Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) mesa23 válasza Loituma69 (#297) üzenetére


mesa23
aktív tag

Jó lett a videó, köszi!
Jövő hónapban én is benevezek egyre! :)

Én a táblagépemen próbáltam a Sygicet(Galaxy Tab 10.1), és ott úgy tudtam házszámot megadni, hogy amikor kéri a házszámot, és kiírja, hogy mondjuk 1-33-ig, akkor a billentyűzeten beírom a konkrét számot, ahová konkrétan menni szeretnék, mondjuk 8-as, és nyomok egy entert, és akkor az összesítésnél már beírja az utca után a 8-as számot!

[ Szerkesztve ]

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#302) gipsztigris válasza Loituma69 (#297) üzenetére


gipsztigris
addikt

Rootoltad már? SuperOneClick-el tudod rootolni!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#303) Attici válasza Loituma69 (#297) üzenetére


Attici
őstag

Nagyon jó! :C
Ha sikerül eladnom a 960-ast benevezek egyre én is! :K

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#304) kori18t


kori18t
tag

Tehát, ha veszek egy xtab50-et, akkor fog futni rajta a primo 2.0? Nem teljesen világos :F

(#305) gipsztigris válasza kori18t (#304) üzenetére


gipsztigris
addikt

1, Egyelőre még nem érhető el a Primo androidra.
2, Majdnem biztos, hogy hivatalosan SOHASEM lesz erre a gépre sem Primo, sem iGO

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#306) kori18t válasza gipsztigris (#305) üzenetére


kori18t
tag

Magyarul ha a meglévő iGO Primot memkártyán betolnám egy xtab50-be, akkor nem működne - ha jól értem :U

(#307) tjb007 válasza kori18t (#306) üzenetére


tjb007
nagyúr

Jól érted.

(#308) bodola válasza Neurotoxin (#292) üzenetére


bodola
csendes tag

Bárki jöhet. :K Úgy értem a Sygicbe. Mert nem tudtam beállítani a magyar TTS-t (Svox - Mariska). Van ötlet? Kösz előre is. Jó estét!

(#309) Loituma69 válasza gipsztigris (#302) üzenetére


Loituma69
őstag

Teljesen gyári droid fut rajta az XTab nincs mokolva rootolva.

(#310) gipsztigris válasza Loituma69 (#309) üzenetére


gipsztigris
addikt

Az nem igazán mókolás! :-) Szerintem elengedhetetlen a root. De ha nem akarsz vele semmit sem csinálni, csak használni akkor nem kell.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#311) sysindd*


sysindd*
csendes tag

Hé!
Nos, ne nagyon írogassunk a hárombetűsről, szerintem. Esetleg nekiszaladnak az itt kedvelt Wayteqnek. Biztos, hogy azért nagyon is olvassák a hárombetűsök is a fórumokat. Autós fórumokon sem illik tuti kocsilopásról levelezgetni. A legjobb software a lopott software, ez már örökre így marad?

(#312) laszlohu válasza gipsztigris (#310) üzenetére


laszlohu
addikt

Melyik progival root - oltad (PC - n USB - n keresztül, vagy a egy .apk - val )?

(#313) Neurotoxin válasza Bog (#296) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Köszönöm! Valószínűleg júniusban meglesz mostmár a ketyere. Nagyon várjuk már a cikket is a végleges termékről! :K

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#314) Neurotoxin válasza bodola (#308) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Ezt találtam neked:

Valami regionális beállításban lesz, vagy csak simán a beállításokon belül, valami ilyesmi:"nyelv, hangutasítások nyelve, beszédhangos felszólítás.."

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#315) zeg74


zeg74
aktív tag

Na megvan a ketyere. Kipróbáltam Eger-Pest-Kecskemét útvonalon a hárombetűssel és ég és a föld az x960 bt után. A betöltés a kilépés pillanatok alatt, navigáció közben nem szaggat. Ma teleteszem programokkal és majd tesztelem még. Eddig nagyon pozitív.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#316) Nyusziman válasza zeg74 (#315) üzenetére


Nyusziman
tag

Hy!
A sygic-el is teszteled majd, mert végül is az jár hozzá (persze ha vele veszed meg)
üdv

(#317) gipsztigris válasza zeg74 (#315) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ha a 960 bt-n kiprobalnad az Amigot, akkor rájönnél, hogy ugyanolyan simán megy, mint az Androidos testvére.:-) Primot ne hasonlítsunk össze az Amigoval!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#318) zeg74 válasza Nyusziman (#316) üzenetére


zeg74
aktív tag

Ok tesztelem :)

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#319) zeg74 válasza gipsztigris (#317) üzenetére


zeg74
aktív tag

Az Amigot még nem próbáltam x960 -on. Csak a "másikat". :)

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#320) bodola válasza Neurotoxin (#314) üzenetére


bodola
csendes tag

Kösz, hogy foglalkoztál vele, de ez nem a TTS. Laura olyan, mint a legismertebben Moha bá, István, és a többiek. De nem Eszter. A TTS hangok között csak angolt, amerikai angolt, stb lehet kiválasztani. Hiba van meg Svox Mariska, vagy Judit a kütyün. Üdv!

(#321) bodola válasza gipsztigris (#317) üzenetére


bodola
csendes tag

Igen, rettentően hiányoznak a Primo testre szabott funkciói. Frusztráló. Valami hátha történik. Mert igény aztán lesz most már rá, azt biztos.

(#322) Loituma69 válasza gipsztigris (#302) üzenetére


Loituma69
őstag

A rootolás nem más, minthogy rendszergazda jogokkal rendelkező felhasználót csinálunk magunkból Nem volt rá szükségem ezidáig. Minden alkalmazás szoftver amit eziáig telepítettem nem kért rendszergazda jogot. Ami pedig gyárilag rajt van szoftver nem akarom letörölni mert mind jól használható. Xperia Arc telefonomat rootoltam mert az tele volt egy halom fölösleges memoria foglaló nem használatos progikval.

(#324) gipsztigris válasza Loituma69 (#322) üzenetére


gipsztigris
addikt

Köszi a tartalmas mondatokat! Ismét sokat tanultam! :DD :Y
Majd, ha például TTS hangot is szeretnél az Amigodra, (Mariska) akkor majd fogod rootolni a vasat te is. ;) De egyébként nem rá akartalak beszélni, csupán megjegyeztem, hogy mivel lehet rootolni a vasat. És azért ment a válasz neked, mert úgy gondoltam, hogy oda passzol!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#325) Loituma69 válasza gipsztigris (#324) üzenetére


Loituma69
őstag

Nem oktatni akartalak csak leírtam mi a root! TTS hangot a régi kütyüimen sem használtam söt a hang ki van kapcsolva. Ha szolgálatban használom a navit ott nem lehet hang, a betegeket és a mentést zavarná, ha civilben akkor meg szól a zene 1000 watton :DD nem hallanám a navit amúgy sem! köszönöm az ötletet a rootolással kapcsolatban egyenlőre nem rootolom! :R
Topmap térkép mikor jön ki friss? Hátha te tudod, közelebb vagy a tűzhöz mint én! :D

[ Szerkesztve ]

(#326) bodola válasza Loituma69 (#323) üzenetére


bodola
csendes tag

Kösz a tippet. Google, azt mondtad? Skin? Az meg mi az? :C Használtál te már Primot, és valami bármi mást? Na, szóval megsúgom, az a, hogy is mondtad, "majdhogynem" az óriási különbség. Tudod ki "az az" Eszter, meg mi az a TMC? Úgy értem, előbbi a csacsogós, utóbbi a működő? :(((

(#327) bolcsodal


bolcsodal
addikt

3G USB stick-et vajon kezel a készülék? T-mobile-os mobilnetet használnék rajta... :U

They drew first blood....

(#328) tjb007 válasza bolcsodal (#327) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem kezel mivel nincs OTG támogatás benne.

(#329) gipsztigris válasza Loituma69 (#325) üzenetére


gipsztigris
addikt

"Topmap térkép mikor jön ki friss? "

Állítólag április 24.-én lett lezárva az új magyar térkép.....Coming Soon :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#330) Loituma69 válasza bodola (#326) üzenetére


Loituma69
őstag

Ahogy kiveszem szavaidból, te inkább maradj a gyári sygic-nél! Jobban jársz te is és az XTab 50 is! Ezen a forumon warez oktatás nincs nem is lesz ezt a problémát neked kell megoldanod!

(#331) Loituma69 válasza gipsztigris (#329) üzenetére


Loituma69
őstag

Köszönöm a nagyon hasznos infot! :R

(#332) apeelme válasza Loituma69 (#331) üzenetére


apeelme
addikt

figyelj pls az fórum alapelvekre:

"ha 5 percen belül eszedbe jut még valami a hozzászólásod után, akkor használd a (Szerkesztés) gombot, ezzel szerkeszteni tudod az aktuális hozzászólásodat."

(#333) peti85 válasza peti85 (#293) üzenetére


peti85
senior tag

Megnézné valaki, hogy tud-e automatikus készenlétet, illetve ébresztést ha kihúzom/csatlakoztatom a töltőt, mint a WinCE-s PNA-k?

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#334) Loituma69 válasza peti85 (#333) üzenetére


Loituma69
őstag

Tud automatikus készenlétet ha nem nyúlsz hozzá magátol átvált készenléti üzemmódba, beállítás kérdése. Ha bedugod töltőre akkor nem indul a készülék a felső gombot kell megnyomni úgy indul készenlétből! Készenlétből ébresztést éppen ma használtam és működik erre keltem reggel. Ha a készülék ki van kapcsolva akkor nem ébreszt ezt egyik androidos készülék sem tudja legyen az 120.000 ft tab vagy okostelefon.
Ébresztés miatt nem kapcsol be egyik kütyü sem csak készenlétből ébred!
Folyamatos készenléti üzemmódban volt éjjel 4% merült az aksi.
(apeelme használtam a szerkesztés gombot) :Y

[ Szerkesztve ]

(#335) zeg74


zeg74
aktív tag

Sziasztok.

Ki milyen programokat használ a kütyün? Gondolok itt videolejátszó, billentyűzet, képnézegető.
Tudtok olyan zenelejátszót, ami mappákat lejátszik megszakítás nélkül?

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#336) Attici


Attici
őstag

Meddig bírja egy töltéssel? Normál GPS használat mellett.
És, ha ki van kapcsolva?

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#337) peti85 válasza Loituma69 (#334) üzenetére


peti85
senior tag

Kösz hogy megnézted, de nem konkrétan erre voltam kíváncsi. Az OK, hogy tud készenlétet, ezt maga az android rendszer tudja. Nem azt szeretném, hogy ha nem nyúlok hozzá X ideig, akkor készenlétbe menjen, hanem hogy mint a WinCE PNA-k, ha leállítom az autót akkor magától "kikapcsol", ha ismét elindulok az autóval, akkor meg "bekapcsol". De akkor ezt ezek szerint nem tudja.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#338) Attici válasza zeg74 (#335) üzenetére


Attici
őstag

WinAmpot próbáltad? :)

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#339) Attici válasza peti85 (#337) üzenetére


Attici
őstag

Ki hagyja a GPS-t az autóban? :Y

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#340) zeg74 válasza Attici (#338) üzenetére


zeg74
aktív tag

Tényleg! :) De láma vagyok :DD

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#341) peti85 válasza Attici (#339) üzenetére


peti85
senior tag

Aki műszerfalba épített "CarPC"-t szeretne faragni belőle.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#342) Attici válasza peti85 (#341) üzenetére


Attici
őstag

Hogy azért törjék fel? :F

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#343) tjb007 válasza zeg74 (#335) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mindegyikből a gyárit.

(#336) Attici

Nem sokáig, kb. 2-2,5 óra (persze beállításoktól is függ).

[ Szerkesztve ]

(#344) Loituma69 válasza peti85 (#337) üzenetére


Loituma69
őstag

Ezt nem tudja.
Ezeket használom : Astro fájlkezelő, Opera mobil, QuickPic, OfficeSuite, MxPlayer, Swiftkey X.

[ Szerkesztve ]

(#345) zeg74 válasza Attici (#338) üzenetére


zeg74
aktív tag

A WinAmp sajnos erre a típusra nem jó. :(

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#346) tjb007 válasza zeg74 (#345) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ami nem kompatibilis a Play Store (és a fejlesztők) szerint egy adott készülékkel az nem jelenik meg a Play Store találati listájában de ez nem jelenti azt, hogy ne lenne használható az adott készüléken. Ilyen esetben külső forrásból kell beszerezni és feltelepíteni.

(#347) Attici válasza zeg74 (#345) üzenetére


Attici
őstag

Miért nem? :F Az androidos telefonomon rajta van és teljesen jól működik az internetes rádiókkal is! :K
Rakd fel a ES File Explorert és töltsd le a winamp.apk-t és próbáld meg feltelepíteni úgy.

[ Szerkesztve ]

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#348) peti85 válasza Attici (#342) üzenetére


peti85
senior tag

Ebből nem hiszem, hogy kilopják, hiszen nem is látszik.

[ Szerkesztve ]

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#349) Attici válasza tjb007 (#343) üzenetére


Attici
őstag

És kikapcsolt állapotba meddig bírja az akku?

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#350) Attici válasza peti85 (#348) üzenetére


Attici
őstag

Azért ne vegyél rá mérget! Mo.-n mindent lopnak! :K

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.