Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) gipsztigris válasza Loituma69 (#150) üzenetére


gipsztigris
addikt

Gondolod, ezt a Wayteq csinálta? :DD
Így vették a kiskínaitól. Kiskínai pedig rászitázta a Wayteq nevet, osztjónapot! ;)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#152) Loituma69 válasza gipsztigris (#151) üzenetére


Loituma69
őstag

Nem gondolom még véletlenül sem, androidot nem a wayteq csinálta ez egyértelmű!
Xperia arc telefonra vagy samsung galaxy telóra sem a samsung sem a sony nem csinálta az androidot, de változtatott optimalizált az alap android szoftveren, szerintem a wayteq is optimalizálja a szoftvert, ha nem akkor sincs gond mert az alap 2.3.4 droid is tökéletes ha hozzáigazítják a wayteq-hoz vagy ha nem ,vagy ha a kínaikat rakják rá vagy nem az lényegtelen. A kütyük alkatrészeit szanaszét a világba mindenhonnét beszállítok alkatrészeiből rakják össze és egy "befutott" név alatt eladják jelen esetben ez a wayteq lesz. A többi részletkérdés szerintem! Csak lenne már a kezemben. Számomra az is teljesen lényegtelen lesz e primo vagy nem lesz. Idén vagy jövőre tök mind1 mert ami jelenleg elérhető vagy legálisan vagy nem nekem az is tökéletesen megfelel. Ha esetleg hibázik a szoftver van szám megkérdezem az utcán járókelőket vagy előveszem a jó kis papír térképet és 20 másodperc alatt pontosítom a címet. Ennyi. Szertek babrálni ezekkel a kütyükkel nem a 120% pontosságukért és hibátlanságukért veszem és használom őket. Nem vagyok mai gyerek és ezelőtt 20 évvel is odataláltam ahova éppen akartam menni ezután is így lesz ez. Vagy segítséggel vagy magamtól de menni fog! :DD

[ Szerkesztve ]

(#153) krypton válasza Izzé (#144) üzenetére


krypton
senior tag

Érdekes videót találtam a minap. A lényeg kb 4:20-nál kezdődik. Vélemények?

[ Szerkesztve ]

(#154) zeg74 válasza krypton (#153) üzenetére


zeg74
aktív tag

Az már a primo :C

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#155) Loituma69


Loituma69
őstag

Úgy legyen!

(#156) psykie


psykie
aktív tag

Sziasztok!
Erre a masinára ugye lehet office-t letölteni? :C

(#157) tjb007 válasza psykie (#156) üzenetére


tjb007
nagyúr

Természetesen igen.

[ Szerkesztve ]

(#158) psykie válasza tjb007 (#157) üzenetére


psykie
aktív tag

:R
Köszönöm!

(#159) zeg74


zeg74
aktív tag

Csak valakinek lenne már, és be tudna számolni róla, hogy milyen a masina.

Én már egy hete megrendeltem, de sehol semmi.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#160) Loituma69


Loituma69
őstag

2 hete rendeltem és sehol!

(#161) Janaboy


Janaboy
veterán

A hrp-nel mar kaphato, gondolom van keszlet is.

Janaboy

(#162) Attici


Attici
őstag

Már sok helyen lehet kapni és nekem nagyon tetszik! :K
Csak az a baj, hogy a 960-asom is csak fél éves (még csak kétszer használtam), máris cseréljem le? :F
Nekem eddig 2 Wayteq-m volt és nagyon meg vagyok elégedve velük.
Mi az , hogy nincs iGO Androidra. Én sok helyen láttam.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#163) Loituma69 válasza Janaboy (#161) üzenetére


Loituma69
őstag

Mi az a hrp?

(#164) tjb007 válasza Loituma69 (#163) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#165) Loituma69 válasza Attici (#162) üzenetére


Loituma69
őstag

Sehol nem lehet kapni csak hirdetik. Én 2 hete rendeltem és semmi hír a kiszállításról!
Primo androidra nincs! Igo sincs hivatalos! Warez az van. De primo még warez sincs. Ahogy olvasom a híreket nem is lesz primo egyenlőre.

(#166) Attici válasza Loituma69 (#165) üzenetére


Attici
őstag

Itt tegnap még azt írták, hogy készleten. Most meg, hogy 7-én lesz. :F
Ami érdekesebb, hogy a GPS market oldalán még nincs is fenn, pedig az a WayteQ magyarországi forgalmazója.
Mindegy az, hogy primo vagy sem , ha működik. Ha meg warez már van akkor csak lesz legális is! :Y

[ Szerkesztve ]

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#167) Attici


Attici
őstag

A Ghoo Tab 7000 is hasonló eszköznek tűnik csak nagyobb kijelzővel és ICS-vel.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#168) gipsztigris válasza Attici (#167) üzenetére


gipsztigris
addikt

Hát igen!
Csak ebben nincsen GPS vevő! :Y

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#169) Loituma69


Loituma69
őstag

Ma telefonáltak hétfő vagy kedd kiszállítják! Hiszem, ha látom! :B

(#170) Loituma69 válasza Attici (#167) üzenetére


Loituma69
őstag

Hasonló, ez is kütyü meg az is. Egy apró különbség azért van egyikben van gps vevő a másikban meg nincs!

(#171) Attici válasza Loituma69 (#170) üzenetére


Attici
őstag

Semmi sem lehet tökéletes! :F

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#172) Neurotoxin válasza Attici (#171) üzenetére


Neurotoxin
őstag

De az se felejtsük el, hogy a tabletekben aGPS van csak vagy a nagyon kínaiaknál cellainformáció szerinti meghatározás...hát szenvedjen vele az, aki akar, továbbá nemtudod csak úgy feltenni a szélvédőre. Ezzel szemben az xTAB 50 rendes, 48 csatornás SiRF vevővel van ellátva!

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#173) gipsztigris válasza Neurotoxin (#172) üzenetére


gipsztigris
addikt

Na, ez azért nem egészen így van! Valóban, ahogy a neve is mondja A-GPS, tehát Assited GPS. Ez csupán a gyors pozicionálás érdekében a netről gyorsan letölt egy pár kb-os adatcsomagot a gps holdak pozíciójáról, de semmi több. Nincs háromszögellés, nincs cellainformáció. Ha ki van kapcsolva az adatforgalom, akkor is működik offline módban, csupán hidegindításkor kell egy picit tovább várni a GPS jelre.

[Egy kis olvasnivaló az A-GPS-ről]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#174) Janaboy válasza Loituma69 (#163) üzenetére


Janaboy
veterán

Egy nagyker!
Belépve azt írja, hogy a sima verzióból több mint 20 van nekik készleten, a sygicesből pedig 6 db! :)

Janaboy

(#175) Attici válasza Neurotoxin (#172) üzenetére


Attici
őstag

Az A-GPS-hez is kell GPS vevő, de ebben az sincs úgyhogy tárgytalan. Csak ránéztem, mert akciós, de nem olvastam végig, mert nem volt időm. Ettől függetlenül tabletnek nem rossz ár.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#176) Loituma69 válasza Janaboy (#174) üzenetére


Loituma69
őstag

Jah ma érkeztek be az országba mától lehet kapni, de mint írtam én 2 hete rendeltem és ma telefonáltak, hétfőn vagy kedden szállítják ki végre!

(#177) Zorel


Zorel
senior tag

Sokan írtátok, hogyha lesz valakinek ilyen készüléke számoljon be róla, hogy milyen.
Nos holnapi napon nálam lesz 1db szóval tesztelgetni fogom és írok majd róla.

(#178) Loituma69


Loituma69
őstag

Kis információ [link]

(#179) zeg74 válasza Zorel (#177) üzenetére


zeg74
aktív tag

Várjuk szeretettel :K

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#180) zeg74


zeg74
aktív tag

Engem még csak fel sem hívtak az érkezésről.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#181) bodola válasza zeg74 (#180) üzenetére


bodola
csendes tag

Sziasztok! Engem pénteken hívtak a boltból, hogy hétfőn mennek érte (gondolom, nagykerbe), és már küldik is. Meg hogy ki lett próbálva az 5-ös WayteQ tok meg napellenző, és jók hozzá - kérésemre megnézették. Szóval ajánlom mindenkinek a netker8-at (bocs a reklámért), nagyon korrekt társaság, többször vásároltam náluk. Felhívnak, írnak, tájékoztatnak, hogy mi van, mire lehet számítani. Mondjátok, hogy a győri Brita kancsós vevőjük ajánlotta. :-) Üdv!

(#182) Zorel válasza Zorel (#177) üzenetére


Zorel
senior tag

Megvan a cucc. :) Eddigi tapasztalataim pozitívak, de még csak kb 1órát volt időm nyomkod. Gördülékeny, a touch nagyon jó. Egy x960BT-t cseréltem le erre, de össze sem lehet hasonlítani a kettőt.

(#183) zeg74 válasza Zorel (#182) üzenetére


zeg74
aktív tag

Én is egy x960BT -t cserélnék le, ha megjönne végre.
Várjuk a részletes beszámolót mihamarabb.
Wifi, gps, gyorsaság, stb.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#184) Attici válasza Zorel (#182) üzenetére


Attici
őstag

Mennyiért lehet most elpasszolni a 960-ast? Enyém még csak fél éves, ezért sajnálnám elkótyavetyélni, de az új meg nagyon tetszik! :K

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#185) Zorel válasza Attici (#184) üzenetére


Zorel
senior tag

Nekem tegnap sikerült eladnom az x960BT-ét kb. fél éves volt az enyém is, de még a fóliát sem vettem le róla, tehát teljesen olyan volt mintha új lenne. 22ezer forintért adtam el. Egyik ismerősöm is árulja az övét kb 1-2hete 23ezerért, de még nem tudta eladni. :S

Egyébként tegnap használtam a belvárosba az xtab50-et és a GPS része nagyon jó. Az tetszik benne, hogy nagyon pontos és gyors. Nincsenek döcögések, kb méterre pontos...
Kijelzője még erős napsütés esetén is jól látható. Ezt sajnos x960-ról nem lehetett elmondani.
Az android is szépen fut rajta, amit észrevettem, hogy felébresztésnél kb 3-4mp-et kell várni mire magához tér. Remélem lesz rá ICS, (hírek szerint lesz), mert a telefonomon (Ace) is ugyanez a verzió volt, gyárilag 2.3 volt rajta és ott is elég lassan reagált az ébresztésre.
Ami még zavaró lehet, hogy a wifi egy kicsit gyenge. Több helyen próbáltam, de pl itthon is a router-től 10-12méterre már csak 1-2 a jelerősség, de ez legyen a legnagyobb gond, mert ettől még teljesen jól használható. FM transzmitter része is rendben működik, csak azt sajnálom, hogy ebbe sem belső antennát tettek, tehát ennél is csak akkor működik ha a töltője (antenna) rá van dugva. Ezektől függetlenül nagyon elégedett vagyok vele, mert gyors és nagyon jól használható készülék. 35, illetve 40ezer forintos áron szerintem best buy, annak aki ki tudja használni az értékeit.

[ Szerkesztve ]

(#186) xtech2 válasza Janaboy (#174) üzenetére


xtech2
tag

Najó, de nagyker nem szolgál ki végfelhasználót...

(#187) nyehu válasza Zorel (#185) üzenetére


nyehu
csendes tag

Mondd, tudsz vele jelszóval védett hálózathoz is csatlakozni, vagy csak free wifi jöhet szóba?

(#188) Neurotoxin válasza Zorel (#185) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Csak úgy megjegyezném, hogy 24 az új x960bt...most nem írom le, hogy erről mi a véleményem...sok sikert az eladáshoz!

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#189) Zorel válasza nyehu (#187) üzenetére


Zorel
senior tag

Jelszavas a wifi itthon is és persze lehet vele csatlakozni.

(#190) Zorel válasza Neurotoxin (#188) üzenetére


Zorel
senior tag

Köszi, de ahogy már írtam én sikeresen eladtam. Tudom, hogy kb 24-25e körül van az új ára, épp azért írtam, hogy örülök, hogy az enyém elment 22ezerért.

Egyébként jelenleg az aprón most sincs 23ezer alatt...

(#191) xtech2 válasza Zorel (#190) üzenetére


xtech2
tag

Lehet, hogy kifutott az x960, kíváncsi leszek kapnak-e még a nagykerek, mert jelenleg sehol sem lehet beszerezni (kivéve 1-2 helyen ahol beragadt).

(#192) Attici válasza Zorel (#185) üzenetére


Attici
őstag

22-ért szép volt! Gratulálok! Most 23-ért láttam újonnan. :C
Belső memóriából is megy a GPS vagy csak a kártyáról?

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#193) Zorel válasza Attici (#192) üzenetére


Zorel
senior tag

Köszi. :)
Megy belsőről is.

(#194) Attici válasza Zorel (#193) üzenetére


Attici
őstag

Milyen progival használod?
Netezés milyen gyors?

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#195) Zorel válasza Attici (#194) üzenetére


Zorel
senior tag

Sygic-el próbáltam eddig, de tervezem, hogy kipróbálok valami mást is.
Netezésel nincsen semmi gond, gyors, multitouch-nál sem szaggat.

(#196) zeg74 válasza Zorel (#195) üzenetére


zeg74
aktív tag

Akkor ez tökéletes ennyi pénzért.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#197) zeg74 válasza Attici (#192) üzenetére


zeg74
aktív tag

Én 20-ért adtam el. Szerintem reális.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#198) zeg74 válasza Zorel (#195) üzenetére


zeg74
aktív tag

A három betűst rakd rá. Pont van ekkor felbontásban. Az még ugye nem primo. Sajnos...

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#199) Zorel válasza zeg74 (#198) üzenetére


Zorel
senior tag

Igen erre gondoltam én is. Sygic nekem kicsit szokatlan, de nem rossz. Viszont ha lesz elérhető primo akkor úgyis azt fogom használni. Addig marad rajta a sima hárombetűs és a Sygic.

(#200) Attici válasza zeg74 (#197) üzenetére


Attici
őstag

Az se rossz! :C

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.