Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) zeg74


zeg74
aktív tag

Sony Ericsson Xperia X8 mennyire gondoltál? Lányomnak pont ez kellene.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#202) zeg74 válasza Attici (#200) üzenetére


zeg74
aktív tag

Sony Ericsson Xperia X8 mármint tőled kérdem. :)

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#203) zeg74 válasza Zorel (#199) üzenetére


zeg74
aktív tag

A Sygic kinézetre tetszik nagyon, de használhatósága az nem. A Navigon sem jön be. Marad az igo.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#204) yoora


yoora
csendes tag

Sziasztok !

Akinek már van, használta zenére ?
Mennyire jó a minőség ?
köszönöm

(#205) Zorel válasza zeg74 (#201) üzenetére


Zorel
senior tag

20k-ért van fent az aprón. Itt megtalálod, képek is vannak.

(#206) Attici válasza Zorel (#195) üzenetére


Attici
őstag

Hogy tetszik a Sygic? Én még a 950-esemen próbáltam anno, de nagyon hamar leszedtem, mert nem tudtam megszokni.
Engem is inkább a hárombetűs szoftver érdekelne.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#207) Attici válasza zeg74 (#202) üzenetére


Attici
őstag

Zorel már kirakta a linket!
Köszi a reklámot! :R

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#208) Zorel válasza Attici (#206) üzenetére


Zorel
senior tag

Én most próbáltam először. Kinézetre nagyon tetszik, mert szép és gyors, de használat közben vannak zavaró dolgai. Felesleges dolgokat megjegyez, főúton megyek van van benne egy apró kis kanyar és úgy jelzi, hogy nekem ott el kell fordulnom...illetve frissítés után is találtam olyan utcát ami nem volt benne...hárombetűs meg már jó ideje ismeri. A menürendszere sem túl felhasználóbarát, de ez szerintem inkább csak megszokás kérdése.

[ Szerkesztve ]

(#209) krypton


krypton
senior tag

Valaki tölthetne fel videót működés közben, ahol nem Sygic fut :D Ha értitek mire gondolok ;]. Kíváncsi vagyok mennyire pörgős.

[ Szerkesztve ]

(#210) Zorel válasza krypton (#209) üzenetére


Zorel
senior tag

Estefelé ha lesz időm, akkor készítek egyet, de nem ígérem 100%-ra.

(#211) Loituma69


Loituma69
őstag

Ma kell meg jönnie otthon ülök és várom! zZz........

(#212) Zorel válasza Loituma69 (#211) üzenetére


Zorel
senior tag

Tuti, hogy menni fog, mert a neten nézem és már több helyen elérhető/átvehető.

(#213) Zorel


Zorel
senior tag

Van már ipon-ba is 34k-ért. :)

(#214) zeg74


zeg74
aktív tag

Most telefonáltak, hogy szerdán küldik. :C

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#215) zeg74 válasza Attici (#207) üzenetére


zeg74
aktív tag

Szép állapotban van. Gondolkozom... :)

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#216) Attici válasza zeg74 (#215) üzenetére


Attici
őstag

Gondolkozz bátran, de priviben, vagy a hirdetésnél válaszolj. :B
Lehet, hogy nekem is sikerül eladnom a 960-ast. Akkor én is benevezek majd egyre! :K

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#217) Attici


Attici
őstag

a GPS marketnél és a Speedshopnál raktáron van! :K

[ Szerkesztve ]

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#218) Zorel válasza Attici (#217) üzenetére


Zorel
senior tag

Bizony, már van mindenhol.
Edigital-nál is sok helyen átvehető.

(#219) zeg74 válasza Attici (#216) üzenetére


zeg74
aktív tag

Rendben.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#220) Zorel


Zorel
senior tag

Ha van olyan akinek már megérkezett plz írjon róla tapasztalatokat.
Mai napon volt egy kis időm a GPS részén kívül mást is próbálgatnom és hát sajnos nagyon sok bug előjött a készüléken.
Elkezdtem pár programot rátelepíteni, pl astro fájlkezelő és pár játékot. Szinte kivétel nélkül minden programmal gond van. Kifagynak el sem indulnak, de a váratlanul leáll hibaüzenetet ma kb 20x láttam a készüléken. A másik észrevételem, amit már 2-3x is tapasztaltam, hogy miután kikapcsoltam a készüléket, nem készenlétre tettem, hanem kikapcsoltam és ennek ellenére kis idő múlva magától bekapcsolódik...okára nem jöttem rá, de van egy olyan érzésem, hogy a rajta futó androidot túlságosan is kigyomlálták. Azért lennék kíváncsi mások tapasztalataira is, mert az segítene eldönteni, hogy csak az én gépemmel van baj vagy másoknál is csinálja ezeket..? :(

[ Szerkesztve ]

(#221) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Srácok!
Légyszi használjátok a szerkesztés gombot ha 5 percen belűl van a hozzászólás.
Sokkal átláthatobb lesz a topik.
Köszi.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#222) bigdee888


bigdee888
tag

Sziasztok!
En nem rendelkezek ilyen kutyuvel, de - regebben mar irtam - egy Samsung Galaxy S WiFi 5.0-val igen...
Erdekelne, hogy ennek az xTab-nak milyen az uzemideje, mert en geocaching-re valasztottam leginkabb a gepet (tehet a jo uzemidore), szoval felaldoztam a GPS vevot, ha lehet ezt igy mondani... Kivancsi vagyok, rossz uzletet csinaltam-e?

Aki mar tesztelgette ezt a szerkezetet, meg tudja mondani, hogy kb. mennyit tud menni akkurol (bekapcsolt GPS vevovel -es kepernyovel...)?

(#223) Neurotoxin válasza bigdee888 (#222) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Mivel 1500 mAh-ás az akku, szerintem kb 2 órát, mint a hagyományos GPS-ek. De majd bízzunk benne, hogy leteszteli egy újdonsült tulaj. Alapvetően ezek a készülékek töltőről mennek a kocsiban.

A gps részt tekintetve természetesen az xTAB 48 csatornás vevője megveri a Galaxy 5.0 vételi produkcióját. De ez megint csak egyén függő, engem pl megőrjített az Acem vételi produkciója és forrósodása.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#224) xtech2 válasza Neurotoxin (#223) üzenetére


xtech2
tag

Az XTAB-50 is melegszik, nem is kicsit. Én a hárombetűs sw-vel használom, gyorsnak gyors az tény...

(#225) Loituma69


Loituma69
őstag

Tegnap délután megjött az xTab50. Első tapasztalatok: Az elmúlt 2-3 hónpban x960HD-t és Bluepanther Azure Pro-t használtam ezért emlékeim alapján ehhez hasonlítom. Felfogatás szélvédő tartó kiforott atom stabil erős nem rezeg. Fényerő tükröződés X960 gyenge, Bluepanther közepes xTab50 kiváló! Képernyő érzékenység X960 gyenge Bluepanther közepes xTab5 kiváló! Gyorsaság ezt nem is forsziroznám egyértelmű xTab50 1ghz miatt fölényesen nyer. Transzmitter X960 közepes enyhe alapzaj, xTab50 hibátlan néma csend tiszta hang ezidáig a legtisztább legjobb transzmitter megoldás pna készüléken. Wifi lassan kb 20-30 másodperc alatt csatlakozik az otthoni vagy bármilyen routerhez a hálozatokat 2-5 másodperc alatt meglátja, de lassan csatlakozik, de miután csatlakozott atom stabilan tartja. marketból vagyis google play-ről 800mb játékot egyben átlag 1,1 mb/s szakadás bontás nélkül hibátlanul letöltötte. Gyári klaviatura nekem nem jöt be azonnal letőltöttem a SwiftKey X Keyboard -ot telepítéskor kiírta nincs felkészítve tabletre de folytatva a telepítést hibátlanul feltelepült és működik. Gyári böngészőt az opera mini next-re cseréltem, vidolejátszót mobo player-re, képnézőt QuickPic-re mind teszi a dolgát hibátlanul.
Gps a 3 betüs és a sygic szofverrel teszteltem rövid ideig. Jelet kb 15 másodperc alatt talál és stabilan erősen tartja nincs hiba vele. sygic izlésem szerint szebb, de legalább is az én verziom nem keres házszámra csak utcanévre. A 3 betüs szoftveren látszik, hogy még van mint fejleszteni az ügyes mahinátoroknak kár hogy még nincs hivatalos droidos Primo. Ettöl függetlenül oda talál mindenhova a 3 betüs is. Térképforgatás nagyítás röccenés mentes
Filmlejátszás 720p wmv videót hibátlanul röccenés mentesen lejátsza, természetesen a sima avi mp4 filmeket is. Végre nem kell konvertálgatni a videokat mielőtt felteszitek a pna-ra. Játékok 3-4 game-el teszeltem mozgásérzékelő hibátlanul működik nem röcögnek a játékok gyorsan betőlt A 2.3.4 teljesen átszabható olyan mint egy tab kiváló.
TEgnap hálozatról full feltöltöttem és ezután nyomkodtam wifi, net, játék, navigálás, nyomkodás ismerkedés telepítgetés és 3 óra 15 perc után áramot kért a kicsike!
Melegszik, de nem jobban mint az Xperia Arc okostelefonom. Navigálás közben nem melegszik csak játék és nagy terhelékor, de ez természetes ettől nem fog tönkre menni ez nem hiba. Ilyen a technologia nagy terhelés nagy meleg kis terhelés kis meleg. Egyenlőre ennyi kb 10 óra használat után.

[ Szerkesztve ]

(#226) Attici válasza Loituma69 (#225) üzenetére


Attici
őstag

Én azt tapasztaltam a transzmittereknék, hogy az sem mindegy, hogy milyen kocsiban használod. Nálam a franciáknál (Peiugeot, Citroen)van egy magas frekis sípolás, ami pl. a német (Opel, WV ) autóknál nincsen.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#227) Zorel válasza Loituma69 (#225) üzenetére


Zorel
senior tag

Milyen játékkal tesztelted? Én is próbáltam párat, de nekem mindegyikkel gond volt...

(#228) gipsztigris válasza Attici (#226) üzenetére


gipsztigris
addikt

Meg az, hogy az autó antennája hol helyezkedik el!
Amíg a Passatom gyári antennáját használtam (tetőn van hátul) állandó volt az alapzaj, hiszen ezek a transmitterek néhány mW teljesítménnyel sugároznak csupán, és az a két méter távolság a transmitter és az antenna között már kellően nagy volt ahhoz, hogy zajosan szóljon.
Mióta lecseréltem az antennát egy elektronikusra (első szélvédőn van) azóta szinte hifi minőségben veszi a rádióm a transmitter jeleit......bár, hozzáteszem csak próba erejéig szoktam használni, mert nem sokra tartom ezt a funkciót. :-)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#229) Attici válasza gipsztigris (#228) üzenetére


Attici
őstag

Igen VW-knél le kell húzni egy kicsit az ablakot és máris jobb! :K
(vagy közösítővel csinálsz egy belső antennát is)

[ Szerkesztve ]

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#230) Loituma69 válasza Attici (#226) üzenetére


Loituma69
őstag

ford transit és suzuki ignis, mercedes sprinter,

(#231) Loituma69 válasza Zorel (#227) üzenetére


Loituma69
őstag

hot pursuit, 9 mm, angry birds space, moto x

(#232) gmhgak válasza OldMike (#127) üzenetére


gmhgak
csendes tag

Helló,
Wayteq X950 HD: 91 lux
CNS Globe HD net: 94 lux

mindkettő elkeserítő!

Azt hiszem víz ment a karburátorba... vagy egy szendvics! Gyanús morzsadarabkákat találtam a kurbli körül...

(#233) deakferenc75


deakferenc75
tag

Új vagyok ebben a navis témában, ezért kérdezem tőletek, hogy ha egy ilyen xtab50-et szeretnék venni, de a primo-t akarnám vele használni, akkor ez nem fog menni, ugye?
Vagy semmi sem lehetetlen?

(#234) Attici válasza deakferenc75 (#233) üzenetére


Attici
őstag

Egyenlőre nincs Primo Androidra. Sajna! :(

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#235) tjb007 válasza deakferenc75 (#233) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ezen nem fog menni.
Androidra hivatalosan csak a következő népszerűbb navigációs alkalmazások érhetők el: Sygic, Navigon, Route 66, NDrive 11 + van még jó pár de azok használata adatforgalomhoz kötött.

(#236) deakferenc75 válasza Attici (#234) üzenetére


deakferenc75
tag

Ez rossz hír :(((
Akkor marad az x960BT - gondolom, az a ketyere is okés lesz a primo-nak, nem?

(#237) Attici válasza deakferenc75 (#236) üzenetére


Attici
őstag

960-on teljesen jól megy! :K
Nem érdekel egy eladó 960-as? :D

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#238) gipsztigris válasza Attici (#234) üzenetére


gipsztigris
addikt

Hát én másként tudom! ;)

[link]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#239) deakferenc75 válasza Attici (#237) üzenetére


deakferenc75
tag

De, szeretnék venni egyet hamarosan.Attól függ, mennyiért fogod adni.

(#240) deakferenc75 válasza gipsztigris (#238) üzenetére


deakferenc75
tag

Nem tudok németül, angolul annál inkább. :K

(#241) zeg74 válasza Loituma69 (#225) üzenetére


zeg74
aktív tag

Ez nem semmi beszámoló. :C Le a kalappal előtted :R
Nekem holnap jön meg, a leírtak alapján jó választás volt.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#242) zeg74 válasza tjb007 (#235) üzenetére


zeg74
aktív tag

Lesz rá primo!

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#243) zeg74


zeg74
aktív tag

Ice Cream Sandwich is lesz a wayteq szerint!

[ Szerkesztve ]

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#244) tjb007 válasza zeg74 (#242) üzenetére


tjb007
nagyúr

[link]
Na most akkor kinek lehet hinni ? :U

(#245) laszlohu válasza tjb007 (#244) üzenetére


laszlohu
addikt

Szerintem úgy lesz, hogy pl. kijön egy Androidos Navon , akkor arra kiadják a készülékhez a Primot és a licenszet, és pl. azt a szoftvert nem csak Navon - os gépen fogják használni.

Én úgy olvastam, hogy a Marketről soha nem lesz letölthető, vagyis önmagában nem lesz megvásárolható.

[ Szerkesztve ]

(#246) zeg74 válasza tjb007 (#244) üzenetére


zeg74
aktív tag

[link]

[link]

Az utóbbit a Naviextras dolgozója írta.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#247) tjb007 válasza zeg74 (#246) üzenetére


tjb007
nagyúr

Láttam én már ezeket milliószor, akárhányszor rá lett kérdezve mindig cáfolva lett. Még Bog is rákérdezett: [link]
Ez egy tipikusan Nem tudja a jobb kéz, mit csinál a bal. helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#248) Bog válasza tjb007 (#247) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nekem hivatalosan annyit mondtak, hogy nem, egyelőre nem lesz. De bármi megtörténhet.

Viszont jön a végleges példány tesztre a cuccból.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#249) gipsztigris válasza tjb007 (#244) üzenetére


gipsztigris
addikt

Én azért a Primoval kapható PNA-nak jobban hiszek, mint Gyurcinak. (bocs, Gyurci! :R )

Csak azt nem értem, hogy minek ez a fene nagy titkolódzás és dezinformáció az NNG részéről! :F

(#250) zeg74

Ezt lehet már kapni. Linket az imént adtam.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#250) zeg74 válasza tjb007 (#247) üzenetére


zeg74
aktív tag

Az xTAB-50 bemutatóján is primo van.

[link]

4:20 -nál is a bemutatón primo van.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.