Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Nagya21 válasza wayteq (#799) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
Én szurkolok!!!! :DDD :DDD :DDD
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#802) wayteq válasza Loituma69 (#792) üzenetére


wayteq
csendes tag

A WayteQ készülékek garanciális ügyintézését és az ügyfélkezelést az Elektrodoki végzi. A készüléked hozzánk került. Az értesítést akkor fogod megkapni az Elektrodokitól, ha a készülék visszakerült a rendszerükbe és átvehető, illetve ha postázásra került, amennyiben nem személyesen veszed át.

WayteQ Europe

(#803) Octi válasza wayteq (#800) üzenetére


Octi
aktív tag

Tegnap délelőtt, miután a mailemre is ezt a választ küldtétek, elküldtem a Sygicnek a kérelmet. Az automatikus üzenet meg is jött, de sajna a kód feloldásáról még nem kaptam levelet.
Nem is tudom a programot beregisztrálni.

Ha hétfőig nem jön tőlük válasz, élek az általatok felajánlott lehetőséggel, és elküldöm nektek az adatokat. Hátha nektek nagyobb ráhatásotok lesz a dologra.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#804) Loituma69 válasza wayteq (#800) üzenetére


Loituma69
őstag

Ámen úgy legyen!

(#805) Octi válasza Octi (#803) üzenetére


Octi
aktív tag

Megjött a levél a Sygic-től, hogy feloldották a kódot :K

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#806) sharkyj válasza Zorel (#778) üzenetére


sharkyj
csendes tag

Köszönjük a friss infókat!
Ha Zorell kolléga híresen rakoncátlankodó gépe :DDD szárnyra kap az új frissítéstől, akkor már én is fel merészelem majd rakni a készülékre :K
HAJRÁ !

"Az élet nem habostorta Pelikán elvtárs !"

(#807) berek21


berek21
senior tag

Kb. 1 hónapja van meg a kütyüm. Pénteken hajnali 3 órakor leakadt a műholdakról, és azóta sem talált vissza. Megpróbáltam a frissítést is, de a helyzet nem változott azóta sem. A kérdésem az ha jövő héten kijön a végleges javítás, akkor az feltehető a mostanira? :F

LG Velvet eladó!

(#808) zoli669


zoli669
tag

Sziasztok!

Jó lenne, ha már tökéletes lenne, mert szeretném lecserélni a CNS Globe Silveremet egy ilyen kütyüre! Amúgy a három betüs tud úgy tervezni, hogy több köztes pontot is közbe iktatok?

(#809) Misi53


Misi53
tag

sygic topmap térképpel is működik??

(#810) mkRoland válasza zoli669 (#808) üzenetére


mkRoland
senior tag

A hárombetűsből csak az amigo érhető el hivatalosan, az is csak egyetlen androidos eszközre (ennek miértjét nem igazán értem, mert lenne belőle pénz azért rendesen, nem mindenki akar warezolni, de van, amikor kevés a Sygicos térkép). Az általam ismert amigo-k pedig csak egyetlen köztes pontot tudtak beiktatni, mert ezek ilyen leegyszerűsített navis programnak készültek.

[ Szerkesztve ]

(#811) gipsztigris válasza zoli669 (#808) üzenetére


gipsztigris
addikt

"Amúgy a három betüs tud úgy tervezni, hogy több köztes pontot is közbe iktatok?"

Igen! Van olyan skin amivel tud köztespontokat tervezni.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#812) tjb007 válasza Misi53 (#809) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem működik.

(#813) Prof01


Prof01
veterán

Sziasztok!

Wayteq RTA-3000 TMC vevőt próbálta már valaki ezzel az xTab-50-nel?
Mennyire használható Mo-n? Érdemes beszerezni?

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#814) zoli669 válasza gipsztigris (#811) üzenetére


zoli669
tag

Szia!

Az megkérdezhetem, mi a skin neve?

(#815) gipsztigris válasza zoli669 (#814) üzenetére


gipsztigris
addikt

iGO MyWay RebornSkinV1.5.3 vagy 1.5.5

XDA-n megtalálod!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#816) r66 válasza Prof01 (#813) üzenetére


r66
aktív tag

A hardver támogatja, a szoftver meg nem.

(#817) zoli669 válasza gipsztigris (#815) üzenetére


zoli669
tag

Köszönöm!

(#818) Loituma69


Loituma69
őstag

Várom a jövő hetet, hétfőn lesz 2 hete szervizbe a kicsikém, izgulok! :F

(#819) pedrock


pedrock
tag

Én is várom a jövő hetet, mert jelenleg: (rajta van a nem hivatalos frissítés)

- A wifi nem mindig csatlakozik amikor bekapcsolom.
- A GPS látja a műholdakat, de nem nagyon akar egy könnyen pozíciót találni, tehát néha talál, néha nem.
- Kikapcsolt állapotban van amikor magától bekapcsol a készülék.

Ezt leszámítva teljesen jó. :)

(#820) Misi53


Misi53
tag

az jó lenne ha mindenki írná hol nem tudott csatlakozni a gps.

(#821) laikususer


laikususer
csendes tag

Üdv mindenki.
Padlón vagyok teljesen. Agyamat szétolvastam és nem tudok dönteni...Holnap akarom /akartam?/ megvenni. Ezek után azonban...Fogalmam sincs.

[ Szerkesztve ]

(#822) pedrock válasza laikususer (#821) üzenetére


pedrock
tag

Vedd meg nyugodtan, tuti beleszeretsz és majd bízol, hogy javítják a hibákat, vagy pár hét múlva mindenki viszi vissza és marad az, hogy mást választunk.

(#823) r66 válasza laikususer (#821) üzenetére


r66
aktív tag

Ha egyben akarsz gps-t és androidos 'minitab-ot', akkor jobban jársz, ha vársz, amíg kiforrja magát a dolog. Egyelőre gps-nek elég megbízhatatlan. Én megvettem az elsők között, de ha tudtam volna, hogy ez lesz, inkább egy kiforrottabb típust veszek és nem idegeskedek ennyit.

(#824) Attici válasza laikususer (#821) üzenetére


Attici
őstag

Még én is várok, de sajna eladtam a 960-ast, most a telefonon gps-ezek.
Szerintem mindenképpen érdemes megvárni amíg rendesen működik, mint rohangálni vele mindenhova.
A legnagyobb baj, hogy még rendes androidos szoftver sincs hozzá..
Jó lenne, ha már lenne hozzá primo2-es. :K

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#825) Loituma69


Loituma69
őstag

Én a problémák ellenére sem bántam meg, hogy megvettem, még mindig bízom benne, hogy jó lesz a frissítések után. Szerintem egy különösen jól eltalált kütyü ez csak az a fránya szoftver, de az javítható! Ha most kellene döntenem akkor is ezt venném semmiképpen sem egy elavult 500mhz win ce -es gépet! Agyam téptem mikor röcögött a primo2 800x480-ban! Sokakat ez nem zavar sőt észre sem veszik, de ugye kinek a pap kinek a papné! :C
Attici lol én is az arc-kal navigálok! Nincs ló, jó a szamár is!

[ Szerkesztve ]

(#826) Attici válasza Loituma69 (#825) üzenetére


Attici
őstag

Nálam meg az Active-on mocorog hála a segítségednek! :R
Engem nem zavart a primo2 a 960-ason. Sőt! :C
Azért az új gépre jó lenne valami látványosabb.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#827) Misi53


Misi53
tag

teljesen feltöltött akkumlátor,gép rendesen kikapcsolva.2 nap alatt teljesen lemerült.ok??

(#828) Loituma69 válasza Misi53 (#827) üzenetére


Loituma69
őstag

Olvass feljebb ismert hiba, már javítják a problemát legalább is remélem!

(#829) Misi53


Misi53
tag

elkerülte a figyelmemet.hányas ?

(#830) NorCroSS válasza Misi53 (#829) üzenetére


NorCroSS
csendes tag

Nekem 3 hét alatt 1x kapcsolt be magától, az oka szerintem, hogy aktív wifivel kapcsoltam ki. Azóta, wifi ki és mindig fullos volt bekapcsolás után.

(#831) Misi53 válasza NorCroSS (#830) üzenetére


Misi53
tag

kösz !! kipróbálom én is így.

(#832) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Most volt egy 800 Km-es utunk vele. Minden rendben volt vele. Szerintem az összes probléma visszavezethető a melegedésre. ha normálisan hűtöttem a szélvédőnél semmi gond nem volt vele.

Valószínűleg egy csomó szituációban túlmelegszik és amortizálódik a cucc, remélhetőleg ezzel kezdenek majd valamit.

They drew first blood....

(#833) NorCroSS válasza bolcsodal (#832) üzenetére


NorCroSS
csendes tag

Frissített szoftverrel használod?

(#834) H2zsolt válasza Octi (#751) üzenetére


H2zsolt
csendes tag

Gyári reszet után nem tudod aktiválni, mert már másik gépen használják....
Na ez a probléma csak akkor jelentkezik, ha jogtiszta szoftvert használsz, mint én is.

A cucc nekem sem működik. Azért vettem, mert sajnáltam a mobilomat nyúzni a kocsiban. Csak a Voucher változat volt/van rajta, és ezenkívül semmi más, értsd: semmilyen más programot nem tettem rá.

Nem küldtem vissza, nem balhéztam, betettem a dobozba és várok. Várok a gyártóra, forgalmazóra, hogy történik valami, hogy megoldja és kárpótólja a kellemetlenségekért a vevőket.

Számomra furcsa úgy eladni egy készüléket teljes Európa térképpel, hogy a térkép nem fér rá a vasra.

Vannak még észrevételeim, de mára ennyi.

(#835) bolcsodal válasza NorCroSS (#833) üzenetére


bolcsodal
addikt

Nem. Komoly gondom eddig nem volt.

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#836) Octi válasza H2zsolt (#834) üzenetére


Octi
aktív tag

Olvass egy kicsit vissza. Ugyan így jártam. megváltozott a wifi MAC címe, a Sygic pedig ahhoz köti a széria számot.
Egy kicsit feljebb leírták a megoldást (levelezni kell a Sygic-kel).
Nekem feloldották a kódot, és megint tudtam regisztrálni :K

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#837) Attici válasza bolcsodal (#832) üzenetére


Attici
őstag

Hogy hűtöd, ha nem esik oda szellőzőnyílás.
Én pl a fix első oldalsó ablakra rakom és ott nem tudnám hűteni.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#838) gmhgak válasza Attici (#837) üzenetére


gmhgak
csendes tag

nem muszáj üvegfelületre tenni...

[ Szerkesztve ]

Azt hiszem víz ment a karburátorba... vagy egy szendvics! Gyanús morzsadarabkákat találtam a kurbli körül...

(#839) bolcsodal válasza gmhgak (#838) üzenetére


bolcsodal
addikt

Ezdekomoly...tetszik!

They drew first blood....

(#840) sharkyj válasza bolcsodal (#839) üzenetére


sharkyj
csendes tag

Ha így haladunk, egész ügyes kis Wayteq support team leszünk..... :C :K :DD

"Az élet nem habostorta Pelikán elvtárs !"

(#841) Loituma69 válasza gmhgak (#838) üzenetére


Loituma69
őstag

:C

(#842) gipsztigris


gipsztigris
addikt

Az igényesebbek pedig ITTtudnak típus specifikus tartókat vásárolni, illetve az ügyesebbek a rajzok alapján legyártani a tartót, ami fúrás nélküli, és nem lötyög, mint a hűtőrácsos tartó. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#843) Loituma69


Loituma69
őstag

Szerintem túl van spilázva ez a melegedés hűtés téma, de legalább pörög vele a fórum! :K
Végülis 12cm házhűtő ventit is lehet a gps hátuljára ragsztani az majd hűt rendesen!. Vagy bátrabbak vízhűtésen gondolkodhatnak!, pl egy fél literes tejeszacskóból vagy ilyesmi!

(#844) gipsztigris


gipsztigris
addikt

Teccik nekem, hogy egyesek ennyire odaadók és hűségesek ehhez a céghez, illetve ehhez a termékhez! :))
Egy kicsit olyan, mint a zájfon tulajdonosok, akik nem merik bevallani, hogy nem tetszik nekik a telefon, és az utolsó lehelletükig védik a mundér becsületét! :DD
Pedig ha az enyém lenne ez a gép, akkor már biztosan borítottam volna az asztalt valakire! Két hétig szervizben, és teljesen bizonytalan az egész, mint a kutya vacsorája! Gyakorlatilag vettetek egy rendeltetésszerű használatra alkalmatlan eszközt. :F :Y

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#845) kori18t válasza Loituma69 (#843) üzenetére


kori18t
tag

Én előkapnám a mélyhűtőből a jégakkukat és rá szigszalagoznám, a hátuljára pedig hőtükröt raknék :D

(#846) Attici válasza gmhgak (#838) üzenetére


Attici
őstag

Ez nekem tuti nem jó, mert még az illatosítót sem lehet belerakni. :N

gipsztigris: Az enyém nincs a listában. :O

Marad a jégakkus megoldás.
De lehet, hogy a WayteQ majd kifejleszt hozzá egy speciális légkondit vagy kiszuperált CPU hűtőből lehet majd hozzá faragni valamit. :DDD

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#847) sharkyj válasza Attici (#846) üzenetére


sharkyj
csendes tag

Skacok ! Én rájöttem !!! Ezt a masinát a skandináv országokra tervezték. Vagy csak téli használatra. Vagy a Mikulás rendelte magának... :DDD ...vagy a f*xom (se) tudja... :D

"Az élet nem habostorta Pelikán elvtárs !"

(#848) gipsztigris válasza Attici (#846) üzenetére


gipsztigris
addikt

Akinek különleges autója van!.... :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#849) Loituma69


Loituma69
őstag

A héten új szoftverrel küldik vissza a kütyümet remélem ez már minden hibától mentes lesz!
De ha nem tuti CNS gps-t veszek helyette, de mindjárt 2 is és akkor az pont 1ghz lesz a kettő egyben!! :DD
Az a gond, hogy már vagy 3 eladtam hosszabb rövidebb használat után, de ki tudja 4x is cns lesz a nyerő!

[ Szerkesztve ]

(#850) Attici válasza gipsztigris (#848) üzenetére


Attici
őstag

Mi a különleges egy Xsara Picasson? :F

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.