


bolcsodal
addikt

Próbálj tölteni rá GPS figyelő app-ot. Nekem a GPS test van fent, ebben van egy olyan opció, hogy "clear AGPS/update AGPS" ezek mintha megoldást jelentenének.

They drew first blood....

(#758) kori18t válasza MBCD (#756) üzenetére


kori18t
tag

Akkor olyan stabil a cucc, mint a plutónium 238-as :D
Vissza kéne térni a Wayteq-nek a tervező asztalhoz.Ez ugyanaz az eset, mint amikor az LG kiadta az első 2 magos okostelót ( Optimus 2X ). Mindenki happy volt, csak a teló volt használhatatlan. Sajnos le kell vennem a napirendről az xtab-50 vásárlást, pedig azon volt :O

(#759) attilav2


attilav2
őstag

Igaz hogy hogy a wifi nem támogatja a wpa2-psk-t? (navigyurci tesztjében olvastam).

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#760) Loituma69 válasza attilav2 (#759) üzenetére


Loituma69
őstag

Nemigaz, támogatja.

(#761) bolcsodal válasza attilav2 (#759) üzenetére


bolcsodal
addikt

Én is WPA2-vel használom...

They drew first blood....

(#762) Loituma69 válasza MBCD (#756) üzenetére


Loituma69
őstag

Elkeserít ez a hír reméljük hegesztenek még a szoftveren igen rövid ídőn belül, mert már szeretném használni a kütyümet!

(#763) sharkyj


sharkyj
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Kb. 5-6 napja írtam a fórumba, a készülék is 1 hetes csak. Tapasztalatok: A GPS jelet nyílt terepen kb. 3x veszítette el, de 1-2 percen belül visszetért a normál kerékvágásba ( lekopogom). Tehát mondhatni eddig jó, DE !!! amit eddig nem tapasztaltam pl. az eddigi X960BT-mnél: FM módban elnyomja az összes frekit ! A beállított frekin leadja amit kell ( igaz max hangerőre véve is elég haloványan sajna) de ha átkapcsolom egy másik frekisávra a rádiót, csak csendet/zizegést produkál. A másik eléggé idegesítő problem valószínűleg a Sygic navival kapcsolatos: a hosszú hétvégén Erdélyben voltunk vele Szilágysomlyó és környékén, de a térkép valami HIHETETLENÜL SZ*R VOLT! :W Nem volt rajta jónéhány település, mellékút stb. Így aztán volt hogy 25-30 km-es kitérőkkel akart a célhoz vinni. Még jó hogy vittem a 3 betűs navival ellátott 960BT-t, így volt hasonlítási alapom. És ez a problem úgy néz ki hogy Magyarországra is érvényes. Egyszerűen nem elég részletes. Pedig full hivatalosan a legfrisebb ( ??? ) térképeket töltötte le a beüzemeléskor. Gondolom én hülye. Valakinek hasonló tapasztalat? :F

"Az élet nem habostorta Pelikán elvtárs !"

(#764) csontosotto válasza sharkyj (#763) üzenetére


csontosotto
csendes tag

A transmitteres tapasztalatokhoz én is csatlakoznék, eddig azt hittem hogy csak nálam, az autóban van ez a probléma... vagyis zavarja a többi frekit, és szerintem is halk.
Van még egy nagyon érdekes dolog, ezt még majd tesztelnem kell hogy jobban értsem mi is történik, de amikor a transmitterel hallgatok pl. zenét, az autórádió 1-5 percenként (rendszertelenül) egy pillanatra KIKAPCSOL, majd ujra indul, (mintha kontakthibás lenne, de mivel CSAK a transmitternél, ezért azt kizárnám) persze alap hangerőn! Néha csak reccsen egyet a hangszórókon. Mintha a transmitter időnként egy pillanatra nagy zajt küldene ki, a rádióban meg valami védelem aktiválódik...

[ Szerkesztve ]

(#765) sharkyj válasza csontosotto (#764) üzenetére


sharkyj
csendes tag

Egy újabb sortárs egy újabb hibával... :DDD Ahogy Michael Jackson mondta: you are not alone... :DDD Mondjuk ez a másik tünet nekem nem jelentkezett, de ki tudja... :U Annyi sebből vérzik már ez a masina, remélem hamarosan végleges lessz a frissítés a Wayteq honlapon és megoldódnak a dolgok. Addig is üzemben tartjuk a jól megszokott 960-ast. A térkép ügyben esetleg valakinél hasonló idegbetegség? :F

"Az élet nem habostorta Pelikán elvtárs !"

(#766) Joecity válasza sharkyj (#765) üzenetére


Joecity
csendes tag

A hétvégén én is tapasztaltam hasonlót Magyarországon, bár ott inkább az útvonaltervezést tartottam érdekesnek, mert a térképről nem hiányzott utca vagy település.
Alsóbb rendű úton kis település felé tartottam, ismert úton (csak tesztelni akartam a navit), és kiindulásként egy 1 órás utat közel kétórásra tervezett! Kíváncsiságból megnéztem a tervezett utat, és jó nagy kerülőt iktatott be, majd menet közben korrigálta magát, úgy hogy addig nem tértem le az általa tervezett útról.

FM módban szépen szól, viszont valóban halkabb a többi rádióadóhoz képest.

(#767) Loituma69 válasza sharkyj (#765) üzenetére


Loituma69
őstag

Régóta köztudott, hogy a sygic meg sem közelíti a hárombetüst ez van. Ezért van mindenki kiakadva, hogy hivatalosan megvásárólható hárombetüs nincs wayteq gps-re és nemis lesz jó darabig! Csak az ügyeskedés segít!

(#768) sharkyj válasza Loituma69 (#767) üzenetére


sharkyj
csendes tag

Pedig olyan jól hangzott ez az " élettartam térkép frissítés" .... :U :W
Lehet hogy hülye/amatőr kérdés: 3 betűs térképet megismer a Sygic progi? :F
Ha már volt akkor bocs... :U

"Az élet nem habostorta Pelikán elvtárs !"

(#769) tjb007 válasza sharkyj (#768) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem.
Homlokegyenest más mindkettő struktúrája.

(#770) lasimon


lasimon
csendes tag

hello!
3 hét után tegnap megbolondult a gépen. "Se kép, se hang"
Várom a frissítést! Most olvasom, ez sem biztos, hogy jó... :((
Akkor a frissítés frissítése talán jó lesz, vagy dobjuk el a készüléket???
Talán az volna a megoldás, ha visszaadnák az árát mindenkinek, aztán majd forgalomba hoznak egy működőképes készüléket :(((
Remélem olvassák az illetékesek! Már megbántam, hogy megvettem ezt a készüléket. Még várok egy-két napot, aztán veszek egy jól bejáratott gépet., ez meg megy a kukába :W

(#771) sharkyj válasza tjb007 (#769) üzenetére


sharkyj
csendes tag

Köszi.
Hasonló sejtéseim voltak. Akkor szépen vagyunk... :W :O Lehet hogy szükség lesz néminemű "ügyeskedésre" ezek szerint, ha nem javul a helyzet a következő térképfrissítéssel... :U
Kezdek lassan hajlani én is Lasimon kolléga véleményére.
:R

[ Szerkesztve ]

"Az élet nem habostorta Pelikán elvtárs !"

(#772) Loituma69 válasza lasimon (#770) üzenetére


Loituma69
őstag

Olvassatok feljebb, amit frissítést kiadtak az csak teszt verzió nem végleges. Türelem!
Az én kütyüm május 21. óta szervizben van engem is ver a víz rendesen azt gyanítom, hogy a beigért 2 hét javítási idő hosszabb lesz mert hétfőre tuti nem kapom kézhez! :W

(#773) Joulupukki válasza sharkyj (#763) üzenetére


Joulupukki
csendes tag

Még csak próbálgattam, de elég érdekesen tervezi az útvonalat. Első kísérlet a lakásom (Budapest/Zugló) és a nyaralóm (Dunabogdány) között. Adva van egy triviális útvonal (41 km) Árpád-híd, Szentendre felé. A Sygic "legrövidebb út" beállítással kiadta, hogy menjek a bal parton Nagymarosig, majd ott komppal át (60 km). Ha bejelöltem, hogy kerülje a kompot, akkor azt valóban kihagyta, helyette a következő komp felé vitt valahol Pilismarótra (~80 km). A normális utat akkor találta meg, mikor beadtam, hogy ejtse útba Szentendrét.

(2) A nyári programra készülve megnéztem, hogy hogyan vezetne el Hirtshals-ba (Dánia). Prága, Berlin még rendben volt, utána Rostocknál komppal át Svédországba, majd valahol egy másik komppal vissza Dániába. Kompkerülő beállítással megtalálta a szárazföldi utat, amelyik kb. 100 km-rel rövidebb (!) A jelek szerint megpróbál mindenáron kompot találni, akár azon az áron is, hogy hosszabb az útvonal :( Ne dobjátok még ki a régi jó papírtérképeket!

(#774) sharkyj válasza Joulupukki (#773) üzenetére


sharkyj
csendes tag

Mikuláskor/karácsonykor valami jófajta térképpel gyere, mert a gyerekeim várhatják az ajándékokat egy darabig... :DD :C

"Az élet nem habostorta Pelikán elvtárs !"

(#775) Attici válasza Joulupukki (#773) üzenetére


Attici
őstag

December 6-ig cseréld le a sygicet! :D

Még mindig várakozó állásponton vagyok a vásárlással. Mégsem biztos, hogy ez lesz a kedvenc WayteQ-em.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#776) gipsztigris válasza Loituma69 (#772) üzenetére


gipsztigris
addikt

Csak halkan kérdezem, ez teljesen rendben van szerinted, hogy kihoznak egy (országban a piacon egyedülálló) gépet egy rossz (vagy rosszul, esetleg keveset tesztelt) ROM állapottal, majd piacra kerülés után két héttel egy újabb (ezek szerint majdnem ugyanolyan rosszul működő) "javítást" közreadnak hozzá? :F

És ezek után türelemre intik, a csalódott vásárlókat! :Y Wayteqtől sokkal többet vár(na) az ember!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#777) pedrock válasza csontosotto (#764) üzenetére


pedrock
tag

Ma kipróbáltam az FM transmittert a kütyün. Nálam hibátlan volt, és csak minimálisan volt halkabb a többi rádió adóhoz képest. Semmi zavar, kihagyás nem volt. Hozzá teszem, én a nem hivatalos javított szoftvert használom már.

A többi mostani hozzászólásokra reagálva:
A melegedés egy kicsit tényleg aggasztó, talán ezen is segít majd egy szoftveres javítás.
A wifi pedig szépen megy WPA2-vel, viszont tényleg nem a legerősebb a vevőegység.

Összességében azt mondom megéri megvenni, mert baromi gyors a gép, és szép a kijelző. Szoftver oldalon valóban van még mit fejleszteni.

(#778) Zorel


Zorel
senior tag

Tegnap feltettem a frissítést a készülékre és az elmúlt napon volt is lehetőségem tesztelni.
Röviden összefoglalva a frissítés egyik eddigi hibát sem orvosolta, tehát semmit sem ér. :(
1. Feltölteni továbbra sem érdemes a készüléket, mert továbbra is kikapcsolt állapotban magától bekapcsol és lemerül.
2. GPS pozicionálás továbbra is kedvfüggő és a GPS használat közben ismét előfordult nem egyszer, hogy magától újraindult a készülék. Ez mondjuk lehet, hogy melegedés probléma. Ettől függetlenül ez egy GPS (akarna lenni), muszáj vagyok kitenni a szélvédőhöz, ahol biztosan nincs hideg. :S
3. Rengeteg program továbbra is kifagy a készüléken. "Sajnáljuk a program váratlanul leállt...." hibaüzenet. Egyszerű fájlkezelő is, mint pl astro.
4. Wifi része nagyobb (300-400MB) fájlok letöltése esetén több esetben megállt és nem töltötte tovább, újra kellett indítani a letöltést.
(Wifi MAC címe nekem is változott, de ez számomra nem hiba csak megjegyzésként írom le.)

Nagyon nagy csalódás ez nekem, főleg úgy, hogy volt már 3-4 wayteq GPS-em és egyikkel sem volt gondom.
Nem tudok mit tenni, mint várni egy következő frissítésre amivel már talán használható lesz a készülék. Szervizbe jelenleg nem tudom elvinni, mert sokat kell használnom, de így nagyon nehéz. A köv. frissítést még megvárom és ha az sem segít, akkor visszaviszem és visszakérem a pénzemet! Több, mint két hete jeleztük már a problémákat, talán itt a fórumon nekem volt az első darab ilyen készülékem és már az első nap tapasztaltam a hibákat amiket le is írtam és ennyi idő alatt hihetetlen, hogy nem sikerült javítaniuk. :(

[ Szerkesztve ]

(#779) Loituma69 válasza gipsztigris (#776) üzenetére


Loituma69
őstag

Nincs rendben teljesen egyetértek veled. Fentebb már írtam a Wayteq híres lett mert elsőként lépett a piacra ezzel a termékkel és sajnos hírhedt lett piacralépés után 2 héttel mert mindenre jó csak navigálni nem! Egy pozitívum van a dologban itt a fórumon viszonylag gyorsan reagáltak a dologra és ahogy nézem igyekeznek javítani a problémákat, igaz ezt februárban kellett volna megtenni a tesztkészülékkel és hiba nélkül kiadni a kezeik közül. Én személy szerint már egyszer csalódtam bennük mikor kiadták az X950HD-t az nagy kakukktojás volt, de ez csak az én véleményem. Rosszat nem akarok írni mert még náluk van javításon a kütyüm és kitudja mikor lesz végre a kezeim között működőképes állapotban :C
A közkézen futó javítás az nem végleges ezt le is írták ez a béta bétája! :DD

[ Szerkesztve ]

(#780) pedrock válasza Loituma69 (#779) üzenetére


pedrock
tag

Így van, mindenki epekedve várja a végleges verziót.

(#781) Loituma69 válasza Zorel (#778) üzenetére


Loituma69
őstag

Nálad nem tudom mi lehet a gond, én május 5-én vettem és az újrainduláson és pozicionálási gondon (ami éppen elég) más problémám nem volt. 800mb-os játékot wifin keresztül szakadás mentesen letöltötte és soha nem fagyott le. A wifi jelet is jól vette, igaz nehezen kapcsolódott 20-30 sec a routerhez de utána atom stabilan tartotta.

(#782) gipsztigris válasza Loituma69 (#779) üzenetére


gipsztigris
addikt

"A közkézen futó javítás az nem végleges ezt le is írták ez a béta bétája!"

De egy ilyen bakit elnéz az ember egy olyan cégnek, aki most került a piacra, semmilyen háttere nincsen és teljesen ki van szolgáltatva a kiskínai kényének-kedvének!
De egy Wayteqnek SOKKAL TÖBB időt kellett volna rászánni egy ilyen gépre, mint egy nem túl jól sikerült februári promóciós fényezős videóteszt!......szerintem! Főleg annak fényében, hogy ez a legelső ilyen típusú vasdarab az országban. Tudjuk, hogy az "úttörők-felfedezők" élete nem könnyű! De azért jobban is rá lehetett volna készülni a nagy ismeretlenre! :))

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#783) csontosotto


csontosotto
csendes tag

Újabb érdekes dolgot produkál a készülék: a béta-béta frissítés feltelepítése óta, ha teljesen kikapcsolom a készüléket, majd megpróbálom bekapcsolni vagy töltőre rakom akkor bármit csinálok, elindul a zöld csík, végigmegy, majd kikapcsol. A készüléket csak úgy tudom bekapcsolni, ha kiveszem belőle az SD kártyát. Természetesen a kártyát telepítés után formatáltam, és zenét- filmet raktam rá. Ha bekapcsolás után dugom bele, akkor minden rendben, gond nélkül látja.

(#784) Zorel válasza csontosotto (#783) üzenetére


Zorel
senior tag

Ez van nálam is. Van rá valami megoldás? Az érdekes az ha másik SD-t teszek bele, akkor nem indul el a frissítés újra. A másikról meg igen, pedig már formáztam is...

(#785) csontosotto válasza Zorel (#784) üzenetére


csontosotto
csendes tag

én másik kártyával tényleg nem próbáltam, azt gondoltam egy gyorsformázás elég lesz :F

(#786) Zorel válasza Loituma69 (#781) üzenetére


Zorel
senior tag

Nálam? Ember, a környezetembe van az enyémen kívül még 2 db ilyen készülék és teljesen ugyanezek a hibák vannak azokon is mint az enyémen. Itt a fórumon is ezeket olvasom. Úgy beszélsz, mintha egyedi hiba lenne, pedig tutira nem az!
Egyébként én is Május 5.-én vettem a készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#787) MBCD


MBCD
csendes tag

A kikapcsolt készülék bekapcsol magától ismerős... Ja, és közben olyan forró lett, alig tudtam megfogni. Ma semmi jelet nem talált, csak villogott bambán a képembe, majd 94% töltöttség mellett kikapcsolt, a hátulja pedig forró volt. A hivatalos frissítést megvárom, ha az sem segít, akkor megy vissza, mert ez egy használhatatlan ..ar :(

MB Color Dream - professzionális autófényezés - 06 1 800 0 400

(#788) Loituma69 válasza Zorel (#786) üzenetére


Loituma69
őstag

Ember feszült vagy, nyugi hiszek neked ne mérgelődj! Ne rám legyél mérges hanem a gyártóra!

[ Szerkesztve ]

(#789) r66 válasza Loituma69 (#788) üzenetére


r66
aktív tag

Loituma69 'Bajtárs'
Neked reagált a szervíz valamilyen formában, hogy átvette a készüléket javításra?
Én kértem, hogy legalább egy emailban jelezzenek vissza, de tojtak rá. Azt se tudom, hogy merre jár a kütyüm... :O

(#790) Nagya21


Nagya21
addikt

Hát...... amit ti itten leirtok, az most nem hangzik vmi faszányosan........
Asszem marad az x820 a 3 bötüssel még jó darabig.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#791) r66 válasza Nagya21 (#790) üzenetére


r66
aktív tag

Bátraké a szerencse :) , ha egyszer összerakják rendesen, nagyon tipp-topp készülék lesz. Csak várd ki.

(#792) Loituma69 válasza r66 (#789) üzenetére


Loituma69
őstag

Hétfőn lesz 2 hete, hogy náluk van a készülék, amikor bevittem annyit mondtak, hogy sms-ben értesítenek ezidáig nem tőrtént semmi nem értesítettek. Pár napja felhívtam őket annyit mondtak, hogy nem tudnak semmit sem a készülékrők ők továbbították a wayteq központba ők pedig semmit nem jeleztek vissza. Tehát tökéletes minden! :Y

(#793) r66 válasza Loituma69 (#792) üzenetére


r66
aktív tag

Na, szépen vagyunk. :( Ügyfélközpontúságból egyes a Wayteq-nek. Hiába lehetne követni a neten a javítási állapotot, ha még a munkaszámot sem küldik meg.

(#794) sharkyj


sharkyj
csendes tag

OFF

..visszatérve a hétvégi erdélyi kalandra: most nézem a Sygic honlapot - Románia 13%-on áll a térképészet terén a progiban :U :Y !!! Így már érthető a dolog. :O

ON

"Az élet nem habostorta Pelikán elvtárs !"

(#795) Loituma69


Loituma69
őstag

Nem elérhető a wayteq.hu oldal egész délelőtt, lehet nem tudnak pozicionálni! :D

(#796) Zorel válasza Loituma69 (#788) üzenetére


Zorel
senior tag

Jah, dehogy is vagyok rád mérges. :) Bocs hogyha úgy tűnt, de mosolyogva írtam a hozzászólást. Ez van sajna, felesleges lenne rajta mérgelődnöm, mert előbb utóbb úgyis lesz valami...

(#797) Attici válasza Zorel (#796) üzenetére


Attici
őstag

Türelem GPS-t terem! :D

Szerintem nyár vége előtt ezekből már nem lesz használható készülék!
Kár volt eladnom a 960-ast. :O
Most használhatom a telefonomat.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#798) gyjofi


gyjofi
tag

Szeretném, ha látnám Eclipse-ben a kütyüt. Honnan vagy milyen USB driver kellene hozzá?Valaki próbálta már?
A developer.android.com-on lévők közül esetleg jó lehet valamelyik? Amíg a tabomon (xTab-70) 2.3-volt, addig jó volt hozzá a HTC driver.

(#799) wayteq


wayteq
csendes tag

Kedves Fórumozók!

Köszönjük a vállalkozó kedvű készülék tulajdonosoknak, hogy a tesztelés alatt lévő javítószoftvert telepítették készülékükre és visszajelzéseikkel segítik munkánkat. A fejlesztési munkák egy része a WayteQ gyártói központjában zajlik, ahonnan a mai napon érkezett új szoftververzió. Ennek jelenleg itteni tesztelését végezzük. Amennyiben megfelelőnek tartjuk, a jövő hét folyamán közzétesszük. Az elmúlt fél évben a készülék hardveres és szoftveres fejlesztése során a jelenlegi probléma nem jelentkezett. Ezért a jelzett hiba elhárítása a WayteQ számára is kiemelt fontosságú feladat.

Türelmeteket és megértéseteket nagyra értékeljük!

WayteQ Europe

(#800) wayteq válasza Octi (#746) üzenetére


wayteq
csendes tag

A megoldás a Sygictól a kód újraaktiválási kérés indítása, mely a Sygic weboldalán megtalálható: http://www.sygic.com/en/support

1. Válaszd az Android rendszert, majd az ”Activation and payment” részben kattints a ”Submit a helo request gombra”.

2. A megjelenő űrlapon töltsd ki a ”Product Code”-ot (a kuponon található 16 jegyű szám). A nagy szövegdobozban egy rövid indoklást kell adni (pl. ”MAC address changed on WayteQ xTAB-50 device after software update”.). Majd az e-mail címedet és a spam védelem elleni számítási művelet eredményét kell megadni.

3. Kattints a ”Send” gombra.

Néhány percen belül a Sygic-tól egy automatikus válaszlevél érkezik egy esetszámmal, amire később hivatkozni lehet. Néhány óra elteltével pedig újabb levél érkezik ugyanazzal az esetszámmal, amely arról értesít, hogy a meglévő kóddal újra aktiválható a szoftver.

Akinek a készülékén a javítószoftver telepítésre került és elvégzi a Sygic újra aktiválását is, a későbbiek során újraaktiválásra már nem lesz szükség. A MAC-cím nem fog többet megváltozni.

WayteQ Europe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.