Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) zeg74 válasza tjb007 (#346) üzenetére


zeg74
aktív tag

Szia.

Külső forrásból telepítettem a winampot, végig is ment majd azt írta ki: a program nincs telepítve.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#352) tjb007 válasza zeg74 (#351) üzenetére


tjb007
nagyúr

Kipróbáltam, nálam fel sem akarja telepíteni, szóval aki WinAmp -re vágyik annak le kell mondania róla és más után kell néznie.

(#353) Loituma69 válasza tjb007 (#352) üzenetére


Loituma69
őstag

poweramp tökéletes.

(#354) zeg74 válasza tjb007 (#352) üzenetére


zeg74
aktív tag

Én is a poweramp-ot tettem fel.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#355) Attici válasza zeg74 (#351) üzenetére


Attici
őstag

Érdekes eddig nekem mindenen ment a winamp! :F

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#356) zeg74 válasza Attici (#355) üzenetére


zeg74
aktív tag

Ezen nem fog :(

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#357) barbiegirl


barbiegirl
csendes tag

Helló fiúk! Az életem párjának nagyon kellene egy ilyen tab és gondoltam, meglepném.
Ő viszont ragaszkodna az android 4.0-hoz. Nem tudjátok, hogy mikor lesz kapható ezzel a szoftverrel?Köszönöm

(#358) Neurotoxin válasza barbiegirl (#357) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Azt csak a fejlesztők tudhatják....egyelőre reszelik. :K :C

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#359) gmhgak


gmhgak
csendes tag

Sziasztok,
kb 1 hete használom ezt a kütyüt. Az énmegyekkel meg a Sygic aurával. Elégedett is voltam, ámde ma reggel egyik sem talált gps jelet. A marketes gps test azt írja, hogy minden renben, működik a gps vevő... Talán ez a borús idő a hiba oka? Kicsit felhős az ég és nem látja a műholdakat?
Volt valakinek hasonló tapasztalata?

Azt hiszem víz ment a karburátorba... vagy egy szendvics! Gyanús morzsadarabkákat találtam a kurbli körül...

(#360) Attici válasza gmhgak (#359) üzenetére


Attici
őstag

Szoftveres beállítási probléma lehet. Nekem a 920-assal volt amikor nem jó hárombetűs volt rajta.
Gép látta a műholdakat, de a szoftver nem.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#361) bodola válasza gmhgak (#359) üzenetére


bodola
csendes tag

Én is kb egy hete használom, és tegnap reggel nálam is ezt művelte. Egy ideig vártam, azt ki-beléptem, és azonnal (várakozás nélkül) látta őket. Eddig egyszer fordult elő.
Ti mivel tisztítjátok az üveget? Van kifejezetten lcd meg szemüveg tisztító "kendőm" (száraz), de valahogy egyik sem az igazi. Üdv!

(#362) jence válasza gmhgak (#359) üzenetére


jence
csendes tag

Tegnap vettem a ketyerét és nekem sem találta sokáig a műholdakat.Valószínű a vastag felhőzet okozhatta a problémát.Egyik évben lottót sem tudtam feladni a lottózóban, mert viharfelhők voltak(a műholdas kapcsolat nem jött létre-mondták).

(#363) gmhgak válasza Attici (#360) üzenetére


gmhgak
csendes tag

Nem hiszem, hogy szoftveres gond... vagyis nem tudom. Eddig mind a két navi szoftverrel működött...

Azt hiszem víz ment a karburátorba... vagy egy szendvics! Gyanús morzsadarabkákat találtam a kurbli körül...

(#364) gmhgak


gmhgak
csendes tag

Azt hiszem az lenne a legjobb, ha erre kütyüre lenne win ce...

Azt hiszem víz ment a karburátorba... vagy egy szendvics! Gyanús morzsadarabkákat találtam a kurbli körül...

(#365) Octi válasza gmhgak (#364) üzenetére


Octi
aktív tag

:F

Van nekik WinCE-s navijuk, amik az adott vason teljesen elfogadhatóan futnak.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#366) tjb007


tjb007
nagyúr

A GPS vételt számos tényező befolyásolja, az egyik ilyen az időjárás, tehát ha borús/esős időben nehezen talál jelet az nem a készülék hibája.

(#367) gmhgak válasza Octi (#365) üzenetére


gmhgak
csendes tag

van is egy 950hd (bt nélküli verzió), de a szoftver, amit futtatni akarok (vagyis futtatok is) eléggé akadozva megy . Lassan forgatja a térképet.
Tök jó lenne ez a ketyere, ha mondjuk ebben is lenne egy mali 400 meg valami 1 GHz körüli proci.

Azt hiszem víz ment a karburátorba... vagy egy szendvics! Gyanús morzsadarabkákat találtam a kurbli körül...

(#368) gipsztigris válasza gmhgak (#367) üzenetére


gipsztigris
addikt

Van ilyen, csak nem 950HD-nek hanem xTAB 50-nek hívják! :DD

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#369) gmhgak válasza gipsztigris (#368) üzenetére


gmhgak
csendes tag

mint ahogy a fentebb írtam, pont azon kellene romot cserélni és tökéletes lenne

Azt hiszem víz ment a karburátorba... vagy egy szendvics! Gyanús morzsadarabkákat találtam a kurbli körül...

(#370) gipsztigris válasza gmhgak (#369) üzenetére


gipsztigris
addikt

Az nem ilyen 1szerű. :-)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#371) gmhgak válasza gipsztigris (#370) üzenetére


gmhgak
csendes tag

Tudom. Sajnos.

De nem hiszem el, hogy nem tudnak valami normális navigációs készüléket összedobni. Komoly hardverrel, nem holmi 500 Mhz -es vacakot, hanem olyan igazi komoly cuccot.
Azt sem bánnám, ha kétszer ennyibe kerülne, de akkor legyen normális.
Nincs igény ilyesmire?

[ Szerkesztve ]

Azt hiszem víz ment a karburátorba... vagy egy szendvics! Gyanús morzsadarabkákat találtam a kurbli körül...

(#372) Octi válasza gmhgak (#371) üzenetére


Octi
aktív tag

Konkrétan mi is a problémád az xTab 50-nel?

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#373) gmhgak válasza Octi (#372) üzenetére


gmhgak
csendes tag

azt hiszem félreértettél. Az xtab 50 tök jó készülék!
A problém a felhasználással van. Az a három betűs szoftver csak win ce alatt fut. Márpedig én azt szeretném használni. Így akkor lenne tökéletes az egész, ha pl az xtab 50 nem droidos lenne.
Viszont a többi ketyere meg fényévekre van hardverileg az xtab 50-től. Fut rajtuk az a bizonyos navi szoftver, de nem tökéletes! Ugyan éppen hogy csak, de bizony akadozik. Kicsi a fényerő, stb.
Szóval nem tökéletes. Még ha Navon terméket is nézünk a hivatalos szoftverrel.

[ Szerkesztve ]

Azt hiszem víz ment a karburátorba... vagy egy szendvics! Gyanús morzsadarabkákat találtam a kurbli körül...

(#374) Loituma69 válasza gmhgak (#373) üzenetére


Loituma69
őstag

Ez van! :W

(#375) gmhgak válasza Loituma69 (#374) üzenetére


gmhgak
csendes tag

De én ebbe nem akarok beletörődni! Nem akarok kompromisszumokat kötni!

...de sajnos úgy tűnik, hogy muszáj.

Pedig ahogy olvasgatom a fórumokat, bizony lenne igény komolyabb hardveres win ce ketyerékre.

Azt hiszem víz ment a karburátorba... vagy egy szendvics! Gyanús morzsadarabkákat találtam a kurbli körül...

(#376) Octi válasza gmhgak (#375) üzenetére


Octi
aktív tag

Most már értem. Te a szoftverhez szeretnél venni hardvert. Hát így valóban komplikáltabb a dolog.
Saját vélemény: nem vagyok benne biztos, hogy a 3 betűs progi annyival jobb lenne manapság a többinél, hogy megérje ezt a nyűglődést.

Egyébként szvsz a WinCE egy lefutott dolog. Senki nem fog drivert fejleszteni alá, hogy fusson normálisan az újabb vasakon.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#377) tjb007 válasza gmhgak (#375) üzenetére


tjb007
nagyúr

"lenne igény komolyabb hardveres win ce ketyerékre"

Nem erre lenne igény.
Arra lenne igény, hogy végre hivatalosan is megjelenjen, megvásárolható legyen bárki számára az iGO Androidra de ezt az NNG sajnos nem így látja.

(#378) Bog válasza gmhgak (#375) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A WinCE alá hiába teszel bármit, az ennyit tud és pont. Egyszerűen nem ezekre a vasakra készült lassan egy évtizede, welcome. Ennek a platformnak vége, és ezt a jelek szerint egyre többen látják be, holott fél éve még én voltam a hülye, amikor ezt kijelentettem...

Hogy iGO nincs standalone verzióban Android alá, az meg nehogy már a platform hibája legyen. Egyébként ott az NDrive, amelyik szintén TopMap térképet használ, le lehet tölteni a marketből. Kismillió navigációs alkalmazás van, de lassan a sima, alap GMaps is eléri azt a szintet, hogy bőven alkalmas arra, hogy navigálj. Az NNG pedig nem akar ezzel a piaccal szüttyögni, ha beszállít a Reanult-nak, akkor az nekik bőven elég zsetont termel.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#379) Loituma69 válasza gmhgak (#375) üzenetére


Loituma69
őstag

Win CE halott Android az új király! A többi platform mind haldoklik! Kevés gyártó látja ezt be egyenlőre! Wayteq végre felébredt nagyot fog szakítani ezzel a kütyüvel az tuti! Okosban van rá jó szoftver tökéletes navigálásra.

(#380) Attici


Attici
őstag

Win CE teljesen halott ma már. Végre valaki felébredt és váltott. Előbb utóbb a szoftvergyártók is észbe kapnak. Inkább a 960-ra kéne Androidot rakni! :DD

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#381) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Skype mennyire esélyes? Mikrofon ugye nem feltétlenül van a készüléken. Az USB akkor csak adatátviteli funkciókkal bír?

MOD: Működik....[link]

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#382) csontosotto


csontosotto
csendes tag

Tegnap megkaptam én is az x-TAB 50 GPS-t. A pozitívumokról nem beszélnék, egyetértek az előttem szólókkal, inkább a saját negatív tapasztalataimat írnám le, összehasonlítás végett, másnál jelentkeztek-e.
- Tegnap este elméletileg teljesen feltöltöttem. Ma reggel a kocsiba szerelve az első dolog, a tartót ha felcuppantom az ablakra, nem tud a GPS merőlegesen felém nézni, mert nem fodul annyira.
- A szivargyújtós töltő nem működik.
- Ezáltal a gps töltés nélkül kb. 1.5 óra múlva teljesen lemerült.
- A wifi- vétel szerintem nagyon gyenge.

Amikorra a sygic térképet letöltöttem (kb. 500MB) háromszor kellett újraindítanom, mert "lefagyott".
Egyenlőre ennyi.

(#383) Loituma69 válasza csontosotto (#382) üzenetére


Loituma69
őstag

Nálam egyik hiba sem jelentkezett ezidáig! 1 hete használom nap mint nap!

(#384) zeg74 válasza csontosotto (#382) üzenetére


zeg74
aktív tag

Holnap lesz egy hete, hogy használom a gps-t. Egyik hibával sem találkoztam.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#385) VeZsolt


VeZsolt
csendes tag

Sziasztok, friss szerzemény a készülék. A tapasztalatom eddig, hogy az összes elérhető tárhely nálam 2,69 GB, ami "sdcard" elnevezéssel a belső memóriát takarja. Ez a méret igen kevés a kifizetett Sygic program valamennyi európai térképének letöltéséhez. A külön berakott SD (extern_sd) pedig nem igazán alkalmas a program, térkép tárolására, mivel ha áthelyezem az sdcard tartalmat ide akkor nem látja a készülék.
Valami ötlet esetleg a külső sd elérésének és megfelelő használatának érdekében?
A másik hiba nálam:
Beállítások/hely és biztonság beállításai/képernyőzár beállítása/minta tovább után "A(z) Beállítások alkalmazás com.android settings folyamata váratlanul leállt. Kérjük, próbálja újra."
hibaüzenettel leáll, és újra sem csinál egyebet.
Másoknál ez a jelenség hogy áll? Kifogtam a "hibás" készüléket, vagy csak várni kell a frissítésre?
Előre is köszönöm, Üdv: Zsolt

(#387) csontosotto válasza zeg74 (#384) üzenetére


csontosotto
csendes tag

Az enyémet a töltő miatt kicserélik, remélem utána minden rendben lesz. A tartó probléma valszeg a szélvédő lapos szöge miatt lehet, de majd próbálkozom. A lemerülés meg remélem csak azért, mert ugye életében először volt feltöltve az akksi, lehet tovább kellett volna a töltőn hagyni -formázni- egy kicsit?! Egyébként tetszik, sztem nagyon jól látható a kijelző napsütésben is. Esetleg ötlet, hogy a sygic-be történő bejelentkezés miért nem sikerül, mindig azt mondja hogy nem sikerült a csatlakozás? Köszönöm.
Az előttem szólónak: Szerintem csak azokat a térképeket rakd fel, amiket használsz, pl. ha tudod hogy Spanyolba mész, akkor azokat az országokat, a többit ne. Majd ha másfelé mész, akkor lecseréled őket. Nem tudom, de remélem ennyi térképnek már elegendő a hely.

[ Szerkesztve ]

(#388) rank17 válasza Zorel (#220) üzenetére


rank17
csendes tag

Zorel: "A másik észrevételem, amit már 2-3x is tapasztaltam, hogy miután kikapcsoltam a készüléket, nem készenlétre tettem, hanem kikapcsoltam és ennek ellenére kis idő múlva magától bekapcsolódik..."
Ez sajnos nálam is jelentkezett már néhányszor. :F
Ha FM transzmitterrel használjátok a készüléket nálatok lehalkítja a hangnavigációnál az éppen hallgatott zenét? Vagy ez szoftverfüggő dolog? Mert nálam a gyári szoftvernél nem igazán. :(

(#389) apeelme válasza VeZsolt (#385) üzenetére


apeelme
addikt

Az általad írt hiba a Beállításokban tényleg létezik...kicsit tüzetesebben ránéztem és kiderült hogy a hiba forrása ChooseLockPatternExample.java fájlban van.
Ez az osztály jeleníti meg neked azt a példa animációt amit a Tovább gombra kattintás után látsz. (mozog a pali újja jobbról balra)
Egyelőre magamnak megcsináltam a javítást ahol is ezt az animációt "kiiktattam": videó (bocs a minőségért! :B )
Közösbe nem szeretném kidobni, mivel nem kezdő felhasználók számára való az ilyen jellegű fájlcsere, és még gyári rom sincs amire bármi baj esetén vissza lehetne állni.
Szóval türelmeteket kérem! ;)

- az első kérdéseddel nem foglalkoztam, talán holnap...

(#390) Attici


Attici
őstag

Van vevő a 960-asomra, úgyhogy lassan én is benevezek egyre! :K
Addig nyúzzátok minél alaposabban, hogy nekem már minél kevesebb problémám legyen vele! :DDD

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#391) Kaoszapetik válasza VeZsolt (#385) üzenetére


Kaoszapetik
csendes tag

Tapasztalataim szerint a Sygic térképeket át lehet helyezni a külső SD kártyára:

- a belső tárhelyen van a Sygic_voucher mappa, ezt mozgasd át a külső tárhelyre egy például ugyanilyen nevű mappába mindenestől, kivéve a base-is-ok.txt, és a database.xml fájlokat a mappa gyökerében.
- a database.xml fájlban minden "Sygic_voucher/" előfordulást cserélj le "external_sd/Sygic_voucher/" -re

http://x2think.wordpress.com/2011/05/29/sygic-navigation-android-externa-sd/

Eszerint ezután az újabb térképletöltés nem működik jól, de nálam minden további nélkül már kb 4Gb a Maps mappa.

[ Szerkesztve ]

(#392) Loituma69


Loituma69
őstag

Első hiba jelentkezett nálam is, kikapcsolt álapotból magától bekapcsolt véletlen szerüen. :B

(#393) zeg74 válasza Loituma69 (#392) üzenetére


zeg74
aktív tag

Ebben a pillanatban néztem meg, fullra lemerűlt a készülék! :O Pedig este a kikapcsolást választottam, nem a készenlétet. Nekem is bekapcsolt az éjszaka folyamán magától.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#394) zeg74


zeg74
aktív tag

Írtam egy emailt a WayteQ - nek. Megírtam a hibajelenségeket és kérdeztem, hogy mikor várható a szoftverfrissítés? Ha visszaírnak akkor megosztom veletek a választ.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#395) zeg74


zeg74
aktív tag

Megkaptam a választ.

Tisztelt ....

Jelenleg nem tudjuk megmondani ez a fejlesztés mikor készül el. Amint erről pontos információnk lesz, a honlapunkon közzétesszük.

Ez van egyenlőre.

Üdvözlettel:

Szabados Zsolt

WayteQ Europe Kft.
Cím: 1097 Budapest, Gubacsi út 6.
E-mail: zsolt@wayteq.eu
Web: http://wayteq.eu

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#396) Attici válasza zeg74 (#393) üzenetére


Attici
őstag

Nem a készülékkel van a probléma, hanem az android ilyen. Ha kikapcsolod akkor is dolgozik valamit (okostelefonok is)és szopja az akkut.

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#397) Loituma69 válasza Attici (#396) üzenetére


Loituma69
őstag

Nem szopja az akkut, hanem az a gond, hogy bekapcsol és azért merül le. Xperia arc telefon is androidos és ha ki van kapcsolva, akár 2 hét múlva kapcsolom be akkor is fel van tőltve, tehát kikapcsolt állapotban nem ehet semmit nem merülhet le pláne nem 1 éjszaka alatt. Még késszenléti módban sem szabna lemerülnie 1 éjszaka alatt! Szoftver frissítést meg kell várni és javítják ez biztos!

(#398) apeelme válasza Attici (#396) üzenetére


apeelme
addikt

Ezt az infót honnan vetted? :F

(#399) zeg74 válasza Loituma69 (#397) üzenetére


zeg74
aktív tag

Így van. Este kikapcsoltam, és valamilyen okból az éjszaka bekapcsolt és reggelre lemerült.
Holott teljesen fel volt töltve.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#400) Attici válasza apeelme (#398) üzenetére


Attici
őstag

Az összes androidos telefonom ilyen volt, ha kikapcsoltam még hamarabb lemerült, mintha nem kapcsoltam ki. :K

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.